Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102851) Roland861010 válasza #20844032 (#102850) üzenetére


Roland861010
addikt

Lehet , hogy igen lehet, hogy nem .Amit tudok minnél több időd van és minnél többet rá szánsz annál jobb leszel mindenbe.

(#102852) #20844032 válasza Roland861010 (#102851) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ez most arról volt videó, amikor igen :D

(#102853) szasanyi válasza Xaels (#102843) üzenetére


szasanyi
félisten

PS+ nem csak a multizáshoz kell. - de, alapvetően pont azért kell. A többi olyan amilyen, nekem pölö 1 forintot sem ér, és vannak még így vele. Ha a multihoz (Co-op játékhoz) nem lenne rá szükség (mint a PS3 idejében) akkor szinte senki nem venné igénybe a kábé 0 plusz értéke miatt.

[ Szerkesztve ]

(#102854) kosa.peterr


kosa.peterr
újonc

Sziasztok!

Egy pici segítség kéne. Most kaptam egy ps4-et és soha nem volt konzolom. Mire kéne figyelmem. Csináltam magyar fiókot és feltettem a hozzá járó Call of Dutty új részét és a Modern Warfare Remes..-t. Nagyon nem tetszik nekem ezek a játékok szóval ha megakarok szabadulni tőle másnál jó lesz pl.: a DLC és Játék letöltő Kód? Köszi a segitséget..

(#102855) A`rpi válasza kosa.peterr (#102854) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok!
Egy pici segítség kéne. Most kaptam egy ps4-et és soha nem volt konzolom. Mire kéne figyelmem. Csináltam magyar fiókot és feltettem a hozzá járó Call of Dutty új részét és a Modern Warfare Remes..-t. Nagyon nem tetszik nekem ezek a játékok szóval ha megakarok szabadulni tőle másnál jó lesz pl.: a DLC és Játék letöltő Kód? Köszi a segitséget.."

Mivel felhasználtad a kódit, így az accont-odhoz kötött.

Az account pedig nem átruházható.

Így kvázi a DLC-t már nem tudod tovább adni.

(#102856) kosa.peterr válasza A`rpi (#102855) üzenetére


kosa.peterr
újonc

Köszi a választ! Akkor a COD MWR se tudják letölteni a lemezes COD IW-hez!

(#102857) crue válasza szasanyi (#102853) üzenetére


crue
őstag

A legtöbb leárazáskor extra kedvezmény is van PS+ esetén, ami akár ezreket jelenthet. Szóval már csak digitális vásárlásokból bőven visszajöhet az éves díj.

(#102858) Roland861010


Roland861010
addikt

Vigyázzatok a macskával ha pst bontjátok.

(#102859) predakon válasza Roland861010 (#102858) üzenetére


predakon
őstag

Gyökér volt, megérdemli :D
Más téma: a Ratchet&Clank most 4990 ps4-re a konzolok szervízénél (új, még ma éjfélig) :))

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#102860) ProEvoFan válasza kosa.peterr (#102854) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem is megvan a Legacy Edition lemezes változata.Ha a Call of Duty Modern Warfare Remastereddel akarsz játszani, akkor is kéri a Infinite Warfare lemezt.

(#102859) predakon
Biztos sok volt a bundle gépekben a játék csere, maradt pár darab készleten ;]

[ Szerkesztve ]

(#102861) marilllyo válasza predakon (#102859) üzenetére


marilllyo
veterán

Kösz a tippet! Le is csaptam rá! ;)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#102862) #00444928


#00444928
törölt tag

Ma reggel Bf1 multi működött, most akarnék játszani erre ez fogad "Failed to join server, an unknow error occured"
Mi a hiba oka? :W

(#102863) zzola válasza #00444928 (#102862) üzenetére


zzola
félisten

Nekem is volt egy ideig server error, de megjavult...

(#102864) #20844032 válasza predakon (#102859) üzenetére


#20844032
törölt tag

Januári szélben psnpluszal is annyi.

