Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86401) Def26 válasza he7edik. (#86389) üzenetére


Def26
félisten

Nekem az van. 1216a

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#86402) crue válasza DM-Fan (#86400) üzenetére


crue
őstag

Tárhely szempontjából teljesen mindegy hogy lemezes vagy digitális vásárlásról van-e szó. A lemezes is felmásolja a teljes tartalmat a HDD-re.

(#86403) he7edik. válasza DM-Fan (#86400) üzenetére


he7edik.
addikt

Értem köszi a segítséget.

Égő szöveg a flém vázon

(#86404) biceps válasza dokee78 (#86391) üzenetére


biceps
tag

Nekem az általad említett routerem van digis nettel. Hozzá se kellett nyúlni tökéletesen működik. Nem kellett beallitani külön semmit.

PSN ID: BulldozerHUN

(#86405) he7edik. válasza Def26 (#86401) üzenetére


he7edik.
addikt

Én erőssen filozófálok az új UC4 festés és az MSG- s között. Árban kb. 10k lenne a külnbség. Az UC4-es most 125-ért van az aprón.

Égő szöveg a flém vázon

(#86406) dokee78 válasza marilllyo (#86394) üzenetére


dokee78
félisten

De lehet nem ez a típusu TP-link,mert akkor keresgéltem megoldást és több helyen is írták,hogy ezzel a típussal nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#86407) marilllyo válasza dokee78 (#86406) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát ha TP Link 841 akkor nem tudom mert nekem ilyenem van. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#86408) dokee78 válasza marilllyo (#86407) üzenetére


dokee78
félisten

Akkor biztos újabb verzió,mert a V6/V7-al biztos nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#86409) Kendek válasza DM-Fan (#86400) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jelenleg csak max 2 TB-os vinyót tudsz átalakítás nélkül belerakni. De azért annyi már szerintem elégséges lehet (nekem is ekkora van). Ugyan egy idő után ez is megtelik, de azért elég sok játék elfér rajta. A kedvenceken felül még jó pár ritkábban játszott is ott lehet folyamatosan, az egyszer-kétszer végigjátszósokat pedig bármikor le lehet újra tölteni.
Cserekor csak egy megfelelő méretű külső vinyó kell (USB 3), és ha esetleg nem is mindet (ha még sincs annyi hely), de a telepített játékok egy jó részét el lehet menteni, majd vissza lehet őket másolni. Én is így csináltam, sokkal gyorsabb volt mint mindent letöltögetni.

<-ƘƘ->

(#86410) Wlac válasza he7edik. (#86399) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem kicsi az 500 gigás sem, de volt már, hogy taktikáznom kellett a hellyel. A lemezes játékok is feltelepítenek mindent, így azért hamar meg lehet tölteni. Ahogyan írták, sok AAA cucc 40-50 gigát is foglal, de például egy Battlefield 4 minden DLC-vel 80 körül mozog. Ha mindig csak egy-két játékkal játszol, akkor elég az 500 giga is, max később kicseréled.

Egyébként ADSL netem van egy TP-Link 340G típusú routerrel. A netem miatt lassú a letöltés, de amúgy soha semmilyen hibám nem volt a multival.

“The wha-"

(#86411) DM-Fan válasza crue (#86402) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen, csak egy lemezes játék törlés utáni visszainstallálása csak percek kérdése, egy 40-50 GB méretű letöltött játéké (újraketöltéssel, mindennel) meg hosszú órák kérdése, az adatforgalmazás mértékéről nem is beszélve! :U

Kendek: mi a gond a 2 TB-nál nagyobb HDD-kkel? Miért nem mennek bele?

Wlac: nekem október óta van meg a gép, de már idén áprilisban el kellett kezdenem taktikáznom a hellyel, pedig már lemezes játékaim is vannak szép számmal, de még azokat lekapva is nehezen férek az 500 GB-os CUH-1216A-mon.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#86412) tonerz válasza dokee78 (#86406) üzenetére


tonerz
aktív tag

Nekem egy kb 7 éves tp-linkem van digi nettel, és tökéletesen megy vele a ps4.
Múltkor frissítettem rajta fwt (a legutolsó 5 évvel ezelőtti :D ) és utána is hibátlan maradt.

(#86413) perge666 válasza marilllyo (#86407) üzenetére


perge666
veterán

Nekem meg még a 740 van, és azzal is tökéletes.

(#86414) Kendek válasza DM-Fan (#86411) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mert nem kompatibilisek, mármint fizikailag. Még 2 TB-osból is igen szerény a választék, gyakorlatilag egyetlen típus az ami passzol (igaz van még laposabb is, de igen nagy a felára). Vagy esetleg marad az SSD, csillagászati árakon.

