Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135501) 30z.Samu válasza marilllyo (#135500) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én voltam akkora állat, hogy FPS-sel kezdtem. (Resident Evil 7) :DDD Lehet, hogy elsőre tényleg egy Uncharted kellett volna, viszont a játék felénél már egész jól ment a célzás ahhoz képest, hogy kezdtem. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#135502) WhiteWalker válasza erahurka (#135498) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem kábelen 10-12MB-tal jön lefelé a cucc.

(#135503) marilllyo válasza 30z.Samu (#135501) üzenetére


marilllyo
veterán

A Resi 7 nem gáz. Most itt az fps alatt teszemazt egy Doom-ot vagy egy Killzone-t értek. Azzal kezdeni nagyon necces. Én ős-counter strike-os a Killzone 2-vel kezdtem. Hát élvezni nem élveztem az biztos...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#135504) 30z.Samu válasza marilllyo (#135503) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szenvedtem én is, mint disznó a jégen. :D Egy Doom-nál lehet tényleg elment volna a kedvem az egésztől.

Sic Parvis Magna

(#135505) TazLeacher válasza echterion (#135499) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Azzal azért remélem tisztában vagy, hogy szerverek leálltak, így eléggé megcsorbult a játék...nekünk megvan már egy ideje, csak kicsit korai volt a gyerekeknek, most kezdtek vele játszani...

Engem a Toybox építés része érdekelne, hogy ott mit, hogyan, mivel...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#135506) echterion válasza TazLeacher (#135505) üzenetére


echterion
nagyúr

Igen, észrevettük, mikor bepakoltuk a lemezt. De azt se tudtuk, hogy vannak szerverek. :N
Ami engem érdekel, az a különböző, boltban (vagy nem boltban) kapható toybox-ok használhatósága, mert ezekhez nincs külön karakter csomagolva, csak maga a világot tartalmazó / aktiváló áttetsző műanyag cucc. Vennék egy-két ilyet, ha azzal a két karakterrel, ami van most, használhatóak lennének. Még egy olyat nem szeretnék, mint a Skylanders volt Wii-n, mert már annyi figura van, mint égen a csillag, de a Superchargers-hez még kellene venni minimum kétféle kocsit, hogy végig tudja a lány nyomni azt is.

**********

(#135507) Bogyi007 válasza TazLeacher (#135505) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mi van?! Nincsenek már szerverek a játékhoz?! Ez a hír nekem totálisan kimaradt....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#135508) TazLeacher válasza echterion (#135506) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor az leírom, amit már én összeszedtem, vagy megtapasztaltam:

Vannak a Play Set-ek. Ilyet vettetek ti is. Ebben található 1 vagy 2 figura és egy játékocka, ami egy "történetalapút" játékmódot tartalmaz. Ezekben a történetekben kizárólag a történethez (vagy a világhoz) kapcsolódó karakterekkel lehet játszani (logikusan amit mellé kapsz, az az).

Ezen kívül lehet kapni Toy Box-okat (ebből a 3.0-áshoz összesen 2 féle van), ami új játékmódokat ad a játékhoz, ezt a játékkocka helyére kell tenni, ebben a módban bármilyen karakterrel lehet játszani.

Amit még venni lehet, azok a Power Disc-ek. Ezekből különböző pakkok vannak, amit tudni érdemes róluk:
Kerek PD-ek (ezek használhatóak mind a Play Set-ben, mint a Toy Box-okban):
- tulajdonságot adók (lényegében fejlődik a karakter),
- ruhát adók (ezek csak az adott karakterre hatnak, aki rajta van)
- hatást előhozók (robbanás, ilyenek...stb, ez karakterhez adod hozzá, és újra fel kell töltődnie)
Hatszögletű PD-ek (ezek csak épített/szabad Toy Boxban használhatóak):
- járművek vagy hátasok
- fegyverek vagy eszközök
- Toy Box építíéséhez falhasználható cuccok

Ezeket mindig az adott foglalatra kell rakni (mondjuk a kereket foglaltra, majd rá a figurát), általában több is használható.

