Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159401) erahurka válasza mike1334 (#159399) üzenetére


erahurka
félisten

Mondjuk ezt a Quake isten AI-t tuti nem egy PS4 számolgatja a tabletekbe szánt AMD procijával egy játék kihajtása mellett ;)

(#159402) mono99


mono99
csendes tag

Sziasztok, előfizettem erre a 3hónap PS+ 3hónap Netflix akcióra, kérdésem az volna, hogy a Netflix 3hónapot hogyan fogom tudni aktiválni, nem világosak a feltételek amik le vannak írva.(jelenleg nincs Netflix acc-om, ezért is tartottam előnyösnek a promóciós akciót kipróbálni) Köszi előre is a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#159403) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Just Cause 3
Jo móka de semmi több.
1.800ft-ot még éppen megért, ha nagyon megeroltetem magam, de inkább a 999ft-os arsavban tudnam elkepzelni, ugy egy szavam se lenne.

Sztori az nincs, van egy térkép es szabaditsd fel a varosreszeket, ennyi.
Pedig ha jol emlekszem az 1 es 2 résznek is volt egy minimal sztorija, ami vegig vitt a térképen.

Grafika a koranak megfelelő, rombolhatosag - jatekelmeny elvezetes.
Cserebe bugos, ai nemsokminden.

Kb alkalmankenti agykómára tokeletes vagy Amig a csajod hajat mos, kormot fest, feloltozik.
Vagy amikor 2 sör utan kell vmi baromsag, akkor ez az a játék.

(#159404) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Tud valaki arról, hogy esetleg GI Joe játék készül? kerestem a PS store-on, de nem találtam :(

Resistencia eterna

(#159405) Dvix válasza gyuromoj (#159393) üzenetére


Dvix
senior tag

Black Ops ...a játékiapar szégyene. Ak iezt megveszi azt okolhatjuk azért, hogy miatta süllyed ilyen mélyre a szint. szemét...abszolút szemét! :(( És a teljes árért még nam is kapod meg a teljes játékot hanem egy Season Pass-ban el van rejtve. :(((

[ Szerkesztve ]

(#159406) mike1334 válasza erahurka (#159401) üzenetére


mike1334
veterán

Meg nyilván nem a játékipar fejlesztése a cél...de idővel át fog szivárogni oda is a fejlesztés.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#159407) oriic válasza bagyulajuve (#159404) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs bejelentett G.I.Joe játék jelenleg.

Live-Die-Respawn

(#159408) #80123904 válasza Dvix (#159405) üzenetére


#80123904
törölt tag

Csak kíváncsiságból, a mocskolódó szövegen kívül van is mivel ezt az egészet 'megérvelned' vagy csak habzol?
Továbbá a titanfall 1/2-n kívül tudsz mutatni olyan játékot, ami azt nyújtja, amit a CoD-ok?

ti. bármikor leülhetsz egy fél órára lövöldözni. Nem kell pár-tíz/száz órát játszanod vele, hogy sikerélményed legyen. Nem kell csapatban játszanod, mert egyedül is érhetsz el sikereket. stb stb stb

(#159409) erahurka válasza lionshamlet (#159403) üzenetére


erahurka
félisten

Ingyen PS Plus játékként tökéletes volt tavaly nyáron :DDD

Amúgy én azt nem értettem hogy miért kellett ennyire ormótlan nagy térkép, ha a sztori kb. a felén ha körbejáratott. A leggyorsabb repcsivel is szétuntam magam mire elértem egyik helyről a másikra. Totálisan felesleges volt és a gép sem bírta.

(#159410) Lacko66 válasza danielgalaxy (#159391) üzenetére


Lacko66
tag

Értem, köszönöm.

Akkor nekem kell a sima alap Project CARS 2 + Project CARS 2 Season Pass és így elvileg minden tartalmat megkapok hozzá.

