Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#158401) seniman válasza nincsnév007 (#158399) üzenetére


seniman
addikt

Ezt miből következtetted ki? :U

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#158402) nincsnév007 válasza seniman (#158401) üzenetére


nincsnév007
őstag

azért van ott a smiley hogy csak poén

[ Szerkesztve ]

(#158403) taki01


taki01
őstag

Elkezdett nálam is előjönni a ps4 pron hogy egy másodpercre eltünik a kép, bár lehet hogy a vr-nál lévő doboz miatt, ki kell derítsem mert ez így elég idegesítő. Eddig mundjuk csak kétszer csinálta.
Az mért van amikor rádugom a joystickot a gépre elnémítja a ps camera mikrofonját?

(#158404) Ronam


Ronam
addikt

GT Sport PS VR bundle-ben már az új verziós VR van?

(#158405) seniman válasza Ronam (#158404) üzenetére


seniman
addikt

Nem hinném,bár az alzánál láttam olyat is.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#158406) penge111 válasza winery (#158400) üzenetére


penge111
addikt

Ok, akkor mikor kedden ps elé kerülök felveszlek barátnak.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#158407) penge111


penge111
addikt

Mondjuk, ahogy olvasom bizonyos játékmódba való belépéshez feltételek vannak, pl. a játék összes fejezetét végig kell vinni, illetve el kell érni a lvl 70-et. Szóval én ezekkel fogom kezdeni, ha ehhez is van kedved vagy bárkinek akkor örömmel várom majd online :R . Utánna meg johet az adventure a rift stb...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#158408) saelin válasza penge111 (#158407) üzenetére


saelin
veterán

Azt hiszem experten vittem végig a játékot és még úgy sem volt meg a lvl70, de adventure módba mehettem. A torment szintek vannak lockkolva lvl 70re.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#158409) marilllyo válasza penge111 (#158407) üzenetére


marilllyo
veterán

Beszállsz valaki mellé aki végigtolta a kampányt. Elindítja ott ahol meg kell ölni Malthael-t. Megöli és bumm végig is vitted a kampányt. Utána bevisz riftbe... Pikk pakk lvl 70 vagy. Ha jófej akkor save backuppal ad geart is. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#158410) Badlof2k válasza saelin (#158362) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Nekem NS van csak jelenleg season regota nem foglalkoztat mar hogy ujra ugyanazt csinaljam meg , persze pet vagy ha wing van azt mondanam jaaa talan aztan megse kezdek bele :"D
Penge.: Oksa akkor majd keddre osszehozhatunk egy teamet :) Badlof a psn majd addolj bar ez az ejfelig jatek erdekes lesz :D

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#158411) ProEvoFan válasza marilllyo (#158409) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jah, PCn is így csináltuk a sokadik ladder reset után.Komolyan gondolkozom a ps4es Diablon.Igaz, PCn csak a Nekro dlc nincs meg és pont most bneten akciós 10 euróért, de ps4en a dodge lehetőségre nagyon kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz tőle más a játékmenet, mint PCn ahol nincs dodge.

(#158412) Dvix


Dvix
senior tag

Egy PS4-noob helyzet jelentése. A második játékom amibe belekezdtem. Eddig több mint 19 órát öltem a Horizon Zero Dawn-ban és imádom! :B Köszönöm a figyelmet! :U

(#158413) seniman válasza Dvix (#158412) üzenetére


seniman
addikt

Gyűlik az majd szépen. :D Eddig két végigjátszás,kb.140 órám van benne.Az akcióban megvettem a frozent,úgyhogy a kalandnak még nincs vége. :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#158414) taki01 válasza Ronam (#158404) üzenetére


taki01
őstag

Azt vettem idén és a első verziós volt hozzá.

(#158415) saelin válasza ProEvoFan (#158411) üzenetére


saelin
veterán

Ha érdekel én sosem használtam még a dodget... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#158416) bagyulajuve válasza Dvix (#158412) üzenetére


bagyulajuve
addikt

kb 20%-on járok és már 20 órám van benne és imádom :DDD

Resistencia eterna

(#158417) Dvix válasza bagyulajuve (#158416) üzenetére


Dvix
senior tag

Örülök, hogy nem vagyok egyedül :C :U

(#158418) ProEvoFan válasza saelin (#158415) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:D
Kicsit játszottam vele PCn, de nem kapott el a láz...úgyhogy ez most kimarad.

(#158419) Zoza24


Zoza24
senior tag

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget:)
Ma reggel letöltöttem a Limbo játék ingyenes demoját,s játszottunk vele,később megvettem a store-ban a teljes verziót,de a Libraryben csak a Demo van itt...miért nem találom a full verziót?az sms megjött a fizetésről,de nem találom a játékot...mit rontottam el vagy mit nem veszek észre?:)
Eddig csak a PES 2018-at vettem meg a store-ból,azzal nincs is gondom...

