Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135101) bmw528 válasza Sanyicucu (#135096) üzenetére


bmw528
tag

Ó, a legproblémásabb játék amivel valaha játszottam, csinálj a psnek fix ipt, tedd a routerbe dmz-be, vagy meg kell nyitni egyenként a portokat
Esetleg kapcsold ki-be az UPnP-t.

Nekem ugyan nem szakad meg, de több éve megoldhatatlan hogy ne legyen lag, belassulás, totális meghülyülése a játéknak, köszönhető ez a peer to peer kapcsolódási rendszernek és a szerencsének hogy ki hol lakik, mi a fölrajzi helyzete. Szóval egy vicc az ea a fifa sorozataival

(#135102) ProEvoFan válasza ViktorHUN79 (#135100) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Havi lebontásban nem olyan drága.Mondjuk egyben kell perkálni, nem havi részletekben.Viszont éves szinten visszahozza a pénzedet, mert a havi játékok közt biztos találsz egy-két darabot, ami végigjátszható és ne feledkezzünk meg a storeban sokszor van ps+ előfizetőknek plusz kedvezmény ami szintén farag a befizetett éves díjból.A ps+ megosztható, szóval...
Persze jogosak az érveid, de sajnos ez van.

Más téma.
Vége az egyet fizet kettőt kap és a 70% kedvezmény ps+ előfizetőknek akció..Meg ma délután fejezik be a két naponta egy játékra nagy kedvezményt is.Tehát jó lenne ha kapnánk mi is mint az amcsik valami új akciókat karácsonyra, mert pl csak három lego játék van leértékelve és nekem pont egyik sem kell.

[ Szerkesztve ]

(#135103) erahurka


erahurka
félisten

A dán PlayStation kiszivárogtatta a januári Plus játékokat: Batman the TellTale Series 1. évad és Deus Ex Mankind Divided. Ha ez igaz akkor a jövő év már jól indul :))

(#135104) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Először is Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok minden kedves fórumtársnak.

Ha csak a kampány érdekel akkor elég a Titanfall™ 2 Standard Edition?

[ Szerkesztve ]

(#135105) 30z.Samu válasza Unbaised-Ben (#135099) üzenetére


30z.Samu
félisten

Sokáig én is így gondoltam, ahogy Te, aztán rá kellett jönnöm, hogy vannak előnyei.
-Kapsz havonta 2 játékot (Nem nagy címek, de akkor is, ha csak 1000 forintosával nézzük, bőven visszahozza a Plus árát.
-A játékokra kapsz némi kedvezményt Store-on belül.
-Ami nálam talán a legnagyobb pozitív, hogy nincsenek csalók. Vagyis sokkal kevesebbet és azok is más formában, tehát nem AIM, WH és társai. Hanem mondjuk valamilyen módon rákötik a billentyűzetet, egeret és úgy tolják.

Ez a teljesség igénye nélkül, a rutinosabb fórumtársak biztos tudnak még több pozitív dolgot írni. :)

Sic Parvis Magna

(#135106) ProEvoFan válasza Petreszku (#135104) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen elég.Első osztályú játék, nem lősz vele mellé. :K

(#135107) erahurka válasza erahurka (#135103) üzenetére


erahurka
félisten

Illetve a hollandok rakták ki. :B

(#135108) Petreszku válasza ProEvoFan (#135087) üzenetére


Petreszku
senior tag

A GT Sport nagyon jó pályaversenyekre, de a rally része egy borzadály szerintem. A kocsik csúszkálnak mint ha jégen lennének. Bár lehet, hogy csak többet, sokkal többet kéne gyakorolni.

