Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85601) bandi0000 válasza semetka (#85599) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Legolcsóbb hitachi asszem vmi 14k volt, meg is bántam mert 1,5 terrás 2 vagy3 k val volt drágább, bár ez is elég még

Xbox One: bandymnc

(#85602) semetka válasza Kendek (#85600) üzenetére


semetka
őstag

Szerintem már 1 TB elég lesz.
HGST Travelstar 7K1000 jó árban van pcx-en.

@bandi0000: 2TB-ost csak 5400rpm-esben találtam.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#85603) Prof01 válasza james001 (#85597) üzenetére


Prof01
veterán

Nekem is tetszett! Ha nem is első nap, de be fogom szerezni! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#85604) HdRew válasza gunszt (#85544) üzenetére


HdRew
őstag

Én már évek óta használok egy Cisco-Linksys-t, de mindenképp a 20K körüli szegmensben keresgélj szerintem.

(#85605) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

ME2-t megvette valaki?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#85606) conorr


conorr
tag

Én is most nézegetek merevlemezeket ps4-be, erről van tapasztalat: 1.5TB Seagate 2.5" SATA III Spinpoint notebook winchester (ST1500LM006)? Vagy teljesen mindegy milyet rakok bele ? Mert most 500 gb-om van de azt kinőttem tárterületbe, az 1,5 gb meg jelenleg bőven elég lenne.

(#85607) conorr válasza conorr (#85606) üzenetére


conorr
tag

1,5 TB :D :D :D :D

(#85608) Adam_Shepard válasza conorr (#85607) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A téma nagyon jó! Nekem az lenne a kérdésem, hogy ha SSD-t rakok a gépbe, akkor a textúrák vajon gyorsabban töltenek be digit játékoknál?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#85609) b.daniel


b.daniel
senior tag

Sziasztok!
Szeretném letölteni az Nba-t a storebol, de 3 napja folyamatosan a következő hibát kapom :
An error occured on the server (http status code 404)(ce-40852-9)
Ujrainditottam már a pst, a modemet, de nem akar megjavulni :/
Valakinek esetleg van ötlete, hogy mi lehet ez?

(#85610) Madwe válasza b.daniel (#85609) üzenetére


Madwe
nagyúr

Más is belefutott az NBA2k16-al, soksok próbálkozás után egyszer csak jó lesz :)

(#85611) semetka válasza Madwe (#85610) üzenetére


semetka
őstag

Nekem is ezt csinálja, 500MB-ot leszed és cannot download, nyomok retryt vagy 5 ször akkor elindul de ugyanúgy bedobja 500 mega után :W

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#85612) unicumnext válasza #45378816 (#85575) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Persze, most beszereztem a múltkor mikor akciós volt az egyet ps4-re is, kicsit jó azt nyomkodni :))

(#85613) unicumnext válasza pomk (#85557) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Annó én is kerestem végül nem jelentkezett senki, és belevágtam, nem bántam meg, sok játékot meg lehet néha olcsóbban is venni :DD

(#85614) Zanik válasza conorr (#85606) üzenetére


Zanik
addikt

Én ilyet vettem a gépbe kb. fél éve!
Nagyon jó kis vinyó, a merevlemezes topikban is az ajánlottak között van. Tudni kell róla hogy ez igazából eredetileg egy a Samsung 2,5"-os Spinpoint szériájához tartozó HDD, nem a gyakran szidott 3,5"-es Seagate merevlemezek közül való. A csere is tökre egyszerű, csak figyelj, hogy jó telepítőt töltsél le.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#85615) marilllyo válasza Zanik (#85614) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen! Néztem én is mikor látom, hogy a címke az Samsung rajta...én meg szígétet rendeltem. Fél éve van benne. Tökéletes.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#85616) Robi86 válasza EczkE (#85598) üzenetére


Robi86
senior tag

Jó lett :K
Kicsit összeszedettebb, mint az enyém, én csak összehánytam, amit találtam :D

(#85617) pomk válasza no01ricsi (#85558) üzenetére


pomk
őstag

Én ezt arra írtam, ami a neved alatt van "rang". Egy őstag, mint pl. én valószínű nem egy 15 éves utcáról betévedt emberke, akik csak azért regisztrált a fórumra, hogy 1-2 napon belül találjon egy felezős partnert akit utána átver.

