Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135551) demars válasza toompa (#135548) üzenetére


demars
addikt

Köszönöm a gyors választ!
Ezt a 14 napos free vásárlást szerették volna kihasználni, de mindig kér kódot.
Januárban (vagy ha letelik a 14 nap) szeretnének előfizetni éves letöltésre (nem tudom, pontosan mit és hova, de akkor ez a plus szolgáltatás lesz).
Aqua-s a konzol, nem tudom hol lehet megnézni a regisztrációt (ha jól olvastam a sony honlapján is be lehet jelentkezni, ott is lehet kezelni a dolgokat) de követték a leírást amit a gép mutatott, valószínű akkor, hogy magyar lett.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#135552) toompa válasza demars (#135551) üzenetére


toompa
őstag

A 14 napos free ps plushoz nem kér kódot,bankkártya adatokat kell megadni. De ahogy megvolt a free ps plus vásárlás és az overwatch vásárlás,érdemes kitörölni a bankkártyát,mert ha lejár a 14 napos ps plus,megújítja magát és leemel pénzt a kártyáról. De mivel te vennéd,gondolom ezt úgyis törölnéd.
Ne keverjük a dolgokat,a gépet nem kell beregisztrálni sehova.
Ha a store-ba belépve forintban láttad az árakat,akkor magyar profilt hoztak létre. Az teljesen rendben van.
Én 8990.- Ft-ért látom az Overwatch-t a storeban.
Nem látok most plusz kedvezményt.
De az overwatch egyébként online játék,a ps plus előfizetés elengedhetetlen hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#135553) nagymadve


nagymadve
csendes tag

Sziasztok! Elnézést a kezdő kérdésért, de 20 éve xboxozok, és még csak ismerkedek a psn rendszerrel, így sikerült mindjárt az elején megakadnom. PS4 pro gépen szeretnék 3 felhasználó profilt létrehozni. Van az enyém, egy régbbi ps3-ról áthozott, és szeretnék két másikat a fiúknak, hogy ne az én nevemen játszanak. Meg is csináltam a felhasználói fiókot, de mindig az én fiókommal indul a gép, a másik profilt nem látom csak akkor ha felhasználónévvel, jelszóval beléptetem. Hogy tudnám azt elérni, hogy minden géphez tartozó profil megjelenjen az elején és rögtön ki lehessen választani, hogy melyikkel akarunk játszani? Köszi, és elnézést a béna kérdésért! :B

(#135554) ViktorHUN79 válasza demars (#135551) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Nemkell itt semmi különös dolog a regihez emailcim jelszó kész a felhasználói fiókod, mint pl. Tekefonodon a play store. Előlehet fizetni ps+ nevű szolgáltatásra ami multy player játékokhoz kell (csak ha van +előfizud engedi a multit) továbbá a + ad különböző extra kedvezményt néhány játékra, továbbá 2 ingyen játékot havonta. Havi, 3havi éves előfizuk vannak aszem. De ingyen az első 2 hét menj be a menübe a + részhez ott válaszd ki a 2hét free-t. Amugy játékot venni más bankártyájával, paypal-al nemengedi csak akinek a nevére lett készítve a fiók, vagy feltöltő kártyát veszel bepönyögöd a kódot azt jóváirja a kártya névértékét a ps accauntodon.

(#135555) toompa válasza ViktorHUN79 (#135554) üzenetére


toompa
őstag

Szerintem meg bármilyen bankkártyával fizethetsz a store-ban. Én már vettem játékot a fiaimnak,illetve vettem magamnak az asszony kártyájával...

(#135556) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Ha a magyar accountomon van ps plus az extra kedvezményeket kitudom másik accountomon használni (pl egy amerikain)? Ha igen akkor pontosan, hogyan?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#135557) toompa válasza NyMRooD (#135556) üzenetére


toompa
őstag

Multizni tudsz az us accounttal is,de semmilyen kedvezményt nem tudsz kihasználni.

[ Szerkesztve ]

(#135558) toompa válasza nagymadve (#135553) üzenetére


toompa
őstag

Üdv!
A beállítasoknák az automatikus bejelentkezés elől vedd ki a pipát. Gondolom azért jelentkezik be rögtön bekapcsolásnál és azért nem látod a három fiókot.

