Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109901) Nyaki78 válasza ***ANDRÁS*** (#109841) üzenetére


Nyaki78
csendes tag

FPS játékokon kívül szerintem bűn Hori-val játszani, controller a tökéletes ezek irányítására csak gyakorolni kell sokat vele, de adja magát amint beszippant egy játék atmoszférája.

Nekem is szoknom kellett anno főleg úgy soha azelőtt nem volt konzolom. Rögtön a LoUS, GoW3 és Uncharted trilógiával kezdtem, mondanom sem kell annyira elvarázsoltak ezek a játékok kezdésnek, eszembe sem jutott Hori használata pedig ott fityeg nálam az is. FPS lövöldére támad kedvem akkor előkapom a kényelem miatt, egyébként mindenre másra ott a controller :)

Y.N.W.A.

(#109902) #32256704 válasza Nyaki78 (#109901) üzenetére


#32256704
törölt tag

Én pl nem tudok FPS játékot 20 percnél tovább controllerrel játszani, mert rosszul leszek utána. Elkezd émelyegni a fejem és hányingerem lesz. Egérnél ez egyáltalán nincs meg.
Illetve csak FPS játékokban áll elő ez a jelenség, minden másra tokéletes a controller.

(#109903) Nyaki78 válasza A guru (#109866) üzenetére


Nyaki78
csendes tag

Szubjektív véleményem, nem éri meg csak az alapjáték, Ha teheted ls lesz rá lehetőséged csak és kizárólag az Ultimate Edition a te jó barátod. Benne van az összes DLC ami biza fegyverek, hősök és újabb pályák miatt lesz teljes értékű az a játék.

Y.N.W.A.

(#109904) ProEvoFan válasza Nyaki78 (#109901) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez mekkora "csíterség" (már bocs). És még hivatalos is. Ezzel multi fpsben alázol kb minden gamepaddal játszó játékost.

[ Szerkesztve ]

(#109905) gamegod


gamegod
senior tag

külső vinyót milyent ajánlotok?

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#109906) xTc


xTc
aktív tag

Sziasztok,

azt szeretném kérdezni, hogy ha most van 1 hónapos ps plus előfizetésem, de vennék hozzá még egy 1 éveset, akkor összeadódna a felhasználó időkeret?

Előre is köszi.

(#109907) Nyaki78 válasza ProEvoFan (#109904) üzenetére


Nyaki78
csendes tag

Elfogadom és tiszteletben tartom a válaszod :)

A Battlefronton kívül semmi más FPS-t nem játszom multiban max. Coop módban (Far Cry 4) csak kampányt a saját kényelmem miatt. A véleményem a csíterségről, egy Hori-val olyan messzi vagy az előnyszerzés controller-essel szemben mint ide Baktalórántháza. Tapasztalat simán szétszednek, mivel egyszerűen nem tudja rendesen leszimulálni a pc-s irányítást. Kényelmesnek viszont kényelmes 'single' terén. Azt már hozzá sem teszem külföldi gémerek között jóval többen használnak ehhez hasonló ketyeréket simán észrevehető és nem a Horit...

Aki azért áldoz pénzt és szerez be egy ilyen kiegészítőt mert jó nagy előnyre akar szert tenni csak és kizárólag multi terén az jó nagyot fog koppanni Hori terén. Azok a ketyerék melyeket lehet buherálni pc-n keresztül mint a XiM4 és társai, na ott már jogos lehet a a jogosulatlan előny, ezek kütyük már valóban képesek majdnem 100%-ban a pc hatást leszimulálni egy precíz beállítással játékonként.

Y.N.W.A.

(#109908) Nyaki78 válasza xTc (#109906) üzenetére


Nyaki78
csendes tag

A kérdésedre a válaszom igen hozzáadódik.

Y.N.W.A.

