Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#158801) .LnB válasza mike1334 (#158798) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elejétől kell végigtolni őket, szépen sorban.

(#158800) mike1334 De a GoW (azért sem számozott rész) szinte reboot. Pont annyi utalás van benne a régi részekre, hogy a fanok ki legyenek elégítve. Viszont az újoncok is teljesen tudják élvezni, és ne érezzék magukat elveszve.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158802) mike1334 válasza .LnB (#158801) üzenetére


mike1334
veterán

Végül is úgyis megvannak...csak idő nincs sose :DDD

GoW-nél volt pár dolog, ami csak azután lett világos, hogy megnéztem egy rövid összefoglalót youtube-on a korábbi részekről..bár igazából csak olyan szintű volt, hogy ahhha...akkor ezért emlegetik annyit ezt a dolgot. (apagyilkos utalások pl az egyik mellékküldetésben)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#158803) gianni85 válasza mike1334 (#158800) üzenetére


gianni85
veterán

hát azokat én is kihagytam. a gow 3 remastered-et próbáltam, de 20 perc után töröltem. Nem szeretem a H&S játékokat, előző genben a Dante's Inferno, meg valamelyik DMC bőven elég volt egy életre :D

(#158804) .LnB válasza mike1334 (#158802) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Alap gamer műveltség bakker. :D Én se nyomtam sose a régi GoW-okat, de a sztorit vágom.

(#158803) gianni85 Az úgy erős ezzel az arcképpel. Jó, én se lőttem még egy gólt sem az NHL-ben, de na.. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158805) b. válasza lugosi (#158788) üzenetére


b.
félisten

Nem befolyásolja, általában Német és angol hosttal tolja be alád a szervereket itthon.
A két gép közül azt vedd amelyiket megszoktad szerintem. Ha eddig PS joyhoz voltál szokva akkor ne válts boxra, ha meg esetleg zavar a hangja, vagy esetleg valakit a közeledben, esetleg akkor viszont a boxot vedd meg.
PS4 en többen tolják 11 millió vs 7 millió az arány,de ez nem jelent semmit, mert boxon is fullon van a lobby.
Helyedben a múltadra ( Ps joy ismerete és megszokása) való tekintettel inkább a PS-t venném.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#158806) b. válasza mike1334 (#158798) üzenetére


b.
félisten

nem tudom ez szubjektív vélemény,mert itt többen írták, hogy nekik a 2. rész a kedvencük. Nekem az nem jött be annyira sőt.DE viszont így minden sokkal jobban átjön a 3. részben, mindenképpen ajánlom, hogy told végig az összes részt. :R

ja és közben folyamatosan írja ki, hogy miben hol döntöttem meg .LnB rekodjait, HS szám, megölt ellenfelek satöbbi, így megerősítést kaptam arról, mekkora ász vagyok. :DDD :DDD

Bocsánat elfelejtettem szerkeszteni, így új komment lett. :(

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#158807) mike1334 válasza .LnB (#158804) üzenetére


mike1334
veterán

Valakinek nem volt pénze játszani korábban...:P (most meg már időm nincs... :o )

(#158803) gianni85

Úgy kemény az arckép :DDD

(#158806) b.

Köszi :) Easyn végigtolom, aztán meglátjuk :)

Amúgy nem muszáj szerkeszteni, ha új embernek válaszolsz, mehet külön kommentben, volt róla moderátoros "állásfoglalás", én is csak megszokásból szerkesztgetek.

Itt is van :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#158808) ProEvoFan válasza mike1334 (#158800) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Csak neked, mert beszereztél egy ps4et ;)
God of War előzmények hét percben
Lassan írtam, de az akarat a lényeg :D

[ Szerkesztve ]

(#158809) gianni85 válasza .LnB (#158804) üzenetére


gianni85
veterán

Aztán miért? A szakállas Kratos játékot platináztam :P :)

(#158807) mike1334
Előtte Halo 5 témájú volzt, azt meg végig se játszottam... :)

[ Szerkesztve ]

(#158810) mike1334 válasza ProEvoFan (#158808) üzenetére


mike1334
veterán

Megvót, azért köszi :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#158811) callmeakos


callmeakos
veterán

Sokadjára befejeztem a TLoU-t, és minden egyes alkalommal ugyanúgy kifacsar mint egy mandarint. Még mindig azt gondolom hogy a világ egyik legjobb játéka.
A folytatást is épp emiatt várom. Kíváncsi vagyok hogy Joel vajon felelni fog e azért, amit a végén mondott Ellie-nek a Firefly-ról. Ha egyáltalán lesz Joel, mert kezd aggasztani még mindig hogy szinte semmi infó nincs róla.