(#135109) 30z.Samu válasza Petreszku (#135108) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tényleg nagyon csúsznak, de annak is megvan a trükkje hogy lehet kezelni. :)

Sic Parvis Magna

(#135110) TazLeacher válasza ViktorHUN79 (#135100) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nagyon ritkán multizom, mégis 5 éve folyamatos előfizető vagyok...bár többségében nem érdekelnek a Plusos címek, mégis évi 2-3 olyan van, ami tényleges spórolás, mert előbb utóbb megvettem volna. Ezzel min. az éves összeg fele visszajön.
Mivel szinte csak Store-ból vásárolok, az extra kedvezményeken bőven keresek annyit, hogy a másik fele is vissza jöjjön.
Nálam nagyon nagyot nyom a lattban az online tárhely. -Már magában ez megérne havi pár száz forintot. Évek óta nincs gondom a mentésekkel, mindig megvan minden, kb. 2 hónapja töröltem ki a PS3-as játékokét.
Ezekre jönnek rá a sallangok: béták, témák, exluzív tartalmak.

És mindez idén havi durvám 550 Ft-ért, mert sógoromal osztozunk rajta.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#135111) vg válasza erahurka (#135103) üzenetére


vg
addikt

A Batman első évadja sajnos a Telltale legrosszabb játéka, mind technikailag mind történetileg borzasztó. Mondjuk így "ingyen" remek.

(#135112) EnterR válasza vg (#135111) üzenetére


EnterR
veterán

Ha már technikailag, szerintem a Walking Dead: New Frontier is piszok rossz lett ebből a szempontból. Előző részek mentek mint kés a vajban, ez hol kifagy hibával, hol leejti az fps-t stb.

PSN ID: marquuard

(#135113) vg válasza EnterR (#135112) üzenetére


vg
addikt

Azt még nem láttam.

(#135114) Istuu15


Istuu15
senior tag

Sziasztok, kellemes ünnepet mindenkinek először is!

Az normális ha 60Mbps down és 5Mbps up gyorsaságú netem van, a ps4 slimmel lan kábellel vagyok rácsatlakozva a routerre ami 2 m re van a konzoltól a modemmel együtt, de mégis csak 3Mbps körül van a feltöltés sebessége a konzolon.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#135115) 30z.Samu válasza Istuu15 (#135114) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szia Neked is Kellemes Ünnepeket! :) Sajnos a Sony szerverei nem állnak a helyzet magaslatán, ami a sebességet illeti.

Sic Parvis Magna

(#135116) erahurka válasza vg (#135111) üzenetére


erahurka
félisten

Engem érdekel és tuti megvettem volna előbb-utóbb. A technikai gondokat amúgy nem értem. Úgy néznek ki a játékok mintha odahányták volna, alig van komolyabb interakció... Szerintem túlvállalták magukat, vagy csapatot kéne bővíteni vagy kukázni pár szériát mert ez így egyre rosszabb :(

(#135117) ProEvoFan válasza Petreszku (#135108) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jah a bétában kiborított a rallys része.Össze vissza csúszkáltam.
A Dirt Rallyt sokan ajánlották, de nekem az túl szim.Ezért nem téma a PC2 sem.A Driver club annyira nem dobott fel.A GTS, Dirt4, WRC7 versenyez csak.Szerintem GTS lesz a befutó.A Dirt4et majd még olcsóbban beszerzem.Vagy nem :D

(#135118) vg válasza erahurka (#135116) üzenetére


vg
addikt

Nem a grafikával van gond, hanem az egész játék egyszerűen rossz. A harcoknál hozzá se kell nyúlnod a kontrollerhez, sokszor lefagy a játék(az utolsó fejezetnél sokszor pont ugyanott), unalmas is az egész. Azért tegyük hozzá ha 3e lesz a második évad, akkor azt is tuti megvásárolom, mert szeretem a Telltale játékokat. Pont tegnap este vettem meg a A galaxis őrzőit(az is csak 3e pénz most), az már jobb egy fokkal, legalábbis az első fejezet jó volt.

(#135119) l.sebestyen


l.sebestyen
senior tag

Sziasztok, lehet volt már kérdés, próbáltam rákeresni, nem találtam konkrét választ ha mégis akkor bocs,
A GTA5 ben ha story módban játszom net nélkül akkor nem ment automatán? Mert akkar letölteni frissítést de nem engedem neki, mert elég lassú a netem és kevés is,

(#135120) 30z.Samu válasza l.sebestyen (#135119) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szia!

A mentéseket a vinyóra teszi szerintem.

