Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86101) Rigormortiis válasza N@idia (#86043) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Azert az uj bf csunyan odaver neki. Mondjuk eladasokon megint nem fog latszani, hogy a dice tokos volt es mer ujitani.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#86102) N@idia válasza Rigormortiis (#86101) üzenetére


N@idia
őstag

Ebben igazad van! Azért remelem a régi csapat meg megvan es toljuk majd ezerrel :)

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#86103) andro93 válasza N@idia (#86043) üzenetére


andro93
aktív tag

Gagyi az egész. Amikor a vákuumban hallod a fegyverropogást, meg az emberek ott kiabálnak, nevetséges hatása van az egésznek. Ez a részlet kb. visszaadja, mit érzek a sorozattal kapcsolatban.

(#86104) #45378816 válasza oriic (#86020) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nekem úgy tűnik, hogy a CoD topikba írtak után, azért kicsit más az összesíted álláspontja. ;)

(#86106) d.beni


d.beni
aktív tag

Sziasztok! Most akarok vasarolni ps4 et. Melyik a legfrissebb kiadas? Jol tudom hogy a 1216b?

(#86107) james001


james001
veterán

Na Sony vitte a pálmát a konferenciával. :C GoW,Kojimaaaa meg Daryl,Crash Bandicoot Remastered? :Y Sírtam komolyan :D
Ubifoson elaludtam konkrétan tegnap,egyedül a WD2 volt jó,meg talán a South Park,de amúgy egy sz*r volt az egész.
Őszintén számomra egyedül a Bethesda meg a Sony tett le megint valamit idén,a többi mind gyenge volt :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#86108) A`rpi válasza d.beni (#86106) üzenetére


A`rpi
addikt

CUH-12** Tizenkettes széria a legújabb ami kapható.

[ Szerkesztve ]

(#86109) #45378816 válasza james001 (#86107) üzenetére


#45378816
törölt tag

Számomra csak a Sony tett le valamit is.
Áldom a napon, amikor váltottam pc-ről ps4-re. :R :P

(#86110) gyuribácsi88 válasza james001 (#86107) üzenetére

Tényleg ők vitték, mindenféle elfogultság nélkül. Az EA se volt rossz, a BF1 és a TF2 is tetszett, mit tetszett a BF1-el megvettek kilóra. Az ubisoft számomra kritikán aluli volt, egy cím volt amit vártam tőlük a for honor, hát most már azt se várom. Az MS-nél az FH3 és a ReCore is tetszett. Bethesda-nál a Prey ígéretesnek tűnt.

Sony-nál meg az új GOW szerintem nagyon ütős volt, végre nem egy annyira agyatlan H&S mint ez elődei, mertek újítani, Horizon zero Down nagyon király volt, Kojima meg biztos egy nem mindennapi játékkot készít majd. A Days Gone is nagyon bejött, az is első napos vétel lesz nálam.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#86111) james001 válasza gyuribácsi88 (#86110) üzenetére


james001
veterán

Igaz,a BF1 azért elég jó lesz,de én mivel inkább single játékos vagyok a kampányból vártam azért némi gameplay-t...
GoW mondjuk kicsit "fura" volt,dehát reboot,úgyhogy természetes a váltás,és hát kellett is neki tényleg.
Days Gone azért eléggé Last of Us,de nem rossz. :D
Kojima játékától meg azért várom hogy egy kis Silent Hills is legyen benne,ne csak egy meztelen Norman Reedus :DDD
Az hogy Crash-t meg felélesztették egyet jelent azzal hogy tuti lesz belőle valami új rész is,kérdés ki fogja csinálni.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#86112) xenom0rph válasza james001 (#86111) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ez miért kérdés? Naugthy dog. :DDD

halahala

(#86113) vg


vg
addikt

18e pénz a last guardian a magyar stórban.

(#86114) Sirandrish válasza james001 (#86111) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jön a remaster.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#86115) james001 válasza xenom0rph (#86112) üzenetére


james001
veterán

Nem,mert az Activision-é a jog. Úgy értettem ki fogja fejleszteni.

(#86114) Sirandrish: Tudom :D De azon kívül tuti visszahozzák Crash-t,bár lehet csak erre a régi nosztalgiázásra élesztik fel :(

Ja amúgy a Resi 7-ről nem is beszéltem. Én baromira azt hittem a VR demóról hogy Evil Within VR Special vagy ilyesmi,mert a próbababák meg az elején a felvillanó T betű eléggé arra hajazott. Aztán mikor megláttam a logót leestem a székről :DDD Kérdés fps nézet lesz-e vagy tps marad...