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#159411) Dvix válasza #80123904 (#159408) üzenetére


Dvix
senior tag

offf topic. A bőr amit leúznak az emberről plusz content miatt az pofátlanság. ÉS az egész egy agyatlan "pew-pew" szimulátor. Jobbra- balra spammolnak az emberek. Agyatlan. Drága. És rasszista tizenévesek játéka. Lövöldözni le lehet ülni bármivel ezen kívül. Activision-Blizzard egy nagy ok arra amiért mindenki a mikrotranzakció-vonatra felszált. :(( Instant bojkott!
Én is játszottam COD-ot, és nagy csalódás hová fejlődött a széria.

[ Szerkesztve ]

(#159412) Rage47 válasza pr0bi (#159397) üzenetére


Rage47
veterán

5. ending a vége

(#159413) bagyulajuve válasza oriic (#159407) üzenetére


bagyulajuve
addikt

kár

Resistencia eterna

(#159414) EnterR válasza Dvix (#159411) üzenetére


EnterR
veterán

Ugyanezt a bőrt többszörösen lehúznám ha tudnám, hogy ekkora üzletkörrel rendelkezem. :)

PSN ID: marquuard

(#159415) rumkola válasza lionshamlet (#159403) üzenetére


rumkola
veterán

Van sztori és küldetések. Am nekem az év játéka volt pár éve, tökéletes agyatlan kikapcsolódás. :D

(#159416) penge111


penge111
addikt

Valaki nem tudja esetleg a lemezes FFXV royal editon a lemezen tartalmazza a dlcket, vagy csak kód formájában van mellékelve hozzá? Ugye a Fallout GOTY lemezes változat esetén is a dlck csak kodok formajaban vannak a lemez mellett, ergo ha használtan veszi az ember hiába Goty kiadás van a lemezen, ha a kódokat felhasználták, akkor csak egy sima alapjátékot vesz használtan az ember goty helyett.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#159417) lionshamlet válasza rumkola (#159415) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Az első reszt imádtam.
A masodik resz alatt majdnem lefőztem egy notebookot, majd ps3-an 3gy darabig probalkoztam de nem fejeztem be.
Most bepotlando a 3. Részt a sztorit vhogy nem adagolja.
Marad az instant agyhalal.

(#159419) Dvix


Dvix
senior tag

Tetszik nagyon a koncepciója a Darksiders 2 nek :) Valamelyikőtök játszotta? Jó játék?

(#159421) Carlos Padre válasza erahurka (#159401) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Uncharted 4. :p

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#159424) Frod válasza Dvix (#159419) üzenetére


Frod
addikt

Hát... amit kérdezel az eléggé szubjektív.
Nem rossz játék, de nekem az elsőt nem üti. Plusz szerintem feleslegesek voltak bele ezek az rpg-elemek, hogy fegyvereket/ruhákat cserélgetsz ilyen +1 dmg/armor miatt, meg hasonlók.
Én régivonalas arc vagyok, az a fajta koncepció nekem jobban bejön, hogy vagy van egy adott végig, és azt lehet esetleg fejleszteni, vagy az, hogy a sztori bizonyos pontjain kapunk mindig egy fixet ami jobb az előzőnél (pl warrior within), ezt az elemet pl simán ki lehetett volna hagyni.

Do you see the white shadow?

(#159426) mcwolf79 válasza #80123904 (#159408) üzenetére


mcwolf79
veterán

A BOIIII esetében nem azzal van a baj, hogy COD. Szimplán azzal, hogy ez egy BO3 megspékelve BR móddal. Az eddigiek alapján idén ahhoz is van pofájuk, hogy a régi operátorokat is beletegyék, hogy ezzel próbálják a tartalom látszatát kelteni. Tőlem egyébként az veszi meg aki akarja, de nálam (és gyanítom leszünk még páran) 2019 őszéig a WWII marad a COD (már amikor lesz szabadidőm a Pókember, RDR2, Resi 2 mellett).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#159427) S@c@


S@c@
őstag

Nem enged egy jatekot sem tolteni ami csomagban van ha mar a demojat egyszer letoltottem. Vki tud adni tanacsot a komyvtarambol is toroltem mar a demokat.