Ezeken felül van még a Toy Box építés lehetősége, ahol saját világot, játékokat hozhatsz létre...korábban ilyeneket lehetett játszani (talán letölteni is) a szerverről ami viszont megszűnt.

Kompatibilitás szempntjából a lényeg:
A figurák közül bármelyiket használhatjátok az 1.0-tól a legújabbig.
A PD-ek közül szintén bármelyiket használhatjátok az. 1.0-tól a legújabbig.
A Playset-ek és a "dobozos Toy Box" készletek kizárólag az adott verzióhoz használhatóak.

Összefoglalva:
Ha történetet akartok játszani, arra a Playset-ek az alkalmasak, és kb. ennyi. Ebből van jelenleg 3 Star Wars-os, 1 Agymanós 1 Marvel-es és 1 Némó-s (míg az elsők 2-2, az utolsó kettő csak 1-1figurát tartalamaznak)
Minijátékokhoz ott a két Toybox szett (pl. a Speedway Mario-kart szerű versenyjátékot ad meg még van a Takeover)
Minden másra ott saját Toy Box építés lehetősége, illetve van egy alap "beépített" is.

Na, itt akadtam én el...nem igazán tudom a mikénteket. Ahogy látom 1-2 ember elég komoly kis Toy Box-okat épített, akár komplett platformjátékokat, de egyelőre nekem ez elég kínai.

Vásárláshoz ajánlom a külföldi és/vagy használt forrást. Playset-eket ilyen 5-8€-ért lehet már venni, ami mondjuk 2 figuráért meg X órányi Single Player tartalomért szerintem nem nagy összeeg.

Bogyi007: 2017. márciusában

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#135509) ProEvoFan válasza 30z.Samu (#135492) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Január 13.ig.Valamelyik január 20.ig.
Szerintem lesznek még mellé bedobva most nem leárazott játékok.

(#135511) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Egy Disney Infinity 3.0 Edition - The Force Awakens Play Set jó volna valahonnan azért olcsón...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#135512) wolf13 válasza Bogyi007 (#135511) üzenetére


wolf13
őstag

Például

Bár nem tudom, milyen verziók vannak, lehet neked ez nem jó.

$ 8.66

[ Szerkesztve ]

(#135513) echterion válasza TazLeacher (#135508) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi szépen. :R
Pár órát elszöszölt lányom is az építgetéssel, olyasmi az egész, mint egy minecraft, meg valahonnan előhozott belőle challenge-eket is, ezek ilyen kihívásokat jelentenek minijáték formájában: láttam egy platformost, időre kell egy akadálypályát teljesíteni, meg ilyen lövöldözőset, ahol egy ágyúval kellett mindenféle mozgó célpontokra lőni. Egyenlőre ennyit láttam, két nap alatt igazából kijátszotta teljesen, most félre van rakva, mert már uncsi.
Szerverek nélkül hogy tudtad megnézni a mások által készített pályákat?

Igen, ez a Speedway az, amit kinéztem, kis versenyzás lányommal jó lesz (Mario Kart-ozni is szoktunk hétvégente), csak kelleni fog még egy joy, ami alsó hangon 15ezer pénz...eh, nem lett ez eléggé átgondolva na. :))

**********

(#135514) Philips103 válasza saelin (#135480) üzenetére


Philips103
tag

Koszi a sok infot de ezeket mind megcsinalni tenyleg szar ;D Tenyleg nem olyan fontos hogy masnal is jo legyen , csak amikor nincsen mas es multizni akarok , akkor eleg nehez hogy nem csatlakozik es pedig itthon meg igen..
NAT TYPE 2 volt es minden szuperul mukodott igaz kicsi lassu volt de gondtalan. A neten fonn azt is irta hogy a psn szuperul fut nincsen semmi problema amikor ramentem, hogy nem e van valami baj a szerverekkel stb, de nem volt...
Jah es wifi es lan kabel eseten is ilyen problema allt fenn..:/

(#135515) ProdyG


ProdyG
senior tag

Sziasztok,
ki tudja miért... karácsonykor belém költözött a kisördög, emiatt vennék egy PS4 Pro-t. Mi most a legjobb ajánlat? Merrefelé vegyek Pesten? Úgy látom nem igazán éri meg használtat venni, mert kb nem is olcsóbb, mint egy új. Garancián kívül figyeljek még valamire?
köszi!

