Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109551) Elims válasza Zanik (#109509) üzenetére


Elims
veterán

Nekem is az a 20.évfordulós a kedvencem és nem cserélném le semmiért. :-)

Prof: Köszi az írást!
Gratulálok a platinához!!Gyors voltál! :-)

A képek majd' lemásznak a kijelzőről!!Nem vmi 4k-s film ez?? :-))

(#109552) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#109504) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az az emberes mennyiségű játék :C

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#109553) Prof01 válasza Elims (#109551) üzenetére


Prof01
veterán

Köszi! A legszebb az egészben, hogy sima PS4-en készültek FHD-ban. :)

(#109550) leslieke: Köszi!

(#109533) alratar: Sajnos kimaradt.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#109554) Gabor0224 válasza Mister_X (#109535) üzenetére


Gabor0224
csendes újonc

Kösz, bocs, hogy nem olvastam vissza.

Közben a játék meg fél óra után mindig ugyanott crash-sel. CE-34878-0 hibakódot ír ki. A Sony a honlapján a játék és a szoftver frissítést ajánlja, valamint az újratelepítést, de egyik sem oldja meg a problémát. Viszont láttam másnál is előfordul más játéknál... Erre még nem találtam semmi megoldást. Esetleg tippek?

(#109555) Cry0


Cry0
őstag

még lenne egy kérdésem
ha van egy régi psn fiókom a meglévő e-mailcímemen azt a fiókot hogyan tudom törölni ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#109556) lui24


lui24
tag

A Division demoban csak játék alatt számolja az időt? Egyszerre bele kell tenni a a hat órát?

(#109557) ViktorHUN79 válasza lui24 (#109556) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Csak a játék alatt tehát ha pl. napi félórát játszol akkor akár 12napig is kitarthat.

(#109558) Tegla80


Tegla80
addikt

Asszem nem volt meg...Steep/free-weekend van annak akit erdekel a game.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#109559) A`rpi válasza Cry0 (#109555) üzenetére


A`rpi
addikt

"még lenne egy kérdésem
ha van egy régi psn fiókom a meglévő e-mailcímemen azt a fiókot hogyan tudom törölni ?"

Régi fiókkal belépsz, megváltoztatod az emailt.

Regisztrálsz új fiókot, beírod a régi E-mail-ed.

(#109560) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Vennék újra ps4-et, de nem tudom, hogy megéri e a felárat a pro?

Megéri? :)

(#109561) krx21 válasza sittes79 (#109560) üzenetére


krx21
nagyúr

Akinek van, azt mondja megéri... Akinek nincs, az azt mondja nem éri meg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#109562) gyuri00 válasza ViktorHUN79 (#109557) üzenetére


gyuri00
aktív tag

és azt nem tudod h miért van, megcsináltam a rendőr kapitányos küldetést utána a következő küldetésnél a manhattani városrészéhez kellene menni de a kapu be van zárva és annyit ír hogy adatgyűjtés még 10 óra :F

(#109563) A`rpi válasza sittes79 (#109560) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok,
Vennék újra ps4-et, de nem tudom, hogy megéri e a felárat a pro?
Megéri? :)"

Ha megvan rá a gempa, mit görcsölsz?
PRO extra teljesítményt nyújt némi felárét cserébe.

Ha az ár érték arány számít, esetleg használt garis is szóba jöhet, akkor FAT, vagy Slim, egyéb esetben ott lesz a PRO. :)

(#109564) #45378816


#45378816
törölt tag

Egy hülye kérdés, de lehet már lehetséges ez is, szóval ha valaki kreál egy party-t a ps-en, akkor olyan ember is tud csatlakozni, aki nincs a konzolnál?

Mobil app-ról be lehet menni szobába, ha jól tudom, de ami most a kérdés, hogy PC-ről lehet ilyet?

(#109565) ViktorHUN79 válasza gyuri00 (#109562) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Szerintem még nem töltődött le a teljes játék, és ami ahiz kell méd nemjött le a ps-re, legalábbis nekem ez volt.

