Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159751) Deck válasza gianni85 (#159748) üzenetére


Deck
titán

"Egyébként cod számomra pont az a játék, ahol örülök, hogy fluid 60fps a gameplay, és nincs is idő mp alatt a grafikán elmélkedni :)"

+1

Bár nekem semmi gondom a grafikájával. Még jó, hogy nem 30fps-el fut.. ;]

PS5

(#159752) SH4D0W2011 válasza marilllyo (#159747) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én még PC-n toltam a DR-t, gyakorlatilag az Early Access első napjától kezdve, 105 órát ír a Steam, de rég nem játszottam már vele. Vicces amúgy, hogy leginkább miatta vettem kormányt, de úgy nekem csak még nehezebb lett, aztán nem olyan sokkal később abba is hagytam. :D A grafikájával nekem nem volt problémám, mert nagyon potato módban játszottam vele, hogy minél több fps-t kihozzak az öregedő notiból. :) Néztem feljebb húzva is, inkább úgy tűnt, hogy próbálták a túltolt színesség helyett inkább természetesebbre venni az egész megjelenését, szóval nem igazán tudtam belekötni. A DiRT 2 és 3-ba csak belenéztem, a 4-et meg egy óra játék után refundoltam, mert már annyira sem futott, mint a DR, meg ennyi idő alatt nem is tetszett meg. :(

(#159753) KaitouP válasza oriic (#159749) üzenetére


KaitouP
veterán

És ezt még hányszor, de hányszor kell az emberek szájába rágnunk... ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#159754) Carlos Padre válasza Deck (#159751) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szerencsés helyzetben van a COD, mert szinte lényegtelen a grafika, úgyis a gameplay vágja haza a játékot ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#159755) marilllyo válasza Deck (#159751) üzenetére


marilllyo
veterán

Erre egyébként a 4k 60 fps sem lenne sértés. Remélem a WW2-től már úgy van?!

(#159753) GhostPetya : Na jó de én egyáltalán nem a játékmenettel kapcsolatban írtam. Teljesen más a két játék. Én sem értem, hogy miért megy mindig ez a cod vs Bf cicaharc. Én azt írtam, hogy a játék nem lett szebb semmivel sem az elmúlt x évben és most már azért lenne hova fejlődni szerintem.

(#159752) SH4D0W2011: Dirt 4 biztos jobb választás lett volna. Legalábbis nekem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#159756) Deck válasza Carlos Padre (#159754) üzenetére


Deck
titán

Én elvagyok vele kivéve a világháborús részekkel. Az eladási számok alapján mások is :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#159757) #87082240 válasza ProEvoFan (#159723) üzenetére


#87082240
törölt tag

Az egyetlen játék a Bloodborne ami hiányzik, mint ex PS4 tulaj. A többi exkluzív úgyis egyszer kipörgetős vagy eluntam felénél, de ebbe bele lehet tenni több száz órát.

[ Szerkesztve ]

(#159758) KaitouP válasza marilllyo (#159755) üzenetére


KaitouP
veterán

A grafika teljesen helytáll ma is, vannak csúnyább de nagy népszerűségű játékok is. Az egy dolog hogy nem kiemelkedő, sőt, sokszor meglehetősen vicces (pláne a mozgási animációk), de kit érdekel, amikor annyira király benne aprítani a másikat, hogy az az egészet elviszi a hátán.

Az meg hogy nem lett szebb semmivel, nyilván hülyeség, ezt te is tudod. Mert szebb lett, rakd akár egymás mellé az MW -t és az MW Remastered -et. Ha azt írod, hogy nem lett szebb jelentősen, vagy nem történt nagy grafikai fejlődés, azt alá is írom, de az hogy semmivel nem lett szebb, az blődség.