(#102866) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Sziasztok! Szeretnék venni egy játékot a Store-ról, de a vásárlásnál folyamatosan ezt írja ki:

"Your purchase may not be complete"

Minden adatom jól meg van adva, már többször is vásároltam ilyen módon, de tegnap óta ezt az üzenetet kapom.
Ahogy látom másoknak is van ez a probléma pár napja.
http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-Network-Support/Playstation-store-purchase-not-going-through-please-help-so-I/m-p/46096819

Gondolom akkor várni kell, amíg javítják ezt... :(

[ Szerkesztve ]

(#102867) FR33 válasza #20844032 (#102845) üzenetére


FR33
aktív tag

Ezen a videón mit kell nézni ? :)

[ Szerkesztve ]

(#102868) szasanyi válasza crue (#102857) üzenetére


szasanyi
félisten

Én nem vásárolok digitálisan, sőt biztos vagyok benne, hogy van még jó pár hasonló aki így tesz (kábé ugyanabból az okból kifolyólag). . Az oka pedig a SONY alapvetően, ti. nem fogok gyűjteni a következő konzollal nem játszható játékokat (sem lemezesen amit majdan "fillérekért" eladhatok) sokan kritizálták a MS-ot és az XBOX-okat, de ez ebből pont egy olyan része ami jobb, és amiből a SONY-nak is lenne mit tanulnia.
Így tehát lemezes verzió (sokszor olcsóbban mint a PS Store ár) amit el is adok (adtam) ha végigjátszottam / meguntam. ;)

[ Szerkesztve ]

(#102869) predakon válasza szasanyi (#102868) üzenetére


predakon
őstag

Amikor megvettem a gépet 3 játékot vettem meg digitálisan mert azokat imádom, Driveclub (season passal, TLOU, és Uncharted collection) és ennyi, innentől csak fizikai mert ha meguntam eltudom adni.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#102870) toompa válasza WongFeiHong (#102866) üzenetére


toompa
őstag

Mindig van valami vásárlási probléma a store-ból.
Próbáld meg ps-ről megvenni.
Én pc-ről szoktam és ezeket a hibákat úgy küszöbölöm ki,hogy ha nem megy és hibát dobál,próbálom másik böngészőből.
Chrome,firefox,explorer. Ezeket variálom,mindig sikerrel. 2 napja is vásároltam.

(#102871) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Mivel egy szóval sem lett említve a topicban (rákerestem!), ezért írnék pár sort egy olyan játékról, ami szerintem idén a legjobb volt. Ez nem más, mint a Thumper.
Ez egyfajta ritmusjáték, ami tartalmaz akció/horror elemeket és akkora mindfuck, hogy az hihetetlen. Nem könnyű, nagyon nem, de a tanulási görbe jól fel van építve, így egy idő után minden lehetetlen pályaszakaszon túl jut az ember. A zene szenzációs, ami egy ritmusjátéknál ugye eléggé fontos, a prezentáció pedig wow, natív 4k-t tud pron stabil 60fps mellett és ótejóégezhogynézki. A kép, a hang és a gameplay egy olyan elegyet alkot, hogy egy idő után átkerülsz a flow állapotba, amikor fel sem fogod hogy mit csinálsz, csak csinálod és megvan és sikerül, nem könnyű leírni és a videók alapján se jön át feltétlenül. Az első pálya végén 10 percig a tv-t bámultam, hogy ez meg mi a fene volt. Van benne new game+, leaderboard és VR támogatás, na meg platina trófea az ügyesebbeknek.
Akinek kicsit is felkeltettem az érdeklődését, az csekkolja meg a lenti trailert, ami kvázi egy gameplay felvétel, igen, ez így néz ki és sebességben is pont ezt kapod. Állat. Nem mellesleg most épp akciós, olyan 4 rugó körül lehet megvenni.

Thumper trailer

(#102872) zzola válasza Nayrobi (#102871) üzenetére


zzola
félisten

Nem vagyunk egyformák, de....ez mi a fuck? Még ingyen sem tölteném le, nem ám pénzért! :DDD ;]

(#102873) oriic válasza Nayrobi (#102871) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a leírás meg a videó alapján tisztára Audiosurf...Pc-n elvoltam azzal ideig óráig.

Live-Die-Respawn

(#102874) WongFeiHong válasza toompa (#102870) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Ó variáltam én a böngészőket, de semmi. Lehet akkor gépről fogom megnézni még.

(#102875) Nayrobi válasza zzola (#102872) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nyilván nem vagyunk egyformák, én pont így vagyok egy witcherrel vagy egy mgs5-tel, a posztom nem is szólt mindenkinek, de ha csak 1 ember ezáltal rátalál erre a játékra, akkor már megérte megírnom.