(#109566) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#109552) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Most bőven elég. Gépcsere után nem kezdtem el lehúzni mindent mert minek? Most csak ezt tolom és nem is kell más. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#109567) Zanik


Zanik
addikt

Most nézem a HZD-t még februárban vettem, így nem játszik az áprilisi 3k visszapénz.....kéne venni valamit 15k-ért... :U

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#109568) Norbi8 válasza Mister_X (#109532) üzenetére


Norbi8
csendes tag

Szia !

Itt vannak a részletek:

https://www.playstation.com/en-gb/legal/march-cashback/

Ez nem említi, hogy egy vásárlással kell túllépni, de egy másik oldalon mintha azt láttam volna, hogy a márciusi összvásárlásaidnak kell 15.000 ft-os határt elérnie.

Viszont nekem egy másik kérdésem lenne ugyanezzel kapcsolatban, mert egy picit megijedtem.

A fenti oldal azt mondja, bármilyen Store-ban történő item megvásárlása részt vesz az akcióban. Ennek ellenére, ha a Cashback pontra kattintotok a Store-ban, akkor nem minden játék címet listáz, pl a mostani dupla kedvezményes címek közül se mindent, amik közül válogattam és annyit vettem, hogy átlépje a 15.000 ft-ot...
Nem tudom mi lesz, mert a vásárláson kívül semmi visszaigazolást sem kaptam arról, hogy a voucher járna...

Valaki tud erről pontosat mondani ?

PSN: Norbi819

(#109569) lui24 válasza ViktorHUN79 (#109557) üzenetére


lui24
tag

Köszi

(#109570) Nayrobi válasza Norbi8 (#109568) üzenetére


Nayrobi
őstag

Minden vásárlás, ps+ is, március hónapban kell elkölteni a 15ezret, nem muszáj egyszerre. A vouchert áprilisban kapod meg mailben, még abban a hónapban be kell váltani, de levásárolni bármikor le lehet.

(#109571) Zanik válasza Norbi8 (#109568) üzenetére


Zanik
addikt

Hoppá, a HZD-re mégis érvényes:

"Any items available in an Applicable Store (including any pre-order purchases of the Horizon Zero Dawn game completed before the Opening Date)."

A voucher meg gondolom wallet-hez adja az összeget. Jó lesz ez...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#109572) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Nem akarok nagy hülyeséget kérdezni,de ha 15k-ért vásárolok store-on,akkro majd visszafogom kapni más játékokra? :)

PSN: joskovagyok199

(#109573) ImpersonatoR válasza Prof01 (#109518) üzenetére

Ki lehet platinázni anélkül hogy végig kéne játszani újra/más nehézségi fokozaton?
Ami kimaradt remélem engedi a story vége után megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#109574) Prof01 válasza ImpersonatoR (#109573) üzenetére


Prof01
veterán

Persze, nincsenek nehézségi szinthez kötött trófeák.
Az utolsó fő quest újrajátszható bármennyiszer (The Looming Shadow), így az egyetlen kihagyható trófea is megszerezhető a stáblista után. Ajánlom ezt a videót figyelmedbe: [link]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#109575) Vadernagyúr válasza Prof01 (#109574) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Köszi a linket :)

PSN: joskovagyok199

(#109576) SH4D0W2011 válasza Zanik (#109571) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én rákérdeztem erre a Supportnál e-mailben, és nekem azt írták, hogy az februári vásárlás volt, és emiatt nem érvényes. Be is másoltam pár napja a választ, amit kaptam. De az is lehet, hogy még ők sincsenek tisztában a dolgokkal. :F

(#109577) #45378816


#45378816
törölt tag

Most ez a Double Discounts akció hogy is van egész pontosan?
Megzavarodtam. :B

(#109578) bandi0000 válasza Vadernagyúr (#109572) üzenetére


bandi0000
nagyúr

pedig elég nagy hülyeség :D most van akció de itt is csak 3k-t kapsz vissza x összeg felett ha elköltessz, azt is valletra adják

