Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85251) A`rpi válasza Sirandrish (#85249) üzenetére


A`rpi
addikt

Ide jelentkezz be:
https://account.sonyentertainmentnetwork.com

Ha a media fülön találsz Plus bejegyzést akkor biza már volt aktiválva.

Nem mindig a legelején, vagy a legvégén van a listában,
ha van több demo, vagy játék megvásárolva.

(#85252) james001 válasza Nayrobi (#85244) üzenetére


james001
veterán

Na játszottam vele,kipróbáltam mind a 3 autót,hát szó-szó. Fura az irányítás,olyan "nehéznek" tűnnek az autók,vagy csak én vagyok béna? :DDD Na mindegy majd hétvégén eldöntöm,előbb végigtolom az Evil Within-t :P
Ez a Special Edition amúgy mit takar a store-on? Azt írja Season Pass jár hozzá,tehát akkor az összes dlc,beleértve a külön autókat is? Csak azért kérdem mert ott van dlc-ben a Suzuki Escudo,az nagy kedvencem (főleg a GT2-ből),de külön 2400 ft-ért van :Y

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#85253) LucentTwo


LucentTwo
tag

Sziasztok,

Gondolom egy lerágott csontról fogok kérdést feltenni, olvasgattam a fórumot de még nem tiszta minden.
Röviden a játékmegosztásról lenne szó.

Unokatesómnak van ps4-e psn+ előfizetéssel, gondolkozok én is, h veszek egyet. Lenne pár kérdésem:

1. Ebben az esetben tudnánk közösön venni játékokat és játszani vele? (költségcsökkentés :) )
2. PSN+ előfizetést is meglehet osztani egymással?
3. Jobbán járnánk-e ha én is vennék-e PSN+ előfizetést? (könnyebb kezelés érdekében, ill így én is bármikor vehetnék játékot amit én osztanék meg vele) magyar előfizu lenne mindkettőnknek
4. Multiplayer játékokkal amit megosztunk egymással tudunk játszani egy időben, tehát egymással? (pl. Division, Rainbow Six)
5. Leghülyébb kérdésem, gondolom nem kell egy háztartásban, egy internet hálózaton lenni ehhez a két gépnek?
6. Van e valamilyen veszélye ennek a megosztásnak vagy olyan lehetőség amellyel zárolunk vmilyen tartalmat a gépeken vagy magukat a gépeket esetleg.
7. Ez a lehetőség csak a digitális tartalmakra érvényesül? Hiszen a lemezes esetbe minden indításkor be kell rakni a lemezt.
8. Vásárláskor mindig a primary accountokra vegyünk játékokat a saját gépünkön?

Előre is köszi a válaszotokat.
Ha esetleg van amit még megosztanátok ezzel kapcsolatosan szívesen fogadom.

[ Szerkesztve ]

(#85254) A`rpi válasza LucentTwo (#85253) üzenetére


A`rpi
addikt

Minden kérdésedre ott a válasz az összefoglalóban legfelül,
de azért röviden próbálok mindenre válaszolni.

1. Ebben az esetben tudnánk közösön venni játékokat és játszani vele? (költségcsökkentés :) )
Igen.

2. PSN+ előfizetést is meglehet osztani egymással?
Igen.

3. Jobbán járnánk-e ha én is vennék-e PSN+ előfizetést? (könnyebb kezelés érdekében, ill így én is bármikor vehetnék játékot amit én osztanék meg vele) magyar előfizu lenne mindkettőnknek
Anyagi szempontból nem, némi utánajárás azért kell (összefoglaló.)

4. Multiplayer játékokkal amit megosztunk egymással tudunk játszani egy időben, tehát egymással? (pl. Division, Rainbow Six)
Tudok egy időben játszani mindketten saját online ID-tekkel.

5. Leghülyébb kérdésem, gondolom nem kell egy háztartásban, egy internet hálózaton lenni ehhez a két gépnek?
Ha online szeretnétek játszani egymással mindkettő gépnek kell biztosítani internet-hozzáférést, hogy ez háztartáson belül vagy kívül van teljesen lényegtelen.

