Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86651) echterion válasza MdewC (#86643) üzenetére


echterion
nagyúr

Shadow of Mordor? Van benne lopakodás meg ork hent. Mondjuk más se, de akinek ez bejön, az jól ellesz vele.

**********

(#86652) marilllyo


marilllyo
veterán

Megvette itt valaki a Resident Evil 6-ot? Co-op-ban letolhatnánk...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#86653) Becksman válasza perge666 (#86632) üzenetére


Becksman
őstag

1216B. Toompa irta hogy neki is ilyen gondolom szeriával jár.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#86654) he7edik.


he7edik.
addikt

Elkeztem az UC4-et de a Once a thef küldi beregad az elején a hídas résznél és nem kapom meg a bratyótól a kötelet. Mit lehet ilyenkor tenni mert a chaptert nem lehet újra kezdeni?

Égő szöveg a flém vázon

(#86655) Vasy09 válasza A`rpi (#86590) üzenetére


Vasy09
őstag

Ez nem teljesen igaz, mivel nekem pl a raiffeisenes mastercard-om gond nélkül elfogadta múltkor! :U

Gamertag: Vasy09

(#86656) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Aki próbálta már pc-n vagy inkább laptopon a ps4 játszást, shareplay vagy minek hívják, az mit mond mennyire életképes ?

Xbox One: bandymnc

(#86657) Adam_Shepard válasza bandi0000 (#86656) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

En hasznalom pcn vitan ps tvn bika net kell ala de semmi baj nincs vele. Arra keszulj hogy csak 720 p. Es pcn felismeri vezetekkel a ds4 et.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#86658) EczkE válasza bandi0000 (#86656) üzenetére


EczkE
addikt

Macbook Airen (2015) probaltam kis laggal de mukodott. Annyi gond volt hogy a beallitasokat nem tudtam megnyitni igy pl felbontast nem tudtam allitani. Nem tudom mi volt keves ehhez. A net vagy a gep.

Asszem mindenféleképpen!

(#86659) echterion válasza bandi0000 (#86656) üzenetére


echterion
nagyúr

Én rendszeresen játszom igy. Ugyanazon a hálózaton gond nélkül megy (upc 30/5). Kipróbáltam 140 km-rel odább, szintén upc, ott is gond nélkül ment 720p-ben. FPS-sel nem próbáltam, de FF X/X-2 és Tomb Raider tökéletesen játszható.

**********

(#86660) #20844032 válasza Becksman (#86653) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mind ilyen szériától függetlenül. Mármint ott is szívja be a levegőt.

(#86661) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Köszi srácok, de ez nem belső hálózat sebességétől függ? Bár lehet keverem , de azt akarom hogy a házon belül másik tv n tudjak játszani pl, mint a sony telokon van az a 2. Kijelző

Xbox One: bandymnc

(#86662) szallasi007 válasza he7edik. (#86654) üzenetére


szallasi007
őstag

Nekem nincs még meg de láttam magyar végigjátszást ott is egyszercsak Sam gondol egyet és odaadja (yt TheVr csatornán nézd meg)

(#86663) MdewC válasza james001 (#86650) üzenetére


MdewC
nagyúr

(#86651) echterion: Köszönöm nektek is!

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#86664) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Flash Sale: Katt!
Megéri meglesni. ;)

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#86665) killer095 válasza Petya2900XT (#86664) üzenetére


killer095
őstag

Nekem nem hozza be :(

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#86666) Wlac válasza killer095 (#86665) üzenetére


Wlac
Ármester

US Store.

“The wha-"

(#86667) gyuribácsi88 válasza Petya2900XT (#86664) üzenetére

A batman 12$-ért gyanúsan jó.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#86668) Petya2900XT válasza gyuribácsi88 (#86667) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Felesbe 6$...Egy doboz cigi. Taláb több ideig kitart. :D

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#86669) marilllyo válasza gyuribácsi88 (#86667) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát akinek usa accja van annak ennyiért karácsony. Magyar accon most volt akciós.... 9k-ért. Azért az egy pettyet több.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#86670) vonSux válasza marilllyo (#86669) üzenetére


vonSux
őstag

Mad Max 16$-ért is nagyon jó ár (de nézzetek game playt, nem fog mindenkinek tetszeni).

(#86671) marilllyo válasza vonSux (#86670) üzenetére


marilllyo
veterán

Végigtoltam. Egynek nem volt rossz.
Gondolom azért nálunk is lesz valami action...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#86672) Tegla80 válasza bandi0000 (#86661) üzenetére


Tegla80
addikt

Morgen
Ha masik tv-n akarod tolni akkor neked egy "PSTV"-t kellene venned.(6e korul a realis ara ha talalsz)
Ezt csak tv-re dugod es adsz neki halozatot(de direktbe a ps4-is tud wifit szorni neki)es mar jatszhatsz is a ps4-ed tartalmaval lakason belul vagy ismerosnel,baratnal akarhol ahol elbirja ezt a net.(aminek nem kell olyan "bikanak" lennie,mert pl nekem max 2M a feltoltesem,de elbirja)
Jah es sajat halozaton nincs jelentosege annak ,h mekkora a neted.....kell egy jo router(ami amugy is kell) es ennyi.(szolgaltato nelkul is menne)

Sony® & PlayStation®

(#86673) he7edik.


he7edik.
addikt

Kezdi rendesen felbaszn az agyamat a PS 4. Nem elég hogy az UC4 beragad az Once a Thef küldetésnél és semmi sem segít rajta most még a játékot se tudom törölni. Belépek a Storage Manegmentbe Majd Application options menű delete majd select all beteszi a pipát a játékhoz majd átugrik a deselect allra és onnan nincs tovább...??? Mi a fasz van????

