Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159651) Deck válasza RangerFox (#159648) üzenetére


Deck
titán

+kedvezmények vásárlásokból

PS5

(#159652) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szentpéterváron a VK fesztre kivitte a Sony a Spider-Man teljes változatát. Szóval napokban várható csomó kamerás gameplay a full változatból. (Opening cinematic már most elérhető, de törlik mindenhonnan)

Live-Die-Respawn

(#159653) Dagohun


Dagohun
tag

Üdv!
Volna egy kérdésem azok felé akik játszanak a Elder scroll online-al ps4-en. Megvan nekem a tamriel unlimited a store szerint. Most akkor mit kell csinálnom hogy tudjak vele játszani mert ha belépek akkor kidob a store oldalára hogy vegyem meg a summerset-t, de én nem szeretném. :) Van más lehetőség a játékra? Köszi a választ.

(#159654) oriic válasza oriic (#159652) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Íme (Csak saját felelősségre, mindegyik kamerás)

SPOILER

Kingpin harc
Opening videó - Hang nélkül

Live-Die-Respawn

(#159655) Carlos Padre válasza oriic (#159652) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Részemről hagy legyen meglepetés.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#159656) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Más :

Nagyon kíváncsi vagyok az következő havi ps+ játékokra, mert a Microsoft most nagyon odatette magát. Szerintem jó lesz.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#159657) wolf13 válasza oriic (#159654) üzenetére


wolf13
őstag

Én nem voltam oda sosem a SM-ért. Valahogy Batman közelebb állt hozzám. De ezt azért már elég nehezen tudom kivárni :P

(#159658) csiak válasza Carlos Padre (#159656) üzenetére


csiak
tag

Mit nyomott a Microsoft? Csak nem a RdR2-t :D

"Sok loot disznót győz!"

(#159659) Carvus válasza semetka (#159614) üzenetére


Carvus
senior tag

GoW kimaxolva, imádtam minden percét..ja nem a Valkűr királynőnél párszor majdnem beleállítottam a kontrollert a tévébe! ;]

[ Szerkesztve ]

(#159660) dunc


dunc
nagyúr

Srácok a GTA V nél miért felejti el időnként a beállításaimat? Néha előfordul, hogy újra be kell állítani pár dolgot.

(#159661) marilllyo válasza Carvus (#159659) üzenetére


marilllyo
veterán

Szép munka!
Nehéz volt?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#159662) saelin válasza oriic (#159654) üzenetére


saelin
veterán

Ezeket direkt töltik fel ilyen rossz minőségben? Már egy belépő szintű okostelefon sem csinál ilyen gány videót.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#159663) EczkE válasza marilllyo (#159661) üzenetére


EczkE
addikt

Neked nem lenne kihivas. ;]

Asszem mindenféleképpen!

(#159664) oriic válasza saelin (#159662) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fogalmam sincs. :D Nyilván korlátozottak voltak a lehetőségeik, mert ilyen eseményen nem lehet videózni. :D De hja a Kingpin-es videó az pl elég gány. :DDD

Live-Die-Respawn

(#159665) Zolix válasza p3l9uph (#159607) üzenetére


Zolix
tag

UPC Fiber Power 500 van! Pc és Xbox is piszok gyorsan tölt lefelé!
Gondoltam, ha a slim annyival jobb lenne, lecserélném, mert a XXI. században szégyen a ps4 fat letöltési sebessége. Amúgy kábellel csatlakozik a routerhez.

(#159666) RangerFox válasza Zolix (#159665) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Tedd rest módba, vagy hagyd és ne csinálj rajta mást, ne játssz, meg ilyenek. Ez nem a gép, hanem a psn hibája. Amúgy ennyire nem vészes a dolog, nekem 1-1,5 óra alatt kb mindent leszedett eddig

(#159667) csiak válasza Zolix (#159665) üzenetére


csiak
tag

nem tudom számít e, de nálam ugyan ez a helyzet...
500-as UPC net mellett PC tel, tablet minden teszi a dolgát szépen gyorsan, a PS4pro meg félelmetes lassúsággal szed le bármit is a hálózatról... :F

"Sok loot disznót győz!"

(#159668) james001


james001
veterán

GT Sport már mikrotranzakciók is vannak benne :U
Kikapcsolható az hogy ne lásd a PS Store ikont de azért ez röhejes szerintem :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#159669) KaitouP válasza james001 (#159668) üzenetére


KaitouP
veterán

Mai világban mit vársz kolléga? :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#159670) PiszokAlfréd


PiszokAlfréd
tag

Sziasztok!
Egyáltalán nem trollkodásnak szánom, komolyan kérdezem; érdemes már megvenni a Gran Turismo Sportot ha kb. 95%-ban a single player, karrier mód érdekel? Nem igazán követtem az eseményeket a megjelenés óta, azt hallottam fél füllel, hogy került bele vmi karriermód.
A sorozat rajongója vagyok, az első résztől fogva, elég nagyot csalódtam mikor a Sport megjelent. :N

[ Szerkesztve ]

(#159671) SH4D0W2011 válasza PiszokAlfréd (#159670) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szia!