6. Van e valamilyen veszélye ennek a megosztásnak vagy olyan lehetőség amellyel zárolunk vmilyen tartalmat a gépeken vagy magukat a gépeket esetleg.
Nem tudunk róla, ja igen egy biztosan van, olcsóbban jöttök ki ha feleztek. :DDD

7. Ez a lehetőség csak a digitális tartalmakra érvényesül? Hiszen a lemezes esetbe minden indításkor be kell rakni a lemezt.
Csak a digitális tartalmakra igazak amik ~99 százalékban megoszthatók.

(#85255) LucentTwo válasza A`rpi (#85254) üzenetére


LucentTwo
tag

Nagyon szépen köszi a gyors válaszokat.

(#85256) buci30


buci30
addikt

Vissza szívom a Last of us játék nagyon jó! Tényleg az eleje volt kicsit vontatott mostmar teszik nagyon. Alig tudtam ma letenni 😊👌 :C

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#85257) perge666 válasza buci30 (#85256) üzenetére


perge666
veterán

Na akkor elvoltál. :)

(#85258) sutyesz96 válasza buci30 (#85256) üzenetére


sutyesz96
őstag

Tényleg az eleje volt kicsit vontatott mostmar teszik nagyon

Az eleje vontatott volt?! Haver.. Az az intro neked vontatott volt? :Y Ha az nem ragadta meg a figyelmed, akkor ezután egyik játék/film se fog lekötni. :D

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#85259) Tegla80


Tegla80
addikt

Hogy a nazarati hesus rakja bele az egeszseget az amerikabol allandoan eu-ba latogato kukifedokbe a bf4-ben.
edesanyatok szeret remelem.......(En biztos nem)

Jo lenne ha nem kellen elviselni az amcsi kissebseget az eu servereken......
Vicc kategoria...

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#85260) LucentTwo


LucentTwo
tag

Egy olyan kérdésem lenne még, hogy ha ps4re fel van telepítve egy lemezen meglévő játék. De a megosztás miatt megvennénk digitálisan akkor csak le kell törölni a játékot és aztán letölteni a vásárlás után és mehet is a megosztás? Valamint a mentések megmaradnának?

(#85261) Wlac válasza buci30 (#85256) üzenetére


Wlac
Ármester

Egy depresszív, keserédes hangulatú játékról van szó. Valóban kell idő, mire ráhangolódik az ember, főleg ha az Uncharted széria hangulatát várja. A lényeg, hogy megvolt az áttörés! :)

“The wha-"

(#85262) A`rpi válasza LucentTwo (#85260) üzenetére


A`rpi
addikt

Egy olyan kérdésem lenne még, hogy ha ps4re fel van telepítve egy lemezen meglévő játék. De a megosztás miatt megvennénk digitálisan akkor csak le kell törölni a játékot és aztán letölteni a vásárlás után és mehet is a megosztás? Valamint a mentések megmaradnának?

Ahogy mondod, a mentések megmaradnak, csak a régiónak egyeznie kell.

Vásárlás után törölöd a lemez tartalmát, és letöltöd a játékot az internetről.

(#85263) Madwe válasza A`rpi (#85254) üzenetére


Madwe
nagyúr

6. Van e valamilyen veszélye ennek a megosztásnak vagy olyan lehetőség amellyel zárolunk vmilyen tartalmat a gépeken vagy magukat a gépeket esetleg.
Nem tudunk róla, ja igen egy biztosan van, olcsóbban jöttök ki ha feleztek. :DDD

Ez azért így nem igaz. Ha nincs internet, vagy épp nem megy a psn, akkor a vendég accon tárolt játékokat nem tudja elindítani. Azért ez nem elhanyagolható szerintem :D

(#85264) A`rpi válasza Madwe (#85263) üzenetére


A`rpi
addikt

Igaz, viszont.

Napjainkban a játékok döntő többsége multi orientált,
úgy gondolom az nem érvágás. Ha nincs net akkor játék nem elérhető, ez tény. :K

Viszont ha példának okáért a delikvens Divisionözne, barátokkal, de nincsen internet majdnem ugyan ott van mint ahol a part szakad. (Persze elismerem, lesarkítom a dogot, de azért érted...)

