Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#158351) KaitouP válasza xkoti (#158350) üzenetére


KaitouP
veterán

Spórolj csak, költsd azt a pénzt inkább játékra. ;)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#158352) Bogyi007 válasza .LnB (#158281) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ezt igen de az UHD BR filmekbe ne nagyon ruházz bele, azokat a filmeket teljeskörűen az Xbox One S és X tudja lejátszani...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#158353) xkoti válasza KaitouP (#158351) üzenetére


xkoti
senior tag

Természetesen az lesz :D :R

KO

(#158354) erahurka válasza Bogyi007 (#158352) üzenetére


erahurka
félisten

Meg az UHD BD lejátszók.

(#158355) penge111


penge111
addikt

Ki várja már augusztus 31-ét?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#158356) gianni85 válasza penge111 (#158355) üzenetére


gianni85
veterán

a nyár utolsó napját? én biztos nem....

(#158357) mZoleee


mZoleee
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg nem vagyok otthon, de használnám a Remote Play-en keresztül a PS-t.
Bent is voltam egy órája, majd kidobott és azóta nem tudok vissza menni és a (80001fff) hibakód fogad.

Valakinek van valami ötlete? :)

Köszönöm!

edit: Gaming And Social
Affected Services:
You may have some difficulty launching games, applications, or online features. Our engineers are working to resolve the issue as soon as possible, and we thank you for your patience.

megfejtve.. :)

[ Szerkesztve ]

(#158358) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

hülye kérdés, de alvás detektor van a gépben?

mert netflixet néztem és hát egy picit bealudtam, majd amikor felkeltem, az volt kiírva, hogy "are you still watching netflix?"

:DDD

Resistencia eterna

(#158359) Frod


Frod
addikt

Sziasztok!
Segítséget kérnék, mert az alábbi jelenségbe eddig még nem futottam bele.
(Amennyiben a megoldás annyi, hogy jelenleg épp down a PSN, akkor valaki ezt erősítse meg, köszi :DDD )

Szóval a tegnap esti Wildlands előtt jött egy hibakód, mindenkit kivágott mind a játékból, mind a partiból. Utána még próbálkoztunk, de képtelen volt működésre bírni, partit még csak létrehozni sem volt hajlandó, a játék meg ugyan jelezte, hogy szerinte minden oké, de csak végtelen töltőképernyő lett a jutalmunk. Gép lezár.

Nademost!
Ma elindítva a gépet azt tapasztalom, hogy ugyanazok az emberek vannak online, és teljesen ugyanazokkal játszanak, mint tegnap a hiba pillanatában (köztük a két Wildlandes cimbi, akik most tuti nincsenek gépnél)
Ez még továbbra is a szolgáltatás hibája, vagy létezik ilyen, hogy valami hibakód során a gép "bent ragad" egy valamikori állapotában? Másokat nem is látok online, akik ilyenkor péntek este tuti azok.
Köszi!

Do you see the white shadow?

(#158360) saelin válasza bagyulajuve (#158358) üzenetére


saelin
veterán

Egyszer én is jártam így. :DDD
Azt hiszem a Netflix app maga van így megcsinálva, hogy csökkentsék a szükségtelen forgalmat.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#158361) Badlof2k válasza penge111 (#158196) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Akkor majd irjal egy PMt hogy addoljalak es akkor partyzhatnank :) nekem van mar par karim de megy nem teljes :D

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#158362) saelin válasza Badlof2k (#158361) üzenetére


saelin
veterán

Mostani szezonban nekem is van egy Demon hunter-em. De bavallom nem vagyok túl aktív. Főként Bounty-kat farmolok és voice chat is ki van zárva nálam. Szóval csak az addoljon aki szeretne egy csendes HC társat. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#158363) hitchins válasza Frod (#158359) üzenetére


hitchins
őstag

Nalam sem megy.

(#158364) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Diablo III-at vegigvittem normálon , hol tudom újra kezdeni nehezebb fokozaton? Mert csak hard-expert-master van... :U

Vagy ez lenne?

Mert mintha PC-n lett volna nightmare-hell-inferno fokozat új játék indításakor :U

[ Szerkesztve ]

(#158365) SH4D0W2011 válasza WhiteWalker (#158364) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nincs már olyan, hogy újra végig kell játszanod nehezebb fokozaton. Ezeket a nehézségeket állíthatod, amit mondasz, illetve van feljebb is egész Torment akárhányig, bár azt most hirtelen én sem tudom, a magasabb nehézségi szintek mikor/hogyan oldódnak fel.
Egyébként nektek nem dobott tegnap/ma hibaüzenetet a játék, és csak Local ment?

Ja, tegnap az egyik riftben Clickerek voltak, mekkorát vigyorogtam. :D

[ Szerkesztve ]

(#158366) WhiteWalker válasza SH4D0W2011 (#158365) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jah , értem ,köszi . Elég régen játszottam már vele , nem tudtam , hogy ez a része (is) megváltozott. :R
A többi nehézséghez már lvl 70 kell , de ott nem tartok.

