Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109351) Vadernagyúr válasza SenorDave (#109340) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Már nekem is töltődik :)

PSN: joskovagyok199

(#109352) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Nekem is lejött!
Tudnátok küldeni egy rövid magyar összefoglalót mit tartalmaz a frissítés? :R

(#109353) Vadernagyúr válasza Bencus88 (#109352) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

A 4.50-es frissítés tartalma:

- Külső (USB 3.0) HDD-k támogatása, akár 8 TB-os méretig (játékok, programok, mentések számára)

- Képernyőmentések immáron háttérképként is használhatóak a főmenüben

- Kibővített funkciókat és kisebb fazonigazítást kap a Quick Menu

- Az értesítések menüje egyszerűsödik

- Boost mode: emelkednek az órejelek, így azok a játékok is simábban, stabilabban futnak, amelyek nem kapnak Pro patch-et. (nem lesz 30 FPS-ből 60 FPS, és nem lesz fullHD-ből 4K)

- A PlayStation VR 3D Blu-Ray támogatást kap

- Voice chat lehetőséget kapunk Remote Play használata közben

PSN: joskovagyok199

(#109354) White Wolf válasza Xaels (#109343) üzenetére


White Wolf
tag

Szia.Engem a véleményed érdekel.Csak a multi játékra .Van vezetékes,de a telefonon internettel(internet teszt) nagyon jó eredmény volt.Majdnem a duplája mint a vezetékesnek.

(#109355) Madwe válasza White Wolf (#109354) üzenetére


Madwe
nagyúr

Sávszélesség annyit nem számít, a ping inkább...

(#109356) Bencus88 válasza Vadernagyúr (#109353) üzenetére


Bencus88
nagyúr

köszike :R

(#109357) krx21 válasza Darth_Revan (#109347) üzenetére


krx21
nagyúr

A gépet csavarozzátok az asztalra, nehogy elemelkedjen... ;]

Este próbálom én is...

(#109358) Xaels válasza White Wolf (#109354) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem itthon eleve csak mobilnet van. Telenor Hipernet, erről megy a gyerekeknek a TV is illetve párom is folyamatosan rajta lóg. PC-n is simán játszottam multit(Doom, BF, D3), PS4-en Destiny meg Uncharted4 is gond nélkül megy vele.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#109359) leslieke válasza SenorDave (#109340) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Este telepítem is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#109360) func93


func93
senior tag

Valaki játszik már a NieR: Automata-val?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#109361) PowerBuldog válasza func93 (#109360) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Néztem videókat, előzeteseket stb, de nem értem mire a nagy hype meg a metacritic 90-es értékelés. :F

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#109362) Vadernagyúr válasza Xaels (#109358) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Neked korlátlan a mobilneted? Azért,ha multizol,biztos kell neki adatforgalom :)

PSN: joskovagyok199

(#109363) White Wolf válasza Madwe (#109355) üzenetére


White Wolf
tag

Azt látod nem néztem.Csak le és fel töltést.

(#109364) White Wolf válasza Xaels (#109358) üzenetére


White Wolf
tag

Köszönöm.Utána nézek a szolgáltatóknak.Milyen csomag ajánlat van.

(#109365) james001 válasza func93 (#109360) üzenetére


james001
veterán

Már márc. 3 óta. K.va jó játék,mindenképp ajánlom azoknak akik szeretik a hack n slash játékokat. :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#109366) White Wolf válasza Madwe (#109355) üzenetére


White Wolf
tag

Akkor ez nem jó?Ping:79,0 ms Letöltése:24,1 Mbit/s Feltöltés:10,5 Mbit/s ez voda teszt.

(#109367) Adam_Shepard válasza james001 (#109365) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

13 óra :O :O :O

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#109368) Tavares válasza func93 (#109360) üzenetére


Tavares
tag

tudtommal a megjelenési dátuma 03.10

(#109369) Madwe válasza White Wolf (#109366) üzenetére


Madwe
nagyúr

79ms az szörnyű! 30 alatt valamirevaló, és 10 alatt igazán jó! 79ms az a latencyd, erre jön még a server tickrateje, a kijelződ inputlagja, 79 az nagyon sok! A vezetékesen se jobb?