Xbox One: bandymnc

(#109579) Adam_Shepard válasza #45378816 (#109577) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Úgy hogy ha nincs plusod akkor a storeban pl a Deus Exnel a kék cimket latod 35%rol fe plussal meg 75% a kedvezmeny ra. Ennyi.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#109580) Adam_Shepard válasza bandi0000 (#109578) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ez nem tisztazott hogy wallet vagy redeem kód. De arrol nem volt szo hogy Apr 1-9 kozt kuldik ki. (Csak keszuljetek lelkiekben)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#109581) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Új Crash Bandicoot gameplay videó jelent meg. Szerintem gyönyörű játék lett. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#109582) bandi0000 válasza Adam_Shepard (#109580) üzenetére


bandi0000
nagyúr

szerintem kód lesz, lényeg hogy nem a bankkártyára kapja vissza

Xbox One: bandymnc

(#109583) Elims válasza Prof01 (#109553) üzenetére


Elims
veterán

Simán rámondtam volna,hogy pro gépen van. :-)

Sittes: Ha vmennyire számít a pénz és nincs 4k-s tv-d tökéletes a sima ps4.
Én nemrég váltottam és komolyan mondom,hogy ha teli árat kellett volna fizetnem a pro-ért kaparnám a falat...
Nincs egetverő különbség semmiben a két gép között,kivéve persze az árát.

Tegla: Köszi!!Nem sok demo van amit kipróbálok,de ezzel lehet,hogy teszek egy kísérletet.

Adex: Vmi ezzel kapcsolat frissítés jött most.Szerintem már lehet.Bár lehet,hogy remote play esetén.
Vagy ha van vita-d arról is be tudsz lépni.

(#109584) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Szeretném megvenni PS storeban a LEGO Worldst, de nem írja hogy van hozzá magyar felirat, pedig dobozosan tartalmazza.Ilyenkor általában a magyar storeban vásárolt példányban is van magyar felirat, csak sosem írják ki.Lásd többi játékot: Division, Witcher 3...stb.
Ha valaki netán megvette már storeban a játékot, az jelezze pls van e benne magyar felirat, köszi. :R

(#109560) sittes79
Elvileg az első játék ami kihasználja a pro erejét, az a Horizon Zero Dawn.Nézd meg youtubon a Horizon Zero Dawn ps4 vs ps4 pro videókat.Fórumok tapasztalata szerint a videókon annyira nem adja vissza a látványbeli különbséget, mint élőben.A 4k+HDR nagyon sokat dob a látványon.Bár vannak olyan vélemények is, hogy már csak a HDR is nagyban megdobja a látványt.

[ Szerkesztve ]

(#109585) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!Remote play-hez milyen portot kéne nyitni,hogy távolról is elérjem?
Otthon tökéletes!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#109586) Vadernagyúr válasza ViharVadász (#109581) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Szerintem is :) Mér alig várom :K

PSN: joskovagyok199

(#109587) Nyaki78 válasza kisbancsa (#109536) üzenetére


Nyaki78
csendes tag

Kérdésedre a válasz: használható simán, de csodát ne várj tőle, nem fogja visszaadni a pc-s precíziós mozgatást maga az egér. Csak (only single) használnád kényelmes igen multinál viszont nem kifizetődő, mert a nem egeresek simán kifiléznek ugyanúgy, vagyis nem ad annyival több pluszt (előnyt).

Valakinek megéri az a többlet költség és kompromisszumokra hajlandó használja, mindenre másra ott a 'Mastercard'. Minden más nem FPS játékoknál viszont csak és kizárólag a PS4 controller a nyerő, sőt mint már sokan leírták FPS játékoknál is megtanulható szokható az irányítás sok sok játékbeli időt beletéve.

Csak és kizárólag én a Hori által forgalomba hozott bill.+egérről írtam, a mindenféle kapható 'XiM' és társai ebben nincs benne, na ott már viszont a PC is közrejátszik a használat miatt ezeknél a kütyüknél és biza ott már van lehetőség buherálni ami viszont már kimeríti bőven a jogtalan előnyre való szertételt.

Y.N.W.A.

(#109588) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

Hali! (Közérdekű információ. :K ) Ha esetleg (hozzám hasonlóan) más sem tud megbarátkozni a DS4 homorú analóg karjaival (és a leváló gumiborítással), annak -miután én már lefutottam ezeket a köröket- két módszert javasolnék:

1. Az eBay-en beszerezhető XBOX Elite kontroller analóg karjait minden további nélkül be lehet építeni a DS4 kontrollerbe. Kapunk 3 pár kart (rövid homorú, hosszú homorú, hosszú domború). A beépítésről találunk videókat a YouTube-on.