Más:
PS Deals nevű alkalmazást használja valaki? Nyomon tudod követni éppen melyik játék akciós, van követési / kívánság lista, értesítést küld, stb. Sokkal egyszerűbb, mint Store-ba fellépni mobilról weben keresztül. A PS saját alkalmazását inkább hagyjuk, ha át akarok lépni storeba minden esetben fekete képernyő fogad. :F

[ Szerkesztve ]

(#85618) Rigormortiis válasza pomk (#85617) üzenetére


Rigormortiis
addikt

És meg egyszerübb, ha heti egyszer felnezel a sroreba, ha mar egyszer be van kapcsova a ps4 :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#85619) koncsik válasza pomk (#85617) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszi, leszedtem, mit állítottál be primary PS store-nak? Magyarország nincs...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#85620) Madwe válasza Rigormortiis (#85618) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ennél is egyszerübb hetente egyszer szerdánként munkaidőben meglesni a weblapot ;] (kedden frissül az usa store, magyar nem tudom mikor...)

[ Szerkesztve ]

(#85621) EczkE válasza Robi86 (#85616) üzenetére


EczkE
addikt

Koszi! Az elso es ertelmes megnyilvanulas ezzel a videommal kapcsolatban. :D :R

Igen en kicsit csaltam mert nem a ps fele editorral csinaltam hanem iMovie-ban. A videok mar felvoltak toltve a YT csatornamra igy csak letoltottem oket es elkeszitettem ezt a videot. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#85622) #45378816 válasza b.daniel (#85609) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nekem az oldotta meg, hogy vártam a menüben kb 5-6percet, majd amikor elindult a DEMO, megnyomtam az X gombot és így vissza/kiléptem a menübe.
Utána rögtön játék bezárt, ps restart és vhoálááá. ;)

Szerk.: a legfontosabbat kihagytam, a DEMO közben nagyon-nagyon fontos, hogy csak akkor nyomj gombot, ha a bal alsó sarokban pirossal kiír egy figyelmeztetést!

[ Szerkesztve ]

(#85623) Nescafé


Nescafé
őstag

Wolf among us vélemény?

 iPhone 15 Pro

(#85624) james001 válasza Nescafé (#85623) üzenetére


james001
veterán

Jóféle. Csavaros sztori,király karakterek.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#85625) Nescafé válasza james001 (#85624) üzenetére


Nescafé
őstag

Akkor megveszem , ennél olcsóbb nem igen lesz szerintem.

 iPhone 15 Pro

(#85626) Tavares válasza pomk (#85617) üzenetére


Tavares
tag

hali

Androidra is van ez az app vagy hasonló?

(#85627) pomk válasza koncsik (#85619) üzenetére


pomk
őstag

Nekem US a primary fiókom, nem is néztem milyen store és hogyan adható hozzá.

(#85626) Tavares
Passz, iOS-t használok.

Bár storeban nem néztem, de az alkalmazás szerint US storeban a Bloodborne alap változata 20$-ért akciós. Bundle 50$ akció nélkül. Nem játszottam vele, de nagyon sok jót olvastam róla. Feltételezem alap csomag ennyiért ajándék. :) Lords of the Fallen-el viszont játszottam. Az elég jól megizzasztott mire rájöttem a játékstílusra, taktikákra, stb. Ehhez hasonlítva BB milyen?

(#85628) Ronam válasza Tavares (#85626) üzenetére


Ronam
addikt

Ezt most találtam. Még nem próbáltam, de mindjárt ránézek.

Sokáig nem is maradt fenn, nagy fos! :)

[ Szerkesztve ]

(#85629) sutyesz96 válasza pomk (#85617) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nincs magyar store választási lehetőség. Sokunknak így használhatatlan szerintem. De azért köszi. :)

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#85630) heim válasza pomk (#85627) üzenetére


heim
tag

A Lords of the Fallen, könnyű ujjgyakorlat a A Bloodbornhoz képest. Mindkettőhöz kis türelem kell és nem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#85631) pomk válasza heim (#85630) üzenetére


pomk
őstag

Lords of the Fallen-el is megszenvedtem az elején, bár amikor rájöttem a taktikákra, onnantól már könnyebben ment.

(#85632) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ez a Rise of Iron frankón fizetős lesz? :Y :Y :Y

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#85633) heim válasza pomk (#85631) üzenetére


heim
tag

Akkor ez is menni fog, csak többször fogsz "nekifutni" amíg elkapod a taktikát.... viszont a sikerélmény is nagyságrendekkel nagyobb lesz a végén mint a Fallen után volt.

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#85634) oriic válasza Adam_Shepard (#85632) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, mit hittel, ingyen lesz?:D

Live-Die-Respawn

(#85635) tepenzed válasza heim (#85633) üzenetére


tepenzed
őstag

az eddigi állítólagos legnagyobb dlc, gondoltad, ez a taken kingel ellentétben ingyen lesz xD?

