Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135401) Kendek válasza sebestyen93 (#135400) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Megfelelő USB 3.0-ás külső adattárolóra lehet már játékokat és egyéb alkalmazásokat is telepíteni.

<-ƘƘ->

(#135402) sebestyen93 válasza Kendek (#135401) üzenetére


sebestyen93
tag

Nagyon jó! Köszönöm! :R

esetleg tudsz ajánlani nekem? :)

Apple iPhone 13 Pro Max + Apple iPad 9th 10.2 + Apple Watch SE 2022 40mm

(#135403) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Januári PS+:

Deus Ex: Mankind Divided (PS4)
Batman: The Telltale Series (PS4)
StarBlood Arena (PS Plus bonus – PSVR)
That’s You! (PS Plus bonus – PlayLink)
Sacred 3 (PS3)
Book of Unwritten Tales 2 (PS3)
Psycho-Pass: Mandatory Happiness (PS Vita)
Uncanny Valley (PS Vita & PS4)

(#135404) FIREBLADE78 válasza tuki2200 (#135325) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Értem,a net volt valami hú mivel nem az otthoni routert használtam. Akkor nem lesz monitor vásárolva. Input lag miatt akartam volna,nem a felbontás ( ki tudja mit hoz a jövő,ps5 stb)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#135405) Kendek válasza sebestyen93 (#135402) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Óriási a kínálat, alapvetően az a követelmény, hogy USB 3.0-ás legyen (és persze, hogy kezelje a konzol rendszere). Ezen belül is a 2,5"-os megoldások általában nem kívánnak saját áramforrást (a konzollal együtt ki-bekapcsolnak), a nagyobb vinyók viszont igen (külön kapcsolójuk van). Vannak házak, dokkolók és sima kábelek is. A magam részéről az utóbbit használom, de a legtöbben a készre szerelt házakat részesítik előnyben.

<-ƘƘ->

(#135406) unravel


unravel
őstag

Hali!

Rám maradt egy bontatlan GT Sport. Felmerült a csere mint opció. Szerintetek kicserélik nekem bármelyik konzolboltba Fifa18ra?

¯\_(ツ)_/¯

(#135407) Kendek válasza unravel (#135406) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egyes boltokban, áregyeztetés után, biztosan.

<-ƘƘ->

(#135408) erahurka válasza Nescafé (#135399) üzenetére


erahurka
félisten

Már van kinn videó is szóval 100% hogy ezek jönnek: [link]

Én mondjuk örülök neki, mindkét játék érdekel.

A Deus Ex Mankind Divided érthető/jó az előző rész ismerete nélkül is? :R

(#135409) sebestyen93 válasza Kendek (#135405) üzenetére


sebestyen93
tag

Rendben, köszönöm a válaszod! :)

Apple iPhone 13 Pro Max + Apple iPad 9th 10.2 + Apple Watch SE 2022 40mm

(#135410) toompa válasza unravel (#135406) üzenetére


toompa
őstag

Kb. 12ezret ráfizetsz,biztos kicserélik neked egy Fifa18-ra.

(#135411) Imilenni válasza unravel (#135406) üzenetére


Imilenni
addikt

Szerintem jobban kijössz ha eladod.

Press "F" to pay respects.

(#135412) Atomgeszi válasza FIREBLADE78 (#135316) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Kb 8 éve nem is nézek TV adást. Inkább leülünk játszani, vagy sorozat.. :)

(#135413) unravel válasza toompa (#135410) üzenetére


unravel
őstag

ha ezt mondaná egy eladó akkor kiröhögném, a leggyorsabban elköszönnék és sipirc a boltból. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#135414) toompa válasza unravel (#135413) üzenetére


toompa
őstag

Ezt fogja mondani az eladó.
A GT új,bontatlan ára 9-10 ezer Ft körül mozog.
Mit gondolsz,mennyiért fogja bevenni hogy még haszna is legyen rajta?
5-6ezerért maximum.

