Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85201) #45378816 válasza ribarszki (#85182) üzenetére


#45378816
törölt tag

En kb. otszor probaltam a multit es nekem eleg unbalansznak tunt az egesz.

Viszont egy harom fos barati csapatban elvezheto, ha legalabb az egyik fan es kiadja az itinert mit-hogy-merre-mennyit. ;)

(#85202) james001


james001
veterán

Nayrobi! Dirt Rally milyen? :)
Erősen gondolkozom most a SLR-n,mert le van akciózva 7000-re store-on...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#85203) Tegla80


Tegla80
addikt

Lattam mar sok mindent,de mi ez a csunya piros "X" az avatarom mellett?
Nem kaptam semmi jelzest,h buntiben lennek valamiert es a bf4 is beenged multiba......
Szoval 5let? Latott mar valaki ilyet?! :D

Sony® & PlayStation®

(#85204) Ronam válasza Tegla80 (#85203) üzenetére


Ronam
addikt

Szerintem az "Appear offline-t" jelzi így.

(#85205) Tegla80 válasza Ronam (#85204) üzenetére


Tegla80
addikt

Mire beirtad,addigra kiirta nalam is az "x" ala szoveggel is...
Allitgatta a kukim,hisz itthon sem voltam,de most visszaraktam es jo mert a "kek potty"van. :D
Nem ertem
Koszi

Sony® & PlayStation®

(#85206) biceps válasza Tegla80 (#85203) üzenetére


biceps
tag

Most este bekapcsoltam a ps-t és nekem is ugyan ez a piros x van. És nem vagyok offline. Viszont engem nem engedett multizni.

PSN ID: BulldozerHUN

(#85207) Tegla80 válasza biceps (#85206) üzenetére


Tegla80
addikt

Probald meg
Allitsd at a menuben(avatarra kat) az" online status"-t "online"-ra ha az offline izen lenne.
En accot is valtottam kozben miutan irtam,h eltuntessem az "x"-et,szoval nemtom de nalam visszaallt es jo lett valamitol.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#85208) Lackooo84 válasza JmL (#85187) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én jártam ugyanígy. Haverom accját deaktiválta magától a rendszer a gépemen. Értsd, előző nap no probléma, másnap bekapcs, adott játékokon lakat. Nézem, nincs aktiválva a gépen, de azt írta, már egy PS4-en elsődleges. Neten sem lehetett deaktiválni. Na hívom a supportot, mondom a szitut. Azt mondja nekem, hogy diktálja az IP címet, amiről deaktiválták/aktiválták más gépre az accountot. A sajátom volt. Aha, mondom az érdekes, már csak azért is, mert nincs nálam egy második PS4, amit beaktiválhattam volna, meg aznap akkor kapcsoltam be először, amikor észrevettem a problémát... Jah, szóval vannak itt érdekes anomáliák...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#85209) vonSux válasza Adam_Shepard (#85198) üzenetére


vonSux
őstag

Holnap du. szívesen ha addig nem jön össze.

(#85210) Nayrobi válasza james001 (#85202) üzenetére


Nayrobi
őstag

Más a kettő. A Dirtben jobb vezetni az autókat, egyértelműen szimulátorosabb, viszont kontent szempontjából bőven elmarad a SLR-től és mint játék, szerintem az SLR jobb. A Dirt az F1hez hasonlít, brutál jó alapok, de üres a cucc. Nálam az F1nél ez nem volt probléma, itt már érzem egy hét játék után hogy ez a karrier egy nagy semmi és már kezdem unni, hogy farmolom a kreditet az új autók miatt és csak ez motivál. Persze vezetni még mindig élmény benne, de néha ez nem elég. Fene tudja melyiket választanám ha csak egyet lehetne.

(#85211) JmL válasza Lackooo84 (#85208) üzenetére


JmL
csendes tag

És valamit tudtak csinálni ?
Mire számíthatok, volt valami előrehaladás ?

Egyébként köszönöm mindenkinek a segítséget, találtam egy deactivation form-ot, ahol lehet kérni a deaktiválást az adatokat kitöltve, meglátjuk mi lesz, mindenesetre majd beírom hogyan zárult a dolog, hátha segít másnak az ügyem.

(#85212) biceps válasza biceps (#85206) üzenetére


biceps
tag

Online-on van, ennek ellenére mégis ott van a piros x és nem tudtam multizni. Ps+ om van. Újra indítottam a gépet, most átváltott kékre de a multi továbbra sem működött. Majd pénteken este újra megprobalom, hátha valami átmeneti hiba volt.
Szerk:telorol vagyok Tegla80 neked szántam.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: BulldozerHUN

(#85213) szallasi007


szallasi007
őstag

The Last of Us sztorija meg dialógusai nagyon bejönnek. Grafikai szerintem patika a korához képest, viszont ez a célzás fegyverekkel nekem konkrétan idegösszeroppanást okoz. Valahogy az UC szeriákban jobban meg lett oldva (a 4. résszel még nem játszottam de gondolom abban csak jobb lett), komolyan már autoaimot kezdtem el keresni a settingsbe.
Kraftolást ki hogy csinálta, mire érdemes adni elsősorban? Tablettákat mire szórjam el?

