Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102201) jaroslav válasza ImACeltic (#102195) üzenetére


jaroslav
aktív tag

A link tényleg nem jó, de az is biztos, hogy lesz különbség a "pro" és a "slim" között, ahogy árban is van különbség kb 60%.

De, szerintem nem érdeke a Sony-nak, hogy mesterségesen elszívja a levegőt a "slim" elől, különben miért jött volna vele ki, pár hónapja (minek költött volna a fejlesztésére), ha el akarná lehetetleníteni...

Szerintem nem kell ettől tartani.

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#102202) F.B.I. válasza TazLeacher (#102191) üzenetére


F.B.I.
veterán

A Siege season pass nem osztodik, viszont a The Division Gold változat kiegészítők meg igen.

Mondjuk XO-on, a hometársam is eléri a Gold változat tartalmát... vicc!

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#102203) boost válasza ImACeltic (#102200) üzenetére


boost
addikt

hát, állóképként, alaposan megvizsgálva biztos látszik a különbség, de így egyelőre semmit nem vettem észre. :B Szerintem játék közben sem venném észre, hogy lehetne jobb / rosszabb. Egy FPS beesés sokkal zavaróbb.

(#102204) jaroslav válasza ImACeltic (#102200) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Megnéztem a videót, és ez csak megerősíti azt amit itt már többen mondtak, hogy minőségi 4K TV-n sok különbség van a "pro" és a "slim" között, akinek Játékra alkalmas 4K TV-je van és nem sajnálja az 50.000 Ft árkülönbözetet, annak megéri a "pro", aki Full HD TV-ben nyomja és belátható időn belül ez nem is változik, annak ésszerűbb választás a "slim"

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#102205) TazLeacher válasza F.B.I. (#102202) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi, akkor ez így kicsit rizikós...főleg úgy, hogy kb. fogalmam sincs, hogy mi lesz a Gold-ban, és egyáltalán megéri-e pénzt költeni rá, a utána lehet, hogy ingyen megszerezhető. Akkor marad a sima, később meg esetleg a méregdrága Season Pass.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#102206) Balion


Balion
senior tag

Hát vidéken tényleg sehol nem volt ps4 pro, esélytelen személyesen megvenni. Köszönöm a tanácsokat, hogy honnan érdemes rendelni :R

(#102207) Forestgreen válasza Balion (#102206) üzenetére


Forestgreen
aktív tag

Én konzolvilágtól rendeltem (134.990 forintért) szombaton. Ma megérkezett.

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#102208) predakon válasza ImACeltic (#102195) üzenetére


predakon
őstag

A videót nézve egyből a forza horizon 2 x360 vs xone videó ugrott be ahol a 360 verzió grafikája nyilvánvalóan volt rommá butítva még az első részhez képest is ezzel bizonyítva a xone verzió létjogosultságát.
Ez a videó kb ugyan ez csak ps fronton, a sima ps4 grafikája nagyon gagyi, pedig tudjuk hogy sokkal többet is ki lehet hozni a masinából (az UC4en kívűl is, mondjuk az egy technikai bravúr).

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#102209) james001


james001
veterán

Ha valakit érdekel,az Auchan-ban most 4000 ft a Sebastian Loeb Rally,Day One Edition tehát jár hozzá két bónusz verda is. Szerintem ennyiért simán megéri. Más PS4 játék nem nagyon volt ilyen olcsón,még a Battleborn és Evolve volt ennyiért csak,egy AC4 is 8e volt. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#102210) ImACeltic válasza boost (#102203) üzenetére


ImACeltic
őstag

Ne mond, hogy nem látod mennyire szemcsés, recés a kép a sima PS4-en a játékbeli szemszögtől számítva kb 10 méter után. Én PC-n, Full HD-s monitoron néztem a videót és elég nagy különbséget láttam.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#102213) waccamár


waccamár
senior tag

Sziasztok! Gyors kérdés: GTA5 kölcsön van nálam lemezen, játszok is vele. Most viszont megvettem a Store akcióban digitálisan. Ami furcsa, hogy le kellene töltenem. Ezt nem értem, ha már feltelepült a lemezről, és a lemez csak az eredetiség miatt kell, akkor mit töltene most le? Ha rámegyek, hogy Download, nem ront el semmi mentést, stb., tehát ugyan ott fogom tudni folytatni a Story módot, mint ahol a lemezesen abbahagytam?
Sorry ha amatőr kérdés, de ilyennel még nem volt tapasztalatom.

