Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135451) motown5l válasza ProEvoFan (#135450) üzenetére


motown5l
senior tag

Most elkezdett megint tolteni.22.018Gb-ot

(#135452) Apone33 válasza ProEvoFan (#135446) üzenetére


Apone33
őstag

Akkor hamar meguntad, mert nincs feltelepítve. ;]

Play Hard!!!

(#135453) motown5l


motown5l
senior tag

Meg 5 giga van hatra. )))..Kivancsi vagyok indul-e

(#135454) ProEvoFan válasza Apone33 (#135452) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Áh dehogy.Most G9 a szintem.50lvl után resetelni kell/lehet a szintedet és ekkor megjelenik a szinted mellet egy G betű, ami ugye 50et ér.Tehát 450 lvl környékén vagyok.
A PES 2018 miatt hagytam abba.Meg a Witcher 3 is fut még.Ilyen volumenű játékok mellett nincs másra idő ha komolyabban akarok játszani.

[ Szerkesztve ]

(#135455) motown5l


motown5l
senior tag

Nem mukodik a jatek ((.Ahoz hogy mukodjon a Wild Run,meg kene vasarolnom hozza a Calling Units-ot is.

(#135456) marilllyo válasza motown5l (#135455) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem kell ezeket megvenned. Nekem is csak az alap van meg. Lehet,hogy megint állnak az Ubisoft szerverei. Ps+ van? Azt hiszem anélkül nem megy a játék.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#135457) motown5l válasza marilllyo (#135456) üzenetére


motown5l
senior tag

Igen van.

(#135458) marilllyo válasza motown5l (#135457) üzenetére


marilllyo
veterán

Nincs osztva a profilod? Crew dlc -k nem osztódnak. Esetleg egy restore licences próba nem árt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#135459) motown5l válasza marilllyo (#135458) üzenetére


motown5l
senior tag

A profilom nincs osztva.Rgyedul a lányomnak van csinálva egy fiok a gepen,de nincs hozzaferese .

(#135460) motown5l válasza marilllyo (#135458) üzenetére


motown5l
senior tag

restore licens et hogy kel csinalni?

(#135461) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Üdv!

Van itt valaki aki eléggé képben van a Disney Infinity 3.0-val kapcsolatban? Lenne pár kérdésem és nem szeretném chatre használni a fórumot...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#135462) Atomgeszi válasza libus (#135445) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ne vessz el ennyire a részletekben. Csak játssz vele és add át magad a történetnek.

Én is egyik nap vittem ki Thief's End-et.. Meg is lepődtem, hogy milyen hosszú volt. Persze én párhuzamosan HZD-vel is játszok, illetve XOne is megy... De azért 18 óra alatt kivittem az Uncharted-et. Persze ebből sok idő sokszor csak nézelődés volt, mászkálás a dzsungelben, hülyéskedés.. :DDD

Amúgy sok ismerősöm még annyit sem tudott angolul és simán megértették a történetet. :)

Persze jó lenne, ha kicsit nyitnának az ilyen játékstúdiók, hogy esetleg közösségi szintű fordítást belerakjanak.
Azért rengeteg ember van, aki ezt még ingyen is vállalná(és hány sorozatnál, filmnél, pc-s játéknál vállalják - szimplán csak gyakorlás miatt). Persze a lektorálás lenne a húzósabb része.. De minden megoldható.

(#135463) Atomgeszi válasza ProEvoFan (#135446) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Egyetértek a Titanfall 2-vel. Kár,hogy az Én mobilnetem, illetve a kisebb játékos bázis miatt a messzi amcsi szerverek miatt a latency már nem elég kedvező egy kompromisszum mentes meccs lejátszásához.

De már megjelenéskor is egy túlságosan alul értékelt játék volt :(

(#135464) Philips103


Philips103
tag

Sziasztok!
Eljottem egyik haveromhoz jatszani hoztam ps4et minden amit csak lehet..
Eloszor probaltunk bejelentkezni es minden sikerult kiveve a playstation networkhoz valo kapcsolodas..-.-
Es barhanyszor probaljuk nem sikerult es semmi sem lesz..
Jo persze nem a vilag vege de azert jol esne ha mukodne es nem singlet tudnam jatszani..
Valaki esetleg valami..?
Jah es megneztem a statust es semmi problema nem volt es a bongeszot megbetolti..

[ Szerkesztve ]

(#135465) motown5l válasza Philips103 (#135464) üzenetére


motown5l
senior tag

inditsd ujra a gepet.Nekem is szokasa csinalni.

(#135466) EnterR válasza motown5l (#135460) üzenetére


EnterR
veterán

[link]

PSN ID: marquuard

(#135467) Philips103 válasza motown5l (#135465) üzenetére


Philips103
tag

Az nem segit ha csak ujra inditom es ha meg otthon vagyok akkor meg semmi baja...