Elég sok League verseny van már a játékban (a mai frissítéssel is jött 9 ilyen verseny), szerintem elég hosszú időre le tudják kötni ezek is a játékost. Nagyrészt egyébként én is ezeket nyomtam, az online részbe szinte még csak belekóstoltam, szerintem megéri így is a vásárlás. :)

(#159668) james001 Nem igazán értem a problémádat. Ha nem akar valaki millió krediteket farmolni mondjuk egy-két kedvenc autójáért, miért ne szánhatna rá párszáz forintot? Másnak attól nem lesz rosszabb.

(#159672) RangerFox válasza PiszokAlfréd (#159670) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Van benne 50-60 órányi single tartalom, de szerintem nagyon unalmasak. Nem csak az online részhez képest, de úgy más versenyjátékokhoz képest is. De azért elég hosszú ideig lekötött és nagyon olcsón hozzá tudsz jutni a játékhoz, szóval szerintem érdemes tenned vele egy próbát.

(#159673) Carlos Padre válasza SH4D0W2011 (#159671) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mikrotranzakció rossz, értem? :>

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#159674) sting2 válasza PiszokAlfréd (#159670) üzenetére


sting2
addikt

Viccelsz, bolondozol?..
PS tulajként megkérdezed, hogy " Palvin Barbit érdemes e megdönteni ha úgy van" ?

Van benne "régi iskola " karrier is!
20-30 órát lazán beleraktam, mire napokra félre tudtam tenni.

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#159675) PiszokAlfréd


PiszokAlfréd
tag

:DDD rendben, köszönöm a válaszokat mindenkinek! Beszerzem akkor a közeljövőben, teszek vele egy próbát mindenképp. Használtan néhány ezresért már gondolom beszerezhető, annyit akkor mindenképp megér.

(#159676) Zolix válasza csiak (#159667) üzenetére


Zolix
tag

Én is gondoltam, hogy nem a konzolom romlott el, de, hogy a pro is lassan tölt az gáz...
az a rossz, amikor játszanék egy játékkal, de pont van egy frissítés és le kell tölteni na ilyenkor szívás,
amúgy én is rest módban szoktam letölteni!

(#159677) SH4D0W2011 válasza Carlos Padre (#159673) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

(#159678) Sordoran válasza james001 (#159668) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem mondhatom azt, hogy ez meglepetésként ért. A Sony próbál e-sport játékot csinálni belőle, és ennek első részeként hogy többen játszanak vele lenyomták az árát. Így viszont (főleg ha most nem akarnak pár évig új részt kiadni) kell valami mód fenntartani az anyagi nyereségességét, ennek pedig ez a legjobb módja manapság. Vagy fizetős DLC-k. Addig viszont amíg csak gyorsítja a haladásunkat, autók megszerzését, és nem ad olyan exkluzív pluszt ami amúgy nem lenne elérhető, engem személy szerint nem zavar.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#159679) james001 válasza KaitouP (#159669) üzenetére


james001
veterán

Tudom persze de fura látni ezt egy GT játékban :(

(#159671) SH4D0W2011: Szerintem ez csak elveszi a játékból a "küzdeni akarást",mert hát igen ahogy mondod minek versenyezzek és "harcoljak" a pénzért inkább vegyem meg egyből igazi pénzben :U

Nem probléma ez nekem,tőlem arra költi más a pénzét amire akarja,csak kissé csalódás hogy egy ilyen játékba is beköltözött ez már,ahova soha nem gondoltam volna hogy valaha bekerül :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#159680) penge111


penge111
addikt

[link]Ennyiért ajándék!!!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#159681) SH4D0W2011 válasza james001 (#159679) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én ebben a játékban nem a kreditért és az autókért akarok küzdeni és megszenvedni, hanem a versenypályán a jobb helyezésért. De egyébként értem, amit mondasz, és nincs baj azzal a szemlélettel sem. Csak most mindenki akkora feneket kerít az egésznek. Pedig a DriveClub-hoz is vannak olyan DLC autók, amiket ingame is fel lehet oldani, de ott nem láttam, hogy valaki fennakadt volna rajta. De lehet csak nekem maradt ki, hiszen még én is szinte újonc PS4-es vagyok.