[ Szerkesztve ]

(#85265) proly01


proly01
őstag

Van valami hátránya annak ha "USA kiadást veszek"?
Lemezes használt játékot/ból.
:R

....Pr:)ly....

(#85266) A`rpi válasza proly01 (#85265) üzenetére


A`rpi
addikt

Van,
csak USA storeból tudsz hozzá venni DLC-t,
az EU régióból való DLC-t nem ismeri fel az USA lemez.

[ Szerkesztve ]

(#85267) proly01 válasza A`rpi (#85266) üzenetére


proly01
őstag

:R Köszönöm a választ.Illetve még annyi....

De ha csak végig szeretném vinni a kampányt és multizni sem szeretnék vele se letölteni hozzá semmit akkor működhet a dolog ezek szerint?
A frissítéseket "patch"-eket gondolom a magyar acount ellenére letölti és telepíti gond nélkül, nem?

:R

....Pr:)ly....

(#85268) Wlac válasza proly01 (#85267) üzenetére


Wlac
Ármester

Persze, minden további nélkül. Egyedül a DLC-kre vonatkozik ez a korlátozás... amit mondjuk nem értek, hogy miért van, de...

“The wha-"

(#85269) buci30 válasza sutyesz96 (#85258) üzenetére


buci30
addikt

Nem az introra gondoltam természetesen. De hagyjuk is... 😊
Csak leírtam, hogy igazatok volt és tényleg pöpec játék 👌

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#85270) Sirandrish válasza A`rpi (#85251) üzenetére


Sirandrish
legenda

& Tegla80 Köszi.
Úgy látom hogy márciusban volt aktiválva egy 1 napos...nem rémlett, de mindegy.

Most keresnem kéne egy 1 naposat akkor.

Esetleg valakinek nincsen feleslegbe? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#85271) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#85270) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

a 2 naposat is ellőtted?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#85272) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#85271) üzenetére


Sirandrish
legenda

Milyen 2 napos?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#85273) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#85272) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Guglizz rá arra, hogy ps4 system discovery trial. Nekem pl a bloodborne online része aktivált ilyet.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#85274) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#85273) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sokan valami emailről beszélnek, de nekem az nem rémlik..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#85275) A`rpi válasza Sirandrish (#85274) üzenetére


A`rpi
addikt

(#85276) Sirandrish válasza A`rpi (#85275) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megvan..köszi.
Nah át is nyálazom az akciót.
Egyébként feltűnt hogy rövidebb az akciós lista mint 2 napja. Pl a Trine Trilogy nincs is az akciók között, de ha rákeresek akkor persze akciós. Ez miért lehet?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#85277) A`rpi válasza Sirandrish (#85276) üzenetére


A`rpi
addikt

Passz, ha akciós még akkor csapj le rá, már ha érdekel. :K

(#85278) Sirandrish válasza A`rpi (#85277) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt tuti megveszem, csak lehet hogy valamiről meg épp lemaradok :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#85279) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#85278) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Én azt tudom javasolni, hogy ments el minden olyat, ami érdekel a wishlistre és ott látod a leghamarabb ha akciós.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#85280) wolf13


wolf13
őstag

Reggelt.

Nekem is lenne egy kérdésem a psn+ al kapcsolatba. Ha jól tudom akkor van a 14 napos trial.
Ha azt "megveszem" utána elvileg elérhető az Unravel játék. Nem tudom , az free ? Szóval ha az lekerül a
Gépre akkor a 14 nap letelte után tudom használni ?

Köszönöm.

(#85281) icecave válasza wolf13 (#85280) üzenetére


icecave
nagyúr

psn+-os játékkal addig tudsz játszani, amíg van élő ps+ előfizetésed.

(#85282) Ronam válasza wolf13 (#85280) üzenetére


Ronam
addikt

Unravel nem free játék, az ps+-al is 5990 Ft. Demo-t azt le tudod tölteni ingyen :).

[ Szerkesztve ]

(#85283) wolf13


wolf13
őstag

Köszönöm a válaszokat.