(#135516) 30z.Samu válasza ProdyG (#135515) üzenetére


30z.Samu
félisten

Konzolvilágnál 120k a Pro GT Sport-al, szerintem az nem rossz ajánlat. :)

Sic Parvis Magna

(#135517) RangerFox válasza ProdyG (#135515) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nincsenek típushibái a gépnek, emiatt nem kell aggódnod. Az említett GT-s pack-ben már a legújabb Pro modell van. (Alacsonyabb gyártási költség miatt,amúgy semmi lényegesben nem különbözik az előző Pro modellektől.) A garancia meg olyan, hogy hivatalosan 1 év gyári garancia van, ha valahol többet látsz, akkor az első év után már csak a bolt (értsd: sufnigarancia) vállal rá garanciát. Másra nem hiszem, hogy figyelned kell. Black Friday-kor 100k körül volt a Pro alapgép, most nem tudok ilyen leértékelésről. De ha kifogsz egy használtat, azt is megveheted, mint már mondtam, nincsenek típushibái a gépnek.

(#135518) TazLeacher válasza echterion (#135513) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Egyrészről mi még játszottunk a szerveres időkben, másrészről inkább YT.

Pár órát elszöszölt lányom is az építgetéssel, olyasmi az egész, mint egy minecraft, meg valahonnan előhozott belőle challenge-eket is, ezek ilyen kihívásokat jelentenek minijáték formájában: láttam egy platformost, időre kell egy akadálypályát teljesíteni, meg ilyen lövöldözőset, ahol egy ágyúval kellett mindenféle mozgó célpontokra lőni. Egyenlőre ennyit láttam, két nap alatt igazából kijátszotta teljesen, most félre van rakva, mert már uncsi.

Na, én idáig nem jutottam el.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#135519) TazLeacher válasza Bogyi007 (#135511) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

8€ + szállítás

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#135520) Scholes9 válasza wolf13 (#135510) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Kiegyeznék ezzel a dátummal :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#135521) KubanitoS válasza WhiteWalker (#135497) üzenetére


KubanitoS
veterán

Tisztában vagyok vele, hogy a PS4-en már nem igazán van "virágboltozás", nem is erre céloztam, hiszen a mondatba azt is beleírtam, hogy egyéb legális módszerek...

Amúgy köszönöm mindenkinek az infókat, tovább is adom őket! :R

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#135522) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Sziasztok,
Gondolom nagyon amatőr kérdés, de (karácsonyi friss PS tulaj vagyok :U )
Milyen módon tudok hozzáadni másik felhasználót (pluszban)? Konkrétan a gyereknek szeretnék egy profilt létrehozni.
Szükséges őt is regisztrálni a playstation oldalán, mint ahogy első lépésnél magamnak, vagy ez nem szükséges?
Egyszerűen csak annyit szeretnék, hogy ne az én profilommal játsszon.
Bekapcsoláskor ugye kiválasztható az alapból regisztrált profil és ott láttam profil hozzáadását, de igazából nem teljesen világos a pontos és jól beállítható menet.

Köszönöm a "türelmes" válaszokat előre is. :R

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#135523) TazLeacher válasza nylontacsko (#135522) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igen, regisztráljatok neki külön egy profilt, utána a beállítások menüben lesz olyan, hogy felhasználó hozzáadása, itt pedig beléptek az ő adataival.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#135524) nylontacsko válasza TazLeacher (#135523) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Nagyon köszönöm :R

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#135525) tuki2200 válasza ProdyG (#135515) üzenetére


tuki2200
senior tag

Mint amugy a magyar hasznaltpiacon kb semmit.. ma tett fel egy csoka 2014-es Gopro4-et 100ezerert +posta :DD ha valamelyik hatar mellett laksz erdemes atkacsintani apros oldalakra, facebookra romaniaban eleg jo arakon lehet hozzajutni barmihez;)

[ Szerkesztve ]

(#135527) bbdzyx válasza wolf13 (#135510) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Na, ennek igazán örülnék!