(#85214) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Látom most mindenki a Last of Us-al van elfoglalva. Kérdésem egy kicsit más felé tekintene. Van valaki, aki megvette az Overwatch -ot és tudna egy rövid véleményt írni róla? Gondolkozom rajta, hogy megvegyem, csak be tudom eldönteni.

Sajnos most nincs nagy felhozatal játékok terén (természetesen amik engem érdekelnének), legközelebb csak a No Man's Sky fog jönni augusztusban és addig kellene valami, amivel elszórakozhatnék. Esetleg PvZ2? :)

(#85215) Bazsi1987 válasza Kakaduku (#85214) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nekem boxra van meg de beszippantott pedig nem hittem volna☺ egy cod bf után a multija maga az újdonság a blizzard újra megcsinálta ☺ ha nem lenne ez elég 7 millió elkellt belőle már most!

(#85216) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Lenne pár kérdésem.

1. Dying Light-ot most szereztem be. Valakinek lenne kedve Co-opban nekikezdeni?
2. A Witcher 3-ból lesz GOTY kiadás? Viszket a tenyerem, hogy beszerezzem de ha lesz GOTY kivárom.
3. Tudtok arról esetleg valamit, hogy a Hitman Sniper Challenget hol tudnám beszerezni PS3-ra?
4. Driveclub Bikes-ban keresnék 5 jószándékú embert akivel az egy szem hiányzó multis trofit meg tudnám csinálni. (6 fős online versenyben legyek harmadik és mentsem el a visszajátszást, sajnos nincs meg a hat fő sosem mikor játszom)

Előre is köszönöm.

(#85217) taki01


taki01
őstag

Sziasztok!

Megint nem lehet vásárolni a store-on vagy csak engem nem enged?

(#85218) sittes79


sittes79
addikt

Megnézné ezt valaki, hogy csak kódot küldd?

[link]

Mobilról vagyok....

Köszi

(#85219) sutyesz96 válasza szallasi007 (#85213) üzenetére


sutyesz96
őstag

Olyan szintre ahol már számít úgyis csak játék végére tudod craftolni a fegyóidat. Szvsz ez elég átgondolatlan lett a játékban. :U

A pilleket én a weapon swayre meg a shiv upgradere költeném mindenekelőtt.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#85220) MrPeekaboo válasza sittes79 (#85218) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Nem tűnik digitális kódnak és hozzánk nem is szállítják.

(#85221) Lackooo84 válasza JmL (#85211) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Persze, a support akivel beszéltem rögtön deaktiválta is a "szellem" gépet. Azóta minden ok.

The Truth is out there...

(#85222) szallasi007 válasza sutyesz96 (#85219) üzenetére


szallasi007
őstag

Köszi, na majd a végén kiderül mit rontottam el :)

(#85223) hyperspace válasza sittes79 (#85218) üzenetére


hyperspace
őstag

Egy értékelés szerint ha akarod, csak a kódot küldi, ami a fizetés után 48 órán belül megtörtént.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#85224) LeventeV válasza james001 (#85202) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nekem is megvolt a SLRE es szerintem a legrosszabb rallys jatek amivel valaha jatszottam. A karrier szerkezeten es az autolistan kivul semmi pozitivumot nem tudnek mondani rola. A fizika szar, a palyak nagy resze melloz minden karaktert, elettelen az egesz. A Dirt Rally karrierje sem rossz, a jatek arra sarkall, hogy egyre magasabb szinten jatszd. Nagyon jol integraltak a daily-weekly-monthly challengeket is plusz az online bajnoksagok is nagyot dobnak rajta. En 40+ orat toltam es meg nem unom. Az autolista ott is kivalo (Toyota es a Citroen a Milestone miatt hianyos).

(#85225) Kakaduku válasza Bazsi1987 (#85215) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Van aki játszik Playstation 4-en az Overwatch-al? Ha jól olvastam a teszteket, akkor csapat alapú a játék és ebből adódóan azt gondolom, hogy random emberekkel nem olyan lásd Evolve.

Amennyiben lenne fix csapat, akkor beruháznék rá én is. :)

Esetleg valaki, akinek megvan megosztaná, hogy ki tudjam próbálni? :R

(#85226) Bazsi1987 válasza Kakaduku (#85225) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Eddig egyedül toltam de szerintem alakul boxon a csapat☺ egyedül is jó elején amig kis szintű vagy kicsikel is dob össze ott kb senki nem tudja mit kell csinálni de később ahogy nagyobb szintű vagy egyre jobb a helyzet ☺

(#85227) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Van aki használ kormányt a PS-hez? Ha igen melyiket?