(#135415) raziel01


raziel01
veterán

Destiny 2 - 20 font

Call of Duty: Infinite Warfare - Legacy Edition - 10 font Infinite Warfare+Modern Warfare remastered

Assassins Creed: Origins Gods Edition - 40 font Ezt elvileg csak UK-ba küldik de aki bátor megpróbálhatja. Illetve ha van angol ismerős akkor megéri.
Ilyenkor rossz, hogy nem ott élek. :D

(#135416) K1nG HuNp válasza raziel01 (#135415) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

ennyire f*s lett a destiny 2 hogy már akciózzák?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#135417) raziel01 válasza K1nG HuNp (#135416) üzenetére


raziel01
veterán

A mikrotranzakciók miatt megy a balhé.
[link]

(#135418) Frod válasza erahurka (#135408) üzenetére


Frod
addikt

Nyilván a teljesség igénye megkövetelné a Human Revolution kijátszását is, de manapság nem csinálnak úgy játékot, hogy kötelezően ismerni kelljen az előzőt, az nagy rizikó a közönségnél.
Magában is megállja a helyét, gondolom az elején lesz kis összefoglaló szösszenet.
(Pl a HR 4 befejezése közül ha jól tudom fixen az egyiket viszi tovább, tehát választani sem lehet - de ha tévednék majd valaki kijavít :) )

Do you see the white shadow?

(#135419) tomek1 válasza marilllyo (#135397) üzenetére


tomek1
csendes tag

Remélem tőlem is megfelel egy kis élménybeszámoló :)

23-án vettem meg, családdal együtt játszottuk, mindenkinek tetszett, szórakoztató :). Azt nem tudom megmondani mennyi kérdés lehet benne, de mivel sokféle téma van így valószínűsítem, hogy azért nem fogsz gyakran ugyanazzal a kérdéssel találkozni. Főleg ha többen játszotok és nem mindig ugyanazt a témát választjátok. Arra most hirtelen nem emlékszem, hogy vannak-e benne direkt magyaroknak készült kérdések.

Több témából tudtok mindig választani, értelemszerűen az lesz a téma amire a legtöbben szavaztok. Illetve van egy úgynevezett adu kártya amiből mindenki egyet kap a játékban. Ezt felhasználva az adott körben te tudsz témát választani, kizárva a többieket.

Maga a játékmenet szerintem ötletes, többféle kérdéstípus van:

Feleletválasztós: 4-ből 1 helyes
Párkereső: Pl. szereplő összepárosítása, hogy melyik filmben játszott
Képfelismerős: Kép alapján ki kell találni, hogy a 4 válaszból melyik a helyes
Eldöntendő: El kell dönteni egy adott szóról, hogy a 2 közül melyik csoportba tartozik és jobbra vagy balra húzni a választ. Pl az adott szó frizura vagy halfajta, ezt dobta nekünk legutóbb :D
Minden esetben nézi az időt is a játék, tehát ha többen is helyesen válaszolnak, a leggyorsabb kapja a legtöbb pontot.

Vannak benne továbbá úgynevezett hatalomkártyák (szivatólapok :D), amiket használva le tudsz lassítani az adott kérdésnél egy kiválasztott játékost. Ezen már voltak viták, mert valaki szerint vicces volt, más szerint meg nem fair, ugyanis hiába tudná a választ ő hamarabb, a hatalomkártya értékes másodperceket vesz el tőle és így nem ő kapja a legtöbb pontot. Az biztos hogy lehet taktikázni, nálunk általában mindenki azt szivatta aki éppen vezetett a játékban :D

A végén van egy döntő ami egy piramisból áll. A játék során szerzett pontokat ott be tudod váltani "lépcsőfokokra", akinek a legtöbb pontja van, az indul legmagasabbról. Itt is 4 válaszból kell kiválasztani a helyeset, de itt lehet többször is tippelni. A lényeg, hogy minél gyorsabban válaszolsz helyesen, annál több lépcsőfokot léphetsz feljebb. Az eddigi tapasztalat alapján itt még simán lehet elsőből valaki utolsó, vagy fordítva. A nyertes a végén kap egy tudástekercset amiben valami érdekes tudnivaló van, és ennyi.

Összességében szerintem jó kis játék, jól szórakoztunk vele a családdal és barátokkal is. Ha szereted kvízjátékokat én mindenképpen ajánlom :)

Remélem kielégítő volt az élménybeszámoló, ha esetleg még akad kérdés írj és igyekszem válaszolni :)

(#135420) Lefty


Lefty
addikt

Titanfall 2 eseten az ultimate verzio ajanlott inkabb vagy eleg a sima is? Sokat hozzaad?