Égő szöveg a flém vázon

(#86674) A`rpi válasza he7edik. (#86673) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha a játékot szeretnéd törölni, akkor a főmenüben a játék ikonján options gomb,
majd a felugró menüben kiválasztod a delete opciót.

Esetedben szerintem elegendő magát a játékmentést törölni.

(#86675) erahurka válasza A`rpi (#86674) üzenetére


erahurka
félisten

Mennyire sűrűn előforduló probléma, hogy ilyen problémák miatt újra kell kezdeni egy-egy játékot? Én PS3-on egyszer sem jártam így.

(#86676) A`rpi válasza erahurka (#86675) üzenetére


A`rpi
addikt

Ez jellemzően platformtól független, csupán játékfüggő, GTA-k pl tipikusan ilyenek lehetnek, én BF4-el is megszívtam, igaz "csak" PS3-mon.
Ami hírhedt még az a Madmax, más most hirtelen nem ugrik be.

Ha van lehetőség több játékállás mentésére érdemes vele élni,
(ne a meglévőt írjuk felül, négy-öt külön játékállás ha van, az sosem árt.)

Ahol checkpoint rendszer van ott kicsit szerencse kérése is,
chapter selecttel lehet próbálkozni.

Ha ez nem hoz előrelépést, akkor még mindig ott van a felhős játékállás
visszatöltése, vagy szélsőséges esetben játékmentés törlése.

[ Szerkesztve ]

(#86677) erahurka válasza A`rpi (#86676) üzenetére


erahurka
félisten

Úr isten. De miért nem tudják ezt rendesen megcsinálni? Nevetséges hogy 20.000 forint egy új játék és szerencse kérdése használhatatlan lesz-e...

(#86678) front3r válasza erahurka (#86677) üzenetére


front3r
őstag

Ez nagyon ritka dolog. Az én kezemben rengeteg játék megfordult, volt amelyik lefagyott, de patchelték. Egyik sem idegesített fel, tényleg ritkán fordul elő, már 1 éve nem találkoztam hasonlóval. UC4-ben pl. egy bugba sem futottam bele.

De amúgy azért nem tudják rendesen megcsinálni, mert nagyon nehéz ekkora programkódot úgy megírni, hogy egy hiba se legyen benne, ami fel van készítve a játékos összes reakciójára.
De pl. egy pc-re megírt - bármelyik - programban vannak hibák(nem csak OS), nincs kivétel. Talán még a "Hello World"-ben nincs hiba. :)
Ezekbe vagy belefutsz, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#86679) he7edik.


he7edik.
addikt

Nekem konkrétan az 5 éves PS3 pályafutásom alatt nem volt még ilyen. Most meg elsőre megsszívom.

Égő szöveg a flém vázon

(#86680) Petreszku válasza he7edik. (#86679) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

A BF4-vel szívtam most a héten. Írták itt a fórumon, hogy nem a legtökéletesebb, de ez inkább vicc kategória.
Becsületből végig fogom játszani valamikor, a multi részével inkább játszok/játszottam.

(#86681) erahurka válasza front3r (#86678) üzenetére


erahurka
félisten

Az egy dolog, hogy valami bugos, de könyörgöm, a mentési algoritmus legyen már hibátlan!

(#86682) echterion válasza erahurka (#86681) üzenetére


echterion
nagyúr

Bizony. Az nem bug, hanem trehányság.

**********

(#86683) Májkrémes


Májkrémes
újonc

Sziasztok van valakinek eladó uncharted 4 szobra?? Vagy beszámitásra lenne mortal kombat xl-em

(#86684) Wlac


Wlac
Ármester

Triviális kérdés lehet, de a PS3 SS tápkábelével használhatom a PS4-et? Öcsémmel csináltunk egy PS cserét, de elfelejtette a kontroller töltőjét és a PS3 tápkábelét is elhozni. Úgy vagyok vele, hogy nem olyan nagy probléma, mert akkor tápkábel nélkül adom én is oda neki a PS4-et, csak nem szeretném, hogy nála valami baja legyen a PS3 kábelétől.

“The wha-"

(#86685) bandi0000 válasza Wlac (#86684) üzenetére


bandi0000
nagyúr

kábek-kábel, nem lesz baja

Xbox One: bandymnc

(#86686) A`rpi válasza Wlac (#86684) üzenetére


A`rpi
addikt

Beépített tápos a ps3, és a négy is,
így nagy kárt nem tudsz tenni bennük ha felcseréled a tápkábeleket. :)

(#86687) Wlac


Wlac
Ármester

Kösz, nem voltam biztos a feszültség és egyéb vudu dolgokban.