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#135529) Elims


Elims
veterán

Nem tudjátok véletlenül 100%-ra,hogy a psngames.org oldal kódot küld vásárlás után?

(#135530) Elims válasza Elims (#135529) üzenetére


Elims
veterán

Megkérdeztem.Nem kódot küld,ps account-ot.
Vicc egy "társaság".

(#135531) #20844032 válasza Elims (#135529) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem. De oda is van írva minden játékhoz: primary license. Ilyen oldalakról _NE_ vásároljatok!

(#135532) ProdyG válasza RangerFox (#135517) üzenetére


ProdyG
senior tag

köszi a választ!
Akkor a pro modellek közt is vannak különbségek, bár ezen gondolom nem érdemes kattognom.
Igazából nekem csak egy alapgép kellene (ami 114k az általatok említett helyen). Viszont itt a hirdetések közt látok többet is, elvileg bontatlant 100-105k körül, csak nehogy mellé fogjak. Akkor a garin nem izgatom magam, ha ígyis-úgyis 1 év rendes gari van rájuk.

(#135533) Neoteric


Neoteric
addikt

Nektek se csatlakozik onlinehoz Battlefront 2 és/vagy Battlefield 1?

PSN: ne0teric_sAN

(#135534) RangerFox válasza Neoteric (#135533) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az EA-nél van a gubanc, a Fifa 18 se működik egyik paltformon se.

(#135535) toompa válasza ProdyG (#135532) üzenetére


toompa
őstag

Akkor már inkább ez:
[link]
Ha nincs szükséges a játékra,10ezerért el tudod adni bontatlanul és 100-ban van egy új garis géped.

(#135536) Zanik válasza RangerFox (#135534) üzenetére


Zanik
addikt

Madden 18 server is szarakodott most este. Fel is basztam magam rajta...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#135537) czanga


czanga
őstag

Rég nem jártam erre, mert volt pár játék ami lefoglalt. Egyrészt kellemes ünnepeket minden topiclakónak :R , másfelől pedig álljon itt egy kis Division single player kampány vélemény, hátha valakinek a jövőben jól jön:

Gyerekek, ez valami oltári nagy merénylet lett azok ellen, akik még olyan régi vágásúak, hogy egyedül akarnának játszani, mint anno. Igen tudom, szóltatok, hogy multira kihegyezett, de ez engem is meglepett, de kezdjük az elején. Faye karaktere minden csak nem olyan ami érdekes lenne, vagy "akire" fel lehetne rá nézni. Nem tudom, de nem áll össze, hogy ő lenne az egyik nagy fejes.
A saját karakterünk egyszer sem szólal meg. Persze ha az arc kusztomizálást (szép magyar szó) nem vették volna ilyen komolyan, és lett volna mondjuk nem szerint 2-2 választható, akkor legalább néha válaszolhatna akármit, mert ez a sült hal effektus nem tudom kinek jön be. Elég érdekes. :)

A pálya, azaz a feldúlt New York valami eszméletlenül vissza tudja adni a hangulatot. A terep részletgazdag, és minden akadály teljesen random van elhelyezve, nincs az utcákon egy egybefüggő nyom, amin haladni lehet, és ez nagy plusz pont. A káosz teljes látszatát kelti, jól megcsinálták. Itt ott kutyák, bóklászó civilek, akiknek segíteni is lehet, és cserébe kapsz dolgokat, de a loot rendszerről majd később.

