Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135651) Rathrol válasza GazRic (#135650) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Zörögni? Nem inkább rezonál?

(#135652) modflow válasza Rigormortiis (#135645) üzenetére


modflow
veterán

Pedig egy Silent Hill de jó lenne...

(#135653) GazRic válasza Rathrol (#135651) üzenetére


GazRic
senior tag

Néha fura zörgő hangja van

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#135654) eisento válasza GazRic (#135650) üzenetére


eisento
addikt

elobb az elejen levo ps4 feliratnal fog lejonni szoval ott kezd, majd a sony feliratnal utana mar csak hatrabb kell tolni es lejon :)

rezonal neha nekem is de mar nem idegesitem magam...
vettem a lidlbe ilyen szivacs kis tappancsokat aljara raraktam igy nem annyira feltuno...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#135655) Xaels válasza ProEvoFan (#135648) üzenetére


Xaels
félisten

Ja és még csak nem is volt széthajtva... Nyáron a legnagyobb melegben be sem kapcsoltam napokig.

Meglátom mit mondanak, de ha sokba kerül inkább veszek egy Pro-t akkor már. Max a TV-t megint napolom.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#135656) ViktorHUN79 válasza Extremex (#135647) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Van hasonló lehetőség ezt olvasd át:
[link]

(#135657) marilllyo válasza Rigormortiis (#135645) üzenetére


marilllyo
veterán

Évente kiadják a COD-ot...ami ugyanaz csak újra van skinezve...de hozza a számokat így jön minden évben egy új..
Aztán kiadnak egy játékot mint az Alien...ami az AVP2 (2001!!) óta az utolsó igazán elismert játék a frencsájzba...mert azért ők is tudják, hogy kell széttaposni egy nevet...
De ami az isolation-ban van...az, hogy ennyire autentikus atmoszférát összerittyentett ez a csapat... ezen látszik, hogy nem a pénzről szólt.
Na persze koránt sem hibátlan. A játék itt ott feleslegesen ismétli önmagát...van benne egy-két nyújtókör. Meg az a gusztustalan input lag...
De ott csápolnék az első sorban ha felröppenne egy hír, hogy esetleg folytatják...
Tudnám imádni Newt történetét az LV426-on. Továbbá vennék egy VR-t ha kapna támogatást.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#135658) Bati0501


Bati0501
őstag

576-nál 5e a Far Cry Primal, ha vkit érdekel.

(#135659) Scholes9 válasza Rigormortiis (#135645) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ezek nekem is nagyon hiányoznak :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#135660) WhiteWalker válasza Bati0501 (#135658) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem 5990-et mutat :U

(#135661) saelin válasza Xaels (#135655) üzenetére


saelin
veterán

Ha tényleg a táp a ludas, akkor 25 000-el kell számolnod kb. Plusz-minusz 5 ezer.

Ha nem félsz szétszedni a gépet (nem is kell nagyon megbontani, csak az alját, ahol 3 torx fogja és a tápot rögzítő csavarokat kell még oldani), akkor 10-15 ezerért külföldről rendelsz most tápot a gépbe és belerakod magad. Egy 20 percnél nem tarthat tovább a művelet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#135662) Kvelstadt válasza modflow (#135633) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Volt egy trofi hogy tegyek bombát a szörny szájába de azt csak akkor tudom ha elkap és földre visz.
Na ezt easyn akartam beadni és gyakorlatolag ott áltam az arcába és vártam hogy csináljon valamit.
Alig sebeznek, alig támadnak, és vannak checkpointok mentések között szóval toljad nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#135663) Tegla80 válasza Xaels (#135655) üzenetére


Tegla80
addikt

Kerdezz utana mert az 1ev gari utan kellene legyen meg 1ev szavatossag is a termekre....lehet meltanyossagbol ingyen javitjak.
En irnek a supportnak is hatha segitenek.....kerdezni ingyen van.

