Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109051) Zanik válasza Sirandrish (#109047) üzenetére


Zanik
addikt

Token-ek vannak, azokat lehet becserélni az extra tartalmakra egy kereskedőnél!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#109052) Sirandrish válasza Zanik (#109051) üzenetére


Sirandrish
legenda

Rendben, köszönöm :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#109053) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Hülye kérdés: Horizon előrendelői DLC-t hol kell aktiválni? In-game vagy a sony bolt oldalán felhasználónév -> redeem code menü alatt (Redeem Prepaid Card)?

[ Szerkesztve ]

(#109054) Kvelstadt válasza koncsik (#109022) üzenetére


Kvelstadt
veterán

És ha nyitok egy böngészőt és ott lövök valami kèpet? Elvégre az elv ugyan az. Share homb és save picture.

Sirandrish
Azt hittem most only zelda pörög.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#109055) Sirandrish válasza Kvelstadt (#109054) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jól hitted. Ezt csak betàrazom :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#109056) Vadernagyúr válasza Nayrobi (#109049) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Majdnem az összes csillag megvan.. És a többi esemény,amiben a pályák vannak,nem érhető el,egy kis vásárlás ikon van rajtuk,ami ps store-ba vezet :)

PSN: joskovagyok199

(#109057) brumi1024 válasza Darth_Revan (#109053) üzenetére


brumi1024
veterán

Sony bolt.

(#109058) hyggelig válasza LeventeV (#109046) üzenetére


hyggelig
senior tag

Az előző három Uncharted tervben van, mert a 4 nagyon bejött. Jó lenne az egész sztorit végig átélni, mert - igaz, sok utalás volt a játék közben is az első háromra - úgy az igazi.

A Last of Us-t nem tudom. Láttam már a teljes gameplay-t. Talán, ha kijön a 2. rész, akkor meglátom. :)

és persze köszi :)

(#109059) Sanyyka válasza A`rpi (#109032) üzenetére


Sanyyka
aktív tag

Elnézésedet kérem és mindenki másét is, akit felháborított a válaszom.
Félreértettelek, lekezelőnek éreztem a válaszod, most már látom, hogy egyáltalán nem volt az és köszönöm a kiegészítést is, ebben az irányban igyekszem okoskodni.
Van mit... :-)

(#109060) Nayrobi válasza Vadernagyúr (#109056) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ja már tudom mire gondolsz. Igen, azokhoz kell season pass. De a helyszínek ugyanazok, tehát ilyen szempontból nem ad többet.

(#109061) Kvelstadt válasza Sirandrish (#109055) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na azér mondom! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#109062) Vadernagyúr válasza Nayrobi (#109060) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Jaaaa,értelek :)

PSN: joskovagyok199

(#109063) james001 válasza Adam_Shepard (#109001) üzenetére


james001
veterán

Akkor lövök is pár Nier Automata képet háttérnek ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#109064) koncsik válasza Kvelstadt (#109054) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Általában Link pörög, Andrishnál duplán. :DDD

Böngészős háttérkép: "Custom Wallpapers: This update adds the ability to set your favorite in-game screenshot as the background image for PS4’s home screen." - szóval szerintem nem, de jó lenne, ha mégis beválna az ötleted. :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#109065) Kvelstadt válasza koncsik (#109064) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Csak nincs semmi ami nézi hogy ingame képet lőttem e. Mert én egyből arra gondoltam hogy megyek böngészőbe és keresek valami háttérnek vslót mert se a mozgó témák nem tetszenek se ami képeket beleraknak témába.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#109066) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#109065) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ez mostmár pár óra múlva kiderül. - azert egy jo zeldas ps hatter elegge trancsír lenne mi?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#109067) batai15 válasza Adam_Shepard (#109066) üzenetére


batai15
félisten

úgyse lesz zelda nem? akkor minek? :DDD :DDD

(#109068) Xaels


Xaels
félisten

Múltkor keresett valaki Hori TAC Pro-t nem? Most láttam egyet egész jó árban aprón miközben Horizont vadásztam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#109069) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Apropó, Horizon! Ezek a kód formátumú hirdetések ilyen beragadt press kódok lehetnek?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#109070) tothl válasza Adam_Shepard (#109069) üzenetére


tothl
addikt

Én mindenesetre beaktiváltam egy ilyet és működött.

(#109071) func93


func93
senior tag

PS4-en létezik még olyan gomb kombináció még a bekapcsolás előtt, ami ilyen öntisztítás volt, mint a PS3-nál, hogy felpörgette a ventiket?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#109072) Adam_Shepard válasza tothl (#109070) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Csak, azért kérdem, mert a GOW4-nél is volt ilyesmi és ott nem kevés vouchert-kódot deaktiváltak.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#109073) marilllyo válasza Adam_Shepard (#109069) üzenetére


marilllyo
veterán

Én is így vettem!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#109074) tothl válasza Adam_Shepard (#109072) üzenetére


tothl
addikt

Nagyon fogok akkor örülni. :D

(#109075) erahurka válasza func93 (#109071) üzenetére


erahurka
félisten

Lehet én tudom rosszul, de ez a megoldás PS3-nál nem volt ajánlatos, mert úgy érte el a felpörgő ventiket, hogy 100%-osan leterhelte a processzort és kvázi a megsülő gépet próbálta visszahűteni.

(#109076) func93 válasza erahurka (#109075) üzenetére


func93
senior tag

Hoppá.. akkor nem is kérdeztem semmit. :DDD

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#109077) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Üdv. Előre is elnézést ha hülyeséget kérdezek, de soha nem volt konzolom. Ma veszek egy ps4 pro-t és arra lennék kíváncsi hogy mire kell oda figyelni beállítások terén? 2. Monitoron használnám ( asus rog swift 34" wqhd), mennyire jó 5 let? Eddig csak pc-n toltam a gamekat szóval 0 tapasztalat konzol téren. Válaszokat előre is köszönöm

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#109078) Madwe válasza kisbancsa (#109077) üzenetére


Madwe
nagyúr

Csak fullhd vagy 4k jelet tud kiküldeni, 1440p-t nem, uh nem a legjobb ötlet olyan monitorra kötni, mert nem tudsz rá natív felbontást küldeni.

(#109079) oriic válasza Adam_Shepard (#109072) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az az amazon hibaja volt. Amugy kesobb ujra aktivaltak a kodokat.

Live-Die-Respawn

(#109080) kisbancsa válasza Madwe (#109078) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Hmm gondolom akkor ez így a kalács szitu. Az a baj hogy tvm nincs,és nem igazán akarok venni :/ semmi alternatív megoldás nincs erre?
Más : pls plust csak akkor kell igényelni ha online akarok játszani? Anélkül is megkapom a gépre a frissítést ha nem veszem meg?

Most találtam hasonló paraméterekkel tolja a srác
[link]

[ Szerkesztve ]

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#109081) A`rpi válasza kisbancsa (#109080) üzenetére


A`rpi
addikt

"Hmm gondolom akkor ez így a kalács szitu. Az a baj hogy tvm nincs,és nem igazán akarok venni :/ semmi alternatív megoldás nincs erre?

Most találtam hasonló paraméterekkel tolja a srác
[link]

"

Legjobb képminőség érdekében natív felbontáson érdemes fogyasztani a tartalmakat, ettől el lehet térni, de ilyenkor teljes képernyőn torzítja a kijelző a képet, ami akár lehet zavaró is. (Simán el tudom képzelni hogy nem is fog zavarni.)

"Más : pls plust csak akkor kell igényelni ha online akarok játszani? Anélkül is megkapom a gépre a frissítést ha nem veszem meg?"

Plus előfizetés nem kötelező, csupán opcionális, erről bővebben többek között legfelülre görgetve a téma összefoglalóban tudsz olvasni.

Hibajavítások / frissítések / patch-ek letöltéséhez,
és a f2p játékok online használatához nem kell plus előfizetés.

(#109082) Madwe válasza kisbancsa (#109080) üzenetére


Madwe
nagyúr

Veszel egy FHD vagy 4k monitort :D? Fhd monitor már fillérekért van...
Amúgy ha úgysincs 4ks kijelződ szerintem felesleges a pro, de nem akarok hitvitát kezdeni itt újfent :D De pl a pro s a sima különbözetéből ki is jöhet egy FHD monitor :P

[ Szerkesztve ]

(#109083) Deck válasza Madwe (#109082) üzenetére


Deck
titán

Hú pedig mi jön most.. Fight ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#109084) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#109066) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A win xp-s gyári háttér van tervben. :DDD

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#109085) kisbancsa válasza Madwe (#109082) üzenetére


kisbancsa
senior tag

tehát inkább egy ps4 slim? Konkrétan van jelentős különbség a 2 között? Persze tudom van, de mégis, játékos szemmel kérdezem.

[ Szerkesztve ]

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#109086) hyggelig válasza kisbancsa (#109085) üzenetére


hyggelig
senior tag

Ha nincs 4k-s monitorod vagy tv-d és nem szeretnéd VR-t használni, akkor felesleges pro-t venni.

(#109087) kisbancsa válasza hyggelig (#109086) üzenetére


kisbancsa
senior tag

fent Írtam hogy mivel akarom tolni (monitor, wqhd vagy mi a franc ez a felbontás :D) 500gb elég a slimből?

[ Szerkesztve ]

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#109088) krx21 válasza hyggelig (#109086) üzenetére


krx21
nagyúr

Ne jelentsük már ez így ki, mert ez nettó megtévesztés! Pláne, hogy napokon belül itt a boost mód...
Az egészben az a ironikus, hogy legfőképp azok írják akiknek nincs a birtokában PRO.
Tele van a youtube teszt videókkal és a net infókkal, mindenki majd eldönti...

(#109089) Darth_Revan: Igen, lehet így is fogalmazni :K

[ Szerkesztve ]

(#109089) Darth_Revan válasza hyggelig (#109086) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Az picit túlzás. Ha van rá lóvé akkor Pro-n simán jobban megéri. Jobb teljesítmény illetve jovobiztosabb.

(#109090) Deck válasza krx21 (#109088) üzenetére


Deck
titán

Van erre topik is. Melyik konzolt vegyem címmel. Mert itt csak megint megy majd a háború.

PS5

(#109091) jsk válasza hyggelig (#109086) üzenetére


jsk
senior tag

Olvasva a fenti párbeszédet most már én is elbizonytalanodtam, hogy slim vagy pro legyen :) Felváltva használnám fhd tv-n (40inch) és fhd monitoron (még egy ideig 24inch).

(#109092) Madwe válasza Darth_Revan (#109089) üzenetére


Madwe
nagyúr

ps4 slim 75k, pro pedig 135k. Az majdnem 2x annyi, ha ez FHD kiejlző esetén vkinél ok, s ezért cserébe kap esetenként kb 10-20% több fpst, akkor nem szóltam. Azért a játékok nagyja tartja a 25-30 fpst, pron ez boost móddal stabilabban tartja a 30at. Kérdés az az 5 fps megér e 60kt?
Ok, ha 1tbos slimet nézek akkor nem 60k hanem csak 40k a különbség, de ha vki pl nem vesz digitálisan neki elég az 500as is...

#109087) kisbancsa 500GB elég, ha csak lemezesen akarsz főleg játékokat venni. Ha digitálisan szeretnél, akkor még az 1tb is viszonylag hamar kevés lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#109093) Zanik válasza Madwe (#109082) üzenetére


Zanik
addikt

Sima PS-ről nem éri meg váltani (ennek ellenére én megtettem), viszont új vásárlásnál szerintem megéri a Pro a Slim-mel szemben, akkor is ha csak FullHD kijelződ van. Pont a HZD-nélkül váltottam (egy CUH-1116-t cseréltem le), és érezhető volt hogy erősebb vas van a játék alatt. Egész egyszerűen a Pro jövőbiztosabb.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#109094) Vadernagyúr válasza Madwe (#109092) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Attól,hogy digitálisan veszel játékokat,még nem muszály mindnek feltelepitve lenni,csak amit éppen játszol :) Aztán úgy is letöltheted bármikor,ha már megvetted :D

PSN: joskovagyok199

(#109095) krx21 válasza Madwe (#109092) üzenetére


krx21
nagyúr

Egyértelműen 1Tb-ost nézzél, igen. 500-assal számolni manipuláció lenne...
Egyébként 30fps esetén 2-3fps mínuszba elég, hogy komoly drop legyen belőle.
Valamint a PRO előnye a jövőben csak nőni fog...

(#109096) Madwe válasza krx21 (#109095) üzenetére


Madwe
nagyúr

Olyan szempontból nem manipuláció az 500as, ha elég az is, nem :D?
Persze, 2-3 fps drop is zavaró tud lenni, kérdés mennyire? megér +40/60k-t? én pl már eleve a 30fpst is egy elég nagy érvágásnak tartom, az h esetenként beesik kicsit, hát istenem, ez van :D Ahol érdekel az fps, ott pcn játszom:) De valóban jobb ezt a melyik konzolt topikba átterelni mint h megint itt szétoffolódjon a topik, s én kezdtem, elnézést!

(#109097) Wlac válasza hyggelig (#109086) üzenetére


Wlac
Ármester

Sőt, elég bele egy 100 gigás HDD is, hiszen egyszerre csak egy játékkal tud játszani...

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#109098) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Oké marad a pro, és hó végén max veszek 1 tv-t :D köszönöm a pro kontra érveléseket. Nem szeretnék évente konzolt cserélni ( mondjuk ahogy néztem nem is szokás), + javarészt pcn tolom a dolgokat. Csak hát a horizon zero dawn. Lehet beteg hogy emiatt veszek konzolt, de ez van :D köszönöm a helpet again :) :R :R

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#109099) Vadernagyúr válasza Wlac (#109097) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Te egyszerre 10-el szoktál naponta? Komoly lehet :)) :D

PSN: joskovagyok199

(#109100) Deck válasza Madwe (#109096) üzenetére


Deck
titán

3 év és itt a ps5 :D

Vadernagyúr: Nekemis van fenn annyi játék, sőt több is. 2 en játszunk a ps4en. Nem akarok mindig ugyanazzal játszani, hamem amihez kedvem vagy hangulatom van. Amúgy meg 1TB nem dísznek vettem ekkora tárhellyel :D

[ Szerkesztve ]

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.