Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86601) GazRic válasza takacsbotond (#86600) üzenetére


GazRic
senior tag

Nálam is de a 3.55-öt telepíti

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#86602) A`rpi válasza v!ct0y (#86599) üzenetére


A`rpi
addikt

Próbálj a routereden másik wifi csatornát állítani.

(#86600) takacsbotond
Bejelentkezési problémára: [link]

[ Szerkesztve ]

(#86603) v!ct0y válasza A`rpi (#86602) üzenetére


v!ct0y
veterán

Kösz! A joystick volt a ludas. Csatornát váltottam most jó lesz :R
Nem is gondoltam volna hogy így bezavarhat a wifinek.

(#86604) no01ricsi válasza sutyesz96 (#86598) üzenetére


no01ricsi
tag

Jogos :)

PSN ID: PRicsi83

(#86605) takacsbotond válasza A`rpi (#86602) üzenetére


takacsbotond
őstag

Úgy néz ki, hogy a router volt a ludas, de már működik. Köszönöm! :)) :R

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#86606) Def26


Def26
félisten

Érdemes nézni az angol fontot, mert ha faszán leesik akkor olcsón lehet játékot rendelni. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#86607) EczkE válasza Def26 (#86606) üzenetére


EczkE
addikt

Na, ennyit ert a fizetesem? :( :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#86608) ldave válasza Def26 (#86606) üzenetére


ldave
félisten

Hacsak nem zuhan a forint is vele együtt...

A Slime draws near! Command?

(#86609) Def26


Def26
félisten

Ez a sub account pontosan mire is jó?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#86610) Madwe válasza ldave (#86608) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az inkább a német piactól függ, angoltól nem annyira...

(#86609) Def26 Semmire. Ha van egy gyereked csinálsz neki egyet a tied alá, vásárolni nem tud de játszani igen a te játékaiddal. Aztán ha felnő s venne magának, nem tud, mert csak sub account :D

[ Szerkesztve ]

(#86611) Kakaduku válasza Madwe (#86610) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ez a globális piactól is függ, nem csak a német piactól, de "jó" hír, hogy reggel "382"-n állt a forint a fonttal szemben.

Sajnos a dollárhoz és az euróhoz képest gyengült a forint. :(((

(#86612) Becksman


Becksman
őstag

Gta 5 másnál is elfelejti a beállítást? (néha ujra kell beallitani a fenyero meg a feliratot meg a celkeresztet). Topicjaban nem erkezett meg erre válassz :(

Samsung A54 5G 8+256GB

(#86613) gyuribácsi88 válasza Becksman (#86612) üzenetére

Persze hogy nem jött válasz, mert ha lusta vagy 10 választ visszaolvasni, én lusta leszek megint leírni ...

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#86614) lollerblade válasza Becksman (#86612) üzenetére


lollerblade
csendes tag

Igen, nekem is csinálta rendszeresen, extrém idegesítő! :W

(#86615) Becksman válasza gyuribácsi88 (#86613) üzenetére


Becksman
őstag

Visszalapoztam , de atszaladtam a hszen akkor mivan? Sajnos. Én kérek elnézést hogy kérdeztem....

Samsung A54 5G 8+256GB

(#86616) pomk válasza A`rpi (#86590) üzenetére


pomk
őstag

Én így oldottam meg:
magyar kártya -> USA paypal fiók -> magyar bankkártya paypallal összekötve -> USA account PS-en.
Így paypal fiókkal simán tudok vásárolni storeból(magyar kártyáról emeli le az összeget).

(#86617) Tatyla válasza pomk (#86616) üzenetére


Tatyla
őstag

Amazon feltöltő jobban megéri mert paypal leszedi a maga kis hasznát

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#86618) semetka


semetka
őstag

Upgradeltem

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#86619) gegg


gegg
tag

Sziasztok!

Végre én is PS4 tulaj lettem és lenne pár kérdésem. A konzolvilágtól rendeltem a masinát és a második emailben már 4000 Ft al alacsonyabb ár szerepelt mint az elsőben (itt már féltem valami huncutság van a dologban). Mikor kinyitottam a dobozt egy teljesen fehér másik doboz fogadott ami egyáltalán nem hasonlít a képen látotthoz. Gondoltam szép dísze lesz a szobámnak a doboz de ez sajnos nem jött össze :O. Lehetséges valamiféle felújított gépet kaptam és azért van egy egyszerű fehér kartondobozban?

(#86620) Def26 válasza gegg (#86619) üzenetére


Def26
félisten

Fotózd le.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#86621) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

A TTR (Table Top Racing) egy nagyon kellemes kis verseny játék szerintem. Van benne kihívás, de a pályák tanulhatok és gyakorlással jobbnál, jobb eredmények érhetők el. A supercars versenyek már inkább kihívások, mint az összes többi. Itt egy kis csalást is érzek a gép részéről, talán eddig is volt ilyen, csak nem tűnt fel.
Gondolkodom a DLC megvételén. Ha van olyan aki már megvette és játszik is vele, írjon pár sor róla legyen szíves.