(#102876) hitchins válasza szasanyi (#102868) üzenetére


hitchins
őstag

Az hogy a psplus/xboxgold fizetos nekem sem szimpatikus de nem igazan ertem miben jobb itt az xbox?
En onnan jottem nemreg de nem latok ebben kulonbseget.
A digitalis vs lemez temahoz:
A lemezes jatek itt is ott is lemezes, a digitalis is ua.
En ezzel ugy vagyok, hogy amit hosszu ideig vagy gyakran jatszok azt megveszem digitalisan ha akciosan be tudod szerezni ne adj isten meg osztozol is valakivel akkor hosszutavon semmivel jarsz rosszabbul mint a lemezessel. Ha egy evig tolod mondjuk adott jatekot akkor annak is esik annyit az ara.
A story kozpontu "egyszer vegigjatszos" jatekokat amit par oras vegigjatszas utan soha nem veszek tobbet elo azt en is inkabb lemezesben veszem aztan vegigjatszas utan eladom.

(#102877) zzola válasza hitchins (#102876) üzenetére


zzola
félisten

Xbox-ra olcsóbbak a digitális tartamak...

(#102878) bandi0000 válasza bandi0000 (#102827) üzenetére


bandi0000
nagyúr

erre valaki? Árpi? :D

Xbox One: bandymnc

(#102879) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A live/psn egy kutya.Akciók nélkül mind a kettő túlárazott.

[ Szerkesztve ]

(#102880) Xaels


Xaels
félisten

Ma egész nap haverral Uncharted 4 Survival módot játszottunk. Azért ott rendesen vért pisáltunk amikor a 7-8. szint körül bedobott olyat, hogy csak fejessel vagy közelharccal ölhetünk és tápos katonák jönnek ezerrel.

Nier: Automata demo meg WOOOW. Bár a felülnézetes kameraállást hanyagolhatnák, de legalább ne lenne olyan sok, de összességében rákívántam mégjobban a játékra.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#102881) Kendek válasza hitchins (#102876) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mondjuk a játékok azért nem a semmiből teremnek, ha az ember teheti, akkor megtiszteli a jobbfélék fejlesztőit azzal, hogy megveszi a produktumokat, és nem csak kölcsönveszi azokat. Én személy szerint arra lennék nagyon kíváncsi, hogy leárazásokkor a Sony inkább a saját hasznát nyirbálja-e meg, vagy egyenlően kevesebbet kapnak a játékfejlesztők is?

<-ƘƘ->

(#102882) szasanyi válasza hitchins (#102876) üzenetére


szasanyi
félisten

Én a visszafelé kompatibilitásra értettem, abban sokkal jobb az X.

(#102883) Wlac válasza Xaels (#102880) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, sokszor mi is szívunk rendesen. Kíváncsi vagyok, hogy ki tudja megcsinálni három csillagra az összes pályát a legnehezebb fokozaton.

“The wha-"

(#102884) Xaels válasza Wlac (#102883) üzenetére


Xaels
félisten

Arra én is kíváncsi lennék. Mi amúgy talán a legkönnyebb vagy annál 1-el nehezebb fokon kezdtük. Ezt leszámítva nagyon élvezetes, változatos a Survival mód. Nem csak ölj/éld túl van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#102885) Bingoo válasza bandi0000 (#102878) üzenetére


Bingoo
tag

Úgy tudom, hogy a kamera nem tud többet, csak új a "csomagolás".

A helyigényről ennyit találtam:

(#102886) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Far Cry Primalről mi a véleményetek? KSZ-nél most 7690 Ft. A 4 tetszett, de nem tudom, hogy ez az őskor mennyire tud szórakoztató lenni.

(#102887) dunc válasza Gabesz1019 (#102886) üzenetére


dunc
nagyúr

:) nektek

[ Szerkesztve ]

(#102888) A`rpi válasza bandi0000 (#102827) üzenetére


A`rpi
addikt

"szal kamerának mennyi hely kellene hogy normálisan működjön?"

Itt minden lényegi infót megtalálsz: [link]

Relatív kis szobában is lehet használni, bár nem sok játék van hozzá...

"Illetve láttam hogy most már van 2.0 kamera is, az tud valamivel többet, vagy csak a VR miatt adták ki ?"