[ Szerkesztve ]

(#158367) SH4D0W2011 válasza WhiteWalker (#158366) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nálam is eltelt vagy 3-4 év, mióta PC-n játszottam vele, számomra is sok az újdonság, meg az is, amit elfelejtettem. :B

(#158368) Jim-X válasza WhiteWalker (#158366) üzenetére


Jim-X
őstag

Ha season karakter akkor pillanatok alatt fel lehet vele menni Paragon par szazig :K

A játék az nem játék!

(#158369) WhiteWalker válasza Jim-X (#158368) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem , sima karakter.

Amúgy ezt a season dolgot se vágom , hogy mi az pontosan... :O

( Kicsit utána olvastam , érdemes szezon hőst indítani , mert ha jól értettem szezon végén átkerül a normál karakterek közé ,mindennel együtt.

Az extra nyalanksagokrol nem is beszélve amik a szezonban megszerezgetoek)

Akkor hagytam abba a Diablot mikor a reaper of souls megjelent .

[ Szerkesztve ]

(#158370) Jim-X válasza WhiteWalker (#158369) üzenetére


Jim-X
őstag

Mint a 2-ben volt a ladder kari, csak itt season... En csinaltam, de paragon 800korul meguntam a 'csaba :DDD

A játék az nem játék!

(#158371) Skynet258


Skynet258
veterán

Ez a Crew 2 egész jó lett, jó ötlet ez a fotózgatás is. A motorcsónak rész kevésbé jön be, a repülős szerintem ok.

https://geekpulse.hu

(#158372) Deck


Deck
titán

Mik a tapasztalatok külső hdd-vel kapcsolatban? Vennénk egyet de ugyanolyan gyors mintha a gépben lévőre telepíteném a játékot? :)

PS5

(#158373) Kendek válasza Deck (#158372) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nyugodtan mehet a játék külső vinyóról is, maga az összeköttetés nincs nagy befolyással a töltési sebességekre.

<-ƘƘ->

(#158374) kispistax válasza HaZsolt (#158306) üzenetére


kispistax
tag

Igen.

(#158375) WaterWave válasza penge111 (#158355) üzenetére


WaterWave
veterán

Inkább szeptember 7 :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#158376) marilllyo válasza Skynet258 (#158371) üzenetére


marilllyo
veterán

Milyen arányban vannak a játékban az autós - repülős - csónakos részek? 33-33-33?
Kellene de a repülős, Hajós rész hidegen hagy. :/

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#158377) Teszla_


Teszla_
senior tag

Sziasztok
Csatlakozom a klubhoz egy PS4 Pro Monster Hunter kiadással :)
Egyelőre csak tegnap este kipróbáltam a Monster Huntert és az NFS Rivalst. Utóbbi nem igazán jött be, pedig régen szinte mindegyik résszel játszottam PC-n, előbbiben pedig 2 óra alatt karaktert generáltam és elkezdtem a játékot, de még harcig nem jutottam, mert fáradt voltam, majdnem elaludtam :DDD
Ma délután folyt. köv.

Van esetleg olyan kiegészítő a géphez, amit erősen ajánlott beszerezni?
A Torment: Tides of Numenera játékról van valakinek tapasztalata?

(#158378) Zoltn válasza Kendek (#158373) üzenetére


Zoltn
senior tag

Lehet külső hdd re játékokat telepíteni? :F

"Music is your only friend. Until the end!"

(#158379) Deck válasza Zoltn (#158378) üzenetére


Deck
titán

Lehet.

PS5

(#158380) Deck válasza Kendek (#158373) üzenetére


Deck
titán

Köszi! ;)

PS5

(#158381) bagyulajuve válasza WaterWave (#158375) üzenetére


bagyulajuve
addikt

még inkább október 26. ;)

Resistencia eterna

(#158382) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Már PS5-re jön a 2019-es Call of Duty ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#158383) penge111 válasza Badlof2k (#158361) üzenetére


penge111
addikt

Elméletileg kedden lesz meg a Dió III, még mindig vidéken nyaralgatok, pst nem is láttam bő egy hete, az Pesten pihengeti ki a nyűstöléseimet. Én főleg este 9 és éjfél között játszok, megpróbálhatunk egy prohardveres 4 fős teamet összeverbuválni. :C

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#158384) Nayrobi válasza marilllyo (#158376) üzenetére


Nayrobi
őstag

Egyértelműen az autós küldetésekből van több, szerintem a játék 75%-ában valamilyen autóval vagy motorral kell menni, a maradék a hajó és a repülő. Amúgy én se rajongtam ezekért a trailereket látva, de jó móka tud lenni, például amikor mondjuk négyen repültök formációban vagy ilyesmi, az azért elég fasza.

(#158385) Deck válasza Carlos Padre (#158382) üzenetére


Deck
titán

Jók a kommentek ;]

PS5

(#158386) erahurka válasza Carlos Padre (#158382) üzenetére


erahurka
félisten

Bullshit, nyilván erre a generációra gondolnak. Hogy lehet valaki jártas egy még meg sem jelent platformmal kapcsolatban? Devkitek nyilván vannak de nem hinném hogy akkora lesz a különbség fejlesztési szempontból hogy kifejezetten olyan embert kell keresni aki foglalkozott már a géppel.