Sony® & PlayStation®

(#135664) Xaels válasza saelin (#135661) üzenetére


Xaels
félisten

Megcsinálni meg tudnám, de a gond az, hogy egyáltalán nem tudni biztosra, hogy mi baja lett. Vaktában nem szívesen rendelek be semmit. 25-el még kiegyeznék csak legyen akkor ok, meg ne kelljen leszedjem újra mobilnettel a sok cumóm.

(#135663) Tegla80 mindenképpen írok, telefon most nem él. A lehető legrosszabbkor dobta be a törülközőt.

(#135665) saelin reméljük csak ennyi. Csütörtökig persze nincs időm elvinni

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#135665) saelin válasza Xaels (#135664) üzenetére


saelin
veterán

Olyan sok minden nem tud elromlani a gépben. 99%-ban ha nem kapcsol be a PS4, akkor a táp rogyott meg. Te döntesz.

Egyébként 30k tényleg nem világvége, ahhoz mérten hogy megmarad minden játékod és mentésed a gépen.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#135666) modflow válasza Kvelstadt (#135662) üzenetére


modflow
veterán

Hát valahogy majd rá veszem magamat. :)

(#135667) legenda007


legenda007
aktív tag

Sziasztok! Witcher 3 ban a farkasiskola felszerelések 1 részével akadt problémam, nem találok meg semmit. Megnéztem a YouTube on a vegig játszás, de nekem egyil ládát se, portált se nyit meg stb, mint a videóban. Ugyan így vagyok egy másik kincsvadaszattal is. Ilyenkor mi van, újra kellene telepítenem?

(#135668) Rigormortiis válasza marilllyo (#135657) üzenetére


Rigormortiis
addikt

No de legalább jrpg fronton összeszedte magát az egyik fejlesztő/kiadó, és idepakolták a Persona 5-öt. A Lost Odyssey óta nem volt ilyen remek jrpg, az meg jó 10 éve volt már...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#135669) marilllyo válasza legenda007 (#135667) üzenetére


marilllyo
veterán

Az ugyebár Kaer Morhenben van. Mindkét kristályt megtaláltad ami a portálhoz kell?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#135670) legenda007 válasza marilllyo (#135669) üzenetére


legenda007
aktív tag

Ez az hogy az egyik kristály nincs meg, és ott sincs ahol a videóban van.

(#135671) ProdyG


ProdyG
senior tag

Sziasztok, tegnap vásárolt PS4 pro-mat összekötöttem házimozi erősítővel.
Egyetlen HDMI kábellel tettem, ami átviszi a képet és hangot is az erősítőbe. Azt hittem be lehet állítani valami "bitstream" megoldást és majd a játékok szépen küldik a DTS-HD vagy Dolby True-HD jelet az erősítőnek. De nem így van. Vagy sima Dolby vagy sima DTS bitstream van csak. De ehhez elég lenne a digitális optikai kábel is (nem pedig HDMI).
Nem lesznek a játékokban HD hangsávok?
Ha nem lesznek, akkor van értelme a HDMI-s hangátvitelnek, vagy tehetek be sima optikai hangkábelt (amin alapból nem mennek át HD hangok)?
köszi!

(#135672) FollowTheORI válasza ProdyG (#135671) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

De lesznek... kevés játék egyelőre, de már van amelyik támogatja az Atmos-t.

Meg a filmek mindig ott lesznek persze... már amit a PS4 le tud játszani.

A kérdés másik felét nem értem, miért akarnál rosszabb optikait használni a HDMI helyett? :F

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#135673) legenda007 válasza bordi10 (#135610) üzenetére


legenda007
aktív tag

Köszi

(#135674) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Korábban írtam hogy kaptam refundot egy játékra, különösebb indoklás nélkül. Viszont a játék még mindig fent van, és el tudom indítani a fizetős részét is, pedig már visszakaptam a pénzem! :Y

Konkrétan Fortnite Deluxe Packom volt, és a Save The World részét elvileg csak pack vásárlással lehet elérni. Megmaradt az összes vásárolt Lámám, és játszani is tudok. Most akkor hogy van ez? :F

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#135675) TOBYMACK válasza sutyesz96 (#135674) üzenetére


TOBYMACK
tag

Mit írtak vissza a refund-dal kapcsolatban?