Köszi előre is a segítségeket...

Zoza :R

[ Szerkesztve ]

Forza Italy!

(#158420) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

God Of War 2018
9/10

Zseniális, imádtam - Mestermű.
A korábbi God Of War részek kimaradtak, vhogy nem az én világom a Hack'n slash, de itt kedvet kaptam a korábbi epizódok megismerésére is.

Jót tett a játékstílusnak hogy közelebb van az Uncharted által elindított játékmenethez, mintha maradtak volna a korábban megszokottnál.
És ha már szóba került az Uncharted 2, (sztem a PS3 legjobb címe) mindaz ami az U2 volt a PS3-nak, az a GOW a PS4-nek.

Végig az volt a sejtésem, hogy Baldur valójában Atreus felnőtt korában és arra fut ki az egész hogy Kratosnak kell megölnie a felnőtté vált Atreust, és majd a következő részekből kiderült volna miért is akarta a felnőtt Atreus/Baldur eltenni láb alól Kratost.
Viszont attól hogy a felnőtt Atreus/Baldur meghalt volna, a kicsi Atreus még élt volna tovább.

És meg kellett volna akadályozni hogy a későbbiekben egy gyilkossá váljon.
Amikor Atreus rájön hogy istenseg és nagyképű lesz, tényleg azt hittem ide is fut ki a sztori.
Az tényleg ütött volna :D
Kratosnak a végén meg kell ölnie a fiát, vagy a kis Atreus áldozza fel magát, mert nem akarja hogy az legyen belőle ami...

A főellenség hajaz a Far Cry 3-as Vaas-ra, kinézetre - habitusában - őrületében, jó volt itt is.

Minden pénzt megér a játék, akinek bejön az Uncharted, Last of US vonal, mindenképp próbálja ki.
Kihagyhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#158421) Quaresma


Quaresma
aktív tag

Sziasztok!

Plants vs. Zombies GW2-nél merült fel először az a problémám, hogy hiába csinálok második felhasználót, a játék csak guestként ismeri fel a második felhasználót. így az ő karaktere nem fejlődik, stb.. Gondolom ez a későbbiekben pl. Diablónál is gond lehet. Van esetleg javaslatotok?

Ps: brunorbert

(#158422) Dvix válasza lionshamlet (#158420) üzenetére


Dvix
senior tag

Párom kijátszotta! És én is rá voltam szögezve a TV-re mikor nyomta! Még nézni is élvezet volt! :B Megláttam a végét is de nem bánom. Várom nagyon h belekezdjek! Egyszerűen mestermű, amit ebből konzolból ki tudtak hozni. Egy darab vágás nincs a játékban, amit imádok egyszerűen! Ahhh ha több időm lenne játszani! :U

[ Szerkesztve ]

(#158423) RangerFox válasza Zoza24 (#158419) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Töltsd le a download listből. De amúgy én úgy emlékszem, ha megvetted a demo után a full verziót, akkor onnan folytathatod, ahol abbahagytad. De ez nem 100%, régen vettem már meg..

[ Szerkesztve ]

(#158424) Đusty


Đusty
őstag

Segítség!
A hidden agendat, nem lehet játszani telefon nélkül? Nem akar elindulni addig amíg nem csatlakozik valami.

(#158425) Xaels válasza Đusty (#158424) üzenetére


Xaels
félisten

A Playlink játékoknak ez a lényege.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#158426) p3l9uph válasza Đusty (#158424) üzenetére


p3l9uph
tag

Szerinted?

(#158427) Zoza24 válasza RangerFox (#158423) üzenetére


Zoza24
senior tag

Köszönöm a választ,most játszunk vele,s gyanús,hogy ez már a full verzió,csak vártam,hogy lesz intro vagy valami:)
Láma kérdés volt elnézést:)
Nézzétek el nekem,kezdő ps4 tulaj vagyok:)

[ Szerkesztve ]

Forza Italy!

(#158428) Đusty válasza Xaels (#158425) üzenetére


Đusty
őstag

Nem tudtam, hogy ilyen szarul van megcsinálva azt hittem ha már ps4-re írják lehet azzal is játszani nem azért vettem, hogy a telefont nyomkodjam. Mentségemre szolgáljon, hogy most vettem ps-t és ez az első játékom rá azt hittem el leszek vele de tévedtem, mehet a kukába mindkettő :).
Van még valami olyan játék amit zongorán, gitáron mittudomén min kell játszani ps helyett? Idióta sony.

[ Szerkesztve ]

(#158429) p3l9uph válasza Đusty (#158428) üzenetére


p3l9uph
tag

Szerintempedig azaz idiota aki nem nez utana es ugy vasarol...aztan persze szemet sony...

