Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86151) gamegod válasza N@idia (#86149) üzenetére


gamegod
senior tag

hogy én ezt mennyire vártam.. de basszus mint ha nem is az a játék lenne, mint amit eddig promoztak..

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#86152) Def26 válasza Tegla80 (#86144) üzenetére


Def26
félisten

Nincs megosztó társad? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#86153) Madwe válasza gamegod (#86151) üzenetére


Madwe
nagyúr

És ezen a Ubisoftnál meg kell még lepődni? :(

(#86154) eisento válasza gyuribácsi88 (#86150) üzenetére


eisento
addikt

raadasul a supportja egy rakas szar....

a the crew jatekukat se tudom platinazni mert az egyik trofea bugos (rough terrain) nem csak en kuzdok vele 2014 ota fennall a problema ha irunk a supportnak aztmondjak dolgoznak rajta :D persze a ticketeket torlik szepen... :(((

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#86155) Tegla80 válasza Def26 (#86152) üzenetére


Tegla80
addikt

Mivel nem vok egy nagy jatekvasarlo,igy nem is keresek....

Sony® & PlayStation®

(#86156) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Just Cause 3 XL Edition megéri azt a 10196 forintot?

Hogy fut PS4-en? Úgy emlékszem ,hogy a tesztek említettek technikai problémákat.

Ez megoldódott?

(#86157) vonSux válasza Def26 (#86135) üzenetére


vonSux
őstag

Nekem US a fő (ezen van a + előfizu),és HU az egyebek miatt, amit kb. Tegla80 leírt. Eddig bevált.

(#86158) perge666 válasza gamegod (#86145) üzenetére


perge666
veterán

Nekem is tetszik. :K
Végre már jönnek a jobbnál jobb játékok, van értelme a PS4-nek.

(#86159) echterion válasza Nayrobi (#86142) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi, akkor szerintem kivárom a dolgot. Hátha tesznek bele karrier módot is.

**********

(#86160) Def26


Def26
félisten

g2a előfizetés szempontjából megbízható? Kicsi olcsóbb mint amazon.com -on.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#86161) andro93 válasza gyuribácsi88 (#86150) üzenetére


andro93
aktív tag

Nem az a baj, hogy sok játékot fejlesztenek egyszerre, mert ezeket más-más stúdiók csinálják. Ott van példának okáért a Division, amin 4 (négy) stúdió is fejlesztett egyszerre, és olyan lett a végeredmény amilyen.
Az emberekben az elmúlt években már kialakulhatott, vagy jobb esetben ki is alakult egy igényszint az Ubival szemben. Amit bemutatnak, azt el kell osztani 2-vel. Amikor láttam a Ghost Recon gameplayt, már tudni lehetett, hogy ez a büdös életben nem fog úgy kinézni, az UC4 nem néz ki így, és az nem open world. A harcrendszer meg gondolom 1 1-ben Division átemelés lesz.
Szerencsére nagyon sok jó új IP, vagy folytatás készül mostanában ahhoz, hogy ne legyen az ember rákényszerülve az Acti-Ubi rókabőrökre.

[ Szerkesztve ]

(#86163) marilllyo válasza andro93 (#86161) üzenetére


marilllyo
veterán

Na jó csak nyilván nem a stúdiók önmaguk finanszírozzák a játékokat. Gondolom ezért az Ubisoft a felelős, és hát nem mindegy, hogy 10 címet kell anyagilag megtolni vagy csak 1-et. Minden nemű fejlesztés, javítás, teszt....stb.. az pedig pénz. Lsd GTA V az egyik legdrágább játék a világon. De ott nem is volt hiba...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#86164) cross56


cross56
senior tag

KATT

Tudom, hogy ez nem kapcsolódik a PS4-hez, csak valószínűleg a Sony is ugyanígy fogja csinálni. Én ebből azt szűrtem le, hogy a játékok nem lesznek szebbek, illetve semmi pluszt nem nyújtanak azon kívül, hogy 1080p helyett 4k-ban futnak majd. Ha ez tényleg így lesz, akkor megnyugszik a pici szívem, mert nem ezért van fél éve ps4-em, hogy aztán már is legyen egy jobb konzol, és úgymond hátrányba kerüljek

(#86165) tepenzed válasza cross56 (#86164) üzenetére


tepenzed
őstag

nem,ők pont fordítva fogják csinálni, ezt már a fejlesztők is elmondták. Cél az 1080p ultra beállítások fejlesztőtől függően 30 vagy 60fps-el és néhány játék ami 4k-ban is fut.

Egyetértek a Sonyval, az xbox hardvere kevés lesz a 4k/60fps-hez és jöhetnek majd a megszórítások, hogy 4kban fusson a játék...

