Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102351) geristar


geristar
tag

Last of Us remastered-hez jár valami kód, vagy nyugodtan megvehetem használtan?

(#102352) A`rpi válasza geristar (#102351) üzenetére


A`rpi
addikt

"Last of Us remastered-hez jár valami kód, vagy nyugodtan megvehetem használtan?"

Nem jár hozzá kód, nyugodtan megveheted használtan is.

(#102353) zedok válasza Prof01 (#102349) üzenetére


zedok
senior tag

Köszönöm, közben megvettem. Valamikor majd csak lesz időm rá. :D :))

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#102354) geristar válasza A`rpi (#102352) üzenetére


geristar
tag

Köszi a segítséget.

(#102355) Lefty válasza zedok (#102345) üzenetére


Lefty
addikt

WD2 ugyanennyi lemezen is, sot meg olcsobban is van, azt meg legalabb el tudod adni ha ugy van. A masik ketto egyutt viszont jo deal, nem tucatjatekok.

(#102356) Faresz29 válasza A`rpi (#102350) üzenetére


Faresz29
aktív tag

Köszönöm!
A Magyar store-ból vásárolok, úgyhogy kell lennie Magyar feliratnak!

(#102357) Balion


Balion
senior tag

No, kivártam, hogy legyen Aquánál megint olcsóbb PS4 Pro. Mi az, amiről biztosan tudom majd kicsomagolásnál, hogy volt e már üzembe helyezve, vagy sem? Mostanában van félelmem az ilyen elállásos termékeket illetően, ezért kérdem.

(#102358) peternac


peternac
tag

Kerestem a fórumon, de nem találtam, ettől függetlenül lehet, hogy voltmár és mindenki ismeri: psprices.com
Szinte az összes régiót nyomon lehet követni vele, a magyarnak elvileg megfelel a GB.
Regisztrálás után figyelést is be lehet állítani a játékokra (régiónként!), és küldd email-t, ha éppen leakciózzák.
Ahogy néztem gyorsan leköveti a változásokat. Nem egy pécés isthereanydeal.com, de jobb mint a semmi.
A pécés best buy topikhoz hasonló van egyébként itt a PH-n PS-re is? Ezt is kerestem, de nem találtam hasonlót. Csak ide szoktátok beírni? Köszi!

(#102359) #20844032 válasza Balion (#102357) üzenetére


#20844032
törölt tag

Olcsóbb??? Mióta megjelent ennyibe kerül ott. Én kettőt vettem ott, bontatlanok voltak. Nem is tudok ilyet elképzelni, hogy bontott. Konzolboltok csinálnak ilyet ezt tudom, de az aqua ettől azért nagyobb cég talán.

[ Szerkesztve ]

(#102360) rx8pencz


rx8pencz
tag

Üdv!

Most jutottam el odaáig,hogy aktiválni akartam a 14 napos trialomat,de a "your purchase may not be completed" üzenetet kaptam. Megpróbáltam másik böngészőből is,és ott se ment,megpróbáltam PS4 böngészőjéből is,ott meg egyfolytában kijelentkezik a fiókomból.Magyar account.Van esetleg valami ötletetek,mit lehetne kezdeni vele?

Ps.: bankkártya adatok nincsenek megadva,nem volt plus előtte az accountomon(most vettem a gépet).

Köszi!

PSN: istone94

(#102361) #20844032 válasza Darth_Revan (#102315) üzenetére


#20844032
törölt tag

Normális, igen. A tömörítéssel együttjáró jelenség. Nemtudom milyen hulladék módról beszélsz :D 50 megabiten már jó minőségben át lehetne vinni, kérdés kinek lenne hozzá sávszélessége :)

/mondjuk az nem lenne baj, ha azt is lehetne állítani, bár a userek láthatóan azt sem nagyon értenék.

(#102362) Dreimus válasza rx8pencz (#102360) üzenetére


Dreimus
senior tag

Meg kell adni a bankártya adatokat és utánna engedni fogja, ha még nem volt aktiválva elötte az adott fiókra.

(#102363) Balion válasza #20844032 (#102359) üzenetére


Balion
senior tag

Azért mondtam, hogy megint, mert utóbbi napokban el volt fogyva, illetve 136-ért került vissza, most lett megint olcsóbb.

(#102364) dunc


dunc
nagyúr

Srácok fut játék, akkor nem megy bizonyos idő után rest módba?

(#102365) erahurka válasza Balion (#102357) üzenetére


erahurka
félisten

Semmire sem kell figyelned, mert az Aqua vadi új gépet fog adni neked.

(#102366) rx8pencz válasza Dreimus (#102362) üzenetére


rx8pencz
tag

Köszi,így már működik!

PSN: istone94

(#102367) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Let It Die Update Lista :C :C :C

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#102368) Prof01 válasza Adam_Shepard (#102367) üzenetére


Prof01
veterán

Milyen lett a Let it Die? Hogy tetszik?
Eddig csak a Warframe volt az egyetlen F2P, ami tetszett és tényleg nem pay 2 win rendszerű. Ezzel mi a helyzet ilyen téren?

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#102369) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Akiket esetleg érint azoknak megsúgom, hogy UK accal vásárolt Watch Dogs 2-ben is van magyar felirat függetlenül attól, hogy ez sehol sem volt feltüntetve korábban.

(#102370) Adam_Shepard válasza Prof01 (#102368) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hát, 0 FT-ból végig lehet tolni és nem is nyomja az arcodba, hogy költs egy halom pénzt ellenben az eleje a treshold, mert ott már nagyon nehéz. Furcsa a Souls- játékok után, hogy itt van dedikált ugrás gomb, holott nincs nagyon szükség rá. Hangulatra baromi jó, elég beteg Japán feeling.

Az irányítás nem tudom hogy milyen az update után, de mindenképpen tégy vele egy próbát. Van trofi listája is (grind mindegyik- meditálj 500x meg ilyenek).

Nekem most a TLG és az FF XV mellé nem fért bele, de pótolni fogom, hogy jobban ráfekszem.

Ja és nincs Co-op.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#102371) Marci93


Marci93
tag

PS4 Pro.

Ha Sleep mode-ból ébresztem a gépet és rakok be egyből egy játék lemezt (miközben még áll fel az OS), nem látja a lemezt a rendszer, miután felállt az OS. Ki kell vennem a lemezt és beraknom újra, hogy tudjak játszani.
Ez normális dolog?

Szerk.: Ilyenkor általában disc eject-tel (nem szándékosan) indítottam a gépet egyébként, szóval a lemez alapból bent volt, kiadta és visszatoltam egyből.

[ Szerkesztve ]

(#102372) Forestgreen válasza Faresz29 (#102347) üzenetére


Forestgreen
aktív tag

Én ma vettem, magyar feliratos!

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#102373) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Resident Evil 7 demo data-mined - Spoileres dolgok lehetnek benne, valszeg főboss is lelepleződött

Live-Die-Respawn

(#102374) Prof01 válasza Adam_Shepard (#102370) üzenetére


Prof01
veterán

Köszi az infót! Ki fogom próbálni!

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#102375) Viper26


Viper26
nagyúr

Ez mennyire up to date még?

Pixel 7 | FR955

(#102376) Adam_Shepard válasza Viper26 (#102375) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hát az elv ugyanez, de már a 4.0xx nél járunk ez meg a 3.11.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#102377) dunc


dunc
nagyúr

GTA V be , ha autóba vagyok mi az a duck? (X gomb) Annyi látszik rádől a kormányra.

(#102378) Adam_Shepard válasza dunc (#102377) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Üldöznek a rendőrök, elbújsz, lebuksz (duck) egy sikátorban/nem látható helyen.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#102379) dunc válasza Adam_Shepard (#102378) üzenetére


dunc
nagyúr

Gondoltam, csak nem használt, és segít ha lőnek rád! ;)

(#102380) Adam_Shepard válasza oriic (#102373) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

and you get a gun labeled Albert. :((( :((

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#102381) erahurka


erahurka
félisten

Fura dolog tűnt fel a PS4 Slim kapcsán: nem lehet kikapcsolni a gépen lévő power gombbal :DDD
Vagy ez eddig is így volt?

Más: Elképesztően béna vagyok Drive Clubban (és minden komolyabb autós játékban), hogy lehet rendesen megtanulni játékokban vezetni? Tök random mi jön össze és mit rontok el, lehet, hogy autós antitalentumnak születtem? :Y

(#102382) gyuribácsi88 válasza erahurka (#102381) üzenetére

A project cars-on gyakorolj, utána a driveclub már félkézzel is menni fog, Megtanulni meg idő kérdése, na meg persze az hogy meg akarod e tanulni. Nem akarásnak, nyögés a vége.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#102383) Firstaye


Firstaye
tag

Sziasztok!

Össze szeretném kötni a monitorom is és a TV-met is egyszerre a PS4-emmel. Ebből a szempontból szerencsés vagyok, hogy még a "régebbi" típusúval rendelkezem, amelyen van HDMI és Optikai port is, így arra gondoltam, hogy a TV-vel HDMI-n keresztül kötöm össze, mivel ez alatt van a konzol, a monitorral pedig egy viszonylag hosszabb (8-10m) optikai kábellel, mégpedig úgy hogy veszek egy Optikai átalakítót, amiből le lehet szedni a hangot (3.5mm jack) és a képet is (HDMI) {monitorról nem tudom levenni a hangot, nincs rajta jack kimenet}. Elképzelésem szerint így nem kellene kábeleket dugdosnom, mozgatnom a PS-t, és preferenciám szerint játszhatnék a kisebb, alacsonyabb imput laggal bíró monitoron (FPS-ek), más esetben meg a TV-n, ami nagyobb, de az imput lagja már számottevő (relatíve régebbi TV).

Tehát a kérdésem az, hogy helyes-e az elképzelés. Használja-e valaki így, van-e tapasztalat?
Lesz minőség romlás a képen az optikai átalakító miatt? Jól gondolom-e, hogy egy 10m-es optikai kábellel kisebb a veszteség, mint egy ugyanekkora HDMI-vel (hasonló minőséget feltételezve)? PS-en belül kell váltani a kimenetek között, okoz bajt, hogy egyszerre mindkettőre rá van dugva a megfelelő kábel?

Bízom benne, megfelelő topikot választottam a kérdésemnek, ha nem, kérlek, irányítsatok el máshová :B

(#102384) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ez vicces volt.PS plus trial ingyenes előfizetésnél kérte a bankkártya adataimat és levont vagy 10 forintot :D

(#102384) ProEvoFan: nekem ez akkor is új volt :B

[ Szerkesztve ]

(#102385) zsuha válasza ProEvoFan (#102384) üzenetére


zsuha
aktív tag

Probaterhelesrol hallottal mar? Minden kulfoldi szolgaltato ezt csinalja :) A 10ft-ot jovairjak, termeszetesen.

(#102386) zsuha válasza ProEvoFan (#102384) üzenetére


zsuha
aktív tag

Oksa, meg még az lesz uj,hogy a trial 2 hét mva automatikusan megujul 1 havi elofizuva, es levon 1 havi ps plus arat a kartyadrol :) Na az mar tenyleges terheles lesz :D Mondd le a megujitast ha gondolod, lasd topic osszefoglalo :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#102387) Carlos Padre válasza Amadako (#102141) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Sajna a hiba a Sony rendszerében van, mindenki ilyen :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#102388) #20844032 válasza Firstaye (#102383) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ezt a posztot nem tudom értelmezni. Mit szeretnél te az optikaival csinálni? :) Optikairól leszedni HDMI-t??? :D

(#102389) dollarZ18


dollarZ18
tag

Gta 5 - Dom (ejtőernyős) utolsó küldetése teljesen bugos nálam :( Amikor odasétálok a kutyához, nem történik semmi, csak áll egy helyben Franklin. Utána olvastam de ilyet nem is találtam, a legtöbbeknek az volt a hiba, hogy meg sem jelent a küldetés. Valami ötlet, tipp? Innen nagyon nem szeretném elölről kezdeni az egészet.. 95% körül vagyok :((

(#102390) Carlos Padre válasza Firstaye (#102383) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az optikai nem csak hangot visz át? Véleményem szerint egy HDMI splitter egyszerűbb megoldás.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#102391) #48967168 válasza Firstaye (#102383) üzenetére


#48967168
törölt tag

Ne variáld túl, egy saját tápos HDMI-splitter lesz a barátod, a Conrad-nál tuti van készleten...

https://www.conrad.hu/hu/2-portos-hdmi-splitter-hd-kepes-1920-x-1080-pixel-fekete-speaka-professional-4016138822212-419154.html

Nekem ez ment évekig a PC-vel, monitort és TV-t kötöttem össze...

(#102392) A`rpi válasza Firstaye (#102383) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok!

Össze szeretném kötni a monitorom is és a TV-met is egyszerre a PS4-emmel. Ebből a szempontból szerencsés vagyok, hogy még a "régebbi" típusúval rendelkezem, amelyen van HDMI és Optikai port is, így arra gondoltam, hogy a TV-vel HDMI-n keresztül kötöm össze, mivel ez alatt van a konzol, a monitorral pedig egy viszonylag hosszabb (8-10m) optikai kábellel, mégpedig úgy hogy veszek egy Optikai átalakítót, amiből le lehet szedni a hangot (3.5mm jack) és a képet is (HDMI) {monitorról nem tudom levenni a hangot, nincs rajta jack kimenet}. Elképzelésem szerint így nem kellene kábeleket dugdosnom, mozgatnom a PS-t, és preferenciám szerint játszhatnék a kisebb, alacsonyabb imput laggal bíró monitoron (FPS-ek), más esetben meg a TV-n, ami nagyobb, de az imput lagja már számottevő (relatíve régebbi TV).

Tehát a kérdésem az, hogy helyes-e az elképzelés. Használja-e valaki így, van-e tapasztalat?
Lesz minőség romlás a képen az optikai átalakító miatt? Jól gondolom-e, hogy egy 10m-es optikai kábellel kisebb a veszteség, mint egy ugyanekkora HDMI-vel (hasonló minőséget feltételezve)? PS-en belül kell váltani a kimenetek között, okoz bajt, hogy egyszerre mindkettőre rá van dugva a megfelelő kábel?

Bízom benne, megfelelő topikot választottam a kérdésemnek, ha nem, kérlek, irányítsatok el máshová :B"

HDMI elosztóra lesz szükséged, ha szeretnéd a televízión, és a monitorodon is használni a PlayStation 4-ed.

HDMI elosztóról, és sok más hasznos dologról találsz leírást legfelül az összefoglalóban.

(#102393) Firstaye válasza A`rpi (#102392) üzenetére


Firstaye
tag

Kedves Carlos Padre, GalaHUN és A`rpi!

Húha, kicsit tévúton jártam akkor ez ügyben.
Tényleg sokkal egyszerűbb, mint gondoltam, köszönöm szépen a segítséget, akkor beszerzek egy ilyen Splittert!

(#102394) Amadako válasza Carlos Padre (#102387) üzenetére


Amadako
tag

elég sokan írtátok,hogy nektek is ilyen..hát ez nagyon szép
eskü ha még ritkán csinálná fel se tűnne,de elég gyakori sajna
különben a fiók törléses megoldás sajnos semmit nem segített :(

(#102396) Forestgreen


Forestgreen
aktív tag

Sziasztok!

Láttam a konzol menüjébenm, hogy le lehet USB eszközre menteni a videókat, képeket. HDD-t és Pendrive-ot is próbáltam, nem engedi. Fat 32-ben kellene formáznom, vagy a Sonynak megint van valami speckó adathordozója?

Köszi!

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#102397) chemand válasza Forestgreen (#102396) üzenetére


chemand
tag

(#102398) Adam_Shepard válasza oriic (#102395) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Pont worldwideként harangozták be.

Kíváncsi vagyok arra az 1080p + 60fpsre.

Ugyancsak ma jön egy Gravity Rush 2 demo is.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#102399) oriic válasza Adam_Shepard (#102398) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vannak benne azért jó kis darálások:

GIF

szerk: Délután olyan 5-6 körül jön az US demó is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#102400) Adam_Shepard válasza oriic (#102399) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Most jött le, de elő is rendeltem amint lehetett a Steelbook ed-et.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.