(#109370) Darth_Revan válasza Xaels (#109343) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Egyértelműen HZD :P

(#109371) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Lehet retard vagyok de neten csak problémákat találtam a témával kapcsolatban.

Az LG féle HDR Pro-t támogatja a PS4 HDR-e? Pl ezzel a TV-vel menne?
[link]

Kereshetőség végett:
LG 50UH635V

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#109372) A`rpi válasza Tavares (#109327) üzenetére


A`rpi
addikt

"Melyik az az avermedia, amelyikhez nem kell PC?"

Game Capture HD ll

(#109373) A`rpi válasza Tavares (#109331) üzenetére


A`rpi
addikt

"ezt most csak én nem értem? :D Árpi, vagy félreolvastál valamit (mondjuk a "törlődnek" részt) vagy tényleg nem értem :D Diablo nekem csak digitálisan volt meg eddig, erről nem tudok nyilatkozni, de más játékoknál ha lemezről váltottam digitálisra, akkor nem törlődtek a mentések, tudtam őket használni, csak igen, nyilván régió kérdése"

A törlődést nem tudom hol olvastad,
én azt írtam ha nem egyezik a régió nem fog menni a mentés.

Csak egy példa, magyar lemezes kettes régiós játékot vásárolt, de anyagi megfontolásból az USA store-ból vásárol 1-es régiójú játékot digitálisan, akkor nem fog menni a játékmentés, amit még a lemezes hazai régiójú játékkal csinált.

[ Szerkesztve ]

(#109374) james001 válasza Adam_Shepard (#109367) üzenetére


james001
veterán

Kibírod ne félj. Addig játszom vele helyetted is ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#109375) jsk


jsk
senior tag

Sziasztok,

Teljesen konzolszűz vagyok (szombattól lesz egy ps4-em), emiatt lenne egy kérdésem, amelyre pro és kontra választ találtam már a google segítségével.

Tehát, ha itt a hardveraprón vásárolok egy használt ps4 játékot (ebben az esetben Battlefield 1), akkor azzal ugyanúgy tudok multizni?

Előre is köszönöm szépen a választ.

[ Szerkesztve ]

(#109376) White Wolf válasza Madwe (#109369) üzenetére


White Wolf
tag

Fejből 7,0Mbit/s 0,5Mbit/s,a ping ?Megnézem otthon ,ha hazaérek.Ami a lényeg 10-15 a jó ping?

(#109377) yusukee


yusukee
aktív tag

Sziasztok!

Letöltöttem a 4.50-et és próbálom beüzemelni az external HDD-t. 1TB, minden particíó törölve róla, PS4-el megformázva exFAT-ra. Amikor rányomok, hogy Format az Extended Storage azt írja, hogy nem lehet, mert nem felel meg a követelményeknek.:

(CE-41902-6)
USB 3.0 or later
250GB min, 8 TB max
Directly connected.

Mindnek megfelel. Futott bele valaki? Direkt ezért vettem tegnap :W

(#109378) m3ss válasza jsk (#109375) üzenetére


m3ss
veterán

:K

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#109379) toompa válasza jsk (#109375) üzenetére


toompa
őstag

Igen. Természetesen ps+ előfizetést kell venned a multihoz.

(#109380) jsk válasza m3ss (#109378) üzenetére


jsk
senior tag

m3ss, toompa: Köszönöm szépen a választ. :R Igen, azt láttam, hogy egy évre 15 000 Ft az előfizetés.

Még egy gyors kérdés. A lemezt ilyenkor benne kell tartanom a ps4-ben? Ha igen, akkor jobb vigyázni rá?:)

[ Szerkesztve ]

(#109381) Dazsar válasza Oppenheimer (#109371) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Kérdés : nem mindegy milyen hdmi kàbelel kötöm össze a tv-t a ps-el?

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#109382) marilllyo


marilllyo
veterán

Ide is bemásolom. Írtam pár szösszenetet a Horizon Zero Dawn-ról.

Nagyon szkeptikusan álltam neki. Engem a tesztek egyáltalán nem győztek meg. Én nekem az nem elég, ha azt olvasom, hogy "azért jó mert szép". De azért a sok 9 pont amit kapott eldöntette velem, hogy megveszem, hisz most sok érdekes cím számomra nem jön.

