Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159701) Peace


Peace
nagyúr

Sziasztok!

Van esetleg valakinek tapasztalata 5.1-es DAC-al? Hosszú évek óta győzködöm magam a PS4 vásárlásról, de a problémám, hogy egy 16 éves régi Genius Home theater hangrendszerem van, ami analóg. A PC-re ez van rákötve és imádom. Játékok és filmek is erről szólnak. A gáz az, hogy ha rászánnám magam egy használt PS4 beszerzésére végre, akkor vagy egy ilyen DAC kellene vagy pedig egy vezeték nélküli headset. De abból is olvasom, hogy nem mindegy melyiket veszi az ember. A sima sztereó 20-as körül van, a 7.1 meg majdnem 50k. :( Persze az ideális az lenne, ha rá lenne kötve a hangfalra és lenne még egy 7.1-es fejhallgató is, de akkor az konkrétan majdnem 70.000 pénz még a gépen felül, ha jól számolom. :(((

(#159702) undercover


undercover
senior tag

Gran Turismo mikrotranzakció nem olyan vészes. Csak az olcsóbb kocsikat veheted meg ami 1 vagy 2 millió kreditbe kerül azt nem szóval a kihivás megmarad.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#159703) SH4D0W2011 válasza Peace (#159701) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hello!

A DAC topicban nem olyan nagyon rég volt egy ilyesmi kérdés, neki ezt és ezt ajánlották akkor. De a legegyszerűbb, ha ráírsz a kérdezőre, hogy mit vett végül. :)

(#159704) Carlos Padre válasza Peace (#159701) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha nem a slim verziót veszed meg, akkor azokon van optikai kimenet, amire ráköthetsz egy optikai-analog átalakítót és kész.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#159705) Helmoras


Helmoras
őstag

Hát eljutottam a Nioh-hoz a játékok sorában.... Végem van ez valami brutál király játék, eddig a Bloodborne hoz volt szerencsém ami ilyesmi, de ez sokkal jobb lesz, sajnos most sok idő nem volt csak pár órát toltam... kár volt, mert hiányozni fog rohadtul :D

(#159706) Scholes9 válasza Helmoras (#159705) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Basszus ezért sem merem megvenni :D Anno a Bloodbornera és a DS3-ra is nagyon ráfüggtem :D Ritka pedig nálam az ilyen :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#159707) ProEvoFan válasza undercover (#159702) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Főleg ha becsülettel kifarmolod a lvl50et.Ott dől a lé rendesen.

(#159708) Helmoras válasza Scholes9 (#159706) üzenetére


Helmoras
őstag

El ne kezd :C , végem van hogy most kb. másfél hétig nem tudok majd odaülni, nagyon szeretem a Bloodbornet, de ez egy teljesen más szint...

Ráadásul elkezdtem a Horizont, másodjára... most tuti megint félre rakom :D

Viszont ilyen meló utáni agyatlan hentelősnek megvettem ezt a Diablo like játékot a Vikings Wolves of Midgardot, egész jó aki szereti az ilyen gearelős csapkodást...

(#159709) Nayrobi válasza james001 (#159700) üzenetére


Nayrobi
őstag

De miért probléma? Semmilyen előnnyel nem jár a többi játékosra nézve, multiban ott a bop, singleben meg ha valakinek nincs kedve creditet farmolni, de hajlandó fizetni, akkor hajrá. Amíg sorra jönnek az ingyen dlck és 4 rugó az alapjáték, addig én el tudom nézni a polyphonynak hogy ráhajtanak a plusz lóvéra.

(#159710) Lacko66


Lacko66
tag

Csináltam usb-re teljes mentést az összes játékomról az Alkalmazás mentett adatainak kezelése útvonalról. A kérdés az lenne, hogy ha most például törölnék egy játékot de később folytatni szeretném akkor a sok CUSAXXXX mappa közül hogyan lehet kideríteni, hogy melyik az a játék amelyik kell nekem ?