(#109909) F.B.I. válasza gamegod (#109905) üzenetére


F.B.I.
veterán

Amire van pénzed...általában komplett megoldás, 1Tb-os (ettől kisebbet nem vennék) olyan 20-22K-tól megy, MAXTOR, HGST, WD, Samsung. De tessék, egyszerűbben.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#109910) xTc válasza Nyaki78 (#109908) üzenetére


xTc
aktív tag

Köszönöm a segítséget. :R

(#109911) echterion válasza RockHaRD (#109900) üzenetére


echterion
nagyúr

UK account-tal az UK store lesz elérhető és az ott aktiválható kulcsok lesznek elérhetők. Ha az amcsi fifához kell account, akkor az csak amcsi vagy kanadai account-tal fog működni.

**********

(#109912) ProEvoFan válasza Nyaki78 (#109907) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Elnézésedet kérem, nem akartalak csalónak nevezni.

(#109913) eisento válasza RockHaRD (#109882) üzenetére


eisento
addikt

Asszem mult heten volt ea akcio, 7500 volt a sima majdnem 10k volt a deluxe valtozat

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#109914) asuspc96


asuspc96
senior tag

Helló!

Tudtok eredeti ps4-es joytick létezéséről ami vezetékes ?
Pc-hez kellene, lehetőleg ne valami gagyi kópia legyen :DDD

(#109915) Xaels válasza ProEvoFan (#109904) üzenetére


Xaels
félisten

Tegyük hozzá a Hori sem ugyanolyan mint a PC-n.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#109916) hitchins válasza RockHaRD (#109900) üzenetére


hitchins
őstag

Csak a psplus elofizetes miatt akarsz uk profilt?
Mert szerintem emiatt felesleges. Ps plust magyar accra is lehet venni ennyiert itthon. Az akciok sem jobbak mint a magyar storeban.
Ha mar mindenkeppen kulfoldi profil kell akkor us profilt vennek ott tobb mas akcio szokott lenni es sokszor van nagyobb engedmeny.
Arra viszont figyelni kell hogy us storeban csak feltoltokartyaval tudsz fizetni mert magyar kartyat nem fogad el.
Viszont us kartyat sok helyen lehet venni pcgamesupply-on pl sokszor van 30%-os akcio a 10-20-30 usd kartyakra es par percen belul kuldik.

(#109917) akangels válasza asuspc96 (#109914) üzenetére


akangels
tag

Mint ha létezne a vezeték nélkülihez PC USB Adapter , az nem jó ? :D

(#109918) SH4D0W2011 válasza asuspc96 (#109914) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Parancsolj. :DDD

(#109919) asuspc96


asuspc96
senior tag

akangels: valóban, csak gondoltam olcsóbban megúsznám a történetet, ha vezetékest vennék :D

SH4D0W2011: nem rossz, futottak még kategóriában elmegy :DDD

De akkor 100 szónak is 1 a vége...nem létezik ilyen

(#109920) echterion válasza hitchins (#109916) üzenetére


echterion
nagyúr

A kanadai még olcsóbb. Jelenleg az, vagy a hong kong-i éri meg legjobban.

(#109914) asuspc96: Miért nem jó az eredeti vez. nélküli egy micro usb kábellel? Én így használom a Fifa 17-tel, teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

**********

(#109921) gyuribácsi88 válasza asuspc96 (#109914) üzenetére

Én a ps4 vezeték nélküliét használom pc-hez, annyi hogy rádugom a vezetéket, és voálá már vezetékes is, de lehet venni hozzá usb-s wireless adaptert is, és akkor nem kell a kábellel vacakolni.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#109922) ViktorHUN79 válasza hitchins (#109916) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Nameg ha nem magyar store-ba regizzik az ember akkor a magyar feliratos játéknál se lesz magyar felirat.

(#109923) alratar válasza asuspc96 (#109914) üzenetére


alratar
addikt

DS4 + a hozzá adott USB kábel mért ne jó?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#109924) asuspc96


asuspc96
senior tag

LOL :DDD

Eddig ezt, hogy adnak hozzá usb kábelt, még sehol nem olvastam...ha tudtam volna nem bonyolítom túl ennyire...
Mindegyikhez adják a dobozba, vagy külön ilyet kell venni ? [link] pl itt nem is látom a leírásba a kábelt, külön már találtam 2,5k-ért...

szerk.:
Ja igen, mlg annyi, hogy a sima, és a V2-es között mi a különbség ? :F

[ Szerkesztve ]

(#109925) ViktorHUN79 válasza alratar (#109923) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Miért ne lenne jó, teljesen jó hozzá legfeljebb, csak hogy ha a hossza nem elég akkor kell egy hosszabbat beszerezni.