Az, hogy szép az nem kérdés... Nevetséges amikor az Ubisoft azzal példálozik, hogy azért nem néz úgy ki a Division mint az E3-mas videókon mert a konzolok gyengék. (Jó igen tudom az multiplatform...). De akkor is. Ez valami bődületes. Nagyon sok dolog van ami apróságnak tűnik de mégis megakad rajta a szem, hogy jééé még erre is figyeltek. Ilyen például ahogy megy a csaj. Nem szögegyenesen egymás mellé tett lábakkal, hanem néha csámpázik kicsit. Végül is nem aszfalton hanem a murván futsz. Nagyon klassz, hogy a belterek is ki vannak dolgozva. A tesztben említett robotgyárak konkrétan áll-leejtő minőségűek. Mintha a függetlenség napja egyik űrhajójában mászkerálnál. Lehengerlően hangulatos.

A játékélmény pedig hozza amit kell. Lootolsz-craftolsz a végtelenségig. Viszont sosem érzed majd azt mint pl. a Shadow Of Mordorban, hogy ultimate badass terminátor vagy.

Tény és való...- és ebből szerintem a készítők sem csináltak nagy titkot- a játék lop. Gátlástalanul. Nagyon sok minden van benne amit itt-ott már láthattunk más játékokban. Főleg tényleg a nyomkövetős-beszélgetős-nyomozós részek. Az szinte ctrl+c ctrl+v volt a Witcherből. De nem tudok rájuk haragudni mert igen....a bevált dolgokat szépen összeollózták, hogy itt meglegyen.

Pár szembeötlő hibát azért felvázolnék.
A legesleggázabb az az élővilág. A robotok zseniálisak. A mozgásuk, ahogy csordákban nyomulnak. A reakcióik. Hibátlan. Ámmde...nem sok.... 5-6 féle élő állat ami kóborol. Vaddisznó, róka, nyúl, liba, patkány meg valami mosómedve szerűség. Ezek ilyen nagyon céltalanul lettek leszórva a pályákon. Van belőlük bőven...de azért vicces amikor egy disznó, egy róka egy nyúl és egy liba gondtalanul sétál 5nm-en belül.

Aztán ez a ruha+haj vizesedése. Na ilyen pl. nincs. Csontszáraz vagy az úszás után is.

Többször estem be két tereptárgy vagy textúra közé úgy, hogy csak a load game segített.

Egy kicsit szokni kell ezt a nomád-high tech mashup-ot. Az elején sokszor megakadt a szemem amikor a sziklák közt nyilaztam és felbukkant egy lila hologram.

Én valahogy úgy foglalnám össze ezt játékot mint a korábbi ow játékok jól működő elemeit gondosan összeválogatott egyveleg. Ezáltal viszont felülmúlja a többséget. Maga az innovációt a témája és a világa hozza.

A játékban szinte csak olyan hiányosságok vagy hibák vannak amiket már korábbi nagyra értékelt AAA címekben megbocsájtottunk. Hol van ehhez képest a "egy év után is ugyanúgy" bugos Fallout 4. Ehhez képest az FC sorozat vagy pl. a Divi és társai üresek és monotonak.

Én csak azt tudom mondani, hogy nehéz belekötni ebbe a címbe... de nem is kell. Ilyen játékok kellenek. Minden pillanatában érződik, hogy foglalkoztak vele.
Ilyen játékok miatt játszunk...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#109383) toompa válasza jsk (#109380) üzenetére


toompa
őstag

Igen,a lemeznek játék alatt végig a gépben kell lennie. Annyira azért nem könnyen karcolódik.

(#109384) yusukee válasza yusukee (#109377) üzenetére


yusukee
aktív tag

Na közben megoldódott, az USB kábel nem tetszett neki, kicseréltem egy másikra és már megy is. Fura, mert teljesen megegyezik a 2 kábel.