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#159711) Scholes9 válasza Helmoras (#159708) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Annyiszor kibírtam, hogy nem vettem meg, amikor akciós volt, hogy most érzem nem fogom már :DDD Nálam a Bloodborne az etalon, lehet változni fog. Meg ma jött meg a dobozos NieR is. Nem baj, a Pókember megjelenéséig meglesz a szórakozás :D Ja és a Breath of the Wildot is folytatni kéne Switchen :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#159712) lionshamlet válasza Lacko66 (#159710) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Ha a pendriveot amin a mentesek vannak rarakod a ps4-re az kiirja a cimeket.

(#159713) pulyka jocó válasza KaitouP (#159699) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Mikor kezdik vajon kiküldeni a kódokat?

(#159714) KaitouP válasza pulyka jocó (#159713) üzenetére


KaitouP
veterán

Passz, és azt sem, tudom hogy e-mailben kapom vagy postán küldik ki ezt is, mint az MW Remastered kódját az IW megjelenésekor. Remélem előbbi.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#159715) Lacko66 válasza lionshamlet (#159712) üzenetére


Lacko66
tag

Értem, köszi szépen.

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#159716) Kendek válasza Lacko66 (#159710) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De amúgy ha pl. a Store-ban rámész az adott játékra, akkor a webes címében látod a CUSA-számot.

<-ƘƘ->

(#159717) Helmoras válasza Scholes9 (#159711) üzenetére


Helmoras
őstag

Régen több időm volt mint jó játék, sajna ez most megfordult :) Nincs annyi időm amennyi jó game van :))

(#159718) #20844032 válasza Scholes9 (#159706) üzenetére


#20844032
törölt tag

Azé ez nem ilyen egyirányú út :D Én fromfüggő vagyok, de ettől a niohtól feljött a vacsi :D És megvettem hozzá a season passt is, annyira biztos voltam a dolgomban az elmondottak alapján...tanulópénz volt.

(#159719) LeventeV


LeventeV
senior tag

Tudtok valamit az új WRC játékról? Lesz idén egyáltalán. Az E3-as V-Rally videók alapján az a játék felejtős.

(#159720) ProEvoFan válasza #20844032 (#159718) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Na én ugyan így voltam a Bloodborneval.Szerencsére nem vettem meg, majd közben odaadták ps+ban...ééééés, igen hamar, visítva töröltem le a francba... Mindig azzal jönnek, hogy régen ilyen nehezek voltak a játékok...hát nagyon nem.Én c64el kezdtem anno, szóval egy két game végigfutott a kezeimen, de én nem találkoztam ennyire szemét játékkal.Aztán lehet szenilis vagyok már. :D

(#159721) shenmuedc válasza ProEvoFan (#159720) üzenetére


shenmuedc
tag

Én ugyanígy voltam. Pedig nagyon régi motoros vagyok. De sajna ezek a souls szerusegek, számomra elvezhetetlenek. Pedig bejönne.

(#159722) Scholes9 válasza ProEvoFan (#159720) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem meg a Bloodborne az egyik kedvenc játékom. Mennyire különbözőek vagyunk :)

Moby: meglátjuk, én is ettől tartok. Max nem adja majd :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#159723) ProEvoFan válasza shenmuedc (#159721) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A hangulat, a látvány meg úgy minden k@rva jó.Csak az a brutális nehézség ne lenne vagy legalább lehetne állítani kicsit könnyebb fokozatra.Sokak szerint akkor meg a játék lényege veszne el.Megértem őket.Sebaj, van mivel játszanunk:)
(#159722) Scholes9
Hatalmas rajongó bázisa van ezeknek a játékoknak.Elismerem, sőt grat mindenkinek aki végigviszi :R

(#159724) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! Nemrég lett ps4-em és nem nagyon tudok játékra költeni valakivel esetleg tudnék ilyet hogy a profilját odaadja és beállítom elsődleges ps4nek természetesen nem piszkálok bele semmit csak játszani szeretnék.

