Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#158751) marilllyo válasza mettek (#158743) üzenetére


marilllyo
veterán

Jajj ezt most nem jampizni tettem be de azért köszi srácok! Egyáltalán nem veszélyes. Simán "doable" kategória mérsékelt anyázással. Kapásból realistic-en kezdtem és kb az 5.mission-től volt rendes gear-em. Egy fokkal nehezebb mint a titanfall master nehézsége. Itt egy láblövés is végzetes. 3 nap alatt zavartam le. (Kb 10-15 óra)

A "szörnyű" jelzőt a játékra értettem. Mert az tényleg az. Nevetséges!!!
Ebbe a pár órás kampányban több bug volt mint a Mass Effect Andromeda-ban.
Telóról vagyok... Később leírom... Behaltam rajt.

Amúgy a platihoz még le kéne tolni minden küldit veterán-on halál nélkül. Az még érdekes lesz.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#158752) Deck válasza marilllyo (#158751) üzenetére


Deck
titán

Énis végig toltam a játékot hard-on ami tényleg nem volt nehéz de semmi bug nem volt.

PS5

(#158753) mcwolf79 válasza Deck (#158752) üzenetére


mcwolf79
veterán

+1
Én sem találkoztam sztem semmilyen bogárral. Nem tudom, a kollega milyen bug-ba futott bele, de sztem a néha butácska AI-t leszámítva nagyon rendben van a kampány.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#158754) marilllyo válasza Deck (#158752) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát akkor te nagyon szerencsés lehettél!

Csak pár szösszenet, ami eszembe jut hirtelen.
1. mission: (ez nem bug)... Hatalmas placc... balra millió (persze infinite spawn-os enemyk :DDD) jobbra egy ház. Rájöttök, hogy balra nem tudtok az ellenség miatt menni ezért mentek jobbra egy házba. Ahogy ezt eldöntitek és bementek a házba az összes enemy eltűnik a térről.

3x kellett kilépnem a játékból majd újraindítanom mert beragadt a script. Hiába öltem meg magam és töltött újra a checkpoint ugyanúgy nem reagált a játék.
Volt egy vicces eset. Úgy kezdődik az egyik checkpoint, hogy lassított jelenet és le kell lőni az előtted lévő ellenfeleket. Na ott meghaltam természetesen...majd a checkpoint újratöltődése után az egész maradt lassítva... Hiába haltam meg még utána is vagy ...10x végig bullet-time-ba tudtam csak menni. Szenvedtem vele kicsit, gondolván előnyömre fordítom a bug-ot...de egy folyosón végigmenni tartott vagy 2 percig, úgyhogy inkább hagytam.
Ezek a dolgok azért nem voltak viccesek, mert volt, hogy nem mentette el az állást rendesen és kilép-visszalép után kezdte a küldetést 0-ról. Ami realistic-en nem vicces ha már a küldetés vége felé jársz.

A realistic sz*patása abban rejlik, hogy kipucolsz egy encountert és az AI csapattárs beszól, hogy "all clear" de közben még az egyik sarkon bújik valaki... az lelő. Kezdheted elölről.
Erre is volt egy vicces sztori. Egy téren kellett robbantgatni az aszfaltot egy rakat infinite spawnos enemy között, majd ha végeztél be kellett menned egy nyitott kapun, ahol a csapattársak épp "tanácskoztak". Dolgom végeztével megyek, hogy "regroup with the others"... Ott állnak körbe az emberek egy elszeparált fedezékben és mikor odaértem látom, hogy ott van mellettük egy eltévedt enemy és épp a falat lövi. Persze, amint meglátott megölt. ;] Nagyon gáz.

Nagyon gáz annak tükrében, hogy ez már a nemtomhányadik COD..és ennyi gyakorlatuk lehetne már. Érdekes, hogy az egész trófealistája az 99%-ban a single kampányra épül és azt játszatja veled 76 féleképpen.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#158755) sp8787


sp8787
addikt

Hat ebbol, ebbol meg ebbol nem az jon le ,hogy a Sony nagyon le akarna lassitani, sot.