(#86622) Madwe válasza Petreszku (#86621) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tekintve hogy ingyenes a ps+ mellett, vannak páran szerintem :D

(#86623) dilipok válasza gegg (#86619) üzenetére


dilipok
veterán

bundle lesz az, egy nagyobb dobozban vannak a jatekokkal egyutt. Mar csak azt nem ertem, h ezzel mi a problema :F

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#86624) Wlac válasza Petreszku (#86621) üzenetére


Wlac
Ármester

Jó cucc volt, pont nekem való árkád verseny. Mondjuk lehetett volna több pálya benne, a multiplayer pedig csapnivalóan rossz, de a PS+ miatt ingyen volt, így nem panaszkodom.

“The wha-"

(#86625) #20844032 válasza gegg (#86619) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem valószínű, egyszerűen arról van szó, hogy a bundle kiadásokat szétszedik gépre és játékra, mert úgy többért el tudják adni. Valszeg ezért is kaptad olcsóbban.

(#86626) gegg válasza Def26 (#86620) üzenetére


gegg
tag

[link] így néz ki. Mint írtam dísznek szántam a dobozt ezért is zavar kicsit.

(#86625) Moby, Úgy tudom az ilyen játékokra ráírják hogy külön nem értékesíthető ezért gondoltam a felújított gépre de lehet neked van igazad.

[ Szerkesztve ]

(#86627) Tuomas válasza gegg (#86626) üzenetére


Tuomas
addikt

A ps alapjában véve két dobozban van: Egy fehér, vastagabb kartondobozban és arra lehet "ráhúzni" a mintás, vékony de keménypapírból lévő dobozt. Az enyém is fehérben volt, azt borította kívülről a mintás

[ Szerkesztve ]

We were here

(#86628) #20844032 válasza gegg (#86626) üzenetére


#20844032
törölt tag

Hát nyilván nem az üzletben adják el. Számla sincs a játékról, aligha értékesíthető hivatalosan.

(#86629) belan válasza gegg (#86619) üzenetére


belan
addikt

nekem útólsó ps4 fehér volt 99 ért vettem 2 kontroller volt hozzá mediába ,de volt egy színes vékony doboz még rá húzva ,valami itt nem stimmel,de konzolvilág nem egy kis cég szerintem jár utána ,volt rajta vékony doboz is amit le húztál róla ?mert ha volt akkor minden stimmel

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#86630) Because válasza gegg (#86626) üzenetére


Because
őstag

nézz meg pár unboxing videót én nem látok benne semmit, maga a gép nálam is ilyen dobozban volt miután a PES-es külsőből kivettem

[ Szerkesztve ]

(#86631) Becksman


Becksman
őstag

Másnak is ilyen a gép jobb széle? Marmint van egy recezett resz lathato a kepen.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#86632) perge666 válasza Becksman (#86631) üzenetére


perge666
veterán

Nekem nem ilyen, egybe van és fényes.

A tied olyan mintha szét lett volna szedve.....

Mondjuk az enyém 1116A lehet a tied más széria és valami hőelvezetésre szolgál.

[ Szerkesztve ]

(#86633) Dicker válasza Becksman (#86631) üzenetére


Dicker
őstag

Mire gondolsz azalatt, hogy ilyen? Poros nekem is. Szellőző nyílások is vannak ott. Karc nincs, meg az a nagy szőrszál se. Középen meg fényes a műanyag. Ez is 1116-os.

[ Szerkesztve ]

(#86634) gegg válasza belan (#86629) üzenetére


gegg
tag

Semmilyen vékony doboz nem volt rajta még vonalkód se. Mindenesetre én befejeztem a vásárlást a konzolvilágnál mert nem szeretem az ilyen meglepetéseket.

(#86635) belan válasza gegg (#86634) üzenetére


belan
addikt

akkor valamit simlizek ott én vissza vinnem és kérnek egy bontatlan gépet ,te is tedd ezt ,amin vékony doboz is rajta van

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#86636) toompa válasza Becksman (#86631) üzenetére


toompa
őstag

Pont ugyanilyen.

(#86637) Because válasza gegg (#86634) üzenetére


Because
őstag

akkor nem okés... simán visszavinném mert ha használtat akarok, olcsóbban is megkapom...

(#86638) gegg


gegg
tag

Most írtam nekik egy levelet. Ha érdekel valakit akkor majd beszámolok a fejleményekről.

(#86639) Mister_X válasza gegg (#86638) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Van telefonszámuk is ám, levélre simán rá lehet fogni, hogy "nem láttuk".