A harmadik része a dolognak meg az, hogy konzoljátékról beszélünk, és mindig is a fluid, reccenésmentes 60 FPS volt a cél a CoD játékokban, és jól is teszik, hogy erre figyelnek leginkább. A PS3 már egy elfelejtett generáció volt, amikor az Advanced Warfare -el a srácok még mindig kitiportak 60 képkockát másodpercenként a gépből, holott már bőven volt akkor PS4 is.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#159759) gianni85 válasza Deck (#159756) üzenetére


gianni85
veterán

most csurog le nekem pont a wwii. Próbáltam a jetpack-es részeket, de nekem boots on the ground kell. Utána kell nézenem még a BO IIII-nek... remélem ott se lesz ugribugri

(#159760) oriic válasza gianni85 (#159759) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz semmi jetpack, vagy thruster. Egyik kasztnak lesz csak grappling hook-ja.

Live-Die-Respawn

(#159761) marilllyo válasza KaitouP (#159758) üzenetére


marilllyo
veterán

Jó hát MW meg MW remastered nyilván. Ezért írtam, hogy az elmúlt 3-5 évben. Teszemazt AW,Bo3,Bo4.

De mindegy is. Már közel a platina. :DDD De értékelném, ha kijavítanák az egyik DLC-t ugyanis jelen pillanatban a Descent DLC-t lehetetlen végigvinni. :/

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#159762) Sordoran válasza KaitouP (#159758) üzenetére


Sordoran
addikt

Ha már a grafika fejlődésével akarsz példálózni, akkor ne két olyan játékot hasonlítsd össze amik között egy évtized van, illetve egyik a másik felújított változata. :DDD
Én amúgy nem mondom azt, hogy a cod nem lett szebb, de az tény, hogy nincs olyan nagy fejlődés. Látva mire képes a BF1, vagy a Battlefront 2 grafikailag, és emellett szépen futnak, inkább az lehet a helyzet, hogy az activision-nek nem áll érdekében pénzt és erőforrást költenie erre. Évente jönnek ki az új részek (persze nem 1 évig fejlesztik őket), és így is rekordokat döntenek az eladások minimális fejlődés mellett. A játékmenetbe jobban belenyúlnak, néha kisebb sikerrel. Addig amíg van elégedett játékosbázis, és üzletileg is sikeres, ez így marad, el kell fogadni. Pörgős, folyamatos akció, eközben nincs idő gyönyörködni a látványba ez tény.
Akinek ez kell, ez jön be, élvezze ki. Nekem sose volt szívem csücske, így én továbbra is kihagyom. Ilyen egyszerű a dolog. :K Kinek a pap, kinek a papné.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#159763) KaitouP válasza Sordoran (#159762) üzenetére


KaitouP
veterán

Akkor mégis melyiket ? CoD BO II vs. Ghosts? Ez a két játék közelebb van években egymáshoz, és így is van szemmel látható különbség, ha nem is oltári nagy.

A többi részét a kommentnek meg kb. én is elmondtam, illetve evidens.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#159764) marilllyo válasza KaitouP (#159763) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem akartam vitát szítani!
Én csak abból spekulálok, amit látok. Most nyomom a Black ops 3-mat és látom a Bo 4-ről készült yt videókat.
3 év választja el egymástól a kettőt.
Ugyanúgy 3 év választja el a BF4-et és a BF1-et is.

Tegyük hozzá! Nincs ezzel baj... Miért nincs? Mi a francnak csinálnának új hipi szupi csilli villi motort?! Felesleges. Akkor is az egyik legkelendőbb cím marad a gamer világban.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#159765) kriszpontaz válasza marilllyo (#159764) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Elég szomorú mert a BO3-at 4 óra játék után úgy töröltem a gépről hogy még az emlékét is kitöröltem.

(#159766) sp8787


sp8787
addikt

Tul a 82 million.

[ Szerkesztve ]

(#159767) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Van itt olyan aki fortnite-ozik?
Napi küldetésben kéne egy kis segítség.
(1 meccset kell lejátszani 🙄)

(#159768) FollowTheORI válasza sp8787 (#159766) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Durva azért belegondolni, hogy havi 1 millió+ gépet szállítanak le... ez termelésben is elég durva szám, nemhogy eladásban. :K

Ezek szerint veszi a nép, mint a cukrot.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#159769) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok 500 gigabájtos SSD gondolkodok mert mostanában csak offline játszok szinte, az a kérdésem hogy az 500 gigás SSD re fel lehet telepíteni a rendszert? Illetve tudom a gyári HDD t klónozni valahogy hogy ne kelljen újra letölteni a tartalmakat a válaszokat köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

(#159770) ProEvoFan válasza FollowTheORI (#159768) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

...és most jön a Pókember.Szerintem ez mégjobban megfogja dobni az eladásokat.

