Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159151) 3L1T3 válasza #80123904 (#159143) üzenetére


3L1T3
addikt

Nintendo csalóka mert abban benne vannak a mobilos jóságok amik szarják a pénzt.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#159152) gianni85


gianni85
veterán

Na mi van elfogytak az exkluzívok, hogy egyeseknek megint az xboxot kell a ps4 topikban fikázni? Szánalom

(#159153) Badlof2k válasza gianni85 (#159152) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Nyar van unatkoznak tombol a jo ido meg a hormonok ;] :DD

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#159154) Tegla80 válasza gianni85 (#159152) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha odaat ennyire nincs mirol beszelni,h itt tengodsz es bosszantod magad,akkor szivesen atmegyek es lexarozom az m$-t,h legyen tema es izgalom ott is. ;)

Sony® & PlayStation®

(#159155) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Itt van előttem a Detroit és a Gow. Melyiket kezdjem először, ezen tűnődök.

(#159156) gianni85 válasza Tegla80 (#159154) üzenetére


gianni85
veterán

Ahogy erzed...

(#159157) A`rpi válasza Gigicuci (#159155) üzenetére


A`rpi
addikt

Fej, vagy írás?

[ Szerkesztve ]

(#159158) zzola válasza Tegla80 (#159154) üzenetére


zzola
félisten

Hüje vagy b+! :DDD

(#159159) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#159160) Carlos Padre válasza Tegla80 (#159154) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ne fáraszd magad, onnan van a poszt amit sérelmez ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#159161) Sordoran válasza Gigicuci (#159155) üzenetére


Sordoran
addikt

Detroit-al kezdeném helyedben. Rövidebb idő alatt végigjátszod elsőre, utána kitolod a GOW-t, és jöhet újra a Detroit. Én legalábbis így tettem, csak a GOW előtt még kitolom az Uncharted szériát és a Horizon-t is majd. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#159162) Gigicuci válasza Sordoran (#159161) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Ez jó terv, legyen így, én is félek a GOW-tól, hogy túl monumentális aztán utána a Detroit talán furcsa lenne.

A`rpi

:D

[ Szerkesztve ]

(#159163) gianni85 válasza Carlos Padre (#159160) üzenetére


gianni85
veterán

ez mellément

(#159164) sultansmith


sultansmith
senior tag

80k-ért PS4 kamera+headset plusz két játék, újonnan, garival, mennyire okés üzlet szerintetek? Használtan jobban megérné, vannak annyival olcsóbban?

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#159165) ProEvoFan válasza #20844032 (#159149) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az egyetlen játék ami miatt irigykedni tudok.
Bár én utálom a MSot mint céget (a miért most lényegtelen) de már nekem is sok(k) ez az oda vissza adok kapok baromság.Hadjuk már abba.Uncsi!

(#159166) mike1334


mike1334
veterán

Nagyon akartam szeretni az Uncharted első részét, de nem ment sajnos. A második PS ex amit abbahagytam (a másik a The Order 1886 volt, a helyett inkább a Valiant hearts-szal játszottam, és milyen jól tettem, hatalmas élmény volt). Érdemes próbálkozni a második és harmadik résszel, vagy ugorjak egyből inkább a 4-re?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#159167) sultansmith válasza mike1334 (#159166) üzenetére


sultansmith
senior tag

Meddig jutottál benne?

Én pár napja fejeztem be, és hát hűűű de gyorsan eltelt, nyomtam volna még.
És teljesen kalandfilm élményem volt tőle, nagyon jó volt a sztori is.

Viszont az első 3 órája a játéknak nekem sem tetszett igazán. Azon már túl vagy?

Nekem a God of War 3 lesz, amit úgy érzem, hogy nem lesz erőm kitolni, teljesen megőrjít ez a kamerakezelés. Az akció okés, a zene király, Kratoss menő, az ellenfelek jók, a kivégzések jók, a logikai részek so-so, a sztori király.

De az a fránya kamera...

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#159168) mike1334 válasza sultansmith (#159167) üzenetére


mike1334
veterán

Áh fél óra max..nem tudtam megszokni az irányítást, meg a kinézet is zavart (pedig nem szokott zavarni, ha egy játék grafikája régebbi, boxon nagy támogatója vagyok a bc-nek...), meg még sok apróság. Igazából úgy összességében nem volt jó érzés játszani vele, ahhoz meg túl kevés időm van erre, hogy olyannal töltsem, amit erőltetni kell, pláne egy fárasztó nap után.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#159169) sultansmith válasza mike1334 (#159168) üzenetére


sultansmith
senior tag

Te tudod, de mondom, az első 2-3 óra az még nem maga a játék.