(#158430) #20844032 válasza Đusty (#158428) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Mentségemre szolgáljon, hogy most vettem ps-t és ez az első játékom rá

Ez így teljesen érthető. Hiszen tök új a gép, a játék, és minden, TOTÁLISAN érthető, hogy szarsz elolvasni bármit. Na nem mondom, ha fél év tájékozatlanság lenne mögötted, akkor már más lenne a helyzet, de így nem. Így mentségedre szolgál. :C

(#158431) bozont válasza Đusty (#158428) üzenetére


bozont
veterán

Legközelebb olvass is utána mit is veszel és akkor nem érnek ilyen meglepetések. Szépen le van írva hogy ehhez a játékhoz telefon kell a hozzá való alkalmazással. A továbbiakban, ha azt látod hogy Playlink játék, akkor hasonlóra számíthatsz. ;)
Ha meg már úgy is megvetted, akkor tessék összerántani 2-3 havert/rokont akinek van okostelója és essetek a játéknak. Aztán meglehet a többi Playlink játékot is behúzod. :)

[ Szerkesztve ]

(#158432) Đusty válasza p3l9uph (#158429) üzenetére


Đusty
őstag

Semelyik leírásban nem láttam, hogy csak telefonon játszható (a lehetőség és kizárólagosság nem mindegy), linkelheted lehet elkerülte a figyelmem. Pc-n idáig nem találkoztam olyan játékkal ami csak kávéautomatán fut. Téma lezárva.

@bozont : köszi a segítséget playlink kilőve.

[ Szerkesztve ]

(#158433) EczkE válasza Đusty (#158428) üzenetére


EczkE
addikt

Mert olyan nagy baj hogy okostelefonnal kell jatszani?

Asszem mindenféleképpen!

(#158434) Đusty válasza EczkE (#158433) üzenetére


Đusty
őstag

Mert nincs de hagyjuk a témát, felfogtam, köszi.

(#158435) LucentTwo válasza Đusty (#158432) üzenetére


LucentTwo
tag

Máskor jobban nézd meg mielőtt rendelsz vagy veszel valamit. Amit linkeltél alzás oldalt, ott is ott szerepel a játék borítóján, hogy telefon vagy tablet szükséges hozzá. Illetve még a leírásban is ott van, hogy ios és android rendszeren keresztül.

Úgyhogy mielőtt még egyszer kiakadnál, először nézd meg rendesen, hogy mit vásárolsz. Érdemes! :DD

[ Szerkesztve ]

(#158436) sp8787 válasza marilllyo (#158409) üzenetére


sp8787
addikt

Nem arrol szolna a jatek ,hogy ezeket mind magad erd el?
Ez igy a make non sense kategoria sztem.

(#158437) Đusty


Đusty
őstag

Fel lehet cserélni a kontrolleren a két kar funkcióját, hogy melyikkel mászkáljak és melyikkel nézelődjek vagy ez játékfüggő, vagy ez van és kész?

(#158438) RangerFox válasza Đusty (#158437) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha magyar a menüd, akkor beállítások, kisegítő lehetőségek, gombhozzárendelések.

(#158439) Đusty válasza RangerFox (#158438) üzenetére


Đusty
őstag

köszönöm

(#158440) rumkola válasza sp8787 (#158436) üzenetére


rumkola
veterán

Nem.
LVL 70-től kezdődik a játék, rift, bounty, GR. Ha van egy jó csapatod akkor isteni. :R

(#158441) sp8787 válasza rumkola (#158440) üzenetére


sp8787
addikt

Nem sokat jatszottam a jatekkal de azt meg en is tudom ,hogy nem lvl70-tol kezdodik a jatek.Ez olyan mintha azt mondanam ,hogy a DS NG+6-nal kezdodik vagy a BB az FRC chalice-eknel vagy a Nioh a Way of the Nioh-nal ezert elrancigaltatom magam odaig.
Ne farasszal mar!

Ez egy loot/level grind jatek ha nem te grindolod ossze ezeket akkor ez nem az easy way out hanem siman a way out.