(#159771) sp8787 válasza FollowTheORI (#159768) üzenetére


sp8787
addikt

Ebben a jelentesben en nem ertek valamit. Amikor megjelent a MHW akkor mintha lett volna egy olyan hir ha jol emlekszem ,hogy Japanban mekkorat ugrott a PS4 eladasok szama arra az idore.

(#159772) Scholes9 válasza ProEvoFan (#159770) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na nemsokára én is előrendelem, dobozosan. A Red Dead Redemption 2-t pedig a storeban, aztán öcsém is tud vele játszani és persze olcsóbban is jövünk ki :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#159773) Kendek válasza dunc (#159769) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Kicseréled a vinyóval, majd pendrive-ról telepíthető a rendszer. Klónozni nem lehet, illetve nem működne.

<-ƘƘ->

(#159774) A`rpi válasza Kendek (#159773) üzenetére


A`rpi
addikt

"Kicseréled a vinyóval, majd pendrive-ról telepíthető a rendszer. Klónozni nem lehet, illetve nem működne."

Back Up and Restore-t tud csinálni külső tárolóra, majd azt visszaállítja,
ha felment az SSD-re a rendszerszoftver.

[ Szerkesztve ]

(#159775) dunc


dunc
nagyúr

Köszönöm.

(#159776) saelin


saelin
veterán

Nézem ezeket a Digimon játékokat store-ban és nagyon gagyinak tűnnek. Főleg a next order. Kb Pc-n a modding közösség szokott összedobni ilyen minőségű cuccokat.

A cyber sleuth már jól néz ki (legalábbis jobban), de még ez is meh... Pedig az animét imádtam, a spin-offokat is. :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#159777) Carvus válasza marilllyo (#159661) üzenetére


Carvus
senior tag

Muspelheim, Nilfheim azért nem volt egyszerű, főleg utóbbi ködgyűjtése volt hosszadalmas..de Sigrun valkűr királynővel szoptam a legtöbbet!

Uccsó pár hiányzó varjú és artifact pedig segítséggel lett csak meg, ezeket már nem volt lelkierőm keresgetni.. :U

(#159778) raziel01


raziel01
veterán

Destiny 2 - Game + Expansion Pass Bundle $19.79
US store-on.
Jól sejtem, hogy ennyit megérhet? Élvezetes a kampány?

(#159779) Carlos Padre válasza kriszpontaz (#159765) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kb nekem is, a letöltési idővel együtt. Mentem egy fél kört majd egy na neee felkiáltással töröltem is végleg.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#159780) xcsaba1975 válasza ViharVadász (#159750) üzenetére


xcsaba1975
tag

Köszönöm.

(#159781) Xaels válasza raziel01 (#159778) üzenetére


Xaels
félisten

Rövid és hirtelen van vége. Nekem csalódás volt. Ebben a csomagban nincs benne az új Forsaken és az utána jövő holmik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#159782) EnterR


EnterR
veterán

Spanomnál fifáztam minap, és most képtelen vagyok párosítani a gépemmel a kontrollert. :D Mit kell tenni? Wireless és kábellel is csak villog.

PSN ID: marquuard

(#159783) EnterR válasza EnterR (#159782) üzenetére


EnterR
veterán

Siker, share + PS gomb. :D

PSN ID: marquuard

(#159784) Kendek válasza raziel01 (#159778) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Múltkor egy hétvégén ingyen ki lehetett tolni a teljes kampányt, annyit szerintem megért. De pénzt persze már nem adtam volna érte.

<-ƘƘ->

(#159785) Rage47 válasza raziel01 (#159778) üzenetére


Rage47
veterán

Egyedül megunod gyorsan, barátokkal meg minden jó. :)

(#159786) -FLY->


-FLY->
őstag

Ez a szerencsétlen geci miért a másik irányba mászik? Már maga a kamera felbasz, remegés konstans és állandóan beáll a semmibe magától. Olyan egy semmitmondó, következetlen, logikátlan egy az egész fos irányítás. Ez a valaha készült legjobb játék, az biztos, csak pont játszani szar vele, amúgy biztos megkönnyezném én is.

(#159787) marilllyo válasza -FLY-> (#159786) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát a Driveclub az már csak ilyen...

;]

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#159788) EnterR válasza marilllyo (#159787) üzenetére


EnterR
veterán

:DDD

PSN ID: marquuard

(#159789) unravel


unravel
őstag

kedvenceim a "Megéri megvenni a ******?"

¯\_(ツ)_/¯

(#159790) james001


james001
veterán

Black Ops 3 kampány kitolva. Kellemes csalódás volt ahhoz képest,érdekes volt a sztori is,meglepődtem magamon hogy tetszett :D Persze voltak benne bugok,meg néhány jelenet eléggé bénán volt megoldva,de összességében rendben volt. Így ingyen simán megérte.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#159791) gianni85 válasza oriic (#159760) üzenetére


gianni85
veterán

na ez örvendetes :)

(#159792) shaddam


shaddam
aktív tag

Hardveraprón ennyire nyíltan mennek a hackelt konzolok? Azt hittem tiltva van az ilyesmi... :(((

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#159793) mike1334 válasza shaddam (#159792) üzenetére


mike1334
veterán

Tudtommal csak a warez tiltott. Ha nincs rajta jogsértő szoftver, csak a gép módosított az nem. Illetve sokszor csak a firmware számát írják, amiből aki akarja tudhatja, hogy módosításra alkalmas a gép.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#159794) shaddam válasza mike1334 (#159793) üzenetére


shaddam
aktív tag

Aha szóval ilyen hárítjuk a felelősséget hozzáállás. Biztos backupra kell hogy ne kopjon az eredeti lemez :DD

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#159795) matyifej


matyifej
tag

We happy few tobbi platformon is early accesskent uzemelt, es most lesz a kiadas, vagy csak PS-re jelenik meg most? Nekem igy trailer alapjan nagyon tetszik. Valakinek van tobb tapasztalata rola?

(#159796) #20844032 válasza shaddam (#159794) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nincs hackelt ps4. A CFW-s gépek (ami term. nem cfw) is gyáriak. A használója hekkeli meg, kikapcs után megint gyári.

[ Szerkesztve ]

(#159797) Pubilol


Pubilol
tag

Uncharted 4

20. Fejezet - most már kimondottan idegesítő, hogy minden leszakad, felrobban, letörik, leesik, mindenkinél rpg van, minden felől ellenfelek jönnek. Nagyon átesett most abba az irányba a játék, mintha egy fizikai motor techdemot akarna mutogatni.. Amúgy jó, meg minden,
csak ez már most sok szerintem.. Remélem már nincs messze a vége.

(#159798) SH4D0W2011 válasza matyifej (#159795) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

PC-n Early Access egy ideje, Xbox-on nem tudom van-e, a teljes verzió fog most megjelenni mindhárom platformra. "Egyebet nem tudok mondani."

(#159799) mike1334 válasza shaddam (#159794) üzenetére


mike1334
veterán

Nem, ilyen az, amikor nem tilt valamit a szabályzat és így nem is szankcionálhatják. Ennek szerintem eléggé alap dolognak kellene lennie.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#159800) Theory66 válasza Carvus (#159777) üzenetére


Theory66
aktív tag

A madárkákat aki magától megkeresi megtapsolom :P Én kettővel többet találtam mint amennyi kellett. Nekem most jön a királynő, és platina. Minden maxon van és pici hiányzik a 9. szinthez, nála lesz valami combos item ami kitolja a szintet?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.