Az utolsó 6 óráját emlékeim szerint egy huzamban nyomtam le. Bengbeng! :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#159170) Carlos Padre válasza mike1334 (#159168) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csak viszonyításképp, az 2. rész első fél órája többet ér mint a teljes első rész. Szerintem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#159171) mike1334 válasza Carlos Padre (#159170) üzenetére


mike1334
veterán

Na akkor annak isbadok egy esélyt, köszi :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#159172) wierra válasza mike1334 (#159168) üzenetére


wierra
senior tag

Pontosan tudom miről írsz. Meglátszanak rajta az évek és nem szépen öregszik. Alig várom, hogy kivégezzem. 75% körül tartok.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#159173) lionshamlet válasza mike1334 (#159166) üzenetére


lionshamlet
senior tag

En elore szoltam hogy ne az elso résszel kezd ;]
[link]

(#159174) Zoleee83 válasza mike1334 (#159166) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nemrég játszottam végig az Uncharted ND Collectiont (1-2-3) az elsővel kezdtem remek játékok, a 2. rész szerintem a legjobban sikerült darab.
A trilógia 3. része volt az ami nem fogott meg, olyan semilyen lett számomra.
Jelenleg az Uncharted 4-et játszom a 10. chapternél járok, vannak visszautalások, nagyon tetszik.
Szép a játék simán elmegy filmnek is. :)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#159176) saelin


saelin
veterán

Emberek... Ez a No Man's Sky a Next update-el irtó nagyot ugrott felfelé! :Y
Nem mondom hogy mostmár egy kihagyhatatlan játék, de már nem olyan rossz mint előtte.

3rd person kamera, testre szabható karakter, kitolták az építési limitet, teljesen átalakították a környezet generátort... Mostmár a talaj is jól néz ki, mert teli van apró részletekkel, sokkal jobb összességében a játék textúrája is. Átalakították a craftingot, így már nem olyan irritáló a gyűjtögetés, mert sokkal több fér el az inventory-ban és a hajóban is. A legjobb az egészben hogy már az elején kapunk egy bazi nagy szállító hajót! Nem kell milliókat gyűjteni hozzá. Áh, le sem tudom írni mennyi minden változott.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#159177) danielgalaxy válasza saelin (#159176) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Mikor legutóbb akciós volt, kicsivel több, mint 3000 forintért be lehetett szerezni, akkor le is csaptam rá, ma pedig eljött az ideje, hogy fel is telepítsem végre! Yeheheeesss!

(#159178) Jigoku válasza SH4D0W2011 (#159175) üzenetére


Jigoku
tag

Na itt lesz az ideje, hogy végre elkezdődjön, már nagyon vártam. :D

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#159179) Deck válasza Jigoku (#159178) üzenetére


Deck
titán

Csak a szokásos. Kb minden akciós játék megvan már. De nemis baj ha egyszer nem veszek valamit ;]

PS5

(#159181) #24536576 válasza SH4D0W2011 (#159175) üzenetére


#24536576
törölt tag

Assassins Creed Originsből megéri a Gold? Másik amit már régóta szeretnék a Wolfenstein, de nem tudom eldönteni, hogy megérik e a DLCvel pakolt verziók.

(#159182) Deck válasza #24536576 (#159181) üzenetére


Deck
titán

Meg. Nagyon jók a kiegészítők :)

PS5

(#159183) sp8787


sp8787
addikt

FINAL FANTASY X/X-2 HD temaban segitsen mar vki pls

Azt nagynehezen megtalaltam ,hogy a fomenube 5! gomb egyuttes megnyomasaval lehet visszajutni azaz kilepni a jatekbol. Kesz agyrem!

Viszont a jatek kozben is van vmi Option menu Ezt hogy t*be kell elohozni?

(#159184) danielgalaxy válasza sp8787 (#159183) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Ha jól rémlik, a háromszög megnyomásakor jön elő a menü, onnan pedig az utolsó sor az options.

Én pihentetem egy ideje. Van egy boss fight már a vége felé, amin egyszerűen nem tudok tovább jutni. Képtelenség.

(#159185) sp8787 válasza danielgalaxy (#159184) üzenetére


sp8787
addikt

Na ezt majd megnezem de sztem nyomkodtam mindent es egyedul a PAUSE-t tudtam elohozni ha jol emlekszem. Na mindegy majd kiderul..

(#159186) Rage47


Rage47
veterán

No Man's Sky-ba raktak már valami célt, vagy még mindig ŰrMinecraft? Nem igazán talátam új gameplay-t, ami van, ott meg növényeket rombolnak és gyűjtögetnek csak.

(#159187) Xaels válasza #24536576 (#159181) üzenetére


Xaels
félisten

Wolfenstein 2-ből csak az alapot vedd. A DLC-k elég haloványak, de az alapjáték agyeldobós

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#159188) .LnB válasza Xaels (#159187) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Agyeldobós, jah. A szó pozitív, és negatív értelmében is. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#159189) kriszpontaz válasza Xaels (#159187) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én folyamatosan a Season Passt várom hogy jó akciót kapjon, a dobozos mellé akarom megvenni de annyiba kerül mint egy teljes játék. Úgyhogy megvárom szépen amíg a Deluxe ára lemegy és bezsákolom azt. A 3 (4) DLC nem ér 4.490 Ft-ot, utánaolvasgatva max 1-1,5 óra /DLC játékidőt ad. Sokkal több idő elmegy a Commanderek levadászásával a játék vége után.