(#85636) Adam_Shepard válasza oriic (#85634) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mondjuk én eddig a full (lol) pakkal találkoztam és elkerült a vanilla + exp 1-2+ taken king rage. De ÉN azt várnám, hogy popót összeszorítva adják oda a pakkokat (mert ettol a legutobbitól sem lehet hasra esni) vagy legyenek nagyfiúk és lépjenek meg egy Destiny kettőt.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#85637) andro93 válasza semetka (#85599) üzenetére


andro93
aktív tag

1,5 terrás éri meg legjobban ár-tárhely arányt nézve, annyi bőven elég lesz.
És 1.5TB Seagate 2.5" SATA III Spinpoint notebook winchester ahogy fentebb is írták már.

[ Szerkesztve ]

(#85638) tormaaa


tormaaa
csendes tag

Sziasztok, elvileg holnapig 12 hónap helyett 15 hónap ps+ jár. De nem elérhető már, esetleg már nem tartana a promo?

(#85639) james001


james001
veterán

Ez az Evil Within annyira unfair lett a chapter 9-től hogy már elveszi a kedved teljesen :((( Először a random feltűnő instant megölő kapucnis csávó volt idegörlő,aztán a sok karú csaj visszatérése volt kínszenvedés,majd most a chapter 11-ben a vízi szörnytől kapok agyf*szt :DDD Ezen a 3 chapter-en szenvedek már vagy 1 hete... És persze a framerate drop-ok nem javultak,meg volt már egy pár bug is. Gondolkozom rajta hogy hagyom a francba az egészet,pedig baromira érdekelne a vége a játéknak,mert a sztori az zseniális.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#85640) A`rpi válasza tormaaa (#85638) üzenetére


A`rpi
addikt

Még aktuális.

Alternatív megoldás ha neked nem elérhető: [link], [link]

(#85641) N@idia válasza james001 (#85639) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem érdemes végigtolni én PC-n vittem végig és nem bántam meg :N Főleg, hogy az E3-on bemutatják a 2. részét várom már :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#85642) tormaaa válasza A`rpi (#85640) üzenetére


tormaaa
csendes tag

Nagyszerű... akkor ebből most kimaradok :((( köszönöm azért a gyors választ!

(#85643) ldave


ldave
félisten

Látom aprón árulnak gépeket 'pár órás', '1x bekapcsolt' címkével. Ennek van valami a hátterében?

A Slime draws near! Command?

(#85644) A`rpi válasza ldave (#85643) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha csalásra gondolsz jelenteni kell.

(#85645) ldave válasza A`rpi (#85644) üzenetére


ldave
félisten

Nem, csak fura maga a helyzet. Vesz valaki egy PS4-et, bekapcsolja valami okból, aztán eladja. Nem értem :)

A Slime draws near! Command?

(#85646) #45378816 válasza ldave (#85645) üzenetére


#45378816
törölt tag

Vannak vele sokan, hogy bekapcsolást követően meglátják, majd "phfújj kéék" és eladják... :K
Én sem értem, tuti velem van a baj, pedig a hangok azt mondják, hogy nyugi minden rendben. :DDD :U

(#85647) Tegla80 válasza ldave (#85643) üzenetére


Tegla80
addikt

Lehet a fifas fut ize-ra hasznaltak csak..... viszont a korrektebb pl odairja a hirdetesbe.
Ne kerdezd,nemtom konkretan mi az a fut,de ezek kepesek gepet is venni/eladni erte,mert valahogy gepfuggo es db-szamos a lehetoseg.

Sony® & PlayStation®

(#85648) perge666 válasza ldave (#85645) üzenetére


perge666
veterán

Van ilyen,nem csak PS4-el.
Én egy külső tápos szünetmentes tápegységgel voltam pontosan ugyanígy,vissza nem vették mert nem hibás,ezért meghirdettem először árába,később engedtem belőle jó sokat csak vigyék el!

[ Szerkesztve ]

(#85649) ribarszki


ribarszki
őstag

Szívott már azzal valaki, hogy a Ps4 felismeri a netet, lecsekkolja, tudok honlapot megnyitni, stb.. de a PSN szerverre nem mászik fel, kidob egy DNS hibaüzenettel, így nem tudok bejelentkezni.. :( Eddig tök jó volt, 2 hete kezdett hülyülni. A Sony Helpdesk küldött egy levelet, azzal megkerestem a netszolgáltatót, hogy milyen portok legyenek nyitva, de állítólag ők semmit nem korlátoznak. De kijönnek, megnézik..

Csináltam a Safe módból initializációt, ahogy a helpdeskes ajnlotta, de sajna nem oldotta meg a gondom.

Furcsa, hogy simán felismeri a netet, megméri a sebességet is, de a szerverre nem lép fel.. :F

(#85650) vlaho válasza ribarszki (#85649) üzenetére


vlaho
aktív tag

Ha UPC a net, akkor valószínűleg átállítottak IPv6-ra. Hívd fel őket, és kérd a visszaállítást IPv4-re.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.