Ezekszerint nagy valoszinuseggel lesz HZD2 meg GOW2.
Erdekes ,hogy ez a Days Gone meg ki se jott es a Sony Bend mar beindult.

(#158756) ProEvoFan válasza sp8787 (#158755) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Miért is lassítana?Továbbra is a játékok repítenek egy konzolt a 100 milliós gépeladás álomhatár közelébe, nem más :K
A mostani IPk és az újak alapjában már sikeresé fogják tenni a kövi sony konzolt is.Így kell ezt csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#158757) #20844032 válasza ProEvoFan (#158756) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nagyon vonzó a platformban az exkluzívok minősége, és csak így tovább, de nehéz lenne azt mondani, hogy egyértelműen ennek köszönhető a sikere. Gyakorlatilag akkor húztak el, és volt sikeres a ps4 generáció, amikor még nem állt túl jól az exkluzívokkal a gép. Mostanra, hogy beérett, és jönnek a jobbnál-jobb exkluzívok, kifulladni látszik a generáció, és csökkennek az eladások.

(#158758) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Sziasztok!

Régi ps2 és ps3 játékos vagyok. A napokban gondolkoztam hogy váltani kéne a jelen generációra és az Xbox one x-et és a ps4 pro-t nézegettem.
Tudom, ps4 topik így tipikus “mégis milyen válaszra számít az ilyen” tipusú kérdés, de van bármi oka annak szerintetek, hogy ne a ps4 pro-t vegyem a kettő közül?

Valójában nem sok játékkal játszok, sőt gyakorlatilag ez kimerül abban hogy megveszem a COD aktuális részét, azt játszom multiplayerben a következő őszi COD megjelenésig (:/ ez van), szóval túlzottan nem hoz lázba exkluzív játékok megléte vagy hiánya. Ha nem lenne muszáj nem fizetnék pluszt az online multiért de úgy tudom hogy ez xboxon is fizetős.

Néha veszek más játékokat amik ideig-óráig lekötnek de általában a vége mindig a COD szokott lenni multiban.

Ja, 1080p tv-m van és amíg működik nem is tervezem a 4K-t, csak a framerate miatt gondolkoztam mindkét platformon az erősebb gépben.

Mi a véleményetek, tanácsotok?

(#158759) .LnB válasza lugosi (#158758) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak COD-ra tök mind1. Vedd azt amelyik neked tetszik. Vagy olcsóbb. Esetleg a kontrollerek közül melyik kényelmesebb neked.

Ezt nem írom tutira. De most a COD (Activision) a PS4-re fizette be magát ha jól tudom. Ezért talán PS-en lesz hamarabb teszt, és talán a DLC-k is majd hamarabb jönnek PS-re??? De nem vágom a COD témát, majd valaki ebben megerősít, vagy megcáfol.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158760) Carlos Padre válasza lugosi (#158758) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az X halkabb, kicsit négykább és sokkal májkroszoftabb.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#158761) ProEvoFan válasza #20844032 (#158757) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nincs egyértelmű válasz az xbox onehoz képest a közel háromszoros többlet eladásához.
Exkluzívok miatt?MS utálat?A MS a generáció elején hülyének nézte a játékosokat (tervezett használt piac megszüntetése; drága, vásárlókra erőltetett kinect; )? Exkluzívok csökkentése, majd majdnem teljes eltüntetése? A franc tudja.Talán így egyben az egész.

[ Szerkesztve ]

(#158762) toompa válasza lugosi (#158758) üzenetére


toompa
őstag

Nem hoz lázba...
Azért egy God of War-t kihagyni... Hogy csak egy címet említsek. De sorolhatnám.
Oké hogy COD,de szerintem rákapnál az exkluzívokra is ha megízlelnéd. :)

(#158763) Deck válasza .LnB (#158759) üzenetére


Deck
titán

Ps4-en fogy legjobban a cod. Emellett előbb jelenik meg rá minden codos tartalom, zárt béta is előbb lesz.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#158764) Gery9112 válasza toompa (#158762) üzenetére


Gery9112
őstag

Szerintem is ha csak COD meg néha 1-2 multiplatformos cím akkor vegyen XOX-t. Azt bármikor el lehet adni, ha a helyes útra akarna mégis térni.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#158765) sp8787 válasza toompa (#158762) üzenetére


sp8787
addikt

Mi ebben a meglepo? Tobben vannak azok akiket nem erdekel a GOW min akiket igen.