All→M8

(#158812) .LnB válasza b. (#158806) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak a 3. részben írta ki? Csak mert most akkor csak azt kell újrajátszanom?! :D Szégyen!

(#158807) mike1334 Nem érted, hogy én se játszottam velük. Ez nem pénz kérdése. Mint írtam, alap műveltésg! ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158813) mike1334 válasza .LnB (#158812) üzenetére


mike1334
veterán

Áh...nem követtem a játékokat egyetem alatt, mert csak a szívem fájt volna miatta..csak falllout 3 és NV meg valamelyik total war pörgött az ezeréves pcmen orrvérzésig nyaranta..év közben meg volt más dolgom :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#158814) lugosi válasza b. (#158805) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi neked is. Viszont a környezetemben sehol sincs raktáron.

(#158815) #20844032


#20844032
törölt tag

Szerintem a GoW előzmények, amikre a játék utal sztoriból nem mond semmit azoknak, akik nem játszották őket, mert a gow sztori kb az útmenti kő bonyolultságával bír, Kratos meg eleddig nem volt más, csak egy unszimpatikus, állandóan hörgő zabos idióta barom. A játékok viszont ezzel együtt is fantasztikusak voltak. Egy unchartedet sem lehet elmesélni, mert egy TYÉ kategóriás, keletnémet indiklónt vizionálna belőle a hallgató :)

[ Szerkesztve ]

(#158816) erahurka válasza gianni85 (#158796) üzenetére


erahurka
félisten

Hát ha nincs rajta PlayStation-ös nyitószalag akkor az bizony nem originál :(

Amivel persze semmi baj ennyiért, csak akkor közöljék a vásárlóval hogy mit is árulnak. :(((

(#158817) kriszpontaz válasza erahurka (#158816) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nekem megjött a Prey, bontatlan, PS4 tépőszalagos példány. Én bontottam ki, a lemez karcmentes. Van benne promo kód is meg minden ami kell.

[ Szerkesztve ]

(#158818) penge111 válasza erahurka (#158816) üzenetére


penge111
addikt

Ööö, ez mit jelent, hogy nem original, akkor mi a fene? Tudtommal nem lehet semmilyen módon a ps4 lemezeket másolni földi halandónak. :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#158819) #20844032 válasza erahurka (#158816) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én is vettem náluk tegnap. Totál originál, nyitószalaggal.

#158717
Látszik is a képemen.

[ Szerkesztve ]

(#158820) .LnB válasza penge111 (#158818) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Figyeljé, mert mágikus szó. Felkészültél?! Tuti? A megoldás: bontott! :Y vagyis használt.

;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158821) erahurka válasza #20844032 (#158819) üzenetére


erahurka
félisten

Gianni fotóján viszont nincs nyitószalag, de még a matricát is le akarta már tépni valaki.

(#158818) penge111: Használt lehet ha nem originál.

(#158822) lionshamlet válasza mike1334 (#158798) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Az elso resz meg nincs kiforrva, de a masodik resz telitalalat.
A harmadik reszt nem vittem vegig, nekem annyira nem jott át, de egyszer majd befejezem.
A 4 resz megintcsak jó, de a mentesem eltunt, es nincs kedvem elölről kezdeni, kb 70%-nál jarhattam benne.

Ugyhogy en abban a sorrendben haladnek hogy:
2 - 1 - 3 - 4

(#158823) nemorino válasza mike1334 (#158798) üzenetére


nemorino
tag

Magában is élvezhető, de ha kihagyod az első kettőt, akkor lesz pár utalás amit nem értesz, lemaradsz pár poénról és egy nagyon jó játékról (Uncharted2). Én a 2-3-at majdnem egy szintnek tartom, a 2 talán azért tűnik jobbnak, mert az 1-hez képest fényév a javulás minden szempontból, a 2-3 között viszont csak minimális a különbség. Sőt, van egy-két dolog, amiben a 3 csúnyább lett, pl. elég furán néz ki Chloe.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#158824) gianni85 válasza erahurka (#158816) üzenetére


gianni85
veterán

igen, így 2000 forintért nincs vele bajom, de jobb lett volna ha nekem is zsír újat adnak. Végül is felbontottam, most már ugyanannyit ér mint a többiek bontott példánya :)

(#158825) Viper26 válasza ProEvoFan (#158808) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez nekem is hasznos volt, így más lesz játszani a mostanit, vagyis folytatni. :)

Pixel 7 | FR955

(#158826) #21123072 válasza b. (#158797) üzenetére


#21123072
törölt tag

Jó rész nagyon, de engem a világból ki lehet kergetni a hajós kitérôvel. Annyira felesleges bele, inkább csak idôhúzás az egész.