Piszkos krumpli, törött mogyoró, zsákodba nem való, Te áldott Télapó!

(#135676) marilllyo válasza sutyesz96 (#135674) üzenetére


marilllyo
veterán

Miért refundoltál?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#135677) Tegla80 válasza sutyesz96 (#135674) üzenetére


Tegla80
addikt

Tartalmat visszavenni tudtommal nem tudnak ezert is nem szeretnek penzt visszaadni......(Ők sem tudnak torolni a letoltesi listabol,mint ahogy mi sem. :DD )

Sony® & PlayStation®

(#135678) tabaga


tabaga
tag

US storeban PS+-szal 7,99 USD az Uncharted The Nathan Drake Collection - szerintem ennyit megérhet annak, aki még nem játszott vele.

(#135679) sutyesz96 válasza TOBYMACK (#135675) üzenetére


sutyesz96
őstag

Köszönjük türelmét,
Az Ön által kért összeget visszatérítettük SEN pénztárcájába.

Ennyit. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#135680) Bati0501 válasza WhiteWalker (#135660) üzenetére


Bati0501
őstag

Jogos, elnéztem, az a pc-s ár.
(smiley-t viszont nem értem)

(#135681) saelin válasza sutyesz96 (#135679) üzenetére


saelin
veterán

Gondolom mivel le van töltve, így azt hiszi megvan véve és ezért használható most is. Szerintem ők csak a pénzt adták vissza és törölték a megvéve jelzőt a storeban. Szerintem ne használd vagy töltsd le újra... Nehogy ilyen miatt bannoljanak.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#135682) Dzsur


Dzsur
tag

Sziasztok!Ha valakivel meg van osztva a fiókom akkor játékon kívül nyelvi csomagot is meg lehet osztani ?

(#135683) sutyesz96 válasza saelin (#135681) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nem is érdekel a játék, susmusolni meg feleslegesnek is tartom, úgyhogy nem fogom. :)

Gondolom azért is különösen problémás most ez az incidens, mivel a “fél” játék ingyenes..

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#135684) marilllyo válasza sutyesz96 (#135683) üzenetére


marilllyo
veterán

Annyi, hogy a refundot csak 1x csinálnak meg mindenkinek. Legközelebb már nem fog "működni".

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#135685) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Ha már a refund a téma, én is kérdeznék. Megjelenéskor megvettem a Crash Bandicoot-ot, de rövid úton rájöttem, hogy ezt nem nekem találták ki, pár órát játszottam vele talán, de azóta fent sincs már a konzolon. A tapasztalataitokból kiindulva, így jó fél évvel később érdemes lehet még megpróbálkozni egy levéllel, vagy az a hajó már elúszott?

(#135686) Bad Pritt válasza SH4D0W2011 (#135685) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tapasztalatok alapján ez a hajó már akkor elúszott, mikor letöltötted.
De bepróbálkozni be lehet.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#135687) saelin válasza sutyesz96 (#135683) üzenetére


saelin
veterán

Olvasom hogy nem egyedi probléma. Egy restore licensz állítólag megoldja.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#135688) TazLeacher válasza SH4D0W2011 (#135685) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Letöltés után nincs rá lehetőség.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#135689) RangerFox válasza Bad Pritt (#135686) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Egy ismerősöm megvette store-ból a PES2018-at, de rájött, hogy nem neki való, ezért megvette a Fifa 18-at is. A supportnak annyit írt, hogy neki nem tetszik a Pes, ezért adják vissza a pénzét. Egyből jóváírták neki a wallet-ben az összeget. Mondjuk ez amcsi profil volt. Alapból én úgy tudtam, hogy nem refundolnak, ha már egyszer letöltötték a játékot, de amint látható, vannak csodák.