(#158442) ProEvoFan válasza sp8787 (#158441) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A Diablo3 erről szól.Először, maximum másodszori végigjátszásra ok a játék, de ha van ladder reset (új szezon) akkor nincs az embernek megint előröl kezdenie a játékot és megint végigmenni 1-70lvl.ig...itt jön a képbe, hogy a sokadik új szezonnál a játék tényleg 70lvlnél kezdődik és hogy minél előbb elérd a maximum lvl szintet, akkor kérsz segítséget, mert semmit sem veszítesz ha felhúznak 70lvlre.Ahogy lentebb írták ekkor jönnek a rift, bounty, gr, stb...ami a Diablo 3 esszenciája :K

[ Szerkesztve ]

(#158443) SH4D0W2011 válasza sp8787 (#158441) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nem bántásból, de tényleg nem sokat játszhattál vele, ha ezt állítod.
Van egy sztori, azt kb. egyszer érdemes végigtolni, de azzal most én is 50+ szinttel végeztem. Ezután csinálhatsz bountykat, illetve riftezhetsz orrvérzésig, mert gyakorlatilag ez az endgame content, gyűjtögetheted a lvl70-es tárgyakat, hogy még jobb tárgyakat találhass magasabb nehézségen ( hogy aztán a következő patch nerfelje a buildedet. :DDD ) Ha tetszik, ha nem, ez a játék lényege. A sokadik karaktert 0-ról 70-re húzni meg tényleg így szokták, senki sem vergődik végig vele újra és újra és újra a sztorin, mert egyszerűen nincs értelme.

No megint lassú voltam. :D

[ Szerkesztve ]

(#158444) balinthun


balinthun
tag

Most végeztem a Dark souls remastered-el. BB után a játék sok mindenben fapados, de van amiben többet ad. Sztori mindenképpen gyengébb a Ds-ben, a vége egyenesen csalódás.

Veteránokat kérdezném,DS 2 nehezebb, mint az 1 ? Mechanika 1 vagy BB? Vagy inkább a DS3 a kapcsolat?

(#158445) marilllyo válasza sp8787 (#158436) üzenetére


marilllyo
veterán

Is -is! Attól függ! A játék lényegi része (endgame) riftezés, season innen indul. Az az, ami addiktívvá teszi és játszatja a játékot. A kampány az egy bemelegítő csupán az egészhez. Bevallom én egyszer vittem végig a kampányt hardcore-on. Nem futnám végig még egyszer. Btw kb ~5-7 óra?!

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#158446) marilllyo válasza marilllyo (#158445) üzenetére


marilllyo
veterán

Egyszer persze vigye végig mindenki a kampányt. Ezt adom!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#158447) Teszla_ válasza b. (#158387) üzenetére


Teszla_
senior tag

Köszi, benevezek majd rá :) nagyon régen szerettem a hasonló játékokat PC-n. Ez most a Media Marktban 4ezer ft, de az itteni üzletükben sajnos nem volt, így vettem helyette Fallout 4-et és Little Big Planet 3-at.

SH4DOW2011: thumbsticket vettem, igaz nem valami nagy márka, de majd elválik milyen lesz. Az eladót kérdeztem vertical stand-ről, de azt mondta, hogy ha lemezt is akarok a gépbe rakni, akkor nem ajánlja. Háklis lehet a gép, ha állítva van benne a lemez? Azt gondolnám, hogy nem, mert akkor nem árulnának ilyen kiegészítőt. Vagy tévedek?

Rigormortiis: kimaradt ugyan a Planescape Torment, de ismerem, tetszett a játék :) ha hozza a hangulatát, akkor nem lehet rossz ez sem.

(#158448) RangerFox válasza Teszla_ (#158447) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nincsen semmi baja, ha állítva teszel bele lemezt....

(#158449) sp8787 válasza SH4D0W2011 (#158443) üzenetére


sp8787
addikt

Semmi gond tenyleg nem jatszotta vele sokat. Mondjuk ugy inkabb ,hogy minimalisat.
Most igy neked valszolok de vagyuk ugy mintha mindenkinek valszolnek.

Sokadik karakter? Nem 3 van osszesen?
En azt hittem ,hogy egy masik buildel/karakterrel mas elmenyt ad a jatek. Legalabbis mas jatekoknal tobbek kozott ezert is szoktak mas buildeket csinalni.

(#158450) sp8787 válasza balinthun (#158444) üzenetére


sp8787
addikt

Nem mondanam magam veterannak meg ettol a soulsvet marhasagtol ki is tudok akadni neha. :)
A DS2 sokkal nehezebb mint a DS1 vagy mondjuk igy sokkal farasztobb. Hosszu mint az .... szval rohadt hosszu es boss boss hatan, nekem marha unalmas volt a vegere.

A mechanika az egyik se es mindegyik sokmindent ugy alakitottak ,hogy a minel jobban sz*passak a jatekost amitol maga a jatek nem lett nehezebb csak idegesitobb. A dodge sztem az egyik legnagyobb oszver es nekem nem tunt fel miert csak egyszeruene furcsa volt amig nem lattam rola egy videot ,hogy azert van ez az erzese az embernek mert nem igazan DS3-as hanem csak 8-iranyu.

Mindezek ellenre a DS2 egy nagyon jo jatek. Ha az osszes tobbivel vegeztel akkor sztem nem kell gondolkozni bele kell vagni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.