A játékmenet az, ami rendkívül kiakasztó, de komolyan. Egyedül vágsz neki mint én, számíts arra, hogy hiába vagy gyakorlott játékos, ez szét fog szívatni. Keményen. :U A karakterfejlődés a loot rendszer miatt (is) pokoli nehéz, így verítékesen fogsz tudni csak fegyver alkatrészekhez jutni, és további tárgyakat, amivel emelkedik a sebzési szinted, stb. Ez pedig az alapja, mert 4-5-ös szinten nekivágni egy 7-es ellenfeleket tartalmazó küldetésnek egy erős tökönszúrásnak minősül. Nem tudom hány órát toltam már bele, és keservesen lehet csak haladni egyedül. Nem fogsz unatkozni, az biztos. Semmiképpen sem mondanám (még) repetitívnek.

Nem tudom többet milyen lenne. Gondolom egyszerűbb valamelyest.

A legszebb része viszont most jön. Az adott küldetésben vagy. Eddig stimt. Az adott főmufti ellen kell épp nyerned, ami előtt mentési pontot készít a játék, amiről infót is ad. Remek, így legalább jobb a helyzet. Viszont amikor nyolcadszor sem sikerült az adott szakasz a küldetésen belül, és kilépsz a játékból kicsit megnyugtatni az idegeid egy sör keretein belül (itt tartok most :DD ), akkor finom kis "feature" jön veled szembe. Mert amikor elindítod újra a játékot: Betölt, majd a küldetést kezdheted teljesen elölről, tehát hiába szívtál vele végig X időt. A minimum, hogy ilyen fejet fogsz vágni.

Jelenleg ennyi, amit el szeretnék róla mondani, pedig rengeteg mindenről lehetne még. Egy olyan játék, ami nem rossz, de látszik, hogy mire lett kihegyezve. A loot rendszer alapján és minden más miatt elmondható, amit sokan már tudnak: Ez alapból több emberes, de azt is úgy érdemes csinálni, hogy jó taktikai lövészekkel indulsz a harcba, különben jöhet a meglepi..

Nem baj UbiSoft, ha ezt most nem feltétlen köszönöm meg?!

Az ügynök kiszáll. Adás vége.

(#135538) Atomgeszi válasza czanga (#135537) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nyugi, sokszor még 2-3 emberrel is nehéz.

Engem ez a 10 fejlövés kell egy emberbe tud bosszantani.

Ebből a szempontból, ha jól emlékszem a Wildlands nem ilyen szívósak az ellenfelek.

(#135539) ViktorHUN79 válasza czanga (#135537) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Minden hibája ellenére amit írtál, én nagyon szeretem pedig énis single tolom 14 szintnél vagyok kb. 40 órám van benne,eddig mint kés a vajon nagy szivatások eddig nemvoltaj, mostmár viszont efy két helyen azért nehéz kezd lenni, a hibái ellenére se tudom letenni.

(#135540) S@c@


S@c@
őstag

Hello!

Most melyik storeban a legkedvezobb az alabbi jatekok: uncharted 4,killzone shadow,last of us remastered?

(#135541) bigmasterg válasza S@c@ (#135540) üzenetére


bigmasterg
addikt

Usa.
Alapból is minden olcsobb, mint pl hu store-on, de most vannak akciók is.
De psprices oldalon is nézelődhetsz.

[ Szerkesztve ]

(#135542) crue válasza czanga (#135537) üzenetére


crue
őstag

Fejlődni kell szépen és a több szinttel magasabb területeket elkerülni és akkor nincs nagy szívás. 66 órát töltöttem a játékkal single playerként és annyira beszippantott, hogy nem is nyúltam máshoz amíg nem végeztem.

(#135543) sutyesz96 válasza Atomgeszi (#135538) üzenetére


sutyesz96
őstag

Minden szempontot egybevetve a Divisiont vagy a Wildlandset érdemes megvásárolni?

A Wildlands demoját már végignyomtam, az kifejezetten tetszett. A Divisionnel semmi tapasztalatom nincs, csak hallom a folyamatos overhypeot róla. :D

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#135544) ViktorHUN79 válasza sutyesz96 (#135543) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Azt hiszem a division - nek is van demo vagy trial verziója (ha rosszul emlékszem sry) ott kiptóbálhatod, mert kinek a pap kinek a paplan. Én pl. a division-t szrtetem de a widelands-tól hányok más meg épp fordítva.