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#86640) belan válasza gegg (#86638) üzenetére


belan
addikt

igen érdekel , :K de inkább hívd fel őket vagy meny be és csapj az asztalra ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#86641) dilipok válasza gegg (#86634) üzenetére


dilipok
veterán

a konzolvilag pont nem nagyon szokott szorakozni...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#86642) bozont


bozont
veterán

Nekem is ugyanìgy érkezett, csak a fehér doboz. Az a dìszes külső nem volt rajta. Viszont ezenkìvül minden originak, bontatlannak tűnt. Èn a konzolok szervizèből rendeltem. Én mondjuk arra gondoltam, mivel plusz játékot is rendeltem, egyszerűbb volt ìgy nekik elküldeni. Bár melepődzem, de egy doboz miatt nem akartam problèmázni.

(#86643) MdewC


MdewC
nagyúr

Hát Srácok, irgalmatlanul meg vagyok lőve. Éltemben először letettem a lantot a fifa-ban (16) és 1 játékom volt ezen kívül korábban, a Skyrim. DE olyan szinten meg vagyok lőve, hogy ötletem sincs, mivel toljam a 17-ig... :(
Szeretem a lopakodós kardos cuccokat, W3 kicsit nagynak tűnik, nem vágnék bele, de valami ilyesmi kéne. DS3 milyen? Még a Doom-on agyaltam, de bizonytalan vagyok. Olyan kéne, ami lopakodós, tolvajos, de nem annyira időrabló és vmi új is legyen... :DDD GTA is óriási... Tippek esetleg? :)
A Fallout 3-at még PC-n toltam végig, van a 4-ben egyáltalán bármilyen újítás? Szóval nehéz dió. :))

Nagyon köszi.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#86644) belan válasza bozont (#86642) üzenetére


belan
addikt

de érdekes :U 576kb vagy mediába ilyen nincs hogy vékony doboz nincs hozzá ,3 ps4 volt már és redeltem is egyet konzol stúdiótól és mindegyiken volt vékony doboz ,én meg nem találkoztam ilyennel hogy új gépnél nem kapsz vékony dobozt is ,hisz annak alapból rajta kell lennie !!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#86645) marilllyo válasza MdewC (#86643) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát ha Skyrim volt akkor inkább a Witcher mint a DS. Sokkal barátságosabb...emészthetőbb.

Doom-ról két féle vélemény van. 1: Kellemes kikapcsolódás, ügyességi hentelde...pl. egy Witcher 3 vagy egy Divison mellé levezetésként 1-1 pályát letolni tökéletes. A multi sem rossz de nem tudott behúzni pedig fogékony vagyok az ilyenekre.
2: Értelmetlen és unalmas céltalan lődözés.
Általában akik easy-n futnak neki azoknak nem jön be. Még a normal sem feltétlen ajánlott nehézség. Kell neki egy laza hard, hogy jobb, gyorsabb és ügyesebb akarj lenni. Mert ez erről szól.

Fallout nem hiszem, hogy sokkal kisebb lenne mint a W3. (bár aztán lehet...nem próbáltam).

Uncharted 4?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#86646) LucentTwo


LucentTwo
tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy tesómmal megosztva vesszük a játékokat. Season Pass-oknál is működik ez a lehetőség vagy ott már külön-külön kell megvennünk? Jelenleg konkrétan a Division-ről lenne szó

MdewC: Én leginkább a Witcher 3-at ajánlanám.

[ Szerkesztve ]

(#86647) marilllyo válasza LucentTwo (#86646) üzenetére


marilllyo
veterán

Alap esetben igen...de a Divison-nel várjatok egy picit míg páran megveszik és találni róla infót a neten. Ubisoft játékoknál volt példa, hogy nem osztódott.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#86648) MdewC válasza marilllyo (#86645) üzenetére


MdewC
nagyúr

Még az is lehet. :)

Hétvégén megálmodom, köszi urak! :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#86649) belan válasza MdewC (#86643) üzenetére


belan
addikt

ds3 az jó játék nem olyan hosszú de nagyon nehéz ,Witcher 3 az nagyon nagyon jó brutális játék de igaz hosszabb mint ds3 ,doom az egy jó lövölde ,én még uncharted 4 ajánlom neked nagyon jó játék ,

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#86650) james001 válasza MdewC (#86643) üzenetére


james001
veterán

Fallout 4 is elég masszív játék,nagyobb mint a 3. Én kiplatináztam a játékot+már majdnem elértem a 100%-ot is és már 200 óra plusznál járok benne :D Csak sajnos kellett a pénz és eladtam,pedig kár volt mert azóta már dlc-k is jöttek hozzá.
Igaz nem mostani játék de mostanában jött ki a "remastered" verziója,a Dishonored pl?
Doom-ot is mindenképp ajánlom,már ha szereted az agyatlan lövöldéket,itt nem nagyon lehet lopakodni meg ilyenek ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.