Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135251) RangerFox válasza unravel (#135247) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Gondolom az ünnepek miatt nem dolgoznak, ezért nem küldték még a kódot.

(#135252) dinostaRR


dinostaRR
tag

Valaki játszik itt a rainbow six siegel? Most elég jó árban van a complete edition és pont úgy vagyok vele, hogy szeretnék egy új multis játékot. Mennyire tudjátok ajánlani? Élvezhető egyedül is? Köszi!

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#135253) szucstom válasza dinostaRR (#135252) üzenetére


szucstom
őstag

Na, pont a R6S az, amit nem érdemes soloban tolni. PC-n próbáltam anno, ha nem megfelelő csapatot pakol össze a rendszer, szó szerint felesleges elkezdeni.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#135254) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nagy királyság a LEGO City Undercover.Mindenkinek ajánlom, aki szeretne ps4en játszani a gyermekével.Nálunk a Jézuska hozta a srácoknak.Kis túlzással ez a 'lego gta', csak gyermeki szinten tálalva.A fixen függőlegesen osztott képernyő hatalmas móka.Nem kötelező egymás mellett maradni, hanem totál szabadságot ad mind a két játékosnak, nem úgy, mint a többi lego játékban.Csak akkor rakja össze a játékosokat, ha küldetést indít valamelyikük.
Szerintem ez a valaha készült legjobb lego videojáték.

[ Szerkesztve ]

(#135255) SH4D0W2011 válasza vg (#135241) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, az tényleg jobb biznisz, de nekem túl sok lenne annyi multis játék. :)

(#135256) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

Olvastam fentebb egy pár fórumtárs megvette a Divisiont. Ps-re Nekem is nemrég óta van meg, akinek van kedve az vegyen fel, és néha lehet együtt csapatni. Nevem: kiezTe90

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#135257) #20844032 válasza ProEvoFan (#135254) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nálunk pécén pörög, de hát izé...Belepörgött pár óra :DDD

(#135258) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok!
Tolja valaki ps4en a Diablot szezonban? Ha igen és beleférne 10 perc az idejébe fehuzna 70 re? Id: JohnyLong_Hun

(#135259) Oppenheimer válasza Dinasti (#135258) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Mi a jó a Diablo szezonokban? Mi újdonság van 1 új szezonban? :D Nem közlekedésből, csak nem értem.

(#135260) Atomgeszi válasza unravel (#135247) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én is tőlük vettem. Lényegtelen, hogy dolgoznak-e vagy sem. Ezt automatán kellene küldenie. Nézd meg a rendeléseknél. Nem biztos, hogy az emailben benne van. Én úgy emlékszem, hogy a rendeléseknél lesz a kód.

(#135261) borbas666


borbas666
aktív tag

Hali.
Rádugtam egy USB fülest a gépre, viszont elég "halk".
Nem lehet valami extra hangerőt adni valahogy neki?
PS-en maxon van a hangerő.

iPhone 11 64GB / PS4 Slim 1TB

(#135262) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Úgy beleszaladt 10 óra a Persona 5-be, hogy észre sem vettem. És ez még nagyon az eleje. Szegény Nioh kicsit hanyagolva is van miatta.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#135263) Kvelstadt válasza Rigormortiis (#135262) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én nem tudom most mennyit játszottam egyszerre de nem eleget!
Valami kegyetlenjó!
Megvettem mert tetszett a látványvilág, de egyre jobban húz be a játék. Egyre érdekesebb a story, a párbeszédeken nagyokat röhök, az zenék is passzolnak, a dizájn nqgyon jó, au animés átvezető videók gyönyörűek, a szonkron is baba. Az egész úgy ahogy van nagyon egybe van!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#135264) kentucky


kentucky
őstag

20%-os kupon nincs véletlen még valakinek?:D

(#135265) Rigormortiis válasza Kvelstadt (#135263) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Mondjuk a 4 is pont ilyen volt. Épp csak eltelt 2 generáció a két játék között. De a p4g is megállja a helyét mind a mai napig.

