Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#158951) Zolix válasza marilllyo (#158889) üzenetére


Zolix
tag

Köszi, megpróbálom, de a fagyások ne tudom miért vannak 2 percet sem bír a játék futni!

(#158952) Carlos Padre válasza Zolibacsi88 (#158941) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Elég régóta használok már egy Nacon rev v1-et a legnagyobb megelégedettséggel.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#158953) KaitouP válasza no more (#158947) üzenetére


KaitouP
veterán

Egyetértek, én is így érzek velük kapcsolatban. :) Nem csak a műfajában, hanem úgy általában a videójátékok között az etalonok közé tartozik az első három Silent Hill játék.

Kár, hogy Kojima nem éleszthette volna fel a szériát, pedig biztos vagyok benne, hogy végre megint egy olyan játékot kaptunk volna a név alatt, ami méltó az első három részhez.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#158954) basel00


basel00
tag

Srácok nem tudjatok hogy a RDR 2-ről lesz gameplay előzetes??

(#158955) Pubilol


Pubilol
tag

Van ez a Planet of the apes playlink játék, nem tudjátok véletlen, hogy ez esetleg tartalmaz e magyar feliratot? Eléggé érdekel a sztorija, bár vegyes véleményeket olvastam róla. Valakinek tapasztalat esetleg? :)

(#158956) Zolibacsi88 válasza Carlos Padre (#158952) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Nyilván, azt adta volna nekik a jóisten’ ha mind rossz lenne. PS-es ismerősömnek meg szintúgy szar lett. Ő beszélt le róla. Ez ilyen :) de használd egészséggel és kívánom sokat bírjon. FOR HONOR-ban jó hasznát venném.

[ Szerkesztve ]

(#158957) RangerFox válasza lazioforever (#158950) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igazából mindegyik különálló a 4 után, így érteni fogod a lenyeget, bármelyikkel is kezded.

(#158958) sp8787 válasza lazioforever (#158950) üzenetére


sp8787
addikt

Vedd meg az Origins-t az olyan mintha 2 jatekot vennel mert rohadt hosszu.
Na meg mondjuk brutal repetitiv meg dogunalmas egy ido utan de gondolom ez az osszes AC-re igaz(vagy nem, fogalmam nincs). Viszont marhajol nez ki ez teny.

(#158959) saelin válasza sp8787 (#158958) üzenetére


saelin
veterán

Meg van benne jó kis turisztikai mód. Én már bánom hogy nem vettem meg a goldot féláron.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#158960) Edem05 válasza marilllyo (#158939) üzenetére


Edem05
őstag

Mikor először megláttam hirtelen rávágtam, hogy "de jól néz ki" aztán rájöttem, hogy mégse :D

(#158961) Xaels válasza marilllyo (#158939) üzenetére


Xaels
félisten

A legtöbb ilyen limited gép ilyen. Gondolom a vertical standet nem adják hozzá...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#158962) no more válasza KaitouP (#158953) üzenetére


no more
addikt

Igen, a Silent Hills végre méltó lett volna az elődökhöz. Kár, hogy így ért véget a széria. :(

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#158963) alratar válasza Pubilol (#158955) üzenetére


alratar
addikt

Én úgy tudom, hogy nem tartalmaz magyar nyelvet. Legalább is nem halottam ilyet sehol, míg a többinél elég nagy sajtó-hang volt.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#158964) Đusty válasza Pubilol (#158955) üzenetére


Đusty
őstag

Öszefoglalóban ott van amihez van magyar felirat.

(#158965) A`rpi válasza Đusty (#158964) üzenetére


A`rpi
addikt

Így van, mondjuk ezt folyamatosan igyekszek bővíteni, mert 100 százalékosan nem követem a témát, illetve a megjelenő játékok sokaságát. :)

Szóval ha tudtok új címet, vagy van valami idejétmúlt az összefoglalóban jelezzétek felém / felénk. :)

(#158966) saelin


saelin
veterán

Azt hiszem meghalt a kontrollerem. Ha nyomom az R2-t néha úgy érzékeli hogy balra hoztam a jobb sticket és fordul a kamera pl fps játékokban. Amikor ezt csinálja akkor be sem veszi R2 inputját. Este csinálok majd egy resetet a kontrolleren, de nem hiszem hogy ez segít majd rajta.