(#159682) Extremex


Extremex
tag

Sziasztok!
Lehet tudni már,hogy mik leszek a psn plus havi játékai?

(#159683) SH4D0W2011 válasza Extremex (#159682) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szia!

Szerdán várható leleplezés.

(#159684) erahurka válasza Extremex (#159682) üzenetére


erahurka
félisten

Black Flag!

(#159685) -FLY-> válasza erahurka (#159684) üzenetére


-FLY->
őstag

Ha már ac lesz, tényleg az legyen. :DDD

Más:
Üzemidő kijelzést elő lehet csalni valahogyan a ps4 menüjéből?

[ Szerkesztve ]

(#159686) matyifej


matyifej
tag

Valaki jatszott az Everybody’s gone to the rapturerel? 1500 Ft korul van es kivancsi lennek hatha valaki probalta mar.

(#159687) ProEvoFan válasza james001 (#159679) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem okoznak semmi problémát az ilyen fajta pénzköltési lehetőségek.Nem kapsz semmi előnyt.Ez fontos.

(#159688) A`rpi válasza -FLY-> (#159685) üzenetére


A`rpi
addikt

"Üzemidő kijelzést elő lehet csalni valahogyan a ps4 menüjéből?"

Bizonyos játékállások jelzik a játék időt, például: Horizon Zero Dawn.

Teljes futási időre nincsen statisztika, esetleg ha kiveszed hdd-t, és ránézel diagnosztikai programmal.

(#159689) KaitouP válasza matyifej (#159686) üzenetére


KaitouP
veterán

Annyit bőven megér, nekem a sétaszimulátorok között viszont annyira nem jött be. De sokan dicsérik, és különleges az atmoszféra is.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#159690) Carlos Padre válasza matyifej (#159686) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ps+ játék volt, páran kipróbáltuk.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#159691) -FLY-> válasza A`rpi (#159688) üzenetére


-FLY->
őstag

Köszi, gondolom a hds ki tudja olvasni a smartból. Majd takarításkor rálesek.

(#159692) A`rpi válasza -FLY-> (#159691) üzenetére


A`rpi
addikt

Igen, ki tudja, viszont hogy a mért érték mennyire releváns, az más kérdés.

(#159693) Carlos Padre válasza Zolix (#159676) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Be kell állítani, hogy tartsa up to date a játékokat és akkor legfeljebb csak egy üzenet fogad mikor bekapcsolod, hogy frissült.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#159694) adalbert1 válasza Kendek (#159591) üzenetére


adalbert1
veterán

Köszi szépen - a német amazonról venném, tavaly a pro BF-kor olyan 90-95k környékére jött volna ki. Az itthon vásárolt gépekre az 1 év jótállás mellett még lenne 1 év szavatosság is, vagy pontosan hogy írtad, hogy szavatosság nincs az EU-ból vásárolt gépekre?

EczkE: köszi, nekem a hang azért kritikus lenne, mert a másik szobában alszik a gyerek, így jó lenne, ha minél halkabb lenne a cucc - így szerintem, ha egyszer cserélem a fat-et, akkor a slimnél fogok kikötni, csak ott meg zavaró lenne, hogy egy ugyanolyan erős gépért fizetek még egyszer :) (persze oké, halkabb, alacsonyabb a fogyasztása, újabb wifi van benne - ez amúgy sebességben számít valamit? Szóval ha van n-t is tudó routerem, akkor gyorsabb/stabillabb a slim, mint a fat volt)?

(#159695) Nayrobi válasza james001 (#159679) üzenetére


Nayrobi
őstag

Az előző részben is tudtál valós pénzért creditet venni, amiből pedig a játékban autót. Tessék.

(#159696) #20844032 válasza KaitouP (#159689) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én kedvelem a séta szimulátorokat, de ez szarvót.

(#159697) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Call of Duty: Black Ops 4 béta trailer (Végén némi Blackout/Battle Royale ízelítővel)

Live-Die-Respawn

(#159698) -FLY-> válasza A`rpi (#159692) üzenetére


-FLY->
őstag

Megközelítőleg helyesnek kell lennie. Sokat nem állhat egy hdd a ps4-ben, rest módba sem rakom úgy, hogy ne töltene le pl.

(#159699) KaitouP válasza oriic (#159697) üzenetére


KaitouP
veterán

Királyságos. :) Konzolvilágnál előrendelve, még várok a kódomra.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#159700) james001 válasza Nayrobi (#159695) üzenetére


james001
veterán

Ha úgy nézzük ez nem ugyanaz,de mindegy hagyjuk,úgy látszik csak nekem "csalódás" ez,hogy már ebbe a játékba is bejött ez a baromság :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.