(#135690) marilllyo válasza RangerFox (#135689) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem is volt. Sniper elite 3 Complete edition-t akartam venni de én h*lye valamiért a standard verziót ütöttem le. 1-2 nap volt mire jóváírták de mellékeltek egy szép hosszú email-t amibe benne volt, hogy ....
Tisztelt Márió,

Válasz érkezett a központtól, vissza lett terítve mint egy egyszeri kivétel a digitális termék ára az ön SEN pénztárcájára mint egy jóindulatú gesztus. Kérjük a jövőben kerülje el a hasonló helyzeteket mivel nem lesznek hajlandók hasonló pénzvisszatérítést adni. Amikor vásárol digitális tartalmat a vasarló azonnal megkapja a tartalomhoz való hozzáférést (akkor is, ha nem tölti le azonnal) így tehát ahogy törvény által engedélyezett, nincs "türelmi időszak" / és nem lehet a törlési jogot alkalmazni. Ezt alátámasztják a Szolgáltatási Feltételek amelyek itt találhatóak: http://legaldoc.dl.playstation.net/ps3-eula/psn/e/e_tosua_en.html

Tehát maradjunk annyiban szerintem, hogy igen létezik refund... egyszer...és mindenki jól gondolja meg mire lövi el a "token"-jét...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#135691) TazLeacher válasza RangerFox (#135689) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Megvettem a Knowledge is Power-t. Fel van tűntetve X nyelv a listában. Írtam a Supportnak, hogy nem tudok nyelvet választani. Erre az volt a válasz, hogy a PSN account régió határozza meg, hogy milyen nyelven lehet játszani a játékot, nincs lehetőség egyéb beállításra. Írtam nekik, hogy ezt elfelejtették oda írni, így nekem nem kell, szeretném visszakérni az árát. Mivel letöltöttem, ezért elutasították. Hozzáteszem, hogy h a PS nyelvbeállítását átállítottam spanyolra vagy németre, azt két nyelve sikerült előcsalni, de a többit így sem.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#135692) Tegla80 válasza TazLeacher (#135691) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha csinalnal erre a jatekra HU accot akkor megosztva ott lehetne akkor magyar?
(akkor csinalj es max a trofeakat bukod a fo accodrol,de legalabb jatszhatod magyarul.... ha jol emlexem akkor az lenne a fo cel,h HU legyen.)

Sony® & PlayStation®

(#135693) toompa válasza Tegla80 (#135692) üzenetére


toompa
őstag

Én úgy gondolom,hiába osztaná meg,az angol store-ból vette,nem lesz benne magyar nyelv.

(#135694) Djuree válasza TazLeacher (#135691) üzenetére


Djuree
félisten

milyen accod van? saját országos accod?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#135695) Atomgeszi válasza marilllyo (#135690) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Na ja.. Pont ezért szoktam először mindent lemezesen megvenni.. kijátszani, ha meg jó, és kell a gyűjteménybe akkor pedig digitálisan behúzni. :)

(#135696) eisento válasza Djuree (#135694) üzenetére


eisento
addikt

Skacok ds4 kupakot keresnek olyat ami eleg jol tapad az ujj rajta nem csuszik stb, es nem nagyobbitja meg az analogot vmi olyan kialakitasu lenne a jo ami hasonlo az xbox analoghoz, homoru a belseje.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#135697) TazLeacher válasza toompa (#135693) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Alapvetően viszont nem elvetendő 5let, egy próbát megérhet., de én is így gondolom. Az egy UK játék. (UK accountom van) Van egy magyar is, azon lényegében nincs semmi, de pont e miatt vadásztam a napokban a That's you-ra, mert bár a fő UK accountomon megvan, ha esetleg magyarítják azt is, akkor nehogy megint így járjak, így most van a magyar accounton is egy.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#135698) TazLeacher válasza eisento (#135696) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én ezt használom a kezdetek óta:

KontrolFreek Alpha

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#135699) jpeetr válasza TazLeacher (#135691) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Érdekes, nekem lehet nyelvet választani a játék indításakor.

(#135700) TazLeacher válasza jpeetr (#135699) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Gondolom magyar accountod van...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.