(#135421) ProEvoFan válasza Lefty (#135420) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sima is elég.Az ultimate csak skineket ad.Fasza játék.Jobb mint a mostani COD.Ha a Titanfall 2 helyett COD akármi lenne a neve, akkor most ez lenne a sláger. :K

[ Szerkesztve ]

(#135422) tomek1 válasza Lefty (#135420) üzenetére


tomek1
csendes tag

Ultimate nagyjából annyival ad többet, hogy rögtön elérhető az összes robot meg a pilóta taktikák, illetve kapsz egy kis pénzt meg xp-t. A többi inkább kozmetika. Szerintem is elég a Standard, mert viszonylag gyorsan unlock-olni lehet mindent.

[ Szerkesztve ]

(#135423) airm92


airm92
csendes tag

Valaki van annyira beteg, hogy játszik a Gang Beast's-el? :DDD Rászántam magam, megvettem. :U Meglátjuk, mennyire lesz keletje a családban. ;]

*PSN:hmate92

(#135424) Bencus88 válasza K1nG HuNp (#135416) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én ma sokaltam be egyszerűen nincs tartalom a játékba már. dlc is lóf@sz volt

(#135425) RangerFox válasza Bencus88 (#135424) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Sokáig bírtad, èn már novemberben besokalltam :D Amúgy már október elején is volt 12k-ért, most meg már 8-ért megy használtan.

(#135426) Lefty válasza ProEvoFan (#135421) üzenetére


Lefty
addikt

Koszonom, neked is tomek1. Az elso resszel sokat multiztam, szerintem is remek jatek, plane ilyen aron. Akkor behuzom a simat.

(#135427) Bencus88 válasza RangerFox (#135425) üzenetére


Bencus88
nagyúr

párom miatt nem adtam el mar vagy 1 honapja, nagyon szereti mondjuk ő elszaladgál a pályán is és őldököl mindenkit :DDD nem szeretné ennyire lehet a dlct se veszem meg

[ Szerkesztve ]

(#135428) 30z.Samu válasza airm92 (#135423) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én PC-n toltam haverokkal, jókat nevettünk. :D

Sic Parvis Magna

(#135429) libus


libus
őstag

Annyi jót olvastam itt erről az Uncharted 4-ről, hogy megvettem a PS Store-ban az Uncharted 4 a thief's end digital edition-t, most ugyis le volt akciózva! :K
De letöltéskor miért kérdezte meg, hogy Single vagy Multi módot akarom-e letölteni? :F
47GB a játék. Single módot választottam letöltéskor, s csak 22GB-ot szed le.
Majd külön kell megvennem a multi részét, vagy le tudom majd tölteni azt is? :F

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#135430) jpeetr válasza Zolibacsi88 (#135398) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Magyar store-ban? Mert nekem 6000-et ir sajnos.
Plus is van.

(#135431) airm92 válasza libus (#135429) üzenetére


airm92
csendes tag

Nem kell külön meg venni a multit :)

*PSN:hmate92

(#135432) Elims válasza #20844032 (#135363) üzenetére


Elims
veterán

:R

(#135433) echterion


echterion
nagyúr

Infamous Second Son 9,99$ amazonon. Amcsi és kanadai régiós kódot ad.

**********

(#135434) libus válasza airm92 (#135431) üzenetére


libus
őstag

Lejött a Single része, és tölti szépen a háttérben a multi részét! :K :R
De ebbe nem kellene magyar felíratnak lennie? Mert az sajnos nincs benne! :( :O

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#135435) Lefty válasza libus (#135434) üzenetére


Lefty
addikt

Dehogy, nincs benne.

(#135436) libus válasza Lefty (#135435) üzenetére


libus
őstag

Annak nagyon nem örülök, mert nem nagyon megy az angol. :(
De itt akkor miért van magyar felirat?
Ezt a videót néztem meg róla, s mondom is, hogy szuper hogy van benne magyar felirat is. Erre kiderül, hogy nincs. :O

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#135437) saelin válasza libus (#135436) üzenetére


saelin
veterán

Alul ott az angol. A videóban meg oda szerkesztette a magyart felülre.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#135438) Apone33 válasza ProEvoFan (#135421) üzenetére


Apone33
őstag

Ha ennyire jó lett a titanfall 2 akkor megveszem én is. Bár az első részével nem játszottam.