(#158766) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

+1, Ps4en mindig lesz majd kivel játszani. ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#158767) toompa válasza sp8787 (#158765) üzenetére


toompa
őstag

Mindenki hoz rossz döntéseket az életében. :)

(#158768) sp8787 válasza toompa (#158767) üzenetére


sp8787
addikt

Nem mindenkit erdekelhetnek ugyanazok a jatekok. En peldaul soha nem fogok COD-al meg ilyenkkel jatszani de a GOW-al se az is biztos. Mas meg soha nem fog peldaul MHW-el jatszani. Minden jatekra igaz ,hogy a tobbseget altalaban nem erdekli csak maga tobbseg osszetetele valtozik.

(#158769) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Van valami tipp, hogy nagyjából mikorra várható a következő sale a PSN-en?

(#158770) fahrii válasza Gigicuci (#158769) üzenetére


fahrii
őstag

Ma

(#158771) gianni85 válasza lugosi (#158758) üzenetére


gianni85
veterán

vegyél aprón egy használt, garanciális One X-et. A Cod bőven pörög xbox-on is, live szolgáltatás is jó, és csendesebb a gép, mint a PS4 pro.

szerk. Illetve, ha tényleg csak a Cod érdekel, azzal tökéletesen eljátszol PS4 slim-en, vagy One S-en is. Lehet szídni a játékot, de amit tud, azt ezeken a gépeken is tudja. Folyékony 60fps

[ Szerkesztve ]

(#158772) Snike válasza oriic (#158735) üzenetére


Snike
aktív tag

Na végre, város! :)

PS5, mert az jó! :)

(#158773) sp8787 válasza gianni85 (#158771) üzenetére


sp8787
addikt

Mindegy melyiket veszi a kedvenc COD-ja ugyis futni fog rajta.

(#158774) gianni85 válasza sp8787 (#158773) üzenetére


gianni85
veterán

rossz link, vagy tényleg a Vampyr-t akartad? akkor nem értem :)

(#158775) sp8787 válasza gianni85 (#158774) üzenetére


sp8787
addikt

Nick+Avatar > Vampyr :)

(#158776) #20844032 válasza lugosi (#158758) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nyifogni fogsz a kontroller végett, majd 1-2 hónap múlva eladod. Felesleges kör. Aki multival szeretne megtanulni kontrollerezni, annak többnyire ez a vége.

(#158777) dollarZ18 válasza fahrii (#158770) üzenetére


dollarZ18
tag

Ezt honnan veszed? A mostani akciók július 27-ig tartanak.

[ Szerkesztve ]

(#158778) Đusty válasza #20844032 (#158757) üzenetére


Đusty
őstag

Nagy lökést adott az is neki, hogy a coin bányászok miatt a vga árak az egekbe kerültek.

(#158779) #20844032 válasza Đusty (#158778) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nemrég nézegettem az adatokat, valójában semennyire. Mitöbb, az már a lefelé szálló ágban volt, amikor pl 2017 holiday szezonban ütötte a switch eladása is a ps4-et, és visszaesett a két évvel korábbi szintre.

(#158780) Carlos Padre válasza #20844032 (#158779) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez az új Xbox Ultimate Game Sale meg végképp betesz neki. ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#158781) #20844032 válasza Carlos Padre (#158780) üzenetére


#20844032
törölt tag

Absz. nem ilyen erők mozgatják a piacot. Nagyon jó ajánlatok eddig is voltak ms vonalon (és reméljük maradnak is), de ez nem ad el egy rendszert ilyen tömegben. Egy gamepass már erősebb kártya, csak arra meg a boltok rágtak be, és így nem lett igazán jó marketing eszköz. Itt leginkább az a lényeg, hogy mit lehet marketingbe beleforgatni. Egy spiderman rohadt erős cím usában, meg euban is. Szinte nem is lényeges, mennyire fog jól fogyni a játék, a csapból is ez fog folyni: sipermand-ps4. Több gépet fog eladni, mint ahányan ténylegesen meg fogják venni a játékot. A sony ebben lett vérprofi az elmúlt években. Nyilván ezért is tolják ezt a szekeret tovább. Az MS meg elkezdte másolni ezt, kissé későn, de ebből is csak a játékosok fognak profitálni.