Viszont attól lehidalok, mennyire odafigyeltek a részletekre: még nem láttam ilyen jópofa töltőképernyőket. Nem töltöget sokat a játék, de azt sokszor. Viszont a legkevésbé sem zavaró, mert mi dig van valami a képernyőn. Ugyanez elmondható a harcok végén is. Amikor végeztünk a dögökkel, egyik-másik karakter pózol egy rövidet (nagyon jó zene megy alatta), majd elindulnak a háttérben, miközben mi a szerzett xp-t, lootot, szintugrást nézzük, és amikor eltűnnek az írások az előtérből, pontosan ugyanott leszünk, ahol harba keveredtünk.

Btw...most már nem random generált dungeonok vannak, hanem fix kastélyok. Sokkal jobban néznek is ki. Vannak random dungeonok is (mementók), de atok majd csak később...és végre normálisabban nyomon lehet követni a mellékküldetéseket is.

Viszont kehet, hogy megveszem a Persona 4 dlc-t hozzá. Nekem nagyon hiányoznak azok a zenét. Nemrég beröffentettem a vitát és...nah...elkapott a jóleső nosztaalgia érzés a 4 kapcsán. Ami a mai napig ugyan olyan nagyszerű és lwtehetetlen játék, mint anno ps2-n (de a bita verzió nagyon sokat hozzátett).

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#135266) Kvelstadt válasza Rigormortiis (#135265) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez az első persona játékom, de ilyen körökre osztott harcrendszeres japán játékkal se játszottam vagy 10éve.
Nem is vagyok nagyon oda a körökre osztott harcért leszámítva az xcomot.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#135267) Rigormortiis válasza Kvelstadt (#135266) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ha ez ennyire tetszik, akkor a P4G-t is imádnád. Ha lenne Vitád :D

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#135268) Adam_Shepard válasza Rigormortiis (#135267) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

asszem amcsi storebol elerheto az eredeti ps2-es verzio ps3ra. ami ugye nem a golden.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#135269) mad1


mad1
veterán

Bedugom az mkv kkel megtoltott pendriveot exfat 32 vel.
Hogyan inditom el a filekezelot,hogy lejatszam a videokat?
Bocsi nem ertek meg a ps hez. :B

Ne szemetelj ! = Steam

(#135270) saelin válasza mad1 (#135269) üzenetére


saelin
veterán

Nem fájlkezelő kell neked hanem média player.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#135271) Kvelstadt válasza Rigormortiis (#135267) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Hátha portolják majd vagy valami. Azt se bannám switchre adnák ki.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#135272) slloyd


slloyd
senior tag

Srácok,a The last Of Guardian VR demó nagyon ütős.
Aki rendelkezik vr-el feltètlen próbálja ki.
Negatívum a kizárólagos teleport adott pontokra ,viszont óriásit dobott a VR ezen a játèkon is !
Hatalmas èlmèny volt Trico hátára ülni :)

[ Szerkesztve ]

(#135273) Nayrobi válasza slloyd (#135272) üzenetére


Nayrobi
őstag

Jajaja, nálunk karácsonykor az egész család végigvitte a demót egyesével, és mindenki teljesen odavolt érte.

(#135274) TazLeacher válasza Nayrobi (#135273) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ez csak egy erődemonstráció, hogy "ilyet is tudunk" vagy megcsinálják majd az egész játékot?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#135275) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek lehet a joy-t sima 5V-os töltőfejjel tölteni?

(#135276) frankstork válasza Oposzumtoszó (#135275) üzenetére


frankstork
aktív tag

Én sima telefontöltővel töltöm mindig. Szóval lehet.

(#135277) l.sebestyen válasza Oposzumtoszó (#135275) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

Én az iPad töltő fejre dugtam, az elvileg 5v, de szerintem teljessen nem töltötte fel, így mindig a gépen töltöm

(#135278) Oposzumtoszó válasza l.sebestyen (#135277) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Köszönöm a válaszokat!