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#86116) Sirandrish válasza james001 (#86115) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hjaa hogy te ilyen kis új címeken gondolkodsz? Hát az lehet függ a remaster sikerétől. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#86117) ldave válasza Sirandrish (#86114) üzenetére


ldave
félisten

Legalább majd újra kiderül, hogy a Crash szar játék és csak a nosztalgia miatt gondolják sokan jónak :P

A Slime draws near! Command?

(#86118) Sirandrish válasza ldave (#86117) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nemiiiiis szar. Olyan izé vagy. Nem egy Banjo de azért nem rossz az :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#86119) perge666 válasza ldave (#86117) üzenetére


perge666
veterán

Még ugyan jó!!

(#86120) james001 válasza Sirandrish (#86116) üzenetére


james001
veterán

Látszik hogy Sony vissza akarja hozni kis barátunkat,UC4 easter egg,trilogy remaster meg ez a Skylanders vendégszereplés után biztos nyomatni fogják még.

(#86117) ldave: Na huzzá' vissza a Nintendo topikba ;] :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#86121) Madwe válasza ldave (#86117) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szomorodjászéjjel! :P

(#86122) perge666 válasza Madwe (#86121) üzenetére


perge666
veterán

Azigen. :DD :DD

(#86123) #45378816 válasza james001 (#86120) üzenetére


#45378816
törölt tag

UC4 végén is mielőtt a beugranánk a vízbe (a hajó fele) ott fel lehet tarzanozni egy kis szikla résbe és ott az Crash alma. :DDD

Én nagyon örülnék egy Crash Bundle kiadásnak, benne az összes eddigi résszel.
Nekem a Crash Bash a favorite. :DD

(#86124) Sirandrish válasza james001 (#86120) üzenetére


Sirandrish
legenda

Reméljük. Egy jó kis FHD 60fps aztán had pörögjön a koma :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#86125) bozont


bozont
veterán

Lehet még kapni a Players Mega Pack-et és mivel a Neo-t csak jövőre ígérik így nem vártam és berendeltem a gépet (meg a Heavy Rain + Beyound felújítottat hozzá). Holnaptól én is klubtag leszek! :C És elnézve az E3 felhozatalt lesz mivel játszani később is.

(#86126) front3r


front3r
őstag

Hmm de finom! :P [The Last Guardian - Collector's Edition]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#86127) Def26 válasza bozont (#86125) üzenetére


Def26
félisten

Honnan rendelted?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#86128) ImpersonatoR

Most szedem a hajnali sony showt nem lattam meg, de gamepod hirek kozott nem lattam a GT sport ot tenyleg nem volt rola szo? Azt hittem iden megjelenik...

(#86129) barcabome


barcabome
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy lehet, hogy hülye kérdésem.

Megvettem az Uncharted 4-et, de még csak most fogom kezdeni a 3. részt. Hétvégén viszont ki szeretném próbálni a multit benne. Ugye nincs semmi spoiler veszély, ha elkezdem a multit?

Köszi a válaszokat! :)

(#86130) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.
Van itt valaki aki ismeri a platinumshop-os brigád bármelyik tagját? Szeretnék kapcsolatba lépni bárkivel és telefonon megköszönni azt a korrektséget amit nyújtanak. Vettem tőlük PSN feltöltőt (nem kevés tételről van szó) és hirdetik, hogy utalás után már egy órával aktiválhatom a kódokat. Rákérdeztem telefonon az egyik eladó meg is erősítette nekem ezt, hogy garantálja a mai nap megkapom a kódokat. Dehogy kaptam. Tényleg, rendkívül korrekt cég. Ott verik át az embert ahol tudják. Ha valaki tud magán elérhetőséget és megosztaná azt nagyon megköszönném.

(#86131) marilllyo válasza barcabome (#86129) üzenetére


marilllyo
veterán

:N

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#86132) james001 válasza front3r (#86126) üzenetére


james001
veterán

Nice! :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#86133) bozont válasza Def26 (#86127) üzenetére


bozont
veterán

Konzolok Szervize

(#86134) james001


james001
veterán

Resi 7 demó elég fosós volt,de nagyon izgatottá tett :Y Ez VR headset-tel 100% szívinfarktus :D
Mondjuk azért látszódik rajta honnan vették az ötletet ;)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#86135) Def26


Def26
félisten

Ha 1x átvihetnétek a régiót melyik lenne az az ország ahova migrálnátok?