(#158782) lugosi válasza #20844032 (#158776) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi mindenkinek a választ.

Erre külön a nyifogás miatt válaszolok. Nem hiszem, hogy bajom lenne a kontrollerrel, mivel nem volt problémám vele az elmúlt kb. 10 évben, mióta megvan a PS3-am és játszok rajta multiban, a modern warfare óta, és azóta minden évben minden cod-dal. Ez alapján úgy érzem, hogy elég jól hozzászoktam a kontrollerhez és nem okoz problémát a használata, és úgy azért nem vagyok rossz multiplayerben. Úgy érzem, hogy a megtanulási fázison már túl vagyok. Már persze ha nem úgy értetted a választ, hogy a ps4 kontrollere rossz lenne, mert pont az ilyen dolgokra akartam rákérdezni, mielőtt vásárlok, vagy nem figyelted, hogy régi konzolos vagyok, szóval a kontrollerrel nincs bajom.

Többiek: nem igazán vagyok otthon az xbox világában, ezért úgy is közelítettem meg a kérdést, hogy van-e valamilyen oka annak, hogy ne ps4 pro-t vegyek. Akkor (mivel elég sok válasz jött, és ezt külön köszönöm, nem is számítottam erre) szerintem maradok ennél. Azért mindenképp a pro-t veszem, mert nem igazán érdekel az árkülönbség, egyszer kell megvenni, és amennyit spóroltam azon, hogy (mióta ps2-n és ps3-on játszok, talán kb 12 éve) nem kellett gamer pc-t fenntartanom és upgradelnem, nem igazán élem meg veszteségként ha a pro verzió kicsit drágább mint a sima.

Egy fájdalmam lesz csak, hogy még akkoriban kezdtem a ps3-at amikor nem volt itthoni store, és mindenki az UK store-ra regisztrált, így nem magyar accountom van, és ott van az összes ismerősöm, akikkel többször együtt játszottam, de a ps4-gyel valószínűleg akkor új accountot nyitok, mert az ország megváltoztatására nincs lehetőség.

Más játékok kérdése még: én próbálkoztam, higgyétek el. Legkülönbözőbb játékokat vettem, autós, sport, rpg, ezek keverékei. Időközben cserélgettem is a játékokat, most kb 12-13 játékom lehet otthon, de a vége mindig az volt, hogy semmi más nem kötött le, csak a cod multi. Abból is sokszor csak 1-1 pálya. A cod ghosts-t pl. évek óta csak egy pályán játszom, ha valakinek mond valamit a strikezone pálya, akkor tudja hogy miért szeretem. Van azóta újabb cod persze, de ez annyira eltalált, hogy mindig itt kötök ki.

Sajnos kezd kevés lenni a játékos ps3-on, vagy fogynak a szerverek, nem tudom, meg megjelentek multiban a csalók, általában ilyenkor szoktam másik játékra váltani, és úgy gondoltam, hogy akkor most generációváltás is lehet. Több kontrollert elhasználtam már (egyszerűen elhasználódnak az idők során, nagyon sokat játszok vele), így mivel a mostani is kezd kipurcanni, úgy gondoltam hogy túl sokat már a régi platformba nem feccelek, inkább legyen egy új.
Ha váltok, egyedül a final fantasy 13-at fogom sajnálni, hogy nem játszottam végig, de nem volt hozzá türelmem.

[ Szerkesztve ]

(#158783) #20844032 válasza lugosi (#158782) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem, sőt, nagyon jó a DS4. Nem írtad, hogy van konzolos múltad, így viszont nem releváns amit írtam.

(#158784) Shamat válasza #20844032 (#158783) üzenetére


Shamat
aktív tag

Á, nem írta, csak egyből azzal kezdte... :U

DEAD LIKE ME

(#158785) lugosi válasza #20844032 (#158783) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi a választ. Amúgy írtam, hogy régi ps2 és ps3 játékos vagyok.