Play Hard!!!

(#135439) airm92 válasza libus (#135436) üzenetére


airm92
csendes tag

Közben (#135437) saelin kolléga megelőzőtt.

Újra lelkes újonc lettem. :DDD

[ Szerkesztve ]

*PSN:hmate92

(#135440) raziel01 válasza Apone33 (#135438) üzenetére


raziel01
veterán

Első részében nem is volt single rész.

(#135441) Apone33 válasza raziel01 (#135440) üzenetére


Apone33
őstag

Biztos úgy van, de én nem írtam, hogy volt benne.

Play Hard!!!

(#135442) Zolibacsi88 válasza jpeetr (#135430) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Ohh. UK store. Azt gondoltam a EU-ban kb. ugyanazok vannak.

(#135443) libus válasza saelin (#135437) üzenetére


libus
őstag

Akkor annyira nem fog átjönni a történet szerintem. :(((
Mert már több mint 20 éve nem gyakoroltam az angolt, de anno is csak egy alap és közép között tudtam angolul.

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#135444) 30z.Samu válasza libus (#135443) üzenetére


30z.Samu
félisten

De ha játszottál a 20 év alatt, akkor valamilyen szinten csak megmaradt az angol. :) Egyébként én is felejtettem elég sokat, sose voltam pro, de azért meg tudom/tudtam magam értetni. Valamennyire szinten tartom hogy játszom, meg animét nézek angol felirattal, de érzem hogy "butultam".

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#135445) libus válasza 30z.Samu (#135444) üzenetére


libus
őstag

Persze megmarad valamilyen szinten az angol tudásom, és én is meg tudom magam értetni, de jó lett volna ha 100%-san értem a játékban lévő szöveget.

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#135446) ProEvoFan válasza Apone33 (#135438) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az egyjátékos kampány nagyon jó lett.Kicsit rövid, de nehezebb fokozaton belefér még egy végigjátszás.
A multi az szuper.Komolyan mondom.Mikor beleülsz a titánodba akkor teljesen más, mint a katonáddal való harc, más taktikát igényel a játék.Előre szólok, hogy a falon is lehet futkározni, de itt szabadabban és értelmesebben, mint a CODban (nem az újban mielőtt beszólna valaki) az 1 négyzetméteres pályáin.Szintlépés viszonylag gyors.Sokszor vannak dupla XPs hétvégék.A fegyverek, perkek kioldása is baráti.Az egyik legkedveltebb fegyver pont a kezdő mordály.Mikrotranzakció van benne, de csak szigorúan skinekre, ami nem szól bele a játékmenetbe és nem kötelező megvenni őket.Online már nem játszanak vele olyan sokan de azért még tolja egy szűk réteg.Pontos számokat majd mondanak nektek akik még játszanak vele, mert nekem most nincs feltelepítve.
Hangulatkeltés.

[ Szerkesztve ]

(#135447) motown5l


motown5l
senior tag

Sziasztok.Volna egy kerdesem.A megvasarolt jatekok kozott szerepel nekem a The Crew.Melle is van irva hogy Full Game. Le is tudom tolteni,de viszont a jatek nem indul el.Tudja esetleg valaki hogy mi lehet az oka?

(#135448) ProEvoFan válasza motown5l (#135447) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Biztos teljesen letöltötte?Nekem is volt már ilyen.Kiírta hogy letöltés kész, mikor beléptem nem tudtam játszani.Kiléptem és észrevettem, hogy még mindig tölt több gigát.Mondjuk neked el sem indult, akkor lehet nincs is kész?!?

(#135449) motown5l válasza ProEvoFan (#135448) üzenetére


motown5l
senior tag

Eppen most toltom ujra. A letoltesi terjedelme 10.233 Gb..
Gondoltam arra is hogy nem vettem meg a jatekot.De viszont akkor le se tudnam tolteni.A jatekoknak nagy reszet online vasarolom.

(#135450) ProEvoFan válasza motown5l (#135449) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A másik ilyen vicces megoldás a store/ps4 felületi rendszerében, hogy ha egyszer már letöltötted a demot, akkor a kis butus kiírja mintha megvetted volna már egyszer a játékot.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.