(#159725) Skynet258 válasza hhenry (#159724) üzenetére


Skynet258
veterán

Vegyél használtan, pár ezerért kapsz már rengeteg féle játékot... :U

https://geekpulse.hu

(#159727) Bogyi007 válasza hhenry (#159724) üzenetére


Bogyi007
veterán

Így ismeretlenül "valószínűleg" rengetegen fognak rohanni hogy a profiljukat odaadják neked.
Pláne úgy hogy egy ilyen cselekedettel kvázi végleg el lehet veszteni a kontrollt a profil felett...

Arról nem is beszélve hogy ilyenkor a másik fél (ha van pl Ps Plus előfizetése is) lemondhat a felhőbe való mentéséről is, valamint ha nincs netkapcsolata éppen akkor a saját játékával sem tudna játszani...

Megkérdezném ha ennyire kevés a zseton akkor minek vettél egyáltalán konzolt? Vagy esetleg warez volt betervezve, csak kiderült hogy azt nem is olyan egyszerű kivitelezni ezzel a géppel?
Tényleg érdekelne a válasz...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#159728) hhenry válasza Bogyi007 (#159727) üzenetére


hhenry
őstag

Szia! Nem nagyon vagyok otthon konzol téren csak kiszedetem volna próbálni ennyi.
Amiket írtál a második bekezdésben nem tudtam.

(#159729) lionshamlet válasza hhenry (#159728) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Gondolom 16 ev alatti fiatal vagy?

[ Szerkesztve ]

(#159730) ivcsi86 válasza hhenry (#159728) üzenetére


ivcsi86
tag

Ez vicc? :-D
A profilodnál a "cuccok" menüre érdemes rákattintani.
Hát szeretnék én ilyen csóró lenni...

Nem tudom mi volt a célja az "adjatok profilt" hadmüveletnek, de szerintem a PH-n ilyennel ne próbálkozz.

(#159731) hhenry válasza ivcsi86 (#159730) üzenetére


hhenry
őstag

Csak kiszeretem volna próbálni egy két játékot ennyi.
Mindegy érthető amit mondtok elég hülye kérdés volt

(#159732) saelin válasza -FLY-> (#159698) üzenetére


saelin
veterán

Ha már rest mód és hdd. Ugye én lecseréltem egy sshd-ra a gépben és itt írták páran hogy náluk ez a típus nyáron megfőtt. Mostmár simán el tudom hinni! 2 updatet töltött most este a gép egymás után, de olyan szintre melegedett a burkolat tőle, hogy szabályosan sütötte a kezem! :Y
Ismétlem. Rest módban volt már órák óta.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#159733) ivcsi86 válasza hhenry (#159731) üzenetére


ivcsi86
tag

Ha ez a helyzet, akkor találsz egy zsáknyi demot, illetve vagy 100 játékot a "free to play" részlegben.
Én mikor megvettem a ps-t, hetekig csak ezeket nyomtam, annyi van

[ Szerkesztve ]

(#159734) hhenry válasza ivcsi86 (#159733) üzenetére


hhenry
őstag

Oke köszönöm tudsz valamit ajánlani?

(#159735) tuki2200 válasza hhenry (#159734) üzenetére


tuki2200
senior tag

:DDD

(#159736) Peace válasza SH4D0W2011 (#159703) üzenetére


Peace
nagyúr

Köszi! ;)

(#159737) Peace válasza Carlos Padre (#159704) üzenetére


Peace
nagyúr

A sima DAC az sztereó sajnos. Ilyet kapott tőlem bátyám az Xbox One-hoz. Neki is ugyanilyen Genius hangrendszere van. Szól a 6 hangfal, de ugye nem 5.1. Én meg azért díjaznék surround hangzást a PS-nél.