(#135545) mettek válasza sutyesz96 (#135543) üzenetére


mettek
addikt

A Division RPG játék ahol farmolni kell. Van 3gy sztori mód de az is sablon ellenfelek ellen megy. Utána pedig mehetsz a Dark Zoneba online mókázni amit egyedul nem érdemes. Baromi idegesítő amikor egy 4fos fullos csapat ledaral mindenkit aki szembe jön. Illetve iszonyat játékidő kell hogy felhúzz egy karaktert elfogadható szintre. Én a wildlandset mondnám pláne hogy most mar annak is van multija. A divisiont csak akkor ha rengeteg idöd van és esetleg van baratod aki nyomná veled.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#135546) szucstom válasza mettek (#135545) üzenetére


szucstom
őstag

Mindkét játék egyformán jó sztem, bár azzal egyetértek, hogy a Division jobb, ha többen vagytok. Wildlands is élvezhető, viszont soloban is tolható, ha elég ügyes az ember.

Divisionre visszatérve, nemtom eddig mennyit öltem bele, de szó szerint magába szippantja az embert. 22-es lettem tegnap. Egy biztos, a rambó módot kerülni kell, különben sokszor bedöglik az ember.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#135547) demars


demars
addikt

Sziasztok.
Összefoglalót olvastam, igaz csak egyszer de nem találtam meg amit kerestem.
Szomszéd kissrác kapott egy ps4 pro gépet, áthívtak, hogy egy játékot szeretnének "venni" , mivel nincs bankkártyájuk én rendeztem volna. A lényeg, hogy kiválasztottuk a játékot (overwatch azt hiszem) kedvezményes árat mutatott, de csak a magasabb áron tudtuk volna megvenni. Kellene hozzá kód, ha jól értettem ez ilyen kupon kód, ezt honnan lehet kérni? Hogy működik ez?
Olvastam, hogy a regisztráció sem mindegy, ők már beregisztráltak valahova, szóval ész nélkül nekiálltak játszani.
Ha nem gond lesz még néhány láma kérdésem, én sosem játszottam a srác meg tök hüle :DDD
Köszönöm a segítséget!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#135548) toompa válasza demars (#135547) üzenetére


toompa
őstag

Beregisztráltak valahova...
Gondolom magyar profilt hoztak létre. Erre nem mondanám hogy ész nélkül elkezdtek játszani...
Ps plus előfizetéssel olcsóbbak néha a játékok,gondolom azért látsz "akciósabb" árat.
Használjátok fel a free 14 napot és meg tudjátok venni akciósan a játékot,ha ps plus előfizetést nem szeretnének.

(#135549) LucentTwo


LucentTwo
tag

Division-ösoknek írnám, hogy egyszerűbb lesz a dolgotok, ha az adott területen minden mellékküldit megcsináltok és léptek tovább. Így általaban 1-2 akár 3 szinttel is magassabban kezdhettek a kövi városrészen. Érdemes még 5-7 szintenként nagybevásárlást tartani, ha van rá keret. Fél óra alatt át lehet nézni az összes boltot és mindenhol megvenni az adott legjobb tárgyat.

Story módot am érdemesebb egyedül végigtolni, így megismered a játékot és picit több tapasztalatot szerzel. Főleg mert csapatban ahányan vagytok annyival erősebbek az npc-k.(csak az életük növekszik meg)

De a story mód csak bemelegítés az egész játékhoz. :)

[ Szerkesztve ]

(#135550) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Egyik ismerősöm most írta: "Tesco-ban(Dunakeszi) ma ps4 Battlefield 1-et sikerült vennem 2990 ert ha valakit érdekel nézze meg hátha máshol is van. Ár nem volt rajta viszont ellenőrző szerint 2990 és utána a pénztárnál is ennyi volt."

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.