(#109926) echterion válasza asuspc96 (#109924) üzenetére


echterion
nagyúr

Bármilyen micro usb kábel jó hozzá. Akár a telefond töltőkábele is (már ha nem apple telcsi...). :))

**********

(#109927) brumi1024 válasza echterion (#109926) üzenetére


brumi1024
veterán

Láttam én már olyan micro USB-t ahol csak a Vcc és a GND volt bekötve (töltőkábel és spóroltak), így adatátvitelre alkalmatlan (van is két ilyen kábelem), na ez nem alkalmas, de persze nagyon ritka.

[ Szerkesztve ]

(#109928) erahurka válasza asuspc96 (#109924) üzenetére


erahurka
félisten

Az analóg karok minősége jobb az új kontrollernél, ezt leszámítva csak apróbb kozmetikai változtatások. Illetve a touchpad felülső része átlátszó, így felül is látszik, milyen színűen világít az a hatalmas "lámpa" a kontroller elején. Ezen kívül beállítható, hogy kábeles csatlakozás esetén a vezetéken keresztül kommunikáljon a géppel és ne Bluetooth-szal.

Kábellel kapcsolatban: én nem használom azt amit adtak hozzá, mert szerintem túl merev, annak idején a PS3 kontrollerem csatlakozóját is kontaktossá tette... Telefontöltő sokkal flexibilisebb, azzal szívesebben töltöm/használom.

(#109927) brumi1024: Mindegy alkalmas-e adatátvitelre, majd Bluetooth-szon keresztül kommunikál a géppel.

Más: Ti sem tudtok most bejelentkezni PSN-re weben keresztül?

[ Szerkesztve ]

(#109929) echterion válasza erahurka (#109928) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem megy.

(#109927) brumi1024: Van itthon kb. 15 féle kábel, mindegyikkel megy. Biztos van olyan is, amit te mondasz, mondjuk ezerből egy, de telefon mellé nem olyat fognak adni, mert az egyben a telefon adatkábele is.

**********

(#109930) brumi1024 válasza echterion (#109929) üzenetére


brumi1024
veterán

Persze, ritka, csak érdekességképp mondtam.

erahurka: Viszont akkor a kábel felesleges, ha fel van töltve a kontroller, illetve mindegy hova dugod.

(#109931) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Csak jelezni szeretném, hogy az ASMEDIA 1351 SATA III to USB 3.1 átalakító úgy tűnik, hogy mégsem akar működni a PlayStation-nel, legalábbis a Slim-emben. Összekötés után egyáltalán semmi jele annak, hogy bármi is be lenne dugva. Többféle ASM1351-es firmware-rel is megpróbáltam, meg számos vinyóval, de sehogyan sem oké. Ellenben pl. az ASMEDIA 1153E vezérlő az szépen teszi a dolgát...
Jeleztem az ügyfélszolgálatnak, és bár megoldást egyáltalán nem várok tőlük, de talán a PS operációs rendszerének a fejlesztőihez majd eljuttatják a dolgot.

<-ƘƘ->

(#109933) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Üdv. PS4 Slimre rá lehet kötni a Logitech Z906 hangrendszert :F Amúgy meg néztem videókat, hol halk volt, hol hangos. Volt már első kiadású PS4-em, de az baromi hangos volt, most ahhoz képest hol van a Slim? :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#109934) Robi86 válasza SH4D0W2011 (#109932) üzenetére


Robi86
senior tag

Örülünk, Vincent? :)

(#109935) krx21 válasza Scholes9 (#109933) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát valami plusz kütyü kell hozzá, mert úgy tudom nincs optikai kimenet a slimen...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#109936) RockHaRD


RockHaRD
addikt

PSN Plusszal nem kapom meg a korábban megjelent havi ingyenes játékokat, ugye?