Az a Sony "elite" scuffs mikor lesz idehaza kapható? Én szívesen bepróbálnám.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#158967) Dvix


Dvix
senior tag

Szóval 56 óra után úgy döntöttem, hogy befejezem a Horizon Zero Dawn fő küldetészálat. De azért a legjobb páncél a bunkerból megvolt előtte :P Tetszett a finish és az egész körítés, a fő végifejlet után visszadob egyből a misszió kezdete elé, mintha meg sem történt volna. Amit jónak tartok, végül is végkifejlet, és utána "minden változna". A loot-al, meg XP-vel együtt rak vissza és lehet new game+ ot nyomni. Meg jól van ez így. Nem érzem úgy hogy nem térnék vissza a játékhoz egyből csinálgattam az elmaradt missziókat. Sok maradt még ebből a világból. 10/10 nálam a játék, must have minden PS4-esnek szerintem! :C :U

[ Szerkesztve ]

(#158968) KaitouP válasza saelin (#158966) üzenetére


KaitouP
veterán

Fogod a kontrollered, rákötöd gépre, ScpToolkit -el telepíted, aztán csekkolj rá monitorozóval, hogy mi történik.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#158969) saelin válasza KaitouP (#158968) üzenetére


saelin
veterán

Megnézem! :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#158970) oriic válasza Dvix (#158967) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jöhet a DLC. :)

Live-Die-Respawn

(#158971) Pubilol válasza alratar (#158963) üzenetére


Pubilol
tag

Köszönöm, és a másik válaszolónak is. :)

(#158972) pachito


pachito
őstag

Amatőr kérdés: psplus 1 éves kódhoz amit kaptam kis kék kártyát azt 'kibontom' valahogy vagy a jobb alsó sarokban levő számsort kell bepötyögnöm?

(#158973) BornToBePuli válasza pachito (#158972) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Szét lehet nyitni

Read only felhasználó

(#158974) pachito válasza BornToBePuli (#158973) üzenetére


pachito
őstag

:R :R

(#158975) lugosi válasza KaitouP (#158968) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ps3 kontrollerrel is működik ez? Nekem is időnként behülyül. Elég pipa vagyok mikor multiban emiatt bukok egy killstreak-et.

(#158976) A`rpi válasza lugosi (#158975) üzenetére


A`rpi
addikt

"Ps3 kontrollerrel is működik ez? Nekem is időnként behülyül. Elég pipa vagyok mikor multiban emiatt bukok egy killstreak-et"

Persze, csak a megfelelő driver legyen fenn, hogy a gép lássa a DS3-mad.

(#158977) Jigoku válasza Pubilol (#158955) üzenetére


Jigoku
tag

Nekem nem rémlik, hogy lett volna benne magyar felirat. De nem mondom tutira, mert én mindent angolul játszok, azt is, amiben lenne amúgy magyar felirat. ^^"""

Nekem tetszett a története, bár nem túl hosszú, én olyan kb 6 óra alatt kivittem. Szóval ha hosszabb sztorira vágysz, lehet így csalódnál benne. De szerintem jól össze lett szedve, gyakorlatilag két szálon fut a történet (a majmok meg az emberek szemszögéből), amelyek gyakran összeérnek, illetve folyamatosan hatást gyakorolnak egymásra. Gyakorlatilag a többféle ending közül úgy tudod pl. a legjobbat megkapni, ha egyensúlyban tartod az erőviszonyokat, és a szereplőknek megfelelő hozzáállást adsz. De pont ezek miatt az egyensúlyozós dolgok miatt szerintem van újrajátszási értéke is, ha az ember kíváncsi, milyen endingeket lehet kihozni belőle.

Emellett elég izgalmas lett, sok benne a családi meg fajok közötti dráma (tipikus Majmok Bolygója ilyen szempontból xD), és szerintem jól is néz ki. Esküszöm az egyetlen negatívum maximum annyi részemről, hogy néha van egy-egy apróbb rendelerési baki, de semmi komoly. Meg hát nyilván nem fogja megváltani a világot, de szerintem Majmok Bolygója rajongóknak érdemes kipróbálniuk. :D

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#158978) Pubilol válasza Jigoku (#158977) üzenetére


Pubilol
tag

Köszönöm a leírást, valószínűleg adok majd neki egy esélyt. :)
Az angol nálam sem probléma, csak a párom miatt lett volna fontos, mert akkor együtt játszottuk volna. Ilyenre akkor marad majd a Hidden Agenda.

(#158979) KaitouP válasza lugosi (#158975) üzenetére


KaitouP
veterán

Ahogy A`rpi írta, természetesen működik.Itt egy telepítési útmutató, ha egyedül bonyolult lenne a folyamat: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#158980) seniman válasza saelin (#158966) üzenetére


seniman
addikt

Nyomásérzékeny fólia csere esedékes.Bár előtte egy alkoholos tisztítással bepróbálkoznék.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#158981) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

The Nathan Drake Collection a remastered kiadásokat tartalmazza? Most mindegyik remastered rész le van árazva külön-külön, és fele annyiba kerül mint a collection. Ha így veszem meg, akkor veszítek bármiféle extrát?