(#85228) gyuribácsi88 válasza Bazsi1987 (#85226) üzenetére

Hát ha boxon alakul a csapat, akkor az nagyon jó hír Kakadunak, aki ps4-en szeretne játszani és csapatot találni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#85229) #45378816 válasza gyuribácsi88 (#85228) üzenetére


#45378816
törölt tag

Jó, de el kell fogadni, hogy valakinek nehéz még mindig felfognia, hogy ez nem az a hely... :DDD

(#85230) Tatyla válasza #45378816 (#85229) üzenetére


Tatyla
őstag

Azért van boxa :D

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#85231) N@idia válasza gyuribácsi88 (#85228) üzenetére


N@idia
őstag

Hat ezen én sírtam a nevetestol :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#85232) Nayrobi válasza Gabesz1019 (#85227) üzenetére


Nayrobi
őstag

G29

(#85233) Madwe válasza gyuribácsi88 (#85228) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pcn is alakul a csapat ám, csak hogy én is releváns infókkal szolgálhassak!

(#85234) Jessus81 válasza Madwe (#85233) üzenetére


Jessus81
tag

Tegnap szereztem 3db tetrist a kínai piacon, átjönne 2 ember akkor tolhatnánk co-opba :DD :DD :C

PSN: Thorpapa

(#85235) Kakaduku válasza Bazsi1987 (#85226) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Köszi az infót, de ezen kiégtem én is. :DDD

(#85236) marilllyo


marilllyo
veterán

Doom IDKFA trófeájáról érdeklődnék. Megkapta itt valaki? Azt írják, hogy bugos. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#85237) Mister_X válasza Kakaduku (#85225) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én fizetéskor fogom megvenni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85238) Tegla80 válasza Mister_X (#85237) üzenetére


Tegla80
addikt

Melyik platformra?!(csak,h tisztan lassunk) :))

Sony® & PlayStation®

(#85239) #45378816 válasza Tegla80 (#85238) üzenetére


#45378816
törölt tag

Neo, mi más... :DDD

(#85240) james001 válasza Nayrobi (#85210) üzenetére


james001
veterán

Hát a leírtak alapján a SLR úgy tűnik lehet jobb lenne számomra,mert bár a régi Colin és Dirt játékok tetszettek azok is inkább "árkádosabbak" voltak,és a szimulátorosabb rally-k mint pl. a Richard Burns Rally annyira nem tetszett. Még meglátom mi lesz,de kéne már valami jó rally-s játék :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#85241) Nayrobi válasza james001 (#85240) üzenetére


Nayrobi
őstag

Van SLR demo a storeban, mondjuk pont a legszarabb pályán, de 3-4 autó is választható, szerintem próbáld ki.

(#85242) LeventeV válasza Nayrobi (#85241) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nekem a Rallycross utan ment el tole teljesen a kedvem. Lehet bennen a hiba.

(#85243) james001 válasza Nayrobi (#85241) üzenetére


james001
veterán

Tényleg amikor kijött a demó letöltöttem és kipróbáltam,akkor mondjuk nem igazán nyűgözött le... Na mindegy teszek vele még egy próbát,aztán majd alszok rá egyet. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#85244) Nayrobi válasza james001 (#85243) üzenetére


Nayrobi
őstag

Azóta tettek fel egy új demot, javítottak pár dolgot benne.

(#85245) Mister_X válasza Tegla80 (#85238) üzenetére


Mister_X
nagyúr

PC-men elég gyéren futna, az újdonsült dedikált PS4-emre tervezem :B Csak digitálisan kellene... de úgy meg drága.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85246) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Mikortól érhető el a júniusi plus ajánlat? :D

Nam is tudom... két év után kb az első, amit várok az NBA 2K16 miatt.

(#85247) Nayrobi válasza ForRedGlory (#85246) üzenetére


Nayrobi
őstag

Minden hónap első keddjétől tölthetőek.

(#85248) A`rpi válasza ForRedGlory (#85246) üzenetére


A`rpi
addikt

Mikortól érhető el a következő havi Plus "free" ajánlat?

Minden hónap első keddjén frissítik a kínálatot.

(#85249) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Az 1 napos ps plust a reedem code-hoz kéne beírnom?
Valamiért nem tudom aktiválni a 14 naposat pedig full úgy emlékszem hogy még nem volt nekem.. :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#85250) Tegla80 válasza Sirandrish (#85249) üzenetére


Tegla80
addikt

Igen oda.
Ha volt mar plus valaha az accododn,akkor a 14napos mar nem jatszik szamodra(sem)csak a gratis 1 napos.

Sony® & PlayStation®

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.