[ Szerkesztve ]

(#135468) bigmasterg válasza echterion (#135433) üzenetére


bigmasterg
addikt

Store-ban is ennyi. kép

(#135469) saelin válasza Philips103 (#135467) üzenetére


saelin
veterán

Ezt nézd át. Lehet újra kell konfigurálni a PS hálózati beállításait.

Ha ez sem segít, akkor a router lesz a hibás (nem rossz, csak blokkolja a psn-t). Az már macerásabb művelet...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#135470) dollarZ18


dollarZ18
tag

Megvettem a Life is Strange 2-t, eddig nagy csalódás. A 2. fejezet végén járok, most a jön 3. (utolsó), mintha kezdene beindulni, de az első részhez képest rendkívül gyenge :(

(#135471) bigmasterg válasza echterion (#135433) üzenetére


bigmasterg
addikt

Sőt még olcsóbban megoldható.
Köszi az infót, ezeket mindjárt meg is veszem.

(#135472) oriic válasza dollarZ18 (#135470) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kis pontosítás: Ez nem a 2. rész, hanem egy előzmény. A 2. rész az eredeti csapatnál készül.

Live-Die-Respawn

(#135473) dollarZ18 válasza oriic (#135472) üzenetére


dollarZ18
tag

Azt észrevettem, hogy előzmény :D De ezt viszont nem is tudtam, hogy ténylegesen készül a 2. rész. Ez nagyon jó hír! :D

(#135474) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Élménybeszámoló:

4-5 nappal ezelőtt írtam a HU PS supportnak pénzvisszatérítés ügyében, ma kaptam ezt az e-mailt. :C

Különösebb indoklás nélkül visszakaptam a pénzem. 9300ft-ról van szó.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#135475) marilllyo válasza sutyesz96 (#135474) üzenetére


marilllyo
veterán

Mi volt a refund oka?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#135476) sutyesz96 válasza marilllyo (#135475) üzenetére


sutyesz96
őstag

Fortnite Deluxe package vásárlás volt, de később rájöttem hogy abból a játékból nekem bőven elég a F2P Battle Royale része.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#135477) Extremex


Extremex
tag

Sziasztok!
Maestro kártyával nem lehet vásárolni a store-n?

(#135478) Philips103 válasza saelin (#135469) üzenetére


Philips103
tag

Megneztem a linket amit kuldtel es hat ezek sikerultek es nem volt baj a csatlakozassal es mar be voltam jelentkezve a psn fiokomba..
Szerintem a router volt ludas vagy nem tudom , de nem igazan akarta az igazsagot..
Azt hogyan kellene megcsinalni hogy a router ne blokkolja a psnt? Csak mert nem hiszem el hogy hogy volt ket gep 1 ps es 2 telefon ne engedjen fel psnre..

(#135479) predakon válasza Extremex (#135477) üzenetére


predakon
őstag

nem

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#135480) saelin válasza Philips103 (#135478) üzenetére


saelin
veterán

Amikor teszteled a hálózatot ps4-en, akkor NAT Type-nak mit ír? Type 2 kell a gondtalan csatlakozáshoz. Szerintem annyit nem ér vele a munka, hogy másnál is tudj psn-re felmenni... [link]

Annó én ez alapján nyitottam portokat PS-nek a routeremben, fix ip nekem nem kellett.

Az is lehet hogy szolgáltatónál kell tiltani az ipv-6 elérést. Még több infó róla:[link]

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#135481) RangerFox válasza motown5l (#135460) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem nem vetted meg, csak egyszer egy free hétvégén játszottál vele, és azért jelzi neked, hogy le tudod tölteni. Nekem is ilyen.

(#135482) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Egyik kedves ismerősöm meglepte kisfiát egy PS4-gyel Karácsonyra és az illető engem keresett meg azzal kapcsolatosan, hogy milyen egyéb módszerek léteznek játékbeszerzésre mint hogy 10000 forintért vegyen 1 db-ot. Mivel ugye én annyira értek hozzá. Hát nem... de ezt nem kell tudniuk. :DD

Szóval a PS4-es tudásom kb annyira terjed ki, hogy belolvastam az összefoglalóba. Ez a Playstation Plus szolgáltatás az, ami felkeltette a figyelmem.

Jól értelmezem, hogy 18 ezer forint/év díjért cserébe kapna a gyerek havi szinten 2 db játékot? De aztán azok nem maradnak meg a könyvtárba, hogy is van ez?

Illetve milyen egyéb módokat tudnátok ajánlani az olcsósított (de mégis legális) játékok beszerzésére? PC-n Humble Bundle-t ismerem pl, valami ehhez hasonló nincs PS-en?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#135483) RangerFox válasza KubanitoS (#135482) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Amíg van aktív előfizetése, addig tud játszani. Használt játék, ha kijátszotta, akkor utána eladhatja őket.

(#135484) 30z.Samu válasza KubanitoS (#135482) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, a PS Plus előfizetéssel kapna havi 2 játékot. Olcsóbb játékokat itt, Hardveraprón is tudtok keresni.