(#102214) >Deego.. válasza zzola (#102212) üzenetére


>Deego..
senior tag

Én is vártam az efféle válaszokat.

Legalább valami útmutatóval vagy linkel szolgálnál neki ha nem akarsz gépelni.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#102215) #45378816 válasza ImACeltic (#102210) üzenetére


#45378816
törölt tag

Szerintem senkit nem fog érdekelni ez játék közben, a sima gép is teljesen jól megállja a helyét.

(nekem ismét van gépem, pro fhd tv-n és számomra hozza a sima ps4 szintjét, talán jövőre lesz 4k-s tv, de amúgy pont lekullantom, hogyan néz ki a játék, ha leköt, elszórakoztat/kikapcsol és megfelel az én elvárásaimnak az egyéb funkciói)

Felesleges tovább nyújtani... mindenki tegyen belátása szerint, egyik ps4 típussal sem lehet mellé nyúlni!

(#102216) zzola válasza >Deego.. (#102214) üzenetére


zzola
félisten

Minek? Ott van jobb felül a kereső, az internet meg tele van összehasonlításokkal....ráadásul ez a kérdés naponta jön.
Talán nem kell senkit sem megtanítani a google használatára...vagy igen?

[ Szerkesztve ]

(#102217) Tuomas válasza >Deego.. (#102214) üzenetére


Tuomas
addikt

Csak két oldalt kellett volna visszaolvasni, és megtalálja ezt a választ, ahol az összes ilyen kérdés-felelek benne van.

Mellesleg ha már ezt leírtad, te is linkelhettél volna valami hasznosat ;)

(#102218) waccamár

Nyugi, ne parázz, hagyd had töltse le, az kell neki a játékhoz. Nem véletlenül csinálja azt amit csinál. Az össze update netről fog neked letöltődni mindig.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#102218) waccamár válasza waccamár (#102213) üzenetére


waccamár
senior tag

Gondoltam nyomok egy Back-et, és megpróbálom elindítani a már lemezről feltelepített játékot. Hát azt írja ki, hogy tegyek be lemezt.
Visszamentem a Store-ba, ott nem Download, hanem Start gomb van már, de ha rámegyek, szintén azt írja, hogy tegyem be a lemezt :D

Ha valaki tud megoldást, ne tartsa magában :) Köszönöm előre is!

(#102219) Tuomas válasza waccamár (#102213) üzenetére


Tuomas
addikt

Ja most látom, hogy mi van. Ha te felraktad lemezesen, az nem ugyan az, amit letöltesz store-ból. Szóval először törölni kéne a lemezeset, és utána letölteni store-ból. A mentéseid elvileg megmaradnak, ha ugyan abból a régióból való.

We were here

(#102220) waccamár válasza Tuomas (#102217) üzenetére


waccamár
senior tag

Szerk.: Letöröltem, és megy a letöltés, köszönöm a gyors választ ;)

[ Szerkesztve ]

(#102221) Jhonny06


Jhonny06
veterán

A Dishonored 2-ben ugyanaz a sztori meg a helyszínek, a választott karaktertől függetlenül?

(#102222) oriic válasza Jhonny06 (#102221) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyjából igen. A képességek viszont teljesen mások.

Live-Die-Respawn

(#102223) Lefty válasza >Deego.. (#102214) üzenetére


Lefty
addikt

Lehetne csinalni egy kis osszefoglalot pro es kontra, amit ilyenkor lehetne linkelni. Vagy ha van referencia hozzaszollas, azt. En lattam mar szepen osszeszedett hsz-t errol regebben.

[ Szerkesztve ]

(#102224) Jhonny06 válasza oriic (#102222) üzenetére


Jhonny06
veterán

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#102225) A`rpi válasza Lefty (#102223) üzenetére


A`rpi
addikt

Az összefoglaló bevezetőjében ez áll:

2013. február 20-án az E3 sajtótájékoztatón mutatták be a PlayStation 3 utódjaként. 2013. november 15-én jelent meg Európában. Gyártónak azóta is töretlen sikere van, jelenleg PlayStation 4 legerősebb játékkonzol a piacon.
Több mint 43 millió darab leszállított készülékkel büszkélkedhet Tokiói székhelyű vállalat.

