Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102551) melega válasza bandi0000 (#102509) üzenetére


melega
őstag

Megvan a megoldás fönter is veszek a routert, a wan portjára kötöm a netkábelt ami a fönti set top boxba megy.
A LAn portjaira meg rákötöm a playstation 4-emet, meg a set top boxot.
Így nem lesz gondom olyan játékkal amihez állandó internetkapcsolat kell és psn + előfizetés például Division, Ghost Recorn Wildlands, For honor.

(#102552) Roland861010


Roland861010
addikt

Mk sv-ben a story mód nethez van kötve?Mert piros ...

(#102553) gjanner válasza Viper26 (#102424) üzenetére


gjanner
tag

Mivel az erősítőd képes HDMI fogadására, így azon keresztül kösd rá a PS-t az erősítőre, a hangot leveszi róla a Denon, a képet pedig továbbítja a TV felé (feltéve ha használod a monitor out HDMI kimenetét erre a célra). A forrást pedig az erősítőn kell arra állítanod amire rácsatlakoztattad a PS-t (pl. Game HDMI). Nem kell képet és hangot külön-külön elvezetned, a HDMI képes erre (meg az erősítőd is :) ).
Egyébként ha a TV HDMI bemenete (ami az erősítő felől érkezik) tudja az ARC funkciót, azon vissza is tudja adni a TV műsor hangját az erősítőnek, megszabadulhatsz az optikai kapcsolatoktól.

(#102554) kentucky


kentucky
őstag

Dying Light: The Following enhanced edition az egész játék maga, DLC-kkel együtt? Megéri ennyiért?

(#102555) Roland861010 válasza Roland861010 (#102552) üzenetére


Roland861010
addikt

Mortal Kombat Xl-re gondoltam.

(#102556) james001 válasza kentucky (#102554) üzenetére


james001
veterán

Szerintem meg. Nekem is az lesz az első amit bezsákolok majd.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#102557) kentucky válasza james001 (#102556) üzenetére


kentucky
őstag

Mehet a coop majd :D

(#102558) xboxfreak


xboxfreak
tag

Hát 15k-ért még húzós az FF XV ...

(#102559) predakon


predakon
őstag

megfogadtam h nem veszek több digitálist, de baszki sokkal olcsobb.... az eladása bajos...

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#102560) james001 válasza kentucky (#102557) üzenetére


james001
veterán

Majd mehet,de én csak január elején szerzem be szerintem :D

Amúgy akinek platina az NFS,az nem tudja hogy a daily challenge-s trófeára van valami "trükk" vagy ilyesmi? Már csak az kéne és nekem is platina,de még elég sok hiányzik ahhoz hogy megadja :(

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#102561) Xaels


Xaels
félisten

Digitális játékot lehet ajándékozni?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#102562) erahurka válasza Xaels (#102561) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem nem, viszont feltöltőkártyát tudsz fizikailag venni.

(#102563) #45378816 válasza Roland861010 (#102555) üzenetére


#45378816
törölt tag

Szerintem már korábban adtam választ.
Amúgy valószínű még nem töltötte le az egész játékot.

Szerk.: Bár nem reagáltál rá semmit, gyanítom nem is láttad.

[ Szerkesztve ]

(#102564) gianni85 válasza james001 (#102560) üzenetére


gianni85
veterán

van egy trükk. Minden nap nézzél fel és csináld meg amit tudsz :)
Valamelyik DLC-ben viszont eszevesezett követelmények vannak. Anno ki akartam maxolni, mint a Rivals-t, de inkább hagytam a francba.

(#102565) james001 válasza gianni85 (#102564) üzenetére


james001
veterán

Gondoltam :D :(
Ja néztem a többi bónusz trófeát,a 70-es szint meg az összes Prestige event-et megcsinálni aranyra elég kemény. A Ken Block-os trófeát viszont lehet megpróbálom.
A multis részt te próbáltad? Ezt a Speedlist-es módot.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#102566) Carlos Padre válasza drk88 (#102526) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én is ettől félek :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#102567) Xaels válasza erahurka (#102562) üzenetére


Xaels
félisten

Haver akarta a Destinyt megvenni magának és egy másik főnek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#102568) bandi0000


bandi0000
nagyúr

dying light hogy áll fps droppok terén? 30 fps ugye?

Xbox One: bandymnc

(#102569) TazLeacher válasza james001 (#102565) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A Ken Block-osra volt egy Glitch, mindenki megcsinálta, én elcsesztem, mert nem. Lejavították. Az istenért nem sikerült, úgyhogy az alap platina, de nem 100% (főleg, hogy miután abbahagytam jött ki az újabb DLC.)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#102570) erahurka


erahurka
félisten

Hányadikán szokott kiderülni a következő havi PS+ ingyenes kínálata? Vagy változó? :R

(#102571) Kendek válasza bandi0000 (#102568) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én nem nagyon találkoztam vele (teljesen kijátszottam, The Followingostul együtt), szerintem teljesen jól fut.

<-ƘƘ->

(#102572) kentucky válasza Kendek (#102571) üzenetére


kentucky
őstag

végigjátszás után még le tud kötni?

(#102573) zuzu000


zuzu000
őstag

UK storeban 32 font a final fantasy, olyan 11-12 ezer körül van, jobban megeri mint a magyar learazas :)

(#102574) Kendek válasza kentucky (#102572) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Miután teljesen végigvittem (azért csináltam sok mellékest is), elkezdtem egy másik játékot. Elég hosszú volt nekem így is. Mert azért van benne tartalom. De amúgy nem volt olyan rossz.

<-ƘƘ->

(#102575) andro93


andro93
aktív tag

Tiszteletem az Uraknak.

A Battlefield 1 ugyanígy 12k volt a 12 deals of karácsonyban is, mint most?

(#102576) Luck Dragon

Át olvastam az összefoglalót ,de nem leltem, lehet átsiklottam rajta, ezért elnézést kérek.
Az lenne a kérdésem , hogy Ps4-hez milyen felbontáshoz milyen Hz-et tudd vagy képes leadni?
Érdemes venni 1440P monitort? vagy elég 1080P- is ,de ezen belül tudni fogja a 144Hz-et vagy csak alap a 60Hz- és ennyi?

Köszönöm előre is válaszotokat.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#102577) Kendek válasza Luck Dragon (#102576) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Alapvetően TV-kre van szabva a PlayStation (azt érdemes hozzá venni, de jó nagyot), a Slim 1080/60-at tud, a Pro meg 4K-t (2160p) is. Eltérő képarányt nem támogat, illetve általánosságban a játékok sem tudnának sebesebben futni.

<-ƘƘ->

(#102578) gianni85 válasza james001 (#102565) üzenetére


gianni85
veterán

szerintem nem, de rég volt. Nekem 6 cucc hiányzik, REP70, Prestige bronz és arany, Speedlist, Mental unBlock és úgy látszik a 15 Daily Challenget se csináltam meg :)

A Prestige-t kezdtem, de az teljesen füst, lehetetlen, aztán (mivel boxon toltam - EA Access ingyen játék rulez) megálltam egy szép kerek 1700as Gamerscorenál

[ Szerkesztve ]

(#102579) Luck Dragon válasza Kendek (#102577) üzenetére

Akkor nem érdemes 1080P főlé menni ezek szerint. Mert ha PRO variáns is 1080P- futna akkor is 60Hz a maximum , jól értelmezem?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#102580) Kendek válasza Luck Dragon (#102579) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, nem érdemes csak ezért több pénzt kiadni ha monitorban gondolkodsz, ultra szélesvásznú pedig pláne felesleges. Ezen felül FreeSync-et sem támogat a konzol, szóval ezt a hívószót is elengedheted a füled mellett. Egy frankóbb TV viszont jobb élményt nyújthat a nagyobb képernyőfelületnek hála. Főleg ha feliratokat is akarsz olvasni, mert azt kisebb monitoron úgy sem nagyon látod játszótávolságból.

<-ƘƘ->

(#102581) Luck Dragon válasza Kendek (#102580) üzenetére

Tv- az van, de a monitorom csere érett lesz a közeljövőben, és szeretném mint opciót kihasználni hogy majd ezen is lehessen majd használni. És inkább kérdezek, kiszemeltem már van, de ezek szerint bőven elegendő is. Köszönöm szépen hogy segítettél! :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#102582) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nézegetem az akciókat.Mi a különbség a PSN game és a Full game között?Például Titanfall 2 Standard vagy a Fifa 17 Standard alá PSN Game van írva.

(#102583) dunc válasza ProEvoFan (#102582) üzenetére


dunc
nagyúr

Ez engem is érdekelne! :))

(#102584) consono


consono
nagyúr

Hát, ez a januári akció nagyon nem kellett volna :( Megint el fogok költeni egy valag pénzt... Csak az asszonynak hogy' adom be?

"In God we trust. All others must bring data"

(#102585) Kendek válasza ProEvoFan (#102582) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha jól látom, akkor a PSN Game-et nem adták ki az adott régióban lemezes formában, tehát csak digitálisan tudod megvásárolni.

<-ƘƘ->

(#102586) Tegla80 válasza consono (#102584) üzenetére


Tegla80
addikt

Pont ugy ahogy Ő is neked mikor valami noi kacatra,fodraszra,mukoromre kolt.
Szoval ha nem tudsz ilyen vasarlasokrol akkor neked sem kell szolnod mikor ferfi dologra koltesz. :DDD

Sony® & PlayStation®

(#102587) glspeter1


glspeter1
őstag

Eszméletlen milyen jó akciókat dobtak most be. :)
Dying Light The Following EE nagyon érdekelne ennyiért, csak kár, hogy már kitoltam anno PC-n. :(((
Ugyan ez a helyzet a Fallout 4-el.
Assassin's Creed Triple Pack megéri az árát, ha a Unity és a Synsicate nem volt meg anno, de a Black Flag rongyosra lett pörgetve ? :D

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#102588) TazLeacher válasza Tegla80 (#102586) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Azért egy műkörmöt vagy egy fodrászt felemlegetni az kb. olyan, mintha szemrehányást tennél, hogy minek a zsebkendő, amikor ott a pólója...szerintem elég nagy gáz, ha egy fodrász megbeszélés tárgya.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#102589) unravel válasza andro93 (#102575) üzenetére


unravel
őstag

A Battlefield 1 ugyanígy 12k volt a 12 deals of karácsonyban is, mint most?

Thank you for your purchase from PlayStation®Store
Battlefield™ 1 (Full Game)
11.990 Ft

¯\_(ツ)_/¯

(#102590) #87082240 válasza glspeter1 (#102587) üzenetére


#87082240
törölt tag

Jó a Dying Light, főleg ha van haver akivel lehet tolni. Árba már nem annyira, 5000-ért van már zsír új dobozos. Inkább azt. De ez nagyjából az összes címre igaz, pl Doom dobozos szintén 6000-ért lehet már kapni. Ha pedig kipörgetted nem marad a nyakadon, el lehet adni.

(#102591) james001


james001
veterán

Húú ez a Nier Automata megvett kilóra :Y Szerintem első napos lesz :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#102592) Tegla80 válasza TazLeacher (#102588) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez csak egy pelda volt meg anno egy dopeman szam szovege is "....mukorom,fodrasz s b.meg a vacsora....."a tobbi nem publik igy lehagyom. :DD

Sony® & PlayStation®

(#102593) glspeter1 válasza #87082240 (#102590) üzenetére


glspeter1
őstag

Tudom, hogy jó a DL, de sajnos nincs haver akivel tolni lehetne.
5000-ért meg sajnos csak a sima van dobozosan.
Éppen ezért engem most az AC Pack érdekelne. De ahogy látom ezekben Magyar felirat az nincs. :((

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#102594) eddyprotei7


eddyprotei7
újonc

Üdv!

Arra lettem figyelmes a mai nap folyamán reggel, mikor bekapcsoltam a ps4em, hogy az általam beállitott avatarom megvan változtatva.. Már ez gyanús volt.
Ezt követően amikor bejelentkeztem nem voltak meg a barátaim sem, azok törölve lettek.. Ezért gyanút fogtam, hogy valaki esetlegesen feltörhette az accountomat, ezért tüzetesen átnéztem a fiókom aktivitását.
Ennek során fény derült rá, hogy valóban beköltözhetett egy új villalakó a felhasználóimba, mivel a kedves delikvens tegnap este 19:30 körül behelyezte a valószinusithetően hasonló módon szerzett konzolába a COD BO3-at és azzal játszott..Mai napon reggel fél 8 körül amikor még az igazak álmát aludtam a kedves idegennek zenét támadt kedve hallgatni a fiókomon keresztül.
ezen kivül még megadta a fiók tulajdonosának anyanyelvét olaszra ( nemtudom mi a bánatnak ).
Nem félreértés történt, nekem nincs meg a BO3 és a fent emlitett előzmények történése alatt nem voltam playstation közelben és más családtagom, barátom nem használja, nem adtam meg felhasználói adataimat senkinek.

A konzol kb 2 hetes, használtan vettem, a fiókot magam csináltam, psn plusz pedig van rajta.
Fentiek azért is kellemetlenek, mivel online tranzakciókat korábban végrehajtottam bankkártya adataim megadását követően, ezért ez az ingyenélő vissza is élhetett volna vele.

Mai napon kb 10-11 körül mikor az egészet észrevettem, ki is dobott a ps+, mivel a betolakodó is használta a fiókomat.

Jelszavam megváltoztattam, bankkártya adataimat töröltem ezért már csak annyi kellemetlenségem maradt, hogy a feltételezhetően jól fésült olasz falubikája a saját ps4ét aktiválta a fiókomhoz az enyémet pedig törölte a sony oldalán. Én most egy ideig nem tudom törölni az ő eszközét mivel nemrégiben használta ezt a featuret. Kérdésem az lenne, hogy mennyi idő után jár ez le és mikor tudom használni ezt a lehetőséget ismét?

illetve felvilágositást kérnék, hogy ha az ő ps4e van aktiválva az én accountommal az milyen negativ következményekkel járhat számomra.

Esetlegesen magyarázatot szeretnék arra, hogy a fenti eset hogyan történhetett, mert tényleg lövésem sincs, hogy törte fel valami olasz ringyó az alig 2 hetes ps fiókomat :D :D

Válaszukat előre is köszönöm!

(#102595) #87082240 válasza glspeter1 (#102593) üzenetére


#87082240
törölt tag

5000-ért Dying Light The Following dobozos: [link]

[ Szerkesztve ]

(#102596) Kendek válasza eddyprotei7 (#102594) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Fél évet ne várj (addig nem tudsz mit tenni), amint lehet hívd a Supportot és magyarázd el nekik a dolgot, hogy rendet tudjanak tenni. Utána pedig azonnal aktiváld az extra, SMS kódos azonosítást (amikor nem csak a jelszavaddal tudsz belépni, hanem a telefonodra küldött extra kód is kell hozzá).

<-ƘƘ->

(#102597) Wlac válasza eddyprotei7 (#102594) üzenetére


Wlac
Ármester

Fél év a "Deactivate all". Amúgy hívd fel a supportot, mondd el, hogy mi történt, és ők kidobják őt onnan (a regisztráláskor megadott születési dátumot tudnod kell). A kérdés az, hogy honnan tudta az adataidat? A PS Store-on és a gépen kívül megadtad valahova a jelszavad (3rd party oldalak, nem hivatalos remote play app ilyesmi)?

“The wha-"

(#102598) ProEvoFan válasza #87082240 (#102590) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

6000 forintos Doomot kb mennyiért számolnak be új játék cserénél? 3000 forint?

(#102599) Tegla80 válasza eddyprotei7 (#102594) üzenetére


Tegla80
addikt

support@hu.playstation.com
0616777317
munkanapokon 09:00-17:00 kozott
Emil jo ha van az acc aktivalasarol,vasarlasrol,h konnyebben bizonyitsd igazad....
(az info@playstation.hu -n is lehet kommunikalni veluk....probalkozz hatha dolgozik valaki az unnepek alatt.)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#102600) Luck Dragon válasza james001 (#102591) üzenetére

Majdnem hasonló kategória, de a demo-t majd elvileg ki lehet próbálni Gravity Rush 2-nek. Én arra leszek kíváncsi.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.