Slim és a PRO formavilágához illeszkedik, tudásban ugyanazt nyújtja mint a "régi".

(#102889) james001


james001
veterán

Átléptem a 6000 trófeát,durva :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#102890) KaitouP válasza james001 (#102889) üzenetére


KaitouP
veterán

Ajj én meg olyan büszke voltam magamra hogy mindjárt megvan a 10-es trófea level, erre keresem az állam hogy "miii?" :DDD De büszke vagyok ám a magam eredményére is. Grat! :R

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#102891) james001 válasza KaitouP (#102890) üzenetére


james001
veterán

Köszi. :R
Az mondjuk szebb lenne ha mondjuk csak 1000 trófeám lenne de abból 60 platina :P De én már inkább mennyiségre megyek nem minőségre :D 1 év alatt lett meg amúgy 5000-ről 6000-re,úgyhogy szerintem még egy év és 7000 is meglesz ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#102892) hitchins válasza szasanyi (#102882) üzenetére


hitchins
őstag

Ertem. Hat arrol nem tudok nyilatkozni. Volt korabban 360 igy ami erdekelt akkor kijatszottam a regi gamek nem erdekelnek. Oszinten en ettol a remastered laztol kesz vagyok.
Ertem hogy van olyan aki nem jatszott vele korabban es az orul neki de en nekem nem jon be. Pl a Halo 1-2 nagyon tetszett anno de mai fejjel mar nem tudnam vegigtolni.
PS4-en pl Uncharted 4 nagyon tetszett de a collection egyaltalan nem kotott le. A maga idejeben biztos nagyon nagy lehetett de most mar mas a merce.

Zzola: Storeban vagy egyeb helyekrol? Az nekem is furcsa hogy x-en egy csomo letoltokodot tudtam olcson venni, ps-re viszont store akicon kivul alig van valami. Gondolom ebben az is benne van hogy itt a bundle csomagok altalaban lemezes jatekot tartalmaznak.

(#102893) drk88 válasza james001 (#102889) üzenetére


drk88
senior tag

Ez melyik theme? Nagyon bejön! :D

(#102894) KaitouP válasza james001 (#102891) üzenetére


KaitouP
veterán

Csak hajrá. :D

Nekem az első platinám idén lett meg, Silent Hill 3 HD (PS3) személyében. Őrültem neki mint majom a farkának. :D SH 2-t is csináltam, de egy jó ideje szüneteltetem, olyan rohadt nehéz... Pedig nem kéne már sok. Jó lenne megint újra átélni a platina szerzést. :D

drk88: szerintem UC4 lesz. Nem? :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#102895) james001 válasza KaitouP (#102894) üzenetére


james001
veterán

Az szép platina :K SH HD Collection-t én is be akarom szerezni,de elég ritka itthon. Ha esetleg kiplatináztad a 2-t és nem kell már szólj én átvenném ;] :DDD

(#102893) drk88: Uncharted 4: A Thief's End Shipwreck PS4 Dynamic Theme

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#102896) andro93 válasza Gabesz1019 (#102886) üzenetére


andro93
aktív tag

Ugyanaz, mint a Far Cry 3 vagy 4, csak ak 47 helyett bunkósbotod van, tigris helyett meg kardfogú tigris támad rád.

(#102897) Alien83 válasza andro93 (#102896) üzenetére


Alien83
senior tag

Ubisoft megtalálta a jó receptet, már csak skineket kell gyártani. :)
AC/FC

(#102898) KaitouP válasza james001 (#102895) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszi! :R
Élveztem, mert nagy rajongója vagyok az SH játékoknak, így plusz öröm volt a platinaszerzés. Bár a 3. rész platinája viszonylag egyszerű volt egy-két húzósabb részt leszámítva, de a 2. rész platinája egyenesen agyrém. :U De meglesz, nem fog ki rajtam. :D ;]

Rendben, ha esetleg így lesz, gondolok rád. :D Én a Supergamer-től vettem a játékot, 7 vagy 8 ezer Forintért újonnan, jó üzlet volt. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#102899) gjanner


gjanner
tag

A Journey-ről valaki tud mondani pár szót? Érdemes arra az akciós pár ezer forintra? Köszi!

(#102900) Oppenheimer válasza gjanner (#102899) üzenetére


Oppenheimer
veterán

- van vr-od? --> igen
- nincs? --> nem

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.