(#158982) seniman válasza CsonkaImo (#158981) üzenetére


seniman
addikt

Az első három rész remaster-ja egy bundle-ban.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#158983) Sordoran válasza CsonkaImo (#158981) üzenetére


Sordoran
addikt

Amikor le van árazva a Collection, picit olcsóbb. Legalacsonyabb ár: 5245 Ft, PS+: 4941 Ft . Ezt azért csak megemlíteném, mert itt bár csak pár száz forintról van szó, más játéknál több is lehet. ITT érdemes mindig rákeresni melyik játék mennyi szokott lenni leakciózva.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#158984) lugosi válasza KaitouP (#158979) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi neked Árpinak is.

(#158985) rumkola válasza CsonkaImo (#158981) üzenetére


rumkola
veterán

szerintem meg vedd meg 4K-ért a collectiont lemezesen itt az aprón.... :U

(#158986) CsonkaImo válasza rumkola (#158985) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Sajnos nem lehetséges.

(#158987) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok
1 hónapos PS plus előfizetés létezik kód formájában, vagy ilyen csak a storebol vehető?

(#158988) seniman válasza pulyka jocó (#158987) üzenetére


seniman
addikt

Szerintem csak store.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#158989) -FLY->


-FLY->
őstag

Újra végigjátszottam az uc3-at sok év után (még ps3-on megjelenéskor anno), hát igen, sokat fejlődött a csapat a negyedik részre. Anno fel sem tűnt, hogy milyen agyfasz a lövöldözős rész benne, rettenetes a hitbox, rá az aréna harcok, haltam szépen ezeknél. Vége pedig pofátlanul könnyű, köszönő viszonyban sincs a játék nehézségével. Amúgy természetesen ismét jó élmény volt. Kopnak az emlékeim és nem fogom mindet újra játszani (főleg az elsőt nem), de itt a sorrendem a legkiválóbbtól kezdve: 4-LL-2-3-1.

(#158990) saelin


saelin
veterán

Úristen, ne hülyéskedjünk már... A konzolvilágnál csak kp és futárnál való bankártyás fizetés van? Akkor veszek máshol kontrollert!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#158991) seniman válasza saelin (#158990) üzenetére


seniman
addikt

Miért,milyen vásárlási forma van még? :U

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#158992) v!ct0y válasza seniman (#158991) üzenetére


v!ct0y
veterán

Bankkártyával online pl. 2018 van már :)

(#158993) Pubilol válasza seniman (#158991) üzenetére


Pubilol
tag

Erzsi utalvány :DD

(#158994) saelin válasza seniman (#158991) üzenetére


saelin
veterán

Online bankártyás fizetés? Előre utalás?

Pubilol
Most röhögsz, de mi edenred kártyát kapunk. Előző hónapban azzal vettem a médiában fejhallgatót. :D

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#158995) Droughert válasza saelin (#158994) üzenetére


Droughert
tag

Edenred kártya nagy találmány, Most azzal fizettem az e24-nél a BF Hardline/Overwatch/Prey/Gravity Rush2/Lego Star Wars kombót.

[ Szerkesztve ]

(#158996) seniman válasza saelin (#158994) üzenetére


seniman
addikt

Ja várj,tehát a boltban személyesen játszik a kp,a futárnál meg csak kártya?Az tényleg elég maradi,sárgacsekk nincs? ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#158997) Lackooo84 válasza saelin (#158990) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha személyesen lehet náluk kártyával fizetni, akkor gondolom online is, vagy nem? :D

The Truth is out there...

(#158998) mike1334 válasza saelin (#158990) üzenetére


mike1334
veterán

Tavaly simán vettem tőlük digitális kódot bankkártyával online.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#158999) allein


allein
addikt

Sziasztok. Videón látható készülék három és féléves. Lehet, hogy eljött az ideje egy újrapasztázni a CPU-t? Pár hónapja cséreltem a HDD-t SSD-re, amennyire tudtam kitakarítottam.

(#159000) Lackooo84 - De én teljesen szétszedtem amikor a HDD-SSD csere volt :K mit értesz a premieres gép alatt? Ki vállal pasztázást?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#159000) Lackooo84 válasza allein (#158999) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha premieres gép nem árt neki a friss paszta. HDD cseréhez nem kell nagyon szétszedni... :)

The Truth is out there...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.