Az enyém így sikerült:

Természetesen lehet cserélgetni a (mágneses rögzítésű) karokat (hosszabbat, rövidebbet, homorút, domborút).

2. A másik -költséghatékonyabb- (de talán még jobban működő) megoldás az, ha kiszereljük egy régi PS3-as vagy PS2-es kontrollerünk analóg karjait, levágjuk róla a porvédő félgömb-borítást (én egy 125mm-es flex-szel csiszoltam le óvatosan) és egyszerűen rátoljuk a DS4-es kontroller analóg-kar tartócsonkjaira. (A szerelésről szintén találunk YT-os videókat.) Így ugyan kevésbé esztétikus a végeredmény:

viszont egyrészt senki nem a kontrollerét bámulja játék közben, másrészt így (ha rossz az érintkezés az analóg kar mechanikájánál) bármikor be tudunk fújni egy kis WD40-et.

Az utólag az eredeti DS4 analóg karokra pattintható műanyag (gumi) kupakok közül csak egyet próbáltam. Siralmas tapintási érzete volt. A normálisabb(nak kinéző) kupakok pedig kb. annyiba kerülnek, mint az 1. megoldás. A 2. megoldás viszont ingyenes és érzetre nincs jobb nála.

Ennyike. :U

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#109589) Tatyla válasza ProEvoFan (#109584) üzenetére


Tatyla
őstag

semelyik magyar feliratot tartalmazó játéknál nem írja a store de ettől függetlenül ott van benne

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#109590) Bencus88 válasza ViharVadász (#109581) üzenetére


Bencus88
nagyúr

jeeee köszi legjobbanvárt játékom :C

(#109591) KaitouP válasza ViharVadász (#109581) üzenetére


KaitouP
veterán

Hehe, mennyi szép gyerekkori emlék jött fel most. :D Habár nem tudok olyan szemmel nézni a játékra, mint anno (nyilván felnőttem), azért nagy örömködésekkel teli vétel lesz ez a cucc. :D Lesz belőle dobozos verzió, vagy csak digitális?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#109592) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Store-on 5400-ért lehet most megvenni a Witcher 3-at. Szerintetek ennyit megér?
Én nem játszottam az 1-2-vel, így ez lenne az első találkozásom a szériával. Nem tudom, hogy a sztori szorosan kötődik-e az előző részekhez, vagy így különállóan is fogom érteni/élvezni a játékot?

Köszönöm.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#109593) marilllyo válasza adamssss (#109592) üzenetére


marilllyo
veterán

Teljes árat (20k) is megérné!
Mindent elmagyaráz! Nem kellenek az előző részek!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#109594) Bencus88 válasza Bencus88 (#109590) üzenetére


Bencus88
nagyúr

lesz dobozos is ;)

(#109595) Tegla80 válasza Rico45 (#109585) üzenetére


Tegla80
addikt

Nemtom,h itt jartal e a menuben,de elvileg at kell allitani mert alapban ha jol emlexem a ps-hez csatlakozik es nem az otthoni halozaton muxik. Utana mukodnie kellene ha amugy elered tavolrol a geped.

Sony® & PlayStation®

(#109596) EczkE válasza newmoonlight (#109588) üzenetére


EczkE
addikt

En javasolnek egy egyszerubb es olcsobb megoldast: PS4 thumb grips.

Asszem mindenféleképpen!

(#109597) KaitouP válasza Bencus88 (#109594) üzenetére


KaitouP
veterán

Zsír, hadd díszelegjen majd a polcon. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#109598) newmoonlight válasza EczkE (#109596) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Próbáltad már? (Én igen.) Fillérekbe kerül. Annyit is ér.

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#109599) Bencus88 válasza KaitouP (#109597) üzenetére


Bencus88
nagyúr

én is így vagyok kölyök korom meghatározó játéka volt, emlékszem még annó közép iskolába is kijátszottam emulátoron :D De biztos platina lesz belőle :U

(#109600) EczkE válasza newmoonlight (#109598) üzenetére


EczkE
addikt

Konkretan ezt vettem tobb mint egy eve: KELUX Thumb Grips 10 Pack for PS4 Controllers (PlayStation 4) Tokeletese, semmi baja, igaz csak egy par homoru lapost tettem fel, es meg mindig nem kopott el.

Asszem mindenféleképpen!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.