(#159428) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

De nagyon jó a Final Fantasy XII Zodiac Age!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#159429) penge111 válasza penge111 (#159416) üzenetére


penge111
addikt

No, megtaláltam a választ, sajna a Royal Edition is olyan minta Fallout Goty azaz, nem a discken vannak a dlck, hanem kód formajaban van csomagolva, azaz másodkézből nem ér csak annyit mint egy alapjáték.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#159430) Xaels válasza Dvix (#159419) üzenetére


Xaels
félisten

PC-n elég sokáig eljutottam benne. Szerintem jó játék, de PS4 Pro-n valami nem kerek a kameramozgással. Fury Editiont vettem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#159431) penge111 válasza Rigormortiis (#159428) üzenetére


penge111
addikt

Én is beszereztem, majd valamikor ősszel nekiesek. A job rendszer megdobja, azoknak is érdemes újra nekiesni, akik ps2-n toltak anno, mert csak japánba jelent meg a jobrendszeres változat.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#159432) Rigormortiis válasza penge111 (#159431) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Sokat nem dob rajta a jobrendszer, de a friss grafika, a rövidebb töltési idők, az automentés és a játék felgyorsítása igen. A zseniális szinkron és a zenék frissen szólnak, nagyon jó munkát végeztek a hangkeveréssel is.

Aki nem találkozott még vele, annak is ajánlom, mert itt nem klasszikus, körökre osztott harcrendszer van. Igazából anno ezert adott az Edge is 10 pontot rá, mert újított.

Szerintem holtversenyben a X-el a legjobb Final Fantasy (és jrpg), ami valaha készült, ez pedig egy méltó újrakiadása.

Még a Tacticshoz is meghozta a kedvem (egy világban játszódnak).

Akit pedig ez aggasztana: Ez a legkevésbe "japános" FF.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#159433) mcwolf79 válasza mcwolf79 (#159426) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ja, és még annyi, hogy ezen mi az Istent hegesztettek 3 évig?????

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#159434) ProEvoFan válasza mcwolf79 (#159426) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Amíg 10+ millióan megveszik, addig ez lesz.A tömegnek így is kell, mint egy falat kenyér.A többi nem számít.
A WWII tényleg jó rész lett.

[ Szerkesztve ]

(#159435) Deck válasza ProEvoFan (#159434) üzenetére


Deck
titán

Én szeretem a BO sorozatot. Az első meg második világháborús játékokat viszont elégetném. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#159436) KaitouP


KaitouP
veterán

Ez mi a fene, és hogyhogy nem hallottam eddig róla? :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#159437) #20844032 válasza KaitouP (#159436) üzenetére


#20844032
törölt tag

EA-féle starwars szar. Mi más lenne?

(#159438) Deck válasza #20844032 (#159437) üzenetére


Deck
titán

Ja, hogy már játszottál vele. Milyen volt? :)

PS5

(#159439) #20844032 válasza Deck (#159438) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem, és a kiadó garantálja, hogy ez nem fog megtörténni úgy...kb soha :)
EA szar. Nekem ennyi elég. Minden lényeges információ ismert.

(#159440) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

NHL19 Beta tapasztalatok.

Lvl7-ig játszottam vele. Ez a játék egy szánalmas szar. Tele technikai hibával, buggal. És semmit nem fejlődött a játékmenet az előző részhez képest. Ronda is, f"s is. Egy forintot nem ér. De legalább van "lootbox" ami tele van kozmetikai szirszarokkal. :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#159441) Neoteric válasza KaitouP (#159436) üzenetére


Neoteric
addikt

Remélem valami Jedi Knight remake. :D Régi szép idők.. Jedi Outcast, Jedi Academy..

PSN: ne0teric_sAN

(#159442) SH4D0W2011 válasza mono99 (#159402) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ti hol látjátok ezt a Plus + Netflix promót? Biztos én vagyok a bamba, de nem találtam. :B

(#159443) KaitouP válasza Neoteric (#159441) üzenetére


KaitouP
veterán

A Star Wars Jedi: Fallen Order cselekménye nem sokkal a filmes saga harmadik epizódja, a Sith-ek bosszúja után veszi kezdetét. Bizonytalan idők sújtják a galaxist, a titokban Sith Nagyúrként tevékenykedő Palpatine szenátort császárrá kiáltották ki, első intézkedése pedig a jedi lovagok azonnali felszámolása, az emlékezetes 66-os parancs volt. A Régi Köztársaság megmaradt hívei mindeközben igyekeznek valahogy rendezni soraikat, a Galaktikus Birodalom viszont szüntelen vadássza és gyilkolja a Jedi Rend maradék túlélőit. Ahogy az kiderült, a játékosok egy padawan bőrébe bújva igyekeznek majd egyensúlyt hozni az Erőbe.