(#158786) #20844032 válasza lugosi (#158785) üzenetére


#20844032
törölt tag

Akkor ideje innom egy kávét :DDD

(#158787) marilllyo válasza lugosi (#158782) üzenetére


marilllyo
veterán

Miért szeretnél új accot "nyitni"? Használd továbbra is az UK-t. Sokan vannak itt, akik nem magyar accról játszanak. Nekem is van egy UK accom (PS3 miatt szinte mindenkinek :) ) Mondjuk én csináltam egy magyart és az UK ilyen "dummy" account maradt couch coop játékokhoz.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#158788) lugosi válasza marilllyo (#158787) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A multihoz használt szerverek választását nem befolyásolja vajon hogy hova szól az account? Ha nem, akkor maradok a fenekemen.

(#158789) saelin válasza marilllyo (#158787) üzenetére


saelin
veterán

Nekem ps now miatt van csak UK acc. De ez a Sony hibája, mert nem érhető el itthon...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#158790) #20844032 válasza lugosi (#158788) üzenetére


#20844032
törölt tag

Vannak játékok amiknél számít, és vannak amiknél nem. Utóbbiból van több. Nekem is anno a KZSF multi miatt lett Magyar accountom. Aztán valahogy ez maradt használatban is.

(#158791) marilllyo válasza lugosi (#158788) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem! Eu-eu. Annyi, hogy játékokhoz esetlegesen elérhető magyarítás az uk store-ból bukta.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#158792) KaitouP válasza lugosi (#158782) üzenetére


KaitouP
veterán

Ha váltok, egyedül a final fantasy 13-at fogom sajnálni, hogy nem játszottam végig, de nem volt hozzá türelmem.

A Final Fantasy XIII, XIII-2, és a Lightning Returns PC -n (Steam) is elérhető, nem kell hozzájuk erőgép sem, bármikor végig tudod ott is játszani őket.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#158793) NyMRooD válasza lugosi (#158758) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nekem is rémlik valami olyasmi amit (#158759) .LnB írt + talán ps4-en többen multiznak cod-al, de szerintem kérdezd meg a cod-os topikban. Amúgy meg tényleg szinte teljesen mind1, akár ps4 slim-ben és xone s-ben is gondolkodhatsz.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#158794) gyuromoj válasza gyuromoj (#158723) üzenetére


gyuromoj
veterán

Bontatlan a játék, meló után szerintem folytatom is amit a demoban abbahagytam.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#158795) wolf13 válasza gyuromoj (#158794) üzenetére


wolf13
őstag

Én este 11 kor rendeltem meg a Gravity Rush 2-t. 10 perc múlva jött a mail , hogy feldolgozták.

Azóta semmi. Néztem , egyelőre kifogytak. Remélem nekem még jutott.

(#158796) gianni85 válasza gyuromoj (#158794) üzenetére


gianni85
veterán

nekem olyan, mint egy használt/sérült, aztán újracsomagolt. Lemez karcmentes.

(#158797) b.


b.
félisten

Végére értem az Uncharted 3. részének és azt kell hogy mondjam , ez baromi jó volt ! Nekem sokkal jobban tetszett , mint a 2. rész. Nehezebbek voltak a feladványok, változatosak a helyszínek, értelmesebbek az ellenfelek és a párbeszédek. Ezzel kellett volna kezdenem :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#158798) mike1334 válasza b. (#158797) üzenetére


mike1334
veterán

És a sztori miatt nem lett volna hátrány, ha kihagyod az első kettőt? Nekem ott figyel az összes rész, csak nem tudom, hogy kezdjem-e elölről, vagy hagyjam az első kettőt a csudába..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#158799) gianni85 válasza mike1334 (#158798) üzenetére


gianni85
veterán

ha máshogy nem is, legalább fuss rajtuk végig easy-n. Nekem továbbra is a második rész a kedvencem

(#158800) mike1334 válasza gianni85 (#158799) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi, akkor az lesz :) (bár a korábbi god of warokat is kihagytam a mostani előtt :B )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.