Sic Parvis Magna

(#135121) saelin válasza TazLeacher (#135110) üzenetére


saelin
veterán

Múltkor volt akcióban két játék PS+osoknak. 50%-ot engedtek el az árából, ami valami 15-20 ezer forint volt eredetileg. Ki lehet számolni hogy 15-20 ezret spóroltam azzal a vétellel. Gyakorlatilag egy éves psn előfizetés.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#135122) erahurka válasza vg (#135118) üzenetére


erahurka
félisten

Félreértesz. Arra gondolok hogy vagy 5 éve ugyanúgy néznek ki a játékaik mégsem tudják úgy megírni az újakat, hogy viszonylag bugmentesen és legalább fix 30 fps-sel fussanak.

(#135123) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

(#135124) marilllyo válasza vg (#135118) üzenetére


marilllyo
veterán

Egyet sem próbáltam...:( Úgy érzem meg kellene próbálnom..
Melyiket ajánlanád kezdésnek?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#135125) libus


libus
őstag

A GT Sport-al másnak is van hiba üzenete?
"a connection to the server could not be established (NE-21194400)"
Igaz, hogy ma tettem be egy switch-et a rendszerbe, de nem az a baj, mert minden más játékkal tudok online lenni.

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#135126) saelin


saelin
veterán

Lehet elkezdeném a Pray-t. Olvastam hogy kapott pro supportot, de cserébe nagyon ingadozik az fps és még stuttering is megfigyelhető volt. Ezt azóta javították?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#135127) wolf13 válasza libus (#135125) üzenetére


wolf13
őstag

Igen, tegnap este óta (gondolom túlterheltség) jelentkezik időről időre. Néha fel lehet csatlakozni.

(#135128) airm92 válasza libus (#135125) üzenetére


airm92
csendes tag

Igen, tegnap sok embernek volt ez a hibaüzenet. PD-nél a gond, gondolom mindenki nyomja ezerrel :DDD

[ Szerkesztve ]

*PSN:hmate92

(#135130) Theory66


Theory66
aktív tag

Sziasztok!

Szülői accountra aktiváltam ps+ 14 napos trialt, mit kell tenni hogy a gyerek tudja használni a saját felhasználóján? A két fiók egy gépen van. A gyereknél is az én mailemmel kell belépni a storeba, vagy a sajátjával?

(#135131) Nyolcvan1 válasza libus (#135125) üzenetére


Nyolcvan1
újonc

Szia!Nálam is ez van és máshol is

:W

(#135132) flashpointer


flashpointer
őstag

Hello, egy gyors kérdés:
Melyik hivatalos oldalról tudok úgy ajándékkártyát vásárolni hogy kifizetem és kb azonnal megkapom a kódot emailben?
köszi

(#135133) l.sebestyen válasza 30z.Samu (#135120) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

Meg is találtam az autosave t de mégis mindig a legelejéről kezdi, ha pedig a loadgame be megyek ott nincs semmi mentett állás, és a trofeaknal is 0% ot mutat, a gyereknek vettem a ps4 et ő mèg kicsi hozzá, én meg már öreg :D

(#135134) ViktorHUN79 válasza flashpointer (#135132) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Pc game supply

(#135135) mcdennis


mcdennis
tag

Sziasztok!

Lehet már elcsépelt a kérdésem, de a Play Station Storeból megéri vásárolni játékokat? Illetve ha egy játékot megvettem, akkor ha belépek egy másik Playstation-ön a fiókommal, ott is le tudom már tölteni ingyenesen nem, hiszen egyszer megvettem, nemde?

Előre is köszi a válaszotokat

(#135136) saelin válasza miteszik (#135129) üzenetére


saelin
veterán

Köszi! Utólag láttam hogy valami nem jó, de már szerkesztési időn kívül voltam. :D

Ez van ha az ember 99%-ban telóról fórumozik.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#135137) Neoteric válasza mcdennis (#135135) üzenetére


Neoteric
addikt

Megéri, főleg most, hogy akciós kb minden. Igen, amit storeon vettél az az accountodhoz van csatolva, és ahol bejelentkezel, ott hozzáférsz hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#135138) mcdennis válasza Neoteric (#135137) üzenetére


mcdennis
tag

Köszi a gyors infót :)

(#135139) Kvelstadt válasza mcdennis (#135135) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Olyan mint a steam meg a többi. A játékaid viszed magaddal accounton.
Storba vásárolni meg érdemes mert most pl jó áron van a resi7.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#135140) slloyd válasza flashpointer (#135132) üzenetére


slloyd
senior tag

Sziasztok,
Először is, Boldog karácsonyt ès kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek.