(#158827) mike1334 válasza lionshamlet (#158822) üzenetére


mike1334
veterán

és nemorino

Köszi! :) Áh akkor már maradok az eredeti sorrendnél, pláne, ha a 2. jobb, mert akkor nem tetszene annyira az 1. rész, ha az után játszanék vele...nálam legalábbis általában így van, ha a későbbivel játszok előbb, akkor a korábbi már annyira nem jön be.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#158828) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Akit érdekel. Lehet jelentkezni a 6.00 rendszer béta tesztelésére:

US
Japán
EU (Ez még nem elérhető jelenleg)

Live-Die-Respawn

(#158829) Rigormortiis válasza #20844032 (#158815) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Hú, de még mennyire fantasztikusak voltak a maguk idejében! Emlékszem, még a Westend MM-ban láttam kiállítva az első Gow-ot, végig is nyomtam az első szakaszt a hidráig. Az állam leesett attól a bossharctól. Aztán megvettem, és az egész játék alatt ez a 'húbazmeg' érzés volt bennem.

A második rész meg mindenből rátett egy lapáttal, gyakorlatilag az egyik utolsó tripla a ps2 játékként.

Akkoriban még nem nagyon voltak ilyenek, fényéveket vert minden más hekkendszlessre. És pár éve ugyanekkora lelkesedéssel toltam őket végig vita-n, mert még mindig ennyire adja.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#158830) Skynet258


Skynet258
veterán

Én most kaptam mailt ettől az eshop24-től, hogy a rendelésem törölték (Gravity Rush 2) mert kifogytak, és nem is lesz új példányuk. Cool. Jó a készletkezelőjük, ha több rendelést lehet leadni, mint amennyi raktáron van... :U

https://geekpulse.hu

(#158831) Lackooo84 válasza Skynet258 (#158830) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Anno így jártam a gitárral, de rá egy hétre megint volt nekik készlet, ugyanazon az áron. :D

The Truth is out there...

(#158832) Lackooo84 válasza oriic (#158828) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én egyszer anno régen regeltem egy bétára, azóta mindig kapok kódokat reg nélkül. :D

The Truth is out there...

(#158833) #87082240 válasza lugosi (#158758) üzenetére


#87082240
törölt tag

Szia! Amiért én One X-et vettem PS4 Pro helyett (korábban volt Slimem és One S-em):

- Az One X-nek nincs hangja. Több kollégám is panaszkodott a Pro hangjára, tubina effektus.
- Olcsóbb játékok, olcsóbb multi előfizetés. COD WW2 Gold most 7000 forintért van Xboxra, PS4en ez legolcsóbban 14000 körül van. 1 éves Live Gold előfizetés szintén 8000 körül, PS+ 13000 körül szokott
lenni akcióban. Pénz beszél, kutya ugat.
- Számomra jobb ökoszisztéma az Xboxnál. Részletes infó, hogy melyik játékban mennyi időt töltöttem el, Achievement rendszer, egy accounttal tudsz vásárolni bármelyik régiós Store-ból, nem kell külön acc. mindhez.
Olyan Avatárt állítok be amilyet szeretnék, PS-en vennem kell.
- Az általam preferált FPS játékokhoz jobb az Xbox kontrollere. Rezgő ravaszok, jobb analógok.
Hirtelen ennyi jutott eszembe, kérdezz ha érdekel valami. :))

(#158834) mcwolf79 válasza #87082240 (#158833) üzenetére


mcwolf79
veterán

Na azért ne sarkìtsunk már . Hivatalos ára a gold live-nak és a PS+ -nak közel azonos, az ilyen szürke kitudja honnan szerzett dolgokat inkább hagyjuk. Kontroller egyéni preferencia kérdése. XOX tényleg qrva csendes, ez nagyon jó benne. Az Avatar dolog kb. A kutyát nem érdekli, nem azt fogom nézegetni. A játékárak is azonosak hivatalosan, szürke dolgok lásd. Xbox live gold dolog.
Van trófea rendszer, ami az acsi rendszer pepitában.
Store tényleg macerásabb mint x-en, de hála a szar forintnak mostanában nem is érdemes "kintről" vásárolni.
Kb. A gép hangja ami az x mellett szól, meg ha valaki valamennyi x exkluzívba van beleszerelmesedve (amiből alig van). Minden másban jobb vagy ugyanolyan jó a PS4.
Hitetlen ennyi jutott eszembe, kérdezz ha érdekel valami !

