Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85501) Adam_Shepard válasza MixY (#85495) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

nekem ma érkezett meg. A grafika sokkal szebb mint a ps3 verziónál. Befanoltam úgyhogy én azt mondom hogy megéri.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#85502) chosa91 válasza Madwe (#85500) üzenetére


chosa91
aktív tag

Üdv, igen, ellenkező esetben a kártyám társítani sem engedte volna (tudtommal).

(#85499) dilipok >PC-ről próbálom, de ps-ről is ugyanaz (valamint mobilról is...)

[ Szerkesztve ]

"Find something boring, and make it funny!"

(#85503) MixY válasza Adam_Shepard (#85501) üzenetére


MixY
tag

Hol vetted, ha szabad érdeklődni? :) Nagy ritkán találni 1-2 darabot a használt piacon, azokat is 7-8ezer körül

(#85504) Jessus81 válasza chosa91 (#85502) üzenetére


Jessus81
tag

NBA 2K 16 nagyon furfangos, leszeded elindítod, azt 40% copying game.... és csak a quick match elérhető :D

PSN: Thorpapa

(#85505) Adam_Shepard válasza MixY (#85503) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Náluk vettem, de ahogy látom az utsót vehettem meg. Mondjuk az a 12 e Ft. pont reális ár érte, mert ha ps3ra veszed akkor ott is 6-7-8 e Ft-. majd arra még jön a season pass ami 7500 Ft. Így meg benne van.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#85506) Sefter válasza Jessus81 (#85504) üzenetére


Sefter
veterán

Sok játék csak akkor települ, ha elindítod...itt nem ez a helyzet?

Psn ID: sefter_hun

(#85507) Jessus81 válasza Sefter (#85506) üzenetére


Jessus81
tag

itt is az lehet, kemény fél óra alatt ment 41ről 42%ra :D

PSN: Thorpapa

(#85508) flegga92 válasza Sefter (#85506) üzenetére


flegga92
senior tag

Nem. De addig is tudsz legalább benne valamit csinálni. Öcsém karácsonykor vette meg, szerverek full terhelve fél nap volt mire az első része lejött :D

(#85509) james001 válasza Prof01 (#85498) üzenetére


james001
veterán

Kár,de vagy 3-4-szer azért végig kell vinni a játékot hogy megszerezd az összes trófeát :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#85510) Prof01 válasza james001 (#85509) üzenetére


Prof01
veterán

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#85511) Zanik


Zanik
addikt

Psychonauts kijött PS4-re!
De csak az észak-amerikai store-ban elérhető egyelőre ($9.99)!
Európai megjelenésre várni kell pár hetet. :((

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#85512) andro93


andro93
aktív tag

A minap összedobtam egy montázst a ps4-es felvett videóimból, akit érdekel, annak jó szórakozást hozzá. :K Építő jellegű kritikákat elfogadok. :DDD
Kb a felétől kezdődik az action. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#85513) Jessus81 válasza andro93 (#85512) üzenetére


Jessus81
tag

helikopter pilótának ne menj :D

PSN: Thorpapa

(#85514) Def26 válasza Jessus81 (#85513) üzenetére


Def26
félisten

+1 :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#85515) andro93 válasza Jessus81 (#85513) üzenetére


andro93
aktív tag

Murdock tanulhatna tőlem az A-teamből. :DDD

(#85516) Zanik válasza andro93 (#85512) üzenetére


Zanik
addikt

Első és legfontosabb: a helikoptert nem elsősorban a főrotor lapátjainak dőlésszögévvel kormányozzuk oldal irányba, hanem a pedálokkal! Tehát a függőleges tengely körüli elfordulást tanuld meg jól kezelni, a főrotorral max segíts rá, aztán a kettőt jól kombinálva már mehetnek a mutatványok!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#85517) james001


james001
veterán

Egy pár meccs után rájöttem hogy ez az NBA 2k16 nem az én játékom,úgyhogy ment is a szemetesbe... E hónapos plus számomra itt véget is ért,bár ha felrakják PS3-as store-ba a Siren-t azzal lehet fogok játszani.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#85518) andro93 válasza james001 (#85517) üzenetére


andro93
aktív tag

Örülnék, ha a nem plusos játékoknak a végére tudnék érni egyszer, eddig szeptember óta összesen max 1 órát játszottam plusos játékkal, az összes a libraryben pihen. :D

(#85519) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Várható valami hatalmas nyári akció store-ba?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#85520) __Zs__ válasza toompa (#84831) üzenetére


__Zs__
tag

Szia!

Találtam egy eladó 1T-s PS4-et még majdnem 1/2 év garival és rajta 34 db letöltéssel megvásárolt játékkal.
Az eladó account-tal együtt, tehát a játékokkal értékesítené a gépet.

Ez esetben természetesen nem törölném az account-ot, mert akkor ugranának a játékok.
A kérdésem az, hogy tudja-e esetleg törölni maga az eladó miután eladta a konzolt?
Ezek a játékok amíg az account él mindig használhatóak, vagy valamennyi idő után "lejárnak", esetleg PS+ előfizetés kellhet a használatukhoz?

Ha megkapom az eladó korábbi, játékok letöltésekor használt account-ját, én viszont szeretnék létrehozni egy sajátot azt úgy tudom, hogy gond nélkül megtehetem (ld. bevezető). Viszont mi a helyzet ilyenkor a két account egymáshoz való viszonyát tekintve egyazon gépen? Ha idővel mondjuk úgy döntök, hogy már törölném a régi account-ot, akkor a saját ettől függetlenül érintetlenül, és teljesen használhatóan rendelkezésre fog állni?
Sajnos nem sikerült teljesen összeraknom a bevezetőben taglalt elsődleges és másodlagos account témakört + megosztást egymás között, plusz nekem még bekavart az is, hogy 1/2 után ha nincs hosszabbítva az előfizetés akkor törlődnek/elérhetetlenné válnak dolgok. Már ha jól értettem persze.

Végül de nem utolsó sorban. Egy account tovább vihető másik PS4-re megvásárolt játékokhoz való hozzáféréssel együtt? Mondjuk, ha teljesen gallyra megy a konzol és veszek másikat, vagy mondjuk, ha a játékokat el szeretném adni, mert nincs rájuk szükségem.
Az az igazság, hogy nagy a kavarodás a fejemben, ígérem, hogy próbálok majd még után nézni ennek a témának, de természetesen segítő / megvilágosító válaszodat - és mindenki más válaszait is - ettől függetlenül előre is nagyon köszönöm!

Üdv': _Zs_

[ Szerkesztve ]

(#85521) nesh20 válasza james001 (#85517) üzenetére


nesh20
aktív tag

Van rá esély, hogy felkerül a Siren? Nagyon vàrtam de tegnap csalódottan làttam, hogy a magyar store-ba nincs is ilyen jàtèk. :( Pedig az jó lenne, jó jàtèk.

[ Szerkesztve ]

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#85522) A`rpi válasza __Zs__ (#85520) üzenetére


A`rpi
addikt

Felárat a játékokért ne fizess ezért.

(#85523) N@idia válasza andro93 (#85512) üzenetére


N@idia
őstag

A helizést még gyakorold nagyon nem megy :DDD Pár 100 óra helizés és úgy fogod nyomni, mint Murdock az A-team-ben :D ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#85524) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Watch Dogs 2 trailer

Live-Die-Respawn

(#85525) Tatyla válasza Sirandrish (#85519) üzenetére


Tatyla
őstag

Mi is azt várjuk de persze US store megint szarokat rakott be, de hátha hétvégén már lesz valami flash sale

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#85526) Csabee86 válasza nesh20 (#85521) üzenetére


Csabee86
senior tag

Erre én is kíváncsi vagyok. Nem úgy volt, hogy PS3-on az lesz az egyik játék? Vagy hogy van ez?

(#85527) caris1 válasza MixY (#85495) üzenetére


caris1
tag

Dark Souls II nagyon jó (persze, ha bejön a stílus). Rengeteg a tartalom benne, mivel mind a 3 megjelent DLC benne van. Szerintem könnyebb, mint a Bloodborne vagy a DS3. Igaz a grafika nem olyan szép, de cserébe 60 fps.

We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

(#85528) tothl válasza andro93 (#85512) üzenetére


tothl
addikt

Ez a helikopteres game ez melyik ? :D

(#85529) Tegla80 válasza tothl (#85528) üzenetére


Tegla80
addikt

BF4,normal mod.(hc-ban nincs kulso nezet)

Sony® & PlayStation®

(#85530) james001 válasza Csabee86 (#85526) üzenetére


james001
veterán

Magyar store-ban nincs fenn a Siren alapból,ezért nem tudják azt adni ingyen. Most vagy másik játék lesz vagy felrakják,mert csak nem sz*patnak meg minket :D

(#85524) orichalcos: Törölték a videót :( De ma hivatalosan is leleplezik nem?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#85531) oriic válasza oriic (#85524) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt még elérhető.

Live-Die-Respawn

(#85532) perge666 válasza james001 (#85530) üzenetére


perge666
veterán

Akkor én még pont elcsíptem.

(#85533) andro93 válasza N@idia (#85523) üzenetére


andro93
aktív tag

Igen, azokat leginkább a poén kedvéért raktam bele, nagyon béna vagyok légi járművekkel.
Ez volt az első videóm, csak próbaképp vágtam össze innen-onnan felvett videókból. Ha lesz egy kis időm összerakok valami normálisat is, amiben nem csak szerencsétlenkedés van. :D

Egyébként rakhatnánk fel többen is ilyen videókat, a ps4-es videókészítőt kb 5 perc megtanulni használni, és gyorsan össze lehet rakni vele faja kis videókat.
Én pl szívesen megnézném mások mit alkotnak. :K

(#85534) gyuribácsi88 válasza andro93 (#85533) üzenetére

Pont tegnap csináltam egyet, igaz nem BF4 hanem UFC 2 ultimate team. Yuri Boyka KO montage

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#85535) EczkE válasza andro93 (#85533) üzenetére


EczkE
addikt

Egy BF4-es videot en is osszedobok mar van par reszlet Youtubeon azokat ossze is vagom ha kivancsi vagy ra. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#85536) Csabee86 válasza oriic (#85531) üzenetére


Csabee86
senior tag

Nekem ez 12 mp-nél mindig megakad. :S

(#85537) marilllyo


marilllyo
veterán

Hát a Doom-ot kiplatinázni egyelőre rettenet körülményes. Iszonyat bugos. 3-4 trófea is van amit nem hajlandó beadni. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#85538) Csabee86 válasza marilllyo (#85537) üzenetére


Csabee86
senior tag

Ezt szomorúan olvasom. Tervbe van véve a platina majd.

(#85539) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Az account megosztásnál egy másik gépen is primaryként kell bejelentkeznem, ugye?

(Amúgy lehet, hogy kérdeztem már, bocsi)

Aztan törölhetem onnan az accountomat? vagy be tudom állítani, hogy kérjen jelszót?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#85540) Madwe válasza Adam_Shepard (#85539) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem törölheted, mindenképp rajta kell legyen, de nem kell hogy automatikusan belépjen/megjegyezze a jelszót. Ha azonban újabb játékot akarsz ott letölteni azon az accon keresztül akkor be kell lépjen (vagy miután primary és van ps+od neten keresztül is letöltetheted neki)

Egy adott account összesen csak 1 gépen lehet primary, ha nálad jelenleg primaryre van téve, másnál nem tudod arra tenni, csak ha először nálad deaktiválod.

Primaryként azon a gépen legyen, amelyik másik accounttal jelentkezik be, aki ezt a profilt használja annak nem kell hogy primary legyen, hiszen eleve ebbe lép be, így hozzáfér a játékokhoz.

(#85541) Adam_Shepard válasza Madwe (#85540) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Tehat akkor ez megoldhato hogy ne jegyezze meg a jelszot hanem en irjam be ha kell valami.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#85542) Jessus81 válasza gyuribácsi88 (#85534) üzenetére


Jessus81
tag

na ilyen jöhet még, nagyon tetszett :D

PSN: Thorpapa

(#85543) Robi86 válasza andro93 (#85533) üzenetére


Robi86
senior tag

Én is összekinlódtam nemrég egy két perces valamit, hogy kipróbáljam a ShareFactoryt. Fogyasszátok egészséggel :)

(#85544) gunszt


gunszt
tag

Sziasztok,

Új net szolgáltatom lesz és nem adnak wifis routert(d*gi)...
Olvasgattam régebben h több embernek gondjai voltak routerekkel.

Tudnátok ajánlani ár/érték arányban megfelelő itthon könnyen beszerezhető megbízhato típusokat amiknél nem volt gond ps4-nél ? Nem akarok rajta fw-t hackelni stb basic ps4 smart tv telok laptopok lennének csak rákötve.
Összefoglalóban néztem de nem volt erre utaló chapter.

Köszi szépen!

(#85545) #45378816 válasza gunszt (#85544) üzenetére


#45378816
törölt tag

Ha "dzsidzsás" nethez kell, akkor én ezt: [link]

Nekem tegnap ajánlotta egy szaki, mert én hamarosan növelnék majd. ;)

(#85546) caris1 válasza gunszt (#85544) üzenetére


caris1
tag

Én ezt használom probléma nélkül.

We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

(#85547) gyuribácsi88 válasza gunszt (#85544) üzenetére

Nekem ilyen van TP-LINK TL-WR1043ND V2, hibátlanul megy vele a ps, (igaz a ps-t vezetéken használom), de pl samsung tv-re, plex appot wifin használom és hibátlanul megy az is.

AdeX; nekem abból a verzióból 2db is megadta magát :DDD

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#85548) crue válasza #45378816 (#85545) üzenetére


crue
őstag

Hatalmas szaki lehet, aki 4 éves technikát ajánl, aminek már 3 éve megszűnt a támogatása.

(#85549) gunszt válasza gyuribácsi88 (#85547) üzenetére


gunszt
tag

Köszi szépen a tippeket, lehet akkor énis feljebb dobom a lécet és ezek közül ruházok be vmelyikre 17+ k körül vannak ahogy néztem az utóbbi kettő amit írtatok.

PS4 biztos h lannal fog rámenni sok a store-os gémem, meg jobb biztosra menni a multiban latency ellen.

Amúgy én ezt a kettőt néztem ki, jóval basicebbek.

[Cisco E900] 7,3K

TP Link AC750 11K

(#85550) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Most lenne esedékes a ps plus vásárlásom. Lenne esetleg valaki aki társulna? Az itteni megbízhatóságot figyelembe veszem, mert azért egy kockázatos dologról lenne szó. :R

No matter what, you keep finding something to fight for.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.