(#85284) Madwe válasza Ronam (#85282) üzenetére


Madwe
nagyúr

De a letöltéséhez nem kell a ps+ sem:)

(#85285) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah WD Michonne és Trine Triilogy bezsákolva. Meg még van 1-2 amin gondolkodom még két napig :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#85286) JmL válasza JmL (#85211) üzenetére


JmL
csendes tag

Megoldódott a dolog, a support deaktiválta az accountom mindenféle rendszerről, most minden királyul működik, köszönöm a segítségeket ! :)

(#85287) #45378816


#45378816
törölt tag

UC4 pipa. :DD

Inkabb el se kezdem... Minek? :D

Egyszeruen omFFFFg ez a game.

Szerintem EZ a jatek KOTELEZO minden ps4 tulajnak, meg akkor is, ha tovabb adja a lemezt majd.

;)

(#85288) icecave válasza #45378816 (#85287) üzenetére


icecave
nagyúr

Én előbb végig tolom az UC Collectiont (nekem ezek nem voltak meg, mert nem volt a konzolom akkor még) utána jöhet az UC 4 is :)

(#85289) krx21 válasza icecave (#85288) üzenetére


krx21
nagyúr

Azért tegyél közé mást is, mert szerintem egymás után végigtolni 4 unchartedet elég stílus gyilkos dolog...
Még a végén megunod az egészet... ;)

[ Szerkesztve ]

(#85290) koncsik válasza krx21 (#85289) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem is ezt javasolták, de nem bírom abbahagyni, 2. részben járok (na jó, közbe iktattam 1-1 fejezet Knack-et, Heavy Rain-t, Track Mania-t, SW Battlefrontot, de tényleg isteni a játék)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#85291) flegga92 válasza krx21 (#85289) üzenetére


flegga92
senior tag

Én imádtam! A collectionst kb 1,5 hét alatt végigvittem aztán volt 3-4 nap mire megjött az UC4. Pedig az első részt és a 2. rész felét anno végigvittem PS3-on, de jó volt újra játszani.

(#85292) james001


james001
veterán

Eddig baromi jó a TWD Michonne,1. epizódot végigtoltam,igazi Telltale minőség :K

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#85293) Sirandrish válasza james001 (#85292) üzenetére


Sirandrish
legenda

Te is megvetted? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#85294) james001 válasza Sirandrish (#85293) üzenetére


james001
veterán

Naná :) 2000-ért simán megérte.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#85295) Prof01 válasza james001 (#85292) üzenetére


Prof01
veterán

Kicsit gyengébb lett, mint az előző nagy évadok, de tetszett! 2k-t simán megért! :K
A soundtrack-eket imádtam benne, nagyon eltalálták! [link] [link] :))

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#85296) Sirandrish válasza james001 (#85294) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaja...egy ilyen akcióra vártam mióta bejelentették a játékot :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#85297) barcabome


barcabome
aktív tag

Üdv!

Overwatch-osok vegyenek fel! :D

Kedvenc és általam leginkább használt karakterek: Lúcio, Mercy, Symmetra, Bastion, Zenyatta, Reaper, Junkrat.

Elvagyok a többi karakterrel is, de általában ezekre van szükség, mert a többiek csak darálni szeretnek...

Tisztelet :)

[ Szerkesztve ]

(#85298) icecave válasza krx21 (#85289) üzenetére


icecave
nagyúr

Teszek persze, egyébként is sokáig fog tartani, tele vagyok munkával (hála Istennek), 1-1 este elvagyok egy órát.
Trine 3-at is bezsákolom (Trine 2 már megvan), meg a Knack-et, Batman is akciós, azon még gondolkodom. Aztán ott még a DriveClub és a Killzone, szóval van választék.

(#85299) james001 válasza Prof01 (#85295) üzenetére


james001
veterán

Az 1. évad a legjobb persze,de a 2 nekem valahogy annyira nem ütött,ez eddig jobb nála szerintem. Remélem a 3. évadot is hegesztik már :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#85300) zsotesz81 válasza james001 (#85292) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Én most fejeztem be, nem volt rossz, 2k-t megért, csak elég rövid.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.