b.
Hát én már mostanában rá se nézek az US Store-ra, mert nincs semmi extra. Persze néha ki lehet fogni valami faxa flash sale-t, de már a hazai akciók sincsenek nagyon lemaradva.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#158835) gyuromoj válasza gianni85 (#158796) üzenetére


gyuromoj
veterán

Itt stimmel, szerencsére

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#158836) b. válasza mcwolf79 (#158834) üzenetére


b.
félisten

Hát US storeban azért durva akciók szoktak lenni most is, inkább már be sem lépek abba az accountomba. Pedig a régi ismerősök ott vannak,de felhúzom magam, hogy 5 dolcsiért milyen játékokat tömnek be. Például múltkor TLOU is annyiért volt náluk, nálunk akkor volt 3990 Ft.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#158837) marilllyo válasza #87082240 (#158833) üzenetére


marilllyo
veterán

Számtalan ingyenes avatar van PS-re. Bár az én macskás képemet f*ngom sincs hol találtam már. Az marad. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#158838) SH4D0W2011 válasza marilllyo (#158837) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Plusz az App-pal asszem' bármilyen avatart beállíthatsz.

(#158839) dinersgala


dinersgala
tag

Helo
A kontrolleremen a jobb oldali kar ha balra huzom ossze vissza megy a kep ha jobbra viszont rendesen működik. Azt olvastam hogy a szenzornak lehet baja. Ezt ki lehet cseréltetni vagy javíttatni vagy új kontroller kell?:R

(#158840) MAGUS7


MAGUS7
tag

Fallout Shelterrel játszik valaki ? miután kiléptem,sajnos a gép is ki szokott kapcsolni,más játéknál nem fordul elő,csak ennél.

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#158841) zojjektum válasza dinersgala (#158839) üzenetére


zojjektum
senior tag

Analóg kart cseréld! Vannak a YouTube-on "szenzor" cserés videók, az nálam kb. 10 percig működött. Mióta cseréltem semmi baja.

[ Szerkesztve ]

(#158842) lugosi válasza #87082240 (#158833) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi a választ. Az előfizetéseket én ugyanannyiért láttam. A COD ww2 hol akciós? Az jó ár érte.

(#158843) Zolix


Zolix
tag

Sziasztok!

Felraktam a Black Ops III-at, de egyfolytában hibaüzenet és kidob a játék!
Azelőtt soha nem csinált ilyet!
Volt valakinek ilyen?

(#158844) vonSux válasza #87082240 (#158833) üzenetére


vonSux
őstag

Division alatt szépen megjött az X hangja is :D de összességében halkabb, mint a pro.
Nem olcsóbbak a játékok az MS store-ban, ezt továbbra sem tudom honnan veszitek (egy-egy játék lehet, de mindig van ellenpélda is: a The Evil Within 2-t ps store akcióban 6440ft-ért húztam be, ez most akcióban az ms storeban: 8796ft).
A többi, meg kinek-mi tetszik, ill. áll kezre :K

(#158845) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Üdv!

A topikgazdákat kérdezném, hogy nem lenne e jó ötlet egy PlayStation találgatós topic nyitása? Ott mindig mehetne a következő generációt érintő pletykák és szivárgások kielemzése. Lehet még egy kicsit korai, de előbb vagy utóbb ezt a topikot fogja “terhelni” a téma.

(#158846) .LnB válasza CsonkaImo (#158845) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Felesleges. A PS4-hez tartozik az is, hogy milyen lesz a következő konzol.
De egyébként tudsz indítani topikot.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158847) #87082240 válasza lugosi (#158842) üzenetére


#87082240
törölt tag

Ment privátban a link.

(#158848) CsonkaImo válasza .LnB (#158846) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem akarok indítani, ha a többség úgy gondolja, ahogy te. Ezért is kérdeztem meg. Szerintem nem tartozik a PS4-hez, hogy milyen lesz a következő gen. Ennyi erőből generációnként se kellene külön topic.

(#158849) Deck


Deck
titán

Esetleg nincs valakinek egy ps4 pro-s gyári hdmi kábele, amire nincs szüksége? :)

PS5

(#158850) oriic válasza CsonkaImo (#158845) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van konzol talalgatos topik, felesleges meg egy.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.