(#109385) #09198592


#09198592
törölt tag

Sziasztok!
Szeretnék vásárolni egy PS4-et. Az egyik kérdésem, hogy mi a különbség az alap és slim változat között? A másik, hogy érdemes lenne a PROt választani vagy elég használtan pl: normal ps4-et venni 45000k-ért? Szeretnék stream-elni is PS4-ről az exclusive játékokat YouTube-ra. Kell valami a géphez, hogy ezt megvalósíthassam?
Válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#109386) jsk válasza toompa (#109383) üzenetére


jsk
senior tag

Mégegyszer köszönöm szépen a segítséged. Most már csak a kontrollert kell megszoknom :D

(#109387) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Gyerekek. Jön a loco roco remastered ps4re és senki nem szól?
Anno ezért a játékért volt psp-m!
Remélem azt látva hogy egyesek előrendelték mint a huzat jön majd a 2.rész is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#109388) leslieke válasza jsk (#109375) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#109389) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#109387) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Nem szólt, mi? :D. Amúgy orulok neki. Ospn sokat toltam.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#109390) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#109389) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az nem számít mert fórumon kivül szóltál. Pedig ezért járok ide hogy az ilyen gyöngyszemeket beírja valaki. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#109391) dunc válasza #09198592 (#109385) üzenetére


dunc
nagyúr

Erre senki nem lesz hajlandó válaszolni! ;)

(#109392) tonerz válasza jsk (#109386) üzenetére


tonerz
aktív tag

Ismerős vagy nekem a battlefront topikból :)
PS4-en is fogod tolni?

(#109393) hyperspace válasza Kvelstadt (#109387) üzenetére


hyperspace
őstag

Nagyon cuki :) [link]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#109394) Csibor82


Csibor82
csendes tag

Üdv mindenkinek!
A PS4-et jól ismerőktől szeretném kérdezni, hogy van-e arra mód, hogy pl. egy google chromecast-al, vagy valami egyéb okos eszközzel streameljem a játékokat egy projektorra?

Ez teljesen halott ötlet, vagy esetleg van rá mód, hogy elkerüljem a HDMI kábel használatát a PS4 és a projektor között?

(#109395) Kvelstadt válasza hyperspace (#109393) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Alap volt hogy mikor szólt Shepard azonnal elő is rendeltem! :)
Azok a zenék meg hangefektek nagyon jók! 10/10 psp játék volt nálam! De még néhány zenéje mindig rajta is van az aktuális telómon azóta mióta ismerem a játékot azaz kb 2007óta.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#109396) #09198592 válasza dunc (#109391) üzenetére


#09198592
törölt tag

Sose volt konzolom és sose foglalkoztam vele. Ezért kérdeztem meg.

(#109397) marilllyo válasza #09198592 (#109385) üzenetére


marilllyo
veterán

1: Design-kevesebbet fogyaszt.
2: Elég a sima is
3. Tudsz yt-re streamelni. Azt hiszem nem kell hozzá semmi.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#109398) #09198592 válasza marilllyo (#109397) üzenetére


#09198592
törölt tag

Köszönöm a válaszodat. :)

(#109399) jsk válasza tonerz (#109392) üzenetére


jsk
senior tag

Igen-igen, nyomtam 1 évig folyamatosan, de PS4-en már nem fogok játszani a Battlefronttal. Meguntam. Jelen pillanatban csak a BF1-el tervezek, de a Battlefront 2-őt biztos meg fogom venni.

[ Szerkesztve ]

(#109400) rezynho


rezynho
újonc

Üdv! Egy kis segítséget kérnék! Ugye ma jelent meg az új frissítés Ps4-hez, én viszont abban a tudatban/tudatlanságban voltam, hogy 2.0-s külső merevlemezt is támogatni fog, nekem az van... E-sata kábelen keresztül viszont menne a 3.0, csak hát olyan be vagy kimenet (ezzel mindig bajban vagyok) meg a konzolon nincs. Nem engedi formázni sem a Ps, usb-vel ha rákötöm kiírja, hogy csak 3.0-s vagy újabb rendszert támogat. E-sata-usb átalakítóval szerintetek menne a dolog? Konkrétan ilyenre gondolok: [link] Nem túl olcsó, ezért nem venném meg feleslegesen... Esetleg ha valakinek van jobb ötlete szívesen hallgatom! Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.