<-ƘƘ->

(#86415) DM-Fan válasza Kendek (#86414) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ja, sejtettem, hogy a form factor a probléma. :(

Akkor marad a 2 TB-os. Na, majd valamikor nyár végén lehet meg is lépem.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#86416) marilllyo válasza Wlac (#86410) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem az is rátesz egy lapáttal, hogy valaki multis vagy single-s inkább. Mert nem játszol egyszerre 8 single játékkal az biztos. De egy csomó multizós pajtim van és mindegyik kb. más-más játékra. Hol ez hív Division-re...hol az Battlefront-ra...vagy amaz Battlefield-ezni. PErsze letörölni meg nem akarod mert bármikor hívhatnak.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#86417) semetka


semetka
őstag

Ma újrapasztáztam a ps4-emet. Nem volt az a nagyon hangos de mégis elmúlt 2 éves és tudjuk milyen a gyári paszta. és tényleg olyan....
MX4-el pasztáztam újra, nem mondanám hogy halkabb sokkal. UC4 és Last of us alatt ugyanúgy pörgeti mondjuk most 25-26 fok van a szobában. Amit viszont megfigyelem hogy sokkal gyorsabban ejti a fordulatot miután kiléptem a játékból. Eddig ha kiléptem maradt a magas fordulatszám egy darabig, most ahogy kilépek kb 20 sec és olyan lassan megy a venti mint mikor bekapcsolom a gépet.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#86418) Rigormortiis válasza marilllyo (#86416) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem az egyszerre jatszasrol van szo, hanem arrol, hogy idonkent nekem is kedvem szottyan par regebbi jatekkal kuldeni, vagy csak belenezni. Es nagyon maceras ilyenkor ukra letoltogetni. Sz.rra nem valo az 500 giga, mondjuk ki, en is szenvedek vele, mert allandoan torolgetni-toltogetni kell.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#86419) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Dulashock 4 kontrollert ugye tudom használni PS3-al is? Van valakinek erről tapasztalata? mennyire van korlátozva játékoknál? Gondolkodom, hogy újra előkapom a PS3-at, kezembe vettem a dualshock 3-at de valahogy nem az igazi.

(#86420) sutyesz96 válasza Csabee86 (#86419) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nem hiszem hogy erre lenne mód (bár még nem próbáltam), gondolom nem véletlenül van kitalálva a PS Now funkció..

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#86421) A`rpi válasza Csabee86 (#86419) üzenetére


A`rpi
addikt

PS3 topikjában válaszoltam a kérdésedre.

Természetesen lehet használni DS4 kontrollerünket PS3hoz is.

(#86422) he7edik. válasza marilllyo (#86416) üzenetére


he7edik.
addikt

Következö kérdésem pont ez lett volna hogy milyen multis címekkel nyomják manapság a fórumlakók amikre lehet társakat találni. Mondjuk BF4-dzni már nem akarok azzal nyomtam eleget. Esetleg MGO- játszik valaki innen?

Égő szöveg a flém vázon

(#86423) marilllyo válasza he7edik. (#86422) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát most ahogy észrevettem inkább az sp címek pörögnek mindenkinél. Uc4, Doom, Witcher 3: B&W. Most ilyenekkel kényeztettek minket.

Division-re mindig találsz embert. (Van egy magyar PS4-es facebook csoport is...ott azért még van pörgés).

Most októberig (Battlefield 1) szerintem pihi van. De persze bármikor befuthat egy multi őrületes PS+ móka.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#86424) Wlac válasza he7edik. (#86422) üzenetére


Wlac
Ármester

Uncharted 4, nagyon néha Battlefield.

“The wha-"

(#86425) james001


james001
veterán

Mirror's Edge Catalyst-ot próbálta már valaki? Elég "csöndben" jött ki amúgy a játék,E3-on se dumáltak róla :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#86426) Mister_X válasza he7edik. (#86422) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Overwatch, R6 Siege, ha BF4 nem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#86427) #45378816 válasza he7edik. (#86422) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nalam, ha multi, akkor CoDBO3 ezerrel.
Amint visszatertem a nyaralasbol (julius) megkereshetlek, ha gondolod, amugy is tervben van egy csak PH-s cod group kialakitasa. ;)

(#86428) Sirandrish válasza james001 (#86425) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én a betaval játszottam :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#86429) he7edik. válasza #45378816 (#86427) üzenetére


he7edik.
addikt

Keres nyugodtan de CoD az soha. :B

Égő szöveg a flém vázon

(#86430) #45378816


#45378816
törölt tag

:DDD

(#86431) james001 válasza Sirandrish (#86428) üzenetére


james001
veterán

Én is de a teljes játékra kíváncsi vagyok hogy sikerült. Félek hogy így hogy nyílt világúvá vált tele lett unalmas mellék küldetésekkel az egész,a sztori meg alig pár órás...