(#135279) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

UC 4-et befejeztem tegnap. Hát ez egyszerűen eszméletlen volt, egy élmény esküszöm! Sajnáltam, amikor vége lett, játszottam volna még. Pláne annak tudatában, hogy elméletileg Drake-el nem fogunk már kalandozni. Bár nekem lesz egy sanda gyanúm, hogy fogunk vele még találkozni valamilyen formában. El fogom kezdeni az első hármat is végigjátszani, mert nagyon kíváncsi vagyok. Isten igazából az lett volna az eredeti terv, csak miután a Resident Evil 7-re azt mondtam hogy szép, akkor bátyám azt mondta hogy akkor kukkantsak bele az UC 4-be. Hát a belekukkantásból végigjátszás lett, először a grafika, utána a story fogott meg. De ez a játék önmagában is egy olyan élmény volt, ami miatt már most azt mondom, hogy megérte megvenni a PS-t. :K

Sic Parvis Magna

(#135280) Gabesz1019 válasza 30z.Samu (#135279) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Teljesen egyetértek a leírtakkal. Számomra ez A PlayStation játék. Érdemes a Collection-t is végignyomni, ott nem fogsz hasra esni a grafikától, de szerintem játékélményben az is nagyszerű, és utána ugye ott van a The Lost Legacy. Ha szereted az ilyen stílusú játékokat érdemes kipróbálni a Rise of The Tomb Raider-t is, én most játszottam ki 2 napja, engem az is megfogott.

(#135281) Lewee77


Lewee77
csendes tag

Sziasztok!

Kellemes Ünnepeket mindenkinek.
The Division-höz csapatba szívesen beszállnék esténként.
Nem vagyok hardcore játékos de lelkes. :))

Lewee77 ha valaki felvenne. :R

[ Szerkesztve ]

(#135282) Dinasti válasza Oppenheimer (#135259) üzenetére


Dinasti
senior tag

Verseny és kihívás izgalma. Én így fogom fel. Egy adott idő alatt mit érsz el meddig jutsz el.

(#135283) ProEvoFan válasza #20844032 (#135257) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem gyengén nyomtátok.PS4en is lehetne játékidő számláló.Szerintem ebben lesz meg a fiam első platinája.Meg lehet az enyém is :B

(#135284) zzola


zzola
félisten

Magyar fiókhoz:

(#135285) Mr_no_Name


Mr_no_Name
tag

Sziasztok, boldog karácsonyt!

Lassan 2 hónapja boldog PS4 tulajok vagyunk a barátnőmmel, de most furcsán kezd viselkedni a PS.

A minap a barátnőm 5 nap után be szeretett volna lépni a fiókjába, majd el szerette volna indítani a játékot, erre azt írja az ő fiókjában a játék, hogy nem jogosult a játék használatára (eddig működött). Átléptem az én accountomba, elindítottam, vissza az övébe neki még mindig nem jó.

Felmentem a PS storeba az ő accountjával, de azt mondta nem tudom letölteni a játékot mert már szerepel a ps meghajtón, ekkor vissza a főmenübe, indítást ismét, és ekkor már hibátlanul ment a fiókjával (teljesen érthetetlen).

A probléma jelenleg az, hogy megvettünk egy játékot (kb a 4. játékot), el akarja indítani a fiókjával, és nem engedi ugyan azzal a hibával, mint amivel az előzőt se engedte, hogy nem jogosult rá. Ezt azért nem értem, mert a fő fiókon van 12 hónapos előfizetés, és a barátnőm accountja ami ugyan azon a gépen van, asszem össze is van kötve a fő fiókommal, és eddig MINDEN működött. Most valamiért nem működik. Ez miért lehet?

Olvastam egy leírást ami a ps plus megosztásáról szól, és deaktiválni kell a pst, meg mással belépni, meg ilyesmik, ezekhez én hülye vagyok (életem első konzolja).

Nekünk egy ps4 gépünk van, rajta két fiókkal a mentések miatt. Mi lehet a probléma?

(#135286) gianni85 válasza zzola (#135284) üzenetére


gianni85
veterán

14 napos kódot elhasználtam, köszönöm

(#135287) Mr_no_Name válasza Mr_no_Name (#135285) üzenetére


Mr_no_Name
tag

Megoldottam...valamiért be kellett állítanom elsődleges psnek a ps plusos fiókomat...érdekes, eddig nem kellett, gondolom egy nyomorult update csapta ki a biztosítékot.