[ Szerkesztve ]

(#86166) cross56 válasza tepenzed (#86165) üzenetére


cross56
senior tag

Akkor a simán meg 1080p medium-high beállítások?? Akkor még is csak ideges leszek :DD

(#86167) Madwe válasza cross56 (#86164) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem már az is nagy szó lenne ha kiadnának egy xboxot ami 1080pben képes játékokat futtatni :D Bár ha a jelenlegit annak pozicionálták s ide jutott, akkor a 4k-s talán már képes is lesz az 1080pre :D

(#86168) zso79 válasza cross56 (#86166) üzenetére


zso79
őstag

Nem, azt mondták, hogy a PS4 lesz az alap, az újban lesz egy enchanced mód... Nem lesznek exkluzívok sem az újra.

(#86169) tepenzed válasza cross56 (#86166) üzenetére


tepenzed
őstag

marad olyan, amilyen volt :) nem tudom, hogy az most milyen grafikai szintnek felel meg , de sztem high

(#86170) andro93 válasza marilllyo (#86163) üzenetére


andro93
aktív tag

Ez is lehet az oka annak, hogy minden játékuk csúnya szóval élve rókabőr. Összeraknak egy alapot, aztán cserélgetik a helyszínt meg a kort részről részre.

(#86171) A`rpi


A`rpi
addikt

EA akció PlayStation Storeban!

(#86172) koncsik válasza A`rpi (#86171) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Na végre! Unravel máris a basketben :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#86173) Def26 válasza A`rpi (#86171) üzenetére


Def26
félisten

Bf4 Prémium pont jól jön. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#86174) A`rpi válasza Def26 (#86173) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha türelmes vagy,
és az idáig i ingyenes DLC-k megvannak, akkor szerintem nem érdemes.

[ Szerkesztve ]

(#86175) #45378816 válasza cross56 (#86164) üzenetére


#45378816
törölt tag

Azért valljuk be az fps drop-ok néha tudnak meglepetést okozni és szerintem nem mindig a játék hibája miatt történnek ezek.

Én amikor megtudtam, hogy amd+ati van a ps4-be (ekkor már két napja meg volt) kicsit meghökkentem.
Ki nem állhatom ezt a fajta config-ot, mindig is intel+nvidia párti voltam, de hát ez van. :)

Úgy tekintek rá, mint konzol, mert hát az is, szóval azzal meg tisztában voltam/vagyok, hogy nem fog überelni egy gamer pc-t, nem lesz jobb, mint az eladott gépem, DE (mint mondtam volt...) first prior számomra az hogy, hogy is mondjam esélyegyenlőség, aztán a többi. Már sokszor leírtam... ;)

Kíváncsi lennék egy nvidia kártyával mit produkálna a masina, most első sorban az nvidia physx-re gondolok.

Hogy miért írtam ezt most mind le?

Mert teljesen egyetértek a hozzászólásoddal és titkon én is reménykedem, hogy így lesz majd, ahogy leírtad, ergo semmi érdembeli különbség nem lesz ps4 és a másik gép között.
Így továbbra is boldogan és élményekkel gazdagon játszhatom, ha időm engedi, nem kell agyalni semmi "moddoláson/configoláson" etc. nem kell azzal foglalkoznom, hogy az esetleges "új ps4" jobb és akkor vennem kell nekem is majd, csupán csak hátra dőlni, megnyomni a PS gombot és csapatni a party-ban a többiekkel. :DDD

(#86176) Becksman


Becksman
őstag

A knacknek alapbol gyenge az fps-e? Elég durva droppokat látok :S De ez csak a knacknél van.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#86177) #45378816 válasza Becksman (#86176) üzenetére


#45378816
törölt tag

:D meg broforce, meg batman, meg uc4 vége, meg bf4 multi, most hirtelen ezek jutottak eszembe. ;)

(#86178) pomk


pomk
őstag

US storeban csomó 50-60-70-80%-os leárazás van! Érdemes körbenézni.

(#86179) Sirandrish válasza koncsik (#86172) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nemaaaaar. Mondam hogy az nekem is kell majd :O :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#86180) marilllyo válasza pomk (#86178) üzenetére


marilllyo
veterán

Battlefront Season Pass persze nincs akcióban...hát ez valami nevetséges most már... :W

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#86181) bozont


bozont
veterán

Na megjött végre:

:C

Gyors próba után a játékok elég korrektül néznek ki az 1440p felbontás ellenére is.

(#86182) Sirandrish válasza bozont (#86181) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gratulálok:)
Remek játékokat választottál...mondjuk nekem kicsit vicces hogy lényegében mind előző generációs:)
Nyilván ez nem von le az értