Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85651) vg válasza ribarszki (#85649) üzenetére


vg
addikt

Internet szolgáltatód kell kérni, hogy adja vissza a publikus ip címed.

(#85652) gyuribácsi88 válasza ldave (#85643) üzenetére

Nagyon új még ez a ps4, nincs elég teszt, beszámoló róla, játékok se jelentek meg rá. Szegény ember megveszi, rájön hogy nem jó semmire csak zúg ott a nappaliban mint egy zetor, így egy nap múlva inkább eladja.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#85653) Hyperion válasza ldave (#85645) üzenetére


Hyperion
senior tag

Gyanítom, hogy inkább adózás elkerülés miatt csinálnak ilyet. Ha kipróbált rgó használtként adja el (papíron) több esélye van, hogy nem szúr szemet a NAV-nak. Ellenben az új és több darabbal rendelkező eladótól előbb-utóbb megkérdezik hogy ugyan már kereskedelmi tevékenységet folytat-e.

(#85654) Def26 válasza EczkE (#85598) üzenetére


Def26
félisten

Egyedül tolod? :D

Jah, meg milyen érzékenység van itt a kontrolleren? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#85655) EczkE válasza Def26 (#85654) üzenetére


EczkE
addikt

Tobbnyire igen, vagy mostanaban pockhome forumtarssal.

Passzolom az erzekenyseget, de tudom: ugy fordultam mint egy csuklos busz. :DDD Azota mar allitottam rajta. :K Kosz a dislike-ot, gonodlom te voltal... :(

Asszem mindenféleképpen!

(#85656) __Zs__ válasza A`rpi (#85522) üzenetére


__Zs__
tag

Hello!

Köszönöm a gyors választ!

Hát ez bizony elszomorító, de érthető a szolgáltató (mármint a Sony) hozzáállása is.
Persze nekem egy csomó kérdésem egyből felvetődött az általad írtak kapcsán, de az hiszem inkább elolvasom még egyszer - most már alaposan - a vonatkozó részeket a topik-nyitóban, és csak utána kérdezek, ha még mindig nem világos valami. :)

Üdv': __Zs__

(#85657) james001 válasza N@idia (#85641) üzenetére


james001
veterán

Lesz második része? Még semmit nem rebesgettek róla miért vagy ennyire biztos benne? :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#85658) Def26 válasza EczkE (#85655) üzenetére


Def26
félisten

nyomtam egy like -ot, nem én voltam a dislike. :N

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#85659) EczkE válasza Def26 (#85658) üzenetére


EczkE
addikt

Csak vicceltem, nem is felteteleztem volna rolad. :DDD :R

Helyre allt a vilag rendje, megvalaki megszant egy lajkkal. :DDD

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#85660) semetka válasza andro93 (#85637) üzenetére


semetka
őstag

A seagate csak 5400 rpm, A HGST meg 7200. Kicsit gyorsabb, mondjuk nem hiszem hogy sokkal

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#85661) Tatyla


Tatyla
őstag

A Bungienak van pofája megint kiadni egy lófasznyi kiegészítőt 30$-ért mondjuk engem már a Taken Kingel se húztak be a csőbe...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#85662) Prof01 válasza Tatyla (#85661) üzenetére


Prof01
veterán

Destiny: Rise of Iron Reveal Trailer

Szuper lesz! Minden fillért megér! Olcsóbb, mint a TTK volt! :DD
Már alig várom a megjelenést! 2016. szeptember 20. :C

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#85663) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Srácok! Megvan a Witcher 3 német (lemezes) kiadása. Elvileg pontosan ugyanaz mint a magyar csak a borítón német szöveg van. A játékban magyar nyelv is választható, így vittem végig. Namost. Ma megvettem a magyar store bol 7,5k ért az expansion passt. Amikor rámennék a store ban a download gombra, akkor tölt pár másodpercig, majd semmi sem történik. Mi lehet a gikszer? Csak arra tudok gondolni h nem kompatibilis a német kiadással... :( Mit tudok tenni? Pls help!

Update: problem solved. Külön külön kellett letölteni a dlc-ket!

[ Szerkesztve ]

(#85664) gyuribácsi88 válasza Prof01 (#85662) üzenetére

Mikor is jött ki a TTK? 3/4 éve? (ja de várj ez szept 20-án jön, tehát egy év telik el a két dlc között) Erre most kiadják ezt úgy hogy egy nyamvadt új bolygót nem tudtak beletenni?

"A kiegészítőben felbukkannak új területek (The Plaguelands és Felwinter Peak), de az alapjáték legelső helyszíne, a The Wall is alaposan átalakul. 6 fős Raid és egy új 3 fős Strike várja a vállalkozó kedvű Guardianokat, továbbá a Destiny PvP részlege is bővül új Crucible térképekkel és játékmóddal. "

Szeret(t)em a játékot, de ennyi idő után az a dlc a pofátlanság netovábbja. Rájöttem, már nem csak ubisoft játékot nem veszek többé, de olyat se ahol az activision jelen van.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#85665) gyuromoj


gyuromoj
veterán

E3 2016 - God of War 4 bejelentést pletykálnak, de nem Kratos lesz a főszereplő

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85666) Petya2900XT válasza gyuribácsi88 (#85664) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Ezen a véleményen voltam míg Proffal el nem kezdtem Raidezni...annyi mindenbe el lehet mélyülni ebben a játékban...Annak tűnik fel,h nincs új bolygó aki egyedül megcsinálja a questeket,randomokkal tolja a strikeokat meg unalmába cruciblet,hogy megtudja mi is az. 50 óra van a játékba és most járok ott,hogy mindent egyszer kipróbáltam egy karakterrel...más kaszt Supereit jó lenne kipróbálni..nahmeg Hard Raid közelébe se vagyok még...mire oda eljutok,hogy azt mondjam h kész vagyok a TTK-val itt a ROF amit felesbe megveszek 4K-ért ami vicc...egy haveri piás estén egy kört nem tudok belőle kifizetni. Szerintem megéri bőven. Az vegye aki nem Destiny 2-t vár tőle. :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#85667) gyuribácsi88 válasza Petya2900XT (#85666) üzenetére

Van vagy 200 órám a játékban, unalomig toltam a raid-eket haverokkal, meg multiztunk is egy csomót, szóval nem tudom mire akartál kilyukadni, de az új infók fényében fuss neki még egyszer. ;) Az én felesbe vásárlós haveromnak (Haddent) meg mondjuk több esze van mint nekem, ő már a TTK-ra is mondta hogy felejtős részéről :DDD

Semmi baj nem lenne a játékkal, ha mindig csepegtettek volna hozzá valamit, de amikor már századszor csináltuk ugyan azt a strike-ot, akkor lett elege kb mindenkinek a csapatból. Mondjuk nekem már korábban, csak a társaság miatt maradtam, de a végén már az se vitte el a játékot.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#85668) Prof01 válasza gyuribácsi88 (#85664) üzenetére


Prof01
veterán

Ha új bolygón játszódna az mivel lenne jobb? Van idejük új bolygókat behozni (gondolom a 2. részbe kerül, amin már egy ideje dolgozhatnak), akkora a Destiny világa, hogy bőven van még mesélnivaló a jelenlegi helyszíneken is! Azzal egyetértek, hogy hardcore játékosoknak kevés volt a TTK tartalom egy évre, de lehet mással is játszani és visszatérni, amikor jön valami új. Pár száz óra megint belemegy majd ebbe a DLC-be is, ami 9k-ért semmiség.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#85669) N@idia válasza james001 (#85657) üzenetére


N@idia
őstag

[link] itt olvastam róla :)

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#85670) Tatyla válasza Prof01 (#85668) üzenetére


Tatyla
őstag

Ne haragudj de amíg egy strike újítás kimerül abban hogy egy régebbi strikeot letükröznek és hátulról haladsz vissza felé addig a bungie szégyellje magát mert anno kifizettük a guardian editionért a 90$-t erre a taken Kingel oda adta mindenkinek de tőlünk elvárta volna hogy fizessünk 40$-t ami ugye így már 130$, persze annyi eszünk volt hogy már ezt se vettük be, és most vegyem meg ezt az új csodát ami megint egy egy délutános tartalom +30$-ért ami így már 160$, na elnennek ők oda ahova gondolom...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#85671) Djuree


Djuree
félisten

srácok nincs időm ennyit visszaolvasni.
nekem se jön le az nba, felénél megáll. mi a megoldás?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#85672) Madwe válasza Djuree (#85671) üzenetére


Madwe
nagyúr

Addig kell újrapróbálkozni amíg nem lesz jó, magától rendbe jön. Van h utána megint leáll, megint újra kell próbálkozni :(((

(#85673) Djuree válasza Madwe (#85672) üzenetére


Djuree
félisten

:R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#85674) Adam_Shepard válasza Djuree (#85673) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Azon túl, hogy leszed egy rakat program datát még telepíteni, letölteni is fog?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#85675) Djuree válasza Adam_Shepard (#85674) üzenetére


Djuree
félisten

hát fogalmam sincs.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#85676) heihachi válasza Prof01 (#85668) üzenetére


heihachi
addikt

Mondjuk én sokallom a 9k-t, mert nekem az egész volt eddig 9k-ban mindenestül. Bár nekem ráér karácsonykor is megvenni :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#85677) Becksman


Becksman
őstag

Gta5-el ki jönne multizni? Tegnap megvettem a 15 hó ps plust :) És holnap vagy ma 10be bezsákolok gta 5öt.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#85678) gyuribácsi88

Battlefield 1 Gameplay Teaser Trailer

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#85679) eisento válasza gyuribácsi88 (#85678) üzenetére


eisento
addikt

hat lattam mar szebb lomozgast is xD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#85680) killer095 válasza gyuribácsi88 (#85678) üzenetére


killer095
őstag

fake

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#85681) #45378816 válasza killer095 (#85680) üzenetére


#45378816
törölt tag

Inkább cake nem?

(olyan igazi TETTYÓS, hogy jól néz ki meg minden, de amikor eszed, akkor jössz rá, hogy átb...tak) :DDD

Amúgy miért pont xone-ra fog megjelenni előbb? ;] :P :D

[ Szerkesztve ]

(#85682) sutyesz96 válasza Becksman (#85677) üzenetére


sutyesz96
őstag

Én megyek szívesen. Van már GTA Online accod? Vagy nulláról kezded?

Jelölj PSNen. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#85683) oriic válasza killer095 (#85680) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miért lenne fake?

szerk: Mondjuk semmilyen hivatalos csatornán nincs fent a cucc.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#85684) vg válasza gyuribácsi88 (#85678) üzenetére


vg
addikt

Fapuska meg lovasok... :F

(#85685) james001 válasza gyuribácsi88 (#85678) üzenetére


james001
veterán

Ez eléggé fake. :D De annak elég jó.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#85686) Damage401 válasza gyuribácsi88 (#85678) üzenetére


Damage401
senior tag

Sniper Elite te vagy az? :D :D

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#85687) wolf13


wolf13
őstag

Sziasztok.

Van aki használ, és tudna ajánlani töltőállomást.

Igazából 2 félét néztem ki, az egyik , amikor egy plusz adapter van bedugva a controllerbe , és úgy helyezik fel.
[link]

A másik pedig amikor nyomás hatására csatlakozik a töltőhöz. Az utóbbiból már találtam ebay-en 2-3000 HUF
környékén , de a szállítása 6000 ft felett van. [link]

Amik pár ezresért röpködnek annyira nem tetszenek , mert a felhelyezése nem tűnik biztonságosnak.
[link]

Nagyon kell figyelni milyen szögből tolja rá az ember, mert szerintem hamar tönkre lehet tenni vele mind a töltőből kiálló , mind pedig a joy-on lévő csatlakozót. Ezért ha van valaki aki tudna ajánlani, hol tudnék venni normális és gyerek által is könnyen feltehető töltőt azt megköszönném.

Elég lenne a szimpla ,nem kell a 2 hellyel rendelkező.

(#85688) sutyesz96 válasza wolf13 (#85687) üzenetére


sutyesz96
őstag

Szerintem ez is tökéletes. A feladatát ugyanúgy ellátja, nincs ezzel semmi gond.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#85689) Madwe válasza vg (#85684) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lovak és biciklik már biztos hogy lesznek benne, fapuska is autentikus az első vhban...

[ Szerkesztve ]

(#85690) Hyperion válasza wolf13 (#85687) üzenetére


Hyperion
senior tag

Én ilyet használok:
[link]
Szenzációs!

Féltem a plusz csatitól ami a vezérlő alján van, de egyáltalán nem zavar. Rendkívül erős a mágnese, így stabilan tartja/tölti.

(#85691) vg válasza Madwe (#85689) üzenetére


vg
addikt

Bicikli? Vicc lesz ez a játék, főleg az olyan részekkel amikor valaki biciklivel kergetni a lovast...

(#85692) tepenzed válasza vg (#85691) üzenetére


tepenzed
őstag

én úgy látom, te nem igazán voltál jó történelemből :D

(#85693) Csabee86 válasza wolf13 (#85687) üzenetére


Csabee86
senior tag

Szia.

Én ilyet használok:

KATT

Abszolúte meg vagyok vele elégedve.

(#85694) vg válasza tepenzed (#85692) üzenetére


vg
addikt

Átbukdácsoltam rajta, de te biztos phd-t végeztél belőle. Tény, hogy nem rémlik, hogy bárki valaki is mesélte volna, hogy az első világháborúban biciklikkel estek volna egymásnak.

[ Szerkesztve ]

(#85695) Tuomas válasza vg (#85694) üzenetére


Tuomas
addikt

Nem kell hozzá PhD.
Pl 1, Pl 2 ahol említést tesznek róla

We were here

(#85696) gyuribácsi88 válasza tepenzed (#85692) üzenetére

Nem véletlenül mondták azt a készítők hogy félve fognak neki ez első világháborús témának, mert sejtették hogy az emberek jó részének fogalma sincs róla (mondjuk többségnek a másodikról se sok), bár nem igazán értem hogy mitől féltek. Az aggályt nem értem, sokan nem ismerik? Na és? Miért az űrharcot meg az exoskeletonos ugrabugrálást azt ismerik? Vagy mitől jobb egy olyan játék ami egy kitalált baromságra épül, mint egy olyan, ami már megtörtént eseményekre épít? Lézerpuskával biztos már sokan lövöldöztek, tehát az a téma rendben van :DDD

Na mindegy, én személy szerint már nagyon várom mert hányok ettől a sok jövőharcos okádéktól.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#85697) bandi0000


bandi0000
nagyúr

eleve olyan nem lesz hogy mindenki boldog lesz, battlefrontba is 1 pontba lő a lézer puska,+ piu piu hangot ad, mert a filmekbe is így volt, és ezért szar, de ha fordítva lenne, akkor az lenne a baj, a lényeg hogy legyen annyira magával ragadó mint a BF4 amihez még ma is leülök, csak ne botokkal kelljen harcolni :D

Xbox One: bandymnc

(#85698) ldave válasza Tuomas (#85695) üzenetére


ldave
félisten

Hát igen, az első világháborút lovakon kezdték és tankokban fejezték be.

A Slime draws near! Command?

(#85699) vg válasza Tuomas (#85695) üzenetére


vg
addikt

Valóban, a google használatához se kell.

(#85700) gyuribácsi88 válasza bandi0000 (#85697) üzenetére

Pedig mindenki boldog lehet, mert akinek ez nem tetszik, annak ott lesz a COD, a csodálatos űrharcával.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.