2019 végén jöhet. Nem hangzik rosszul az alapötlet, ha tényleg sikerül ezt Jedi Knight minőségben hozni (gondolva itt a sztorira, játszhatóságra, stb.), lehet jó játék belőle.

Csak nem tudom hogy ezidáig hogy nem hallottam erről, június eleji hír. :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#159444) Kendek válasza SH4D0W2011 (#159442) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Itt van a Store-ban.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#159445) danielgalaxy válasza Lacko66 (#159410) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Így van. De én a helyedben az alapjátékot venném meg egyelőre, a season pass ráér. Ha pedig bejön a játék, és kezd fogyni a tartalom, barmikor beruházhatsz a season passre. Ha viszont az alapjáték pont elég volt, spórolsz pár ezret, akár egy másik játékra.

[ Szerkesztve ]

(#159446) SH4D0W2011 válasza Kendek (#159444) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Köszöntem! :R

Bár megvenni nem tudom, mert

"You already own
PlayStation®Plus
".

Elég béna ez így.

[ Szerkesztve ]

(#159447) Scale


Scale
őstag

Sziasztok,

Most dilemmaban vagyok, hogy PS4 slim 1tb (100k-ert) vagy pro legyen (130k)
Olvastam az összefoglalót, illetve neten is keresgeltem, de nem jutottam teljesen dűlőre.

Legfőképpen fifara lesz majd használva, illetve azért lesz másra is használva. Láttam, hogy a FIFA kihasznalna a 4k-t, de nem tudom, hogy mekkora különbség lehet.
A dilemma főként azért van jelen, mert tv is most esedékes és mivel csak 50col környékén 4k van, ezért már a pro is szóba kerul így, különben egyértelműen a slim lenne a befutó.

Mennyire éri meg most 30-al többért belevágni a pro-ba?

Köszönöm szépen a segítséget :)

(#159448) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Ma L.A. Noire közben a pro gépem fogta magát, aztán egyszercsak áramtalanította magát, természetesen mentés közben, vagy 10 óra játék lett oda a korrupt mentéssel... Játszottam, aztán egyszer csak sötét kép, először azt hittem a tv kapcsolt ki, de aztán feljött, h nincs jel, akkor nézem a PS ki van kapcsolva. Próbáltam visszakapcsolni, de vagy fél-1 percig nem reagált semmire, azt hittem összefosta magát. Aztán visszakapcsoltam, csinált egy HDD ellenőrzést, és ment tovább, csak a mentésem bánta. Ilyen volt már valakinek?

The Truth is out there...

(#159449) #80123904 válasza Scale (#159447) üzenetére


#80123904
törölt tag

1 éve vettem 500 GB-os slimet 65 ezer ft-ért a konzolvilágtól akciósan (elég gyakran akciózzák a gépeket).
Kizárt dolog, hogy 100-at fizetnék az 1 TB-os változatért.

15 ezer ft-ból lehet bele rakni 2 TB-os merevlemezt, ami még gyorsabb is.
A maradék 20-ból pedig elmennék kurv...god of wart és fifat venni.

Amennyiben nem tudsz várni, akkor 130-ért a pro jobb vétel sokkal, mint 100-ért a slim.

[ Szerkesztve ]

(#159450) Scale válasza #80123904 (#159449) üzenetére


Scale
őstag

Hmm, érdekes 65-ert sehol sem láttam még slimet, pedig már figyelem a piacot egy ideje. Mindenhol 90 körül van. A sima 500-as slim is 95 most a nevesebb boltokban. De így ahogy mondod lehet jobb vétel a pro, legalábbis ezekkel a feltételekkel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.