(#158387) b. válasza Teszla_ (#158377) üzenetére


b.
félisten

Nagyon fain játék, sokszor csak ámulok mennyire együtt van és milyen gyönyörű.
AZ egész játékot sajnos méltatlanul mellőzik, nem sláger ,de ha teheted ne hagyd ki mert mind a látvány a sztori, az atmoszféra nagyon egyben van Igazi Fargo projekt :) Eléggé avittas angol tudásommal is azt mondom,hogy ezt összerakták!
Ami talán hátrány, hogy a harc rohadt nehéz tud lenni és frusztráló, elég nehezen szoktam meg benne, de pár óra játék alatt, már kezdtem ráérezni. Na akkor hagytam abba :D
Nekem sajnos idő nincs mostanában rá, de tervbe van , hogy ha kivégeztem minden exkluzívot akkor teljes erővel neki fekszek.
Ha megveszed és játszol vele ossz meg infókat róla, spoiler gombbal, neked mennyire jön be.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#158388) SH4D0W2011 válasza Teszla_ (#158377) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hi! :D Jó PS-ezést! :)

Erősen ajánlott kiegészítők szerintem nincsenek, a legtöbb inkább csak kényelmesebbé tesz valamit. Egy charging station szerintem pl. jó dolog, nem feltétlenül ez, de olyan legyen, ami az alsó töltő portot használja, nem pedig az USB-t. A másik, amit sokan használunk/szeretünk, az a KontrolFreek thumbstick, én pl. már nem is szívesen használnám ezek nélkül a kontrollert. Ezekből is van ebay-es olcsó verzió, de azt nem tudom, milyenek. A lista természetesen szubjektív, én ezeknek látom értelmét/hasznát, de tényleg nem létfontosságúak. :)

(#158389) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

WTF?! :DDD MEGA-one™ | INSANE PlayStation 4 | Xbox One Controller MOD ( Az IGN videót inkább nem linkelem be, mert az még ettől is rosszabb. :)) )

(#158390) gamegod


gamegod
senior tag

elvileg júli 21.-én jön a PES 19 demo.. nem hivatalos info ;)

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#158391) Rigormortiis válasza Teszla_ (#158377) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Van. A Planescape Torment spirituális örököse leszámítva, hogy nem ugyanabban a világban játszódik. Ha anno kimaradt neked ez a klasszikus, akkor csak annyit mondok: ez sokkal inkább egy néhol interaktív könyv, mint hagyományos játék.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#158392) Deck válasza gamegod (#158390) üzenetére


Deck
titán

Várjuk :)

PS5

(#158393) WhiteWalker válasza gamegod (#158390) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én nagy változást vagy előre lépést nem várok. Szinte semmi változás évről évre.

Hangyap@csnyit finomitanak évről évre , kb ennyi. :(((

A 16 is kb majdnem ua mint a 18 ...

(#158394) keIdor


keIdor
titán

Ha tudom, hogy 2-3 napig nem lesz időm használni a konzolt, akkor mindig áramtalanítom a gépet. Kinyomom a túlfeszvédőt 1-ről 0-ra.

Bekapcsolom a PS4 Pro-t, kicsit artifactolva indul. PS logonál. Mint PC-n mikor túl van húzva a memória a VGA-n, olyanra kell gondolni. Aztán helyreáll, de menübe hang nincs. 10 másodperc múlva meg "hangyás" lesz a kép. Mint régen, mikor a TV-n nem volt csatorna beállítva.

Power gombbal ki tudtam kapcsolni. Újra bekapcsolom, most jó. Már játszom rajta. Ez mi? Járt már így valaki? 2017 márciusi...

Ez is HDMI, vezérlő gondnak tűnik... onnan gondolom, hogy hang se volt eleve, meg ki tudtam kapcsolni, szóval nem fagyott le. Nekem elsötétedés sose volt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#158395) Deck válasza WhiteWalker (#158393) üzenetére


Deck
titán

17 és 18 között is látható különbség van. Ez nem a fifa, hogy ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#158396) Neoteric válasza Carlos Padre (#158382) üzenetére


Neoteric
addikt

3évig készül egy CoD, ha 2020-21-ben jön az új gép, akkor nincs ebben semmi meglepő.

PSN: ne0teric_sAN

(#158397) seniman válasza Neoteric (#158396) üzenetére


seniman
addikt

Három év fejlesztőmunka alatt sem tudnak semmi újat felmutatni. :W

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#158398) Neoteric válasza seniman (#158397) üzenetére


Neoteric
addikt

Ez már egy másik kérdés, igen. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#158399) nincsnév007 válasza Carlos Padre (#158382) üzenetére


nincsnév007
őstag

hát akkor a ps5 se lesz valami erős ;]

(#158400) winery válasza penge111 (#158383) üzenetére


winery
aktív tag

Ha nem gond erre én is jelentkezem :) Pottyos007

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.