Van egy magyar és egy usa profilom, nem tudom melyik legyen a fő profil.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#86136) EczkE válasza Def26 (#86135) üzenetére


EczkE
addikt

Az angol. ;] :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#86137) tomka9421


tomka9421
csendes tag

Sziasztok egy kérdésem lenne hozzátok, ps4hez szeretnék utp kábellel inzernetet csatlakoztatni, úgy hogy ami utp kábelem van a pcmbe arra tennék egy elosztót és abból húznám a psbe, ez így lehetséges? Nem lessz gond ha a pc ott van a ps és a modem közt? Előre bocsi ha valamit érthetetlenül, hozzánemértően, vagy hülyén fogalmaztam. A válaszokat köszönöm :-D

(#86138) A`rpi válasza tomka9421 (#86137) üzenetére


A`rpi
addikt

Internet megosztáshoz vásárolj routert.

(#86139) eisento


eisento
addikt

Alakul ez a gtsport

http://i.imgur.com/QdUFRBm.gif
(Bocs mobilrol vagyok)

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#86140) Madwe válasza EczkE (#86136) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az drágább általában mint a magyar.

Amugy mindegy mi a fő profil, kb csak annyiban számít hogy oda érdemes venni a ps+t. Játékokat meg tok mindegy hol veszed, mert ha primary úgyis a fő profilon tolod vele. Persze ez is csak akkor számít, ha pl érdekelnek a trófeák...

Kell egy magyar a lemezek melle dlcknek s kell egy USA/kanada az olcsóbb digitális vásárláshoz szvsz.

Árpi elég egy switch is hozza, ha van modemje ami router is es nem nagyon ért hozza, mondjuk elég lenne csak azt bridgebe tenni s akkor jöhet a router is, de a kérdésből kiindulva lehet jobb az egyszerűségre törekedni...

[ Szerkesztve ]

(#86141) echterion


echterion
nagyúr

Vajon mikor jön az új F1? A mostani leárazásban már 5000 alatt meg lehet kapni, de lehet, inkább várnék a legújabbra.

[ Szerkesztve ]

**********

(#86142) Nayrobi válasza echterion (#86141) üzenetére


Nayrobi
őstag

Valamikor nyáron, sztem pár nap és kiderül a konkrét dátum is.

(#86143) andro93 válasza barcabome (#86129) üzenetére


andro93
aktív tag

A helyszíneket lövöd le magadnak max, bár van benne egy beginner (lehet nem ez a neve, de kezdőknek van az a lényeg) opció is, és ott nálam csak a bétás pályákat adta be, tehát nem spoilereztem el magamnak semmit.

(#86144) Tegla80 válasza Def26 (#86135) üzenetére


Tegla80
addikt

A HU-t es ha lehet nalam legyen primary. :D ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#86145) gamegod


gamegod
senior tag

Days gone gameplay
utoljára a World War Z-ben láttam ilyent.. Brutál , nagyon bejövős!!

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#86146) Csabee86 válasza gamegod (#86145) üzenetére


Csabee86
senior tag

Ez új gameplay vagy a Sony konfon mutatott? Melóhelyen le van tiltva a Youtube. :(

(#86147) marilllyo válasza gamegod (#86145) üzenetére


marilllyo
veterán

Kegyetlen jó. Megtoldanák egy co-op-pal akkor instant get.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#86148) Tatyla válasza gamegod (#86145) üzenetére


Tatyla
őstag

Város nagyon a többi josággal együtt szuper lesz ez az ősz tavalyihoz képest 100x
XCOM, BF1, Titanfall2 day one többit meg ami most kimarad karácsonyi akcióban

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#86149) N@idia


N@idia
őstag

Ghost Recon Wildlands E3 Gameplay Ez a játék egyáltalán nem lesz jó, mint ahogy azt vártam látszik, hogy UBi termék grafikára is messze nem olyan már mint anno volt :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#86150) gyuribácsi88 válasza N@idia (#86149) üzenetére

Szerencsére azért jönnek idén jó játékok, az ubisoftot meg el kell felejteni. Sajnos túl sok projektet csinálnak egyszerre, és ez a minőség rovására megy.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.