Jelenleg több PlayStation 4 modellel is találkozhatunk az üzletek polcain,
illetve a használt piacon.

"Fat": CUH-1000, CUH-1100, CUH-1200.
"Slim": CUH-2000.
"PRO": CUH-7000.

Mely PlayStation 4 modell lenne számomra a legjobb?

Ha "csak" néha leülnél játszani, és el tudsz vonatkoztatni a "PC Master Race" érzéstől, jó választás lehet számodra akár újonnan akár használtan bármely olcsóbb modell:
-CUH-1***
-CUH-11**
-CUH-12**
-CUH-2***

Ha felkapod a fejed 4K, HDR, Teraflops, Frame rate, VR, és hasonló
kifejezésekre, van PC-s múltad, és igazán Hardcore Gamer-nek tartod magad,
akkor neked az erősebb PRO modell jöhet csak számításba!

Ebből úgy gondolom mindenkinek tudnia kell mit szeretne.

(#102226) Dreamie válasza A`rpi (#102225) üzenetére


Dreamie
őstag

Zseniális! :R

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#102227) oriic válasza Jhonny06 (#102224) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ettől függetlenül én azt tanácsolom, hogy Emily-vel érdemes játszani, végül is, ő az új irányítható főszereplő. Utána meg lehet nézni a Corvo végigjátszást is persze.

Live-Die-Respawn

(#102228) crue


crue
őstag

A Division tényleg szebb lett sima gépen is a mai patch után vagy csak én szedtem be valami placebót?

(#102229) predakon


predakon
őstag

US week 3 akciók online, részemről nem veszek semmit :(

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#102230) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Más sem tud belépni a store-ba?

(#102231) Faresz29 válasza Faresz29 (#102230) üzenetére


Faresz29
aktív tag

Már megy!
Csináltam egy újraindítást...

(#102232) drk88 válasza predakon (#102229) üzenetére


drk88
senior tag

Hát jó nagy *** ezaz akció :D

(#102233) zsuha válasza drk88 (#102232) üzenetére


zsuha
aktív tag

Én megvettem a bloodbornet 10 usd-ért, előtte meg az until dawnt, szintén 10 usd-ért. Még nem voltak meg, és nem is játszottam őket. Az old hunters dlc megér majd 10 usd-t, ha lesz akcióban?
Feltöltőkártyát itt vettem: pcgamesupply.com . Nagyon ajánlott.
Amennyit szívtam a magyar boltos fizetéssel, azt kell mondjam, egy US accountot használni, feltöltőkártyát venni sokkal egyszerűbb, és a játékok is jóval olcsóbbak.

(#102234) toompa


toompa
őstag

Pedig a Bloodborne és a Mad Max ajándék ennyiért. Nekem mindkettő megvan.

(#102235) Vasy09 válasza TazLeacher (#102191) üzenetére


Vasy09
őstag

Ahogy korábban írtam is, én szívtam meg a Siege-el, mivel a magyar akkomra vettem a goldot, de az usa profilomon sajnos csak az alap játékot látom! :O :O

Gamertag: Vasy09

(#102236) Vasy09 válasza F.B.I. (#102202) üzenetére


Vasy09
őstag

Akkor van rá esély, hogyha megveszem a magyar store-on a gold válzozatot, azt teljes mértékben fogom tudni használni az usa akkommal? :U

Gamertag: Vasy09

(#102237) jaroslav válasza dunc (#102122) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Bocs, hogy zavarlak, látom, hogy megvetted a GTA V-öt a PS Store akcióban.

Én is megvettem a GTA V-öt PS4-re.

Amit kicsit furcsállok, hogy a store-ban azt írja az adatlapon, hogy a file mérete 41,8GB, de mikor letöltötte a játékot a PS4 az áruházból, akkor csak kb. 15 GB-ot töltött le.

Rendben van ez a dolog?

Előre is köszönöm!

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#102238) kentucky válasza jaroslav (#102237) üzenetére


kentucky
őstag

Mert az még csak az "előtöltés"

Más: mióta van kint az új Walking Dead évad első epizódja? :D Nem tudom, hogy megéri-e megvenni, előző két évad nagyon átjött.

[ Szerkesztve ]

(#102239) andro93 válasza kentucky (#102238) üzenetére


andro93
aktív tag

Ha az első két évad bejött, nyilván ezt is megéri megvenni. De ha rám hallgatsz, inkább ne vedd meg, olvass valami pozitívat, mint hogy ilyen depresszív játékkal játszol. ;)

(#102240) james001 válasza kentucky (#102238) üzenetére


james001
veterán

Két új epizód is kinn van. :K
Én majd megvárom a teljes évadot,minden Telltale játéknál így szoktam. Remélem jobb lesz mint a 2. évad,az már kissé gyengébb lett mint az első évad volt.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#102241) Lefty válasza crue (#102228) üzenetére


Lefty
addikt

Ha Pro geped van, akkor nemileg igen, nem placebo. Jott Pro patch.

#102225 A'rpi
Igen, de egy ket hsz-t lehet oda kellene meg linkelni, tapasztalatok. Vagy olyanokat leirni, hogy FHD-ban is van elonye mondjuk a supersampling miatt, mert 1440-rol visszaskalaz, stb, ilyesmi.

(#102242) dvd24 válasza crue (#102228) üzenetére


dvd24
senior tag

Szerintem placebo.

Nagy parasztvakítás volt ez a division ps4 pro patch, mint kiderült csak az ui elemeket húzták fel 4K-ra (én még a szebb árnyékokat meg tükröződéseket sem szúrtam ki pedig azt írják azok is ott vannak :) ). Reménykedtem valami olyasmiben mint amilyen az új Tomb Raiderhez van.

Na mindegy, a játék ettől nem lesz rosszabb :) és a jövőben megjelenő játékokban még mindig van lehetőség, hogy normálisabban használják ki a pro-t.

(#102243) Lefty válasza dvd24 (#102242) üzenetére


Lefty
addikt

Eddig sem volt csunya a jatek amugy, en fem felelutek tukrozodesen latok javulast, egyebkent semmi, viszont reces ellel mar sehol nem talalkozni.

(#102244) drk88 válasza zsuha (#102233) üzenetére


drk88
senior tag

Én is itt szoktam venni a feltöltő cardot. Bloodborne az simán megér ennyit, csak nekem már megvan :D

(#102245) A`rpi válasza Lefty (#102241) üzenetére


A`rpi
addikt

A táblázat alatt linkeltem tapasztalatot is, továbbá a FAQ konkrétan ezzel kezdődik.

(#102246) Tatyla


Tatyla
őstag

Elméletileg lesz US storeon hétvégén egy flash sale is.

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#102247) Pocok9b válasza Tatyla (#102246) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Na, attól félek én. :DDD

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#102248) Lefty válasza A`rpi (#102245) üzenetére


Lefty
addikt

Jogos, nem szoltam. :)

(#102249) Djatis válasza A`rpi (#102133) üzenetére


Djatis
senior tag

Még 1x köszönöm, hogy próbáltál segíteni!
Meglett a megoldás, az activision supportja megválaszolta a problémát!
Leírom, hogy ne szaladjon senki bele ilyen pofonba.
A lényeg: Az Infinity Warfare-em német dobozos tehát az a régió. A lemez változat minden régióban működik DE bármilyen fizetős tartalmat (DLC) leszed az ember az már régió kódos. Tehát jelen esteben azért nem tudtam beizzítani Az MWR mert az IW német régió!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#102250) dvd24 válasza Lefty (#102243) üzenetére


dvd24
senior tag

Az hozzá tartozik, hogy én pro-n tolom de 1080p-ben, elképzelhető h 4K-n jobban kijön az a AA, de azért a 30 fps-t is stabilabbá tehették volna - sok egyszerre történő robbanásnál pont ugyanúgy beszaggat a játék mint eddig. Abban pedig teljesen egyetértek, hogy szép volt és most is az, csak csalódtam ebben a pro patchben.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.