Milyen jó, hogy az ember azért vesz ps-t, hogy leüljön játszani két gombnyomásból, erre túráztatják a szerencsétlent ilyen hülyeségekkel :/

(#135288) Kendek válasza Mr_no_Name (#135287) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Csak azon fiókok játékai osztódnak amelyeknél az adott PS elsődlegesre van aktiválva. Ha eddig jó volt, de tőled függetlenül elállítódott, akkor felmerül a gyanú, hogy ellopták az account-odat. Szóval érdemes azonnal jelszót változtatni mindenhol, plusz aktiváld a kétlépcsős azonosítást.

<-ƘƘ->

(#135289) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Karácsonyra megérkezett a VR nálunk is! Nagyon jó, igaza volt annak aki azt mondta, hogy lehet, hogy a grafika nem annyira éles, de teljesen más "dimenzió". Valóban így van. A Battlefront VR missión-ben folyamatosan az államat kellett fogni, mert elképesztő élmény.

Viszont ha jól tudom van egy olyan funkciója is, hogy másodlagos kijelzőnek használja a PS. Mondjuk egy Battlefront CO-OP missionben.

Ezt hogy kell előhozni?

(#135290) Mr_no_Name válasza Kendek (#135288) üzenetére


Mr_no_Name
tag

Szerintem valami update lehetett ami kiszedte a "fő" account beállítást, vagy nem tudom...

(#135291) sutyesz96 válasza gianni85 (#135286) üzenetére


sutyesz96
őstag

Akkor te voltál az. ;]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#135292) Kendek válasza Mr_no_Name (#135290) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Olyan nem nagyon van, de te tudod. Ettől függetlenül ajánlott mindenhol egyedi, erős jelszavakat használni, és ahol csak lehet ott aktiválni kell a többlépcsős azonosítást is (Gmail, PSN). Ha ez nem teljesül, akkor javaslom átgondolni a dolgot, akármennyire is macerás. :)

<-ƘƘ->

(#135293) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Azzal van esetleg valakinek tapasztalata hogy külföldi számlával lehet-e HU storeban vásárolni?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#135294) Nayrobi válasza TazLeacher (#135274) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nem fogják, még a teljes játék megjelenése előtt ezzel promózták játékkiállításokon magát a játékot és a psvrt is, mert akkor még egyik sem jelent meg, csak most így 1-2 évvel később megkaptuk karácsonyi ajándékként.

(#135295) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Sziasztok!

Black Fridayen vettem egy ps4 slim silver konzolt, amihez 2 controllert is járt alapból. A problémám a következő:

Mivel monitoron játszok, és nincs hangszóró a monitoron, ezért a hangot a controller jack dugóján vezérlem ki. Az általam digitálisan vásárolt játékok közül kivézel nélkül az összesnél az a gond, hogy játék közben 1-1 másodpercre elmegy a hang majd visszajön. Pl a Project cars 2-nél van hogy 2-3mp-ig sincs hang, de a kép meg az irányítás megy tökéletesen.

Van valami tippetek mi okozhatja ezt? Remélem nem kell gariztatni a gépet ezért. Ja és mindkét controller produkálja a dolgot, a fülesnek sincs semmi baja.

Köszönöm előre is ha segítetek.

(#135296) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Van megint 3.700-ért Titanfall 2.

(#135297) koncsik válasza SH4D0W2011 (#135296) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Igen ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#135298) SH4D0W2011 válasza koncsik (#135297) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ja láttam a tegnapi posztodat, elvileg vettem egyet én is, de pont utána már 9.000 Ft körül volt, ezért gondoltam, hogy megosztom, hátha valaki akkor lemaradt, de szeretett volna belőle. :)

(#135299) raziel01 válasza SH4D0W2011 (#135296) üzenetére


raziel01
veterán

Már nincs. :D

Amúgy brutál jó a single része is. Majdnem egy menetben vittem végig az egészet. :D

[ Szerkesztve ]

(#135300) SH4D0W2011 válasza raziel01 (#135299) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Akkor megint nem tartott sokáig. :))

Leginkább engem is a kampány része érdekel, mert mindenhol nagyon dicsérték, a multis igényeimet most kielégíti a CoD: WWII, de majd meglátjuk, milyen lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.