“The wha-"

(#86688) DM-Fan válasza Wlac (#86684) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nekem például az volt az első a PS4 esetében, hogy kivágtam a picsába a gyárilag hozzáadott, rövid, szir-szar minőségű tápkábelt és vettem hozzá egy normális hosszúságú, vastagságú, minőségi drótot, 90 fokos csatlakozóval. Ugyanezt tettem anno a PS3-mal (az még a földeléssel is ellátott PC-s tápkábellel működött) és az SS-sel is. Nem is lehet benne semmilyen voodoo: szabványos, 230 V-ot szállító tápkábelekről beszélünk.

Get Moded!

(#86689) Csabee86


Csabee86
senior tag

Van itt olyan aki megvette a ARCADE GAME SERIES: PAC-MAN játékot és sikerült kiplatináznia? Volt egy kis pénzem a pénztárcámban és gondoltam egy pár órás elfoglaltságot tud nyújtani majd. Olvastam, hogy könnyű trófeái is vannak, mondom remek. 4 óra idegőrlő próbálkozás után én feladtam. Ez a játék egy okádék. Van, hogy figyelmen kívül hagyja a gombnyomásomat. Néztem youtube-n videót is. Nekem abszolút nem úgy mozognak a szellemek ahogy a videókon. Olvastam ilyen útvonalas írásokat is. Nálam még az sem működik. Nem tudom mit ronthattam el.

(#86690) marilllyo


marilllyo
veterán

Overwatch, hogy fut ps4-en? 60 fps? Megvette valaki?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#86691) gyuromoj


gyuromoj
veterán

God of War - így működik majd az apa-fia harcrendszer

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#86692) A`rpi válasza erahurka (#86677) üzenetére


A`rpi
addikt

Ahogy az előttem szólók is mondották sokrétű a probléma, nem egyszerű a fejlesztők dolga, de pl csőjátékokban a készítők lustasága is rátesz egy lapáttal.

Trófeákkal is szokott gond lenni, én azt sem tartom egy bonyolult dolognak, de ott is nem egyszer belefutottam már hibákba. :)

Idegeskedni ezen amúgy felesleges, játékot pedig olyan ársávban kell vásárolni, ami után az ember nem fakkol, ha véletlen mégsem jön be ilyen vagy olyan szempontból.

(#86693) sutyesz96 válasza marilllyo (#86690) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nem mértem le, de nagyon "smooth" a játék, egy pillanatra se akad meg, még nagyobb teamfightoknál sem. Szóval ha eddig csak ez tartott vissza, nyugodtan vedd meg a játékot. :K

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#86694) nkAAA válasza marilllyo (#86690) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Igen, 60 fps-sel fut és tényleg nagyon smooth, ahogy már az előttem lévő is írta :) Jó lenne, ha minél több játékos lenne innen, mert a randomra mellém pakolt emberkék néha botrányosan amatőrök :D

https://twitter.com/nkaaa

(#86695) sutyesz96 válasza nkAAA (#86694) üzenetére


sutyesz96
őstag

Mi lenne ha összedobnánk egy prohardveres csapatot? Hárman már biztosan vagyunk rá. :K

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#86696) Tegla80


Tegla80
addikt

Nem szorosan ide tartozik,de azert szolok mert lehet valaki nem tud ez miatt jatszani vagy akar meccset nezni.
A Samsung H6400/H6500 es valszeg a H6200 tulajoknal ma rakoncatlankodik a tv.(nem kapcsol be/ujraindul folyamat vagy egyeb anomaliakat prezental)
Szoval aki ezt tapasztalta mert ilyen tv-je van annak a megoldas az internet megvonasa a tv-tol!!!! Kabel ki vagy router kikapcsol ha wifin lenne es utana elvileg bekapcsol es muxik!!!
A tv-k jok,de valami netes blama hulyiti oket,igy amig nem javit a samu a hatterben net nelkul hasznalando!!!!
Egyebb info,samu tv topic
Sirandrish rolad konkretan tudom,h nemreg jott meg a tv-d,szval nem szart be ne aggodj ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#86697) Nescafé válasza Tegla80 (#86696) üzenetére


Nescafé
őstag

Ugyan ez a jelenség volt reggel , ujraindulgatott a tv, most azóta jó.
48h6400
Köszi azért.

 iPhone 15 Pro

(#86698) andro93 válasza sutyesz96 (#86695) üzenetére


andro93
aktív tag

Én is aktívan Overwatchozom, vegyetek fel: gradon93 a PSN ID
Akár ma este is űzhetünk valamit. :K

[ Szerkesztve ]

(#86699) nkAAA válasza sutyesz96 (#86695) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Benne vagyok :)

andro93: veszlek is fel ;)

https://twitter.com/nkaaa

(#86700) Mister_X válasza marilllyo (#86690) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Meg ám, kiváló játék, én imádom :)

Ha este 11 után még ébren lesz a csapat, akkor csatlakozok.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.