[ Szerkesztve ]

(#159190) Frod


Frod
addikt

napi dühöngő rovat
DOOM: nem a játéknak rovom fel, mert eszméletlen jó lett, két év után is örömmel újráztam, ezúttal ps4-en.
...igenám, de sikerült belefutni egy olyan trófea glitchbe, amivel kb esélytelen a platina, így lehet a maradék párat be sem fejezem. Az összes rúna fejlesztéséért járó 'IDDQD' megvan, de magukért a rúnák összegyűjtéséért járót (The Circle is Complete) nem adja be, ami kicsit röhejes.
Ahogy túrtam a netet úgy látom ez egy ismert probléma, a Bethesda is tud róla, még sem csináltak semmit, és valószínűleg már nem is fognak, mert a játék támogatásának vége van.
Egy megoldás-szerű dolgot találtam, de ez a 'töröld le a játékot, húzd ki a netet, és játszd ki az egészet így' számomra nem járható út.
Valakinek bármilyen tapasztalata ezzel a helyzettel, esetleg valami gyorsabb megoldása?
Gondolom a hazai PS ügyfélszolgálatnak hiába írok, hogy aktiváljanak egy trófeát, mondjuk röhögnének egy nagyot mekkora 1st world problem. Pedig közben rettentően dühös vagyok, elképesztően frusztráló ez az egész.

Do you see the white shadow?

(#159191) dollarZ18 válasza Frod (#159190) üzenetére


dollarZ18
tag

Biztos, hogy megcsináltad mindet? Nem látom, hogy ez bugos lenne. Nálam nem volt semmi gond, pedig már régen platináztam. Amikor kijött a játék, akkor sok glitches trófea volt, de azokat mind javították.

Szerk.: bocsi, közben megnéztem másik oldalakon is, tényleg bugos szar. Az ügyfélszolgálatnak fölösleges írni, azt sem tudják mi az a trófea rendszer. Sajnos előfordul, én is belefutottam már pár ehhez hasonló helyzetbe :(

[ Szerkesztve ]

(#159192) penge111


penge111
addikt

Ebből a nyári akcióból, megemlíteném a Hellblade játékot, sosem volt még ennyire leárazva. Úgy hallom elég durván jó kis indi game.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#159193) Lackooo84 válasza SH4D0W2011 (#159175) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

L.A.Noire végre emberi áron, vegyétek (már akit érdekel :D)!

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#159194) Gigicuci válasza SH4D0W2011 (#159175) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Én örülök ennek a nyári akciónak, de mi az, hogy a lista végén az van odaírva, hogy: And more…

Tényleg nincs egy PS4-es Major Nelson féle lista ahol szépen A-Z minden leárazás fel van sorolva?! Komolyan az agyam eldobom ezen a slendriánságon.

(#159195) Zoleee83 válasza Gigicuci (#159194) üzenetére


Zoleee83
addikt

Gondolom naponta fogják csepegtetni, Sony-nál előfordul, de használd a PSPrices oldalt, ott látod az aktuális akciókat, és általában hamarabb fent van a lista mint a PS saját oldalain. ;)

Hellblade, Last Guardian érdekelne, a Hellbladeről olvastam jókat, lehet behúzom.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#159196) sp8787 válasza Gigicuci (#159194) üzenetére


sp8787
addikt

(#159197) .LnB válasza penge111 (#159192) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Hellblade nagyon jó. És nem is feltétlenül indie. Félúton van sztem az indie és az AAA között. Csak nem túl hosszú. De felejthetetlen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#159198) Carlos Padre válasza Gigicuci (#159194) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Még jobb is van ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#159199) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Nekem össz-vissz 2 mail jött a psprices-tól, az egyik a The Lost Legacy, a másik a Hidden Agenda. Jó, mondjuk olyan sok játék nincs beállítva figyelésre, de ahogy írta valaki, lehet fog ez bővülni.

A Hellblade-et amúgy én tudom ajánlani azoknak, akik gondolkodnak rajta, minőségben nagyon durván felévág sok AAA játéknak. A szintén említett L.A. Noire meg nekem már PC-n sem jött be, amikor próbáltam, számomra valami iszonyat ellenszenves a főszereplő. Viszont van aki nagyon éli VR-ban. :DDD

(#159200) saelin válasza Rage47 (#159186) üzenetére


saelin
veterán

Van story, de nem az a cinematic jellegű. Elvileg több szálon is fut vagy mi. Odáig sosem jutottam, mert mindig meguntam. :D
Majd most kiderül meddig köt le.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.