Sic Parvis Magna

(#135485) KubanitoS válasza 30z.Samu (#135484) üzenetére


KubanitoS
veterán

A havi szinten kapott játékok milyen színvonalúak szoktak lenni? Emiatt megérné ezzel foglalkozni?

Gondolom a PS Store-ban is szoktak lenni leárazások. Kb milyen mértékű leárazásokról beszélünk? Lehet kapni értelmes játékokat 5-10 euroért pl?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#135486) 30z.Samu válasza KubanitoS (#135485) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem a legújabb címeket kapnátok, de vannak köztük jók. Ha csak 1000 forintot számolsz játékonként, már visszahozta a Plus árát. Plusz kedvezményt kapsz Store-on a játékok vásárlásánál, meg ha szeret online játszani, akkor a Plus kell hozzá.

Sic Parvis Magna

(#135487) epy


epy
csendes tag

Sziasztok!

Játékmegosztással kapcsolatban lenne kérdésem. Eddig a fiammal egy gépen két külön fiókkal játszottunk. A PS plus az én fiókomon van. Most az unokaöcsém gépével meg lettek osztva a játékok a 'Játék megosztás, ezzel kapcsolatos tudnivalók' alapján működik, ő is és én is tudunk játszani, viszont a fiam fiókjában minden lakatos. Hogy tudnánk megcsináli, hogy a fiam a saját fiókjával is tudjon játszani?

(#135488) Xaels válasza KubanitoS (#135485) üzenetére


Xaels
félisten

Vegyes, na meg az sem mindegy mekkora gyerek. Egyébként Store-on nonstop vannak akciók. Van amikor 1500-3000 huf között el lehet csípni nem új, de remek játékokat

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#135489) KubanitoS válasza Xaels (#135488) üzenetére


KubanitoS
veterán

10-12 éves lehet a gyerkőc kb

Szóval akkor van a Playstation Plus, az esetleges PS store leárazások és a használt játékok aztán kb ennyi?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#135490) Bogyi007 válasza KubanitoS (#135489) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az esetleges Ps Store leárazásokról csak annyit jegyeznék meg, hogy most "csak" ekkora mértékű leárazás megy...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#135491) KubanitoS válasza Bogyi007 (#135490) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ahogy látom itt azért vannak jó árak. Meddig tart ez az akciózás?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#135492) 30z.Samu válasza KubanitoS (#135491) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezeknek a többsége január 13-ig.

Sic Parvis Magna

(#135493) TazLeacher válasza KubanitoS (#135491) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Bő 2 hét még...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#135494) erahurka válasza TazLeacher (#135493) üzenetére


erahurka
félisten

Aztán kb. 1-2 hónap múlva megint le lesznek árazva, lehet, hogy még jobban. Ilyen ez a PSN akciós világ :DDD

(#135495) Droidka válasza Bogyi007 (#135490) üzenetére


Droidka
csendes tag

Sziasztok!
Én is itt vettem meg most a FIFA 18-at, igaz le kell tölteni, de így is olcsóbb, mint bármelyik boltban, sőt még kibontott, de karcmentes dobozt (tehát használt) is drágábban adnak...

Sok jó játék van, de a gyereknek vettük elsősorban a PS4-et én meg maradok PC-s :)

Nekem ez a kontrollers irányítás agyhalál egy FPS-nél, egyszerűen próbáltam soxor, de nem megy...

Más sem bírja megszokni egér+bill. után?

(#135496) 30z.Samu válasza Droidka (#135495) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kell idő, mire megszokod, én már kezdek belejönni. :)

Sic Parvis Magna

(#135497) WhiteWalker válasza KubanitoS (#135482) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az "egyéb módszerek"
alatt a viragbolti beszerzés nem létezik és reméljük nem is erre céloztal. :)

(#135498) erahurka


erahurka
félisten

Na srácok, beizzítottam egy gigabit switchet az öreg WiFi router elé így a konzol most 50 Mbps WiFi-s net helyett telibe kapja kábelen a 200 Mbps-t, a januári Plus-os játékok megjelenésekor kiderül mit is jelent ez a gyakorlatban. :C

(#135499) echterion válasza TazLeacher (#135461) üzenetére


echterion
nagyúr

Gyerkőc most kapott karácsonyra egy kezdő szettet, úgyhogy a téma engem is érdekelne, mert a Republic-os részt néhány óra alatt végigtolta, olyan rövid volt. Szóval szerintem jöhetne infó public-ban is.

(#135471) bigmasterg: Nekem nincs Plus-om, úgyhogy ezeket nem látom (és nem is figyelem).

**********

(#135500) marilllyo válasza Droidka (#135495) üzenetére


marilllyo
veterán

Ne Fps-sel kezdj. Keress valami tps-t. Pl Horizon, Uncharted...stb. Egy két ilyen játékot kivégzel és akkor utána újra tegyél egy próbát.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.