Èn Tőle
vásároltam Paypal-al fizettem 1 perc alatt megèrkezett a kód az Ebay-en regisztrál email címemre :)
Van nála szinte minden nèzz szèt.

[ Szerkesztve ]

(#135141) WhiteWalker válasza mcdennis (#135138) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szerintem meg csak a nagyon akciós éri meg megvenni.
Pl 1500ftos Wolfenstein New order...
A lemezest utólag el tudod adni kevés bukóval.
Ha nem számít a zse akkor meg mindegy :D

[ Szerkesztve ]

(#135142) slloyd válasza saelin (#135126) üzenetére


slloyd
senior tag

Èn pc- nyomtam vègig a Prey-t.
Viszont ps re is leszedtem a demóját egy kis grafikai összehasonlításra.
Nos a Pro-n nem voltam elájulva a graftól de a demó stabilan futott...
Amúgy szerintem bitang jó játèk lett szinte kötelező multiplatform cím :K

[ Szerkesztve ]

(#135143) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Watch Dogs 2 Season Pass-t megéri megvenni? Mennyit adnak hozzá a játékhoz a DLC-k?

(#135144) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok
GTA 5-t tervezzük megvenni felesben barátommal, az lenne a kérdésem, hogy meglehet osztani?
Ketten játszanánk majd egy időben.
Illetve ha van leírás, amivel meglehet ezt oldani, azt megköszönném. :R

(#135145) Neoteric válasza pulyka jocó (#135144) üzenetére


Neoteric
addikt

Meg lehet osztani.

1) Megveszed a játékot pl arra az accountra amelyiken ps plus is van (tegyük fel h az a tiéd)
2) Barátodnak megadod az accountod loginját, ő bejelentkezik vele és beállítja, hogy annak az accountnak az ő ps4-e legyen a primary ps4. Ezután elindítja a játék letöltését a storeból, kilép az accountból, belép a sajátjába, és ha nem bazilikázta el, akkor látni fogja hogy töltődik lefele a játék.
3) Te pedig értelem szerűen a saját accountodba lépsz be a saját ps4-eden és simán csak letöltöd és játszol

+1) Ha te is el akarod érni a barátod accountján levő dolgokat, akkor te is belépsz az ő accountjával a te ps4-eden és beállítod, hogy annak az accountnak a te ps4-ed legyen a primary playstatione. Elindítod a letöltést azoknál a játékoknál amik kellenek, log out, tieddel log in, aztán kész.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#135146) pulyka jocó válasza Neoteric (#135145) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Köszi! :R
Még annyi, hogy eddig lemezes verzióval játszottam.
Na mármost, a lemezeset el szeretném adni, emiatt gondolom le kell újra töltenem a játékot. Felismeri majd magától a profilomat/mentéseket?

(#135147) S@c@


S@c@
őstag

Hello! Mi a kulonbseg a mortal kombat x es xl kozott?

(#135148) RangerFox válasza EnterR (#135112) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nekem nem volt ilyen probléma. Néha nem töltötte be Havier hátán a baseball ütőt, vagy elcsúszott az kéz meg a kézben tartott tárgy animációja, de kb ennyi. Jobban futott, mint az előző TT játékok.

(#135149) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez még mindig mocskosul nagyon beteg lesz úgy érzem. Várom nagyon.

Agony trailer

Live-Die-Respawn

(#135150) saelin válasza oriic (#135149) üzenetére


saelin
veterán

Én is nagyon várom. Van egy hasonló a Scorn vagy mi, de abból már jött egy gameplay demo ami nem túl biztató... Úgyhogy a groteszk témát ez a játék fogja nekem kitölteni, ha egyszer megjelenik.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.