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#86432) andro93 válasza james001 (#86431) üzenetére


andro93
aktív tag

Egyszerűbb, ha ráguglizol. Pont úgy sikerült. Ahogy a legutóbbi EA játékok nagy része is. Pont az a langyos középszerű semmilyen. Nem nevezném rossznak, de jónak sem. Lapos sztori, innen-onnan vett ötletek, játékelemek, ami ma trendi és menő. Open world, fejlődési rendszer, mert az nagyon kellett stb.
Max egy 70%-os akciónál venném meg.
Felesben haverral.

(#86433) krx21 válasza DM-Fan (#86415) üzenetére


krx21
nagyúr

A lényeg, hogy 9mm-nél nem lehet vastagabb...

(#86434) Tatyla


Tatyla
őstag

Nyíregyháza vagy környékén nem tudjátok ki vállal ilyen újra pasztázást én nem igazán merek hozzá nyúlni?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#86435) perge666 válasza Tatyla (#86434) üzenetére


perge666
veterán

Nem is olyan régen énis érdeklődtem Nyíregyháza-Debrecen környékén de nem igazán találtam megbízható emberkét.
Azóta sincs újrapasztázva, de mintha csendesebb lenne, vagy lehet csak megszoktam.....

(#86436) F1rstK1nq


F1rstK1nq
aktív tag

Alienation játékkal kapcsolatos érdeklődés.
Volt hír róla, hogy mindenképp jön a local coop patch a játékhoz a közeljövőben. Aztán jött egy pletyka, hogy ez a patch júniusban jön. Esetleg nem tudjátok, hogy mikorra ígérték pontosan a fejlesztők a local coopot? Mivel hivatalos hírt sehol sem látok. Addig viszont nem venném meg.

Köszi az infót, ha esetleg lesz valakinek. :R

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#86437) Madwe válasza F1rstK1nq (#86436) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezzel nagyon sokan vagyunk így azt hiszem :) Bármi infonak én is nagyon örülnék!

(#86438) Rigormortiis válasza perge666 (#86435) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem értem, mi ez a nagy paszta-mánia. Az enyém két éve müködik teljesen jól, elsö szériás, és még a port is csak ritkán törlöm le róla.

Itt meg állandóan megy a mágia, hogy pasztázzuk, porszürö, vertical stand meg a többi. Ezzel úgy vagyok, hogy ha a sony mérnökei éveket töltöttek el azzal, hogy ilyen legyen, akkor jól van az úgy :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#86439) Madwe válasza Rigormortiis (#86438) üzenetére


Madwe
nagyúr

A felvitt pasztaréteg egy idő után veszít hatásából, időnként nem árt neki hővezetés szempontjából. Persze nem feltétlen 2 évente kell ezt megejteni :D

(#86440) A`rpi válasza Rigormortiis (#86438) üzenetére


A`rpi
addikt

Elővigyázatosság azért nem árt, megjegyzem én sem használok semmi kiegészítőt a PS4 hez.

De azért abban remélem egyetértünk, 2-3 év aktív használat után azért szétszerelés, alapos portalanítás még így is ráfér a masinára.

(#86441) cross56


cross56
senior tag

Hát srácok! 5000-ért találtam egy magyar oldalon AC Syndicate-et, remélem nem leszek átvágva. De úgy érzem ennyiért ez kihagyhatatlan ajánlat. Szerintetek?

(#86442) A`rpi válasza cross56 (#86441) üzenetére


A`rpi
addikt

Accountot nem szabad venni, ha lemezes azzal nem lehet gond.

[ Szerkesztve ]

(#86443) cross56 válasza A`rpi (#86442) üzenetére


cross56
senior tag

Lemezes, csak előreutalásos, illetve nincs postaköltség.

(#86444) ldave válasza cross56 (#86443) üzenetére


ldave
félisten

Ó, hát, ebben az esetben nem ajánlott az üzlet, de persze neked kell tudni, hogy mersz-e kockáztatni.

A Slime draws near! Command?

(#86445) n000rbi válasza cross56 (#86443) üzenetére


n000rbi
senior tag

Nézz szét esetleg a jatekaim.hu-n, most is látok egyet 6900-ért, megbízható eladótól.

(#86446) vg válasza cross56 (#86443) üzenetére


vg
addikt

kb egy hete volt a magyar storban a gold verzió 11e forint körül. Azzal jobban jártál volna.

(#86447) A`rpi válasza cross56 (#86443) üzenetére


A`rpi
addikt

Az úgy más, ez esetben itt nem fogsz kapni megerősítést tőlünk. :)
Ahogy azt az előttem szóló is mondotta, ezt neked kell tudni.

(#86448) cross56 válasza A`rpi (#86447) üzenetére


cross56
senior tag

Jogos. Hát kitalálom még :D

(#86449) Tatyla válasza Madwe (#86439) üzenetére


Tatyla
őstag

Az én gépem premier gép így már 2,5 éves, így egy kis újra pasztázást elbirna :)

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#86450) ldave


ldave
félisten

Dualshock 4-re van valakinek otthon elfekvő light bar matrica? Ilyenre gondolok:

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.