(#159738) Deck válasza ivcsi86 (#159730) üzenetére


Deck
titán

Ja.. Ilyen cuccai van de nem tud venni pár ezres játékokat.. Erre szavak nincsenek. Főleg, hogy van boxa is akkor miért nem csak az exkluzívok érdeklik? Boxra se tud venni? Vagy PC-re se? Szerintem csak trollkodik :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#159739) saelin válasza hhenry (#159734) üzenetére


saelin
veterán

Warframe, Skyforge, Paladins, Brawlhalla, Raiders of the broken planet, Duelyst, Gwent, Let it Die, World of Tanks.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#159740) Deck válasza saelin (#159739) üzenetére


Deck
titán

Minőségi játékok.. ;]

PS5

(#159741) saelin válasza Deck (#159740) üzenetére


saelin
veterán

A Warframe piszok jó. Csak győzze az ember idővel.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#159742) SH4D0W2011 válasza LeventeV (#159719) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szerintem idén nem lesz, a Kylotonn ugye azon a V-Rally 4-en dolgozik most. Nem egy DiRT Rally, de szerintem nem tűnik olyan rossznak azért, én szerintem fogok tenni vele egy próbát. Más rally játékról meg nem is tudok, hogy jönne a közeljövőben. :(

(#159743) penge111 válasza ProEvoFan (#159720) üzenetére


penge111
addikt

The Last Ninja, Commando, R-Type ennyi idegosszeomlast okozó játék volt ami nekem beugrik régről, de sokkal nehezebbek voltak a játékok anno, mint a mostaniak az 100.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#159744) ProEvoFan válasza SH4D0W2011 (#159742) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nagyon várom a V-Rally 4et.A régi részeket imádtam.Remélem nem lesz only szimulátor, mint a Dirt Rally.Legyen olyan, mint a Dirt 4.Választható "nehézséggel". Elején eldöntheted, hogy szim vagy nem szimben akarsz játszani.Ez a korrekt.

(#159745) pulyka jocó válasza KaitouP (#159714) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Szerintem esélyes hogy mailben jön, nem fognak a postával szórakozni :D

(#159746) SH4D0W2011 válasza ProEvoFan (#159744) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

DiRT Rally nehézségre én sem vágyom még egyszer, de ha egy választható nehézséggel, vagy alapból simcade jelleggel hozná azt a minőséget, nagyon tudnám szeretni. :)

(#159747) marilllyo


marilllyo
veterán

Most ugye nagyban nyomom a Black ops 3-mat és rá-rákukkantottam a BO4 videókra.
Nem tudom hova tenni, hogy ez a frencsájz 3 év távlatában (de szerintem van az 5 is ) nem tudott megjelenés szempontjából semmiféle innovációt felmutatni.
Érdekes a Battlefield / Battlefront széria ha megjelenik (leszámítva a hárdlájnt) mindig benne van a top 3 legszebb játékban.

(#159746) SH4D0W2011: Na nekem a Dirt Rally az nagy fail vásárlás volt. Dirt 2,3 imádtam. Azt hittem ez a következő. Mondták, hogy nehéz...meg, hogy inkább szimulátor de épp benne voltam a DC maxolásába úgyhogy..."ide vele" gondoltam. Elég hamar otthagytam. Bevallom a legfájóbb, hogy grafikailag meglehetősen csúnyácskának éreztem.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#159748) gianni85 válasza marilllyo (#159747) üzenetére


gianni85
veterán

Én is pont néztem a BO4 beta trailert, és nekem meg úgy tűnt, mint ha szépült volna.

Egyébként cod számomra pont az a játék, ahol örülök, hogy fluid 60fps a gameplay, és nincs is idő mp alatt a grafikán elmélkedni :)

[ Szerkesztve ]

(#159749) oriic válasza gianni85 (#159748) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bf meg COD meg amugy sem egy kategoria. Annyi bennuk a kozos, hogy FPS-ek.

Live-Die-Respawn

(#159750) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Ingyenes pár napig a Battlefield 1: Apocalypse kiegészítője

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.