(#135559) demars válasza ViktorHUN79 (#135554) üzenetére


demars
addikt

Köszi, ebbe a + -ba nem néztünk bele, valószínű emiatt nem engedett olcsóbban vásárolni.
Szóval "aktiválni " kell a free két hetet...
Köszönöm a segítséget!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#135560) ProEvoFan válasza demars (#135559) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

VIGYÁZZATOK!Ha nem fizetnek elő a ps+ra, akkor hiába veszed meg neki az Overwatchot, mert ahhoz ps+ előfizetés kell.Ha nincs, akkor nem tud vele játszani, mert az online multis játék!Ha lejár a free 14 nap ps+, akkor vége az Overwatchnak.

[ Szerkesztve ]

(#135561) ProdyG


ProdyG
senior tag

Én ma veszek egy PS4 Pro-t és olvasom, amit irkáltok.
Tehát ha követem majd, amit a gép feldob, beregisztrálni a magyar store-ba stb... (nem értek még hozzá), akkor rendben lesz minden? Vagy van valami, amire különösen oda kell figyelnem így az elején?

illetve eleinte biztos, hogy csak single player érdekelne, így ha jól értem semmiféle előfizetésre nem lesz szükségem, igaz? elég ha összevadászok néhány használt lemezt és már nyomhatom is a single player-t?

köszi!

(#135562) Neoteric válasza ProEvoFan (#135560) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem az a policy, hogy ha egy játék multiplayer only, akkor nem kell hozzá ps plus? Pl Paragonhoz sem kell ps plus azt hiszem.

PSN: ne0teric_sAN

(#135563) FollowTheORI válasza ProdyG (#135561) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pontosan. :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#135564) Rigormortiis válasza Neoteric (#135562) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Csak az ingyenes online játékokhoz nem kell. A fizetősökhöz (Overwatch, Elder Scrolls Online) kell.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#135565) Elims


Elims
veterán

Nekem a division-ben kb.600órám van,ez még nem is olyan sok,de ahhoz elég,hogy tudjak kicsit segíteni.
Írjatok egy üzenetet ha kell vkinek egy kis pénz vagy vmi. (Nem glitch-csel!)

(#135566) nagymadve válasza toompa (#135558) üzenetére


nagymadve
csendes tag

Köszi, de ez megvolt, valami más lesz a gebasz.

(#135567) toompa válasza nagymadve (#135566) üzenetére


toompa
őstag

Két új profilt csináltál,két különböző email címről,primary-re állítva?
Ha így megcsinálod,látni fogod a három fiókot bekapcsoláskor.
Nekem is három teljes értékű fiók van így és tudok választani bekapcsoláskor.

[ Szerkesztve ]

(#135568) Extremex


Extremex
tag

Sziasztok!
Ha veszek feltöltőkàrtyát 15000ft értékben azt a storen bármire le lehet vásárolni?Illetve 1 hónapos psn plust lehet-e feltöltőkártyával venni?

[ Szerkesztve ]

(#135569) bigmasterg válasza Extremex (#135568) üzenetére


bigmasterg
addikt

Igen, nem.
Plust csak bankkártyával, vagy prepaid kártyával tudsz.

(#135570) Extremex válasza bigmasterg (#135569) üzenetére


Extremex
tag

Értem,akkor plusson kívül bármit

(#135571) Kvelstadt válasza Rigormortiis (#135564) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Vicces story. Tesóm aki annyira nem vágja ezeket, vett ps plust a fortnite free részéhez. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#135573) erahurka válasza bigmasterg (#135569) üzenetére


erahurka
félisten

Plust nem lehet a walletból venni? Ezt a baromságot! :W Sony 2017, gratulálok basszus...

(#135574) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Sziasztok! A watch dogs 2 gold edition-nél rajta van a lemezen a season pass stb vagy külön kód formájában érhető el?

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#135575) demars válasza toompa (#135552) üzenetére


demars
addikt

Elsiklottam ezen hozzászólásod felett. Így már ok minden, köszi szépen.
Persze, törlöm az adatokat azonnal és igen, mi is annyiért láttuk, meg felette a teljes ár 17.990 HUF.
Délután megyek át, had örüljön a gyerek.
Köszi még egyszer!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#135576) marilllyo


marilllyo
veterán

Division-ösöknek mondom. Dark Zone bejáratoknál csapatba tudsz verődni randomokkal. Ha jó csapatot fogsz ki simán húzhatod magad...
Érdemes. Ugyanez igaz minden küldetésre is. Könnyebb haladni ha többen vagytok.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#135577) sp8787 válasza erahurka (#135573) üzenetére


sp8787
addikt

Miert ne lehetne?

(#135578) discrate


discrate
aktív tag

Egy jó kis Fortnite-hoz kinek van kedve?
Vegyen fel nyugodtan: No_more_enemies

(#135579) bigmasterg válasza sp8787 (#135577) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nem lehet.
Próbáltam, nem fogadta el korábban.

[ Szerkesztve ]

(#135580) Shepherdke válasza bigmasterg (#135579) üzenetére


Shepherdke
tag

Nekem van egy Hong Kongi accountom. Ott pl múlt héten walletből vettem a ps pluszt.

(#135581) sp8787 válasza bigmasterg (#135579) üzenetére


sp8787
addikt

Akkor ,hogy tudtam tavasszal venni meg most amikor 13.5K volt akciosan PS+ Wallet-bol hosszabitani?
En mindig eloszor feltoltom a Wallet-et kartyarol a PS4-en majd kitorlom a kartyat es utana fizetek Wallet-bol.

(#135582) Extremex


Extremex
tag

The division-höz kell psn plus

(#135583) bigmasterg válasza sp8787 (#135581) üzenetére


bigmasterg
addikt

Usa-val próbáltam.
A 14 nap trialt nem engedte aktiválni bankkártya, vagy paypal nélkül, pedig akkor volt 30$ az accomon.

(#135584) retesz147


retesz147
addikt

Mall.hu-n rendelt Titanfall2-őt 3700-ért nem tudom átvenni. Ha valakinek kell esetleg, átveheti helyettem Bp-n. Pm-ben egyeztetünk.

Xiaomi 13 eu dev...

(#135585) Shepherdke válasza bigmasterg (#135583) üzenetére


Shepherdke
tag

De az a trial. Az nem is fogja engedni. Akkor mindenki gyártaná az accokat és lenne plusz ingyen. :))

(#135586) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Vettem egy GT Sport Day One Edition-t, a bónusz kupont sajnos felhasználták. Viszont akit érdekel ez a játék, tegyen egy próbát, hátha. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#135587) ViktorHUN79 válasza Shepherdke (#135585) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Pedig az ebayen pont néztem hogy valakik ott sorozatba gyártják a 2hetes proba accauntal a plust. Azt valami 280ft ért árulják a szégyentelenek.

(#135588) Extremex válasza Extremex (#135582) üzenetére


Extremex
tag

? Lemaradt,kèrdès akart lenni

(#135589) TazLeacher válasza 30z.Samu (#135586) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm a lehetőséget, de valaki felhasználta.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#135590) Zanik


Zanik
addikt

Ilyen mióta van a KSZ-nél?! :Y

[link]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#135591) 30z.Samu válasza Zanik (#135590) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem tudom, de ez több, mint korrekt. :K

Sic Parvis Magna

(#135592) Shepherdke válasza ViktorHUN79 (#135587) üzenetére


Shepherdke
tag

Vagy van nekik kód vagy mindig hozzá adnak valami kártyát aztán törlik és értékesítik a felhasználót.
De a lényegen nem változtat. A trialhoz kell kártya a plusz vásárláshoz elég a wallet pénz is.

(#135593) zsolti72837 válasza Zanik (#135590) üzenetére


zsolti72837
őstag

Már régebben is láttam. :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#135594) tailor74 válasza TazLeacher (#135589) üzenetére


tailor74
őstag

Egyet én is fel tudok ajánlani, kérem jelezzen itt, aki vitte. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#135595) ViktorHUN79 válasza Extremex (#135588) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Multira van kihegyezve de offline is játszható a single kampány kb. 40-60 órára tippelek, de nekem lesz szerintem 80 órais elég aprólékosan megcsinálom.

(#135596) erahurka válasza Zanik (#135590) üzenetére


erahurka
félisten

Ez tényleg jól hangzik. TellTale cuccokat simán ki lehet ennyi idő alatt pörgetni, de biztos lehet találni csomó rövidebb játékot.

(#135597) ProEvoFan válasza Zanik (#135590) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Régóta van.Talán nyáron vettem észre én is.

(#135598) toompa válasza tailor74 (#135594) üzenetére


toompa
őstag

Vittem,köszönöm!

(#135599) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Kicsit játszottam a GT Sporttal, nem rossz játék ez sem. 9k-t szerintem simán megért, 20k-t sokalltam érte. Bár ahogy foltozgatják, meg bővítik a játékot, úgy egyre jobban meg fogja érni az árát.

Sic Parvis Magna

(#135600) TazLeacher válasza tailor74 (#135594) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Hát erről meg lecsúsztam, köszi. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.