Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136975) TazLeacher válasza WhiteWalker (#136971) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem veszek 10.000-ért játékot...lehet én vagyok a suta, és az én bajom, de nem...ellenben egy gépre igen is ráköltenék ennyit pluszban. Te viszont azt felejted el, hogy az, hogy fHD játékos, az a MOST. De, hogy mi lesz 1 év múlva? Nem tudom. Ahogy ő se, ellenben egy biztos: addig is profitálsz belőle, amíg fHD-d van. Ha most vesz egy Slimet, és 1 év múlva mondjuk cseréli, az többe fog fájni, úgy, hogy addig se élvezi az előnyeit.

Lehet én vagyok demagóg, de amikor első napos vételeket tolnak itt fel 18-20K-s játékokról, akkor egy ilyen fórumban 32K-s hardverbefektetés egyszerűen a vicc kategória.

Rigormortiis: tehát akinek most PS4-e van és fHD TV-je, annak nagy valószínűséggel nem lesz 4K-s TV-je kb. 2022-ig. (Mert még ha 20-21-ben ki is jön a PS4, akkor az, aki most 30K többletért nem vesz Pro-t, az nem fog day0 160-ért PS5-öt venni...). Mielőtt erre válaszolsz, kicsit gondolj vissza, hogy mi is volt 2013-2014...tehát mennyire sok is az a 3-4 év.

A VR meg más tészta. Ha valahol kijönnek a hiányosságok, a legkisebb rezdülés, vagy élsimítás hiánya, na az a VR. Érdemben nem tudok róla nyilatkozni, mert Pro-val használom.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.