(#109937) SH4D0W2011 válasza Robi86 (#109934) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Elég nagy állatságnak ígérkezik. :DDD

(#109936) G^zC^mp€r: Az előzőeket nem. :(

[ Szerkesztve ]

(#109938) Scholes9 válasza krx21 (#109935) üzenetére


Scholes9
nagyúr

És ezt, hogy kötöm össze a PS-sel? Mivel csak 1 HDMI van rajta, az meg megy a monitorra :B Mondjuk az vicc, h nem fért rá az optika a konzolra :U :(((

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#109939) krx21 válasza Scholes9 (#109938) üzenetére


krx21
nagyúr

2 hdmi. 1be 1 ki... Nézd a képeket...

[ Szerkesztve ]

(#109940) leslieke válasza RockHaRD (#109936) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem, csak az újakat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#109941) hitchins válasza Scholes9 (#109933) üzenetére


hitchins
őstag

Nekem slim a tvre van kotve a tv meg tovabbkuldi a jelet a hifinek. Kozvetlent nem tudom mert ugye optika nincs.
Sokkal halkabb. Elso seria nalam 2 honapig volt de idegesitett. Estenkent ha csend volt nagyon zavart. Mar a masodik fat seria is halk volt a slim hasonlo talan minimalisan meg halkabb en legalabbis nem hallom a hangjat meg este sem.
Marmint ha a gep altal keltett zajrol beszelunk.

[ Szerkesztve ]

(#109942) d.beni


d.beni
aktív tag

Sziasztok!
Megvettem a star wars battlefront sima verziojat par hete.
Ma ugy dontottem megveszem az "upgrade ultimate edition"-t. Amikor megvettem valami hibat irt ki...
A penzt levette. Kaptam is rola egy emailt a sonytol hogy a walletra kerult a penz. A jatek vasarlasarol meg nem kaptam emailt.
A store ban azt irja hogy megvettem mar. Ja es hogy le is toltottem + a gep is kiirta hogy letoltve van 1mb os fajl volt. A lenyeg nem tolti le a kiegeszitoket, a jatekban pedig bedob a store ba ha valamelyik kiegeszitos palyat valasztom. Mi a megoldas erre a gondra? Megprobaljam letorolni es ujratelepiteni?

(#109943) d.beni


d.beni
aktív tag

Na rajottem a gondra. Nem kicsit atveros ez a csomag. Az a neve hogy "ultimate upgrade pack", amibol arra kovetkeztet az ember, hogy a battlefront ultimate edition kiadasara boviti ki a jatekot, (ez tartalmazza a season pass-t) de nem tartalmazza!
Ha ezt tudom, meg se vettem volna... :((

(#109944) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Köszönöm a válaszokat :R :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#109945) moya#no1


moya#no1
aktív tag

Üdv srácok. Nézegettem extra hűtős megoldást ps4 pro gépemhez. Verticális álványon gondolkozom, de azt halottam, hogy hosszú távon nem tesz jót a gépnek, karcolni fogja a lemezeket :F mendemonda vagy van valami valóság alapja ? :U

Just Ride KTM

(#109946) krx21 válasza hitchins (#109941) üzenetére


krx21
nagyúr

Avval az a probléma, hogy bukod az 5.1-es hangzást... Nem? A TV-k nem nagyon tudnak tovább küldeni 5 csatornát.

[ Szerkesztve ]

(#109947) tonerz válasza d.beni (#109943) üzenetére


tonerz
aktív tag

Mivel neked megvan a sima verzió ezért semmi ultimates okosságot nem kell megvenned (felesleges).
A season pass kell neked és azzal megvan az összes dlc.

(#109948) erahurka válasza SH4D0W2011 (#109932) üzenetére


erahurka
félisten

Ezt hogy kell érteni vajon? Áprilisban a Plus előfizetők ingyen megvehetik, vagy a Plus előfizetők számára mindig ingyenes lesz a játék?

(#109949) Carlos Padre válasza SH4D0W2011 (#109918) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A Nacon nem PC kompatibilis.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#109950) Carlos Padre válasza alratar (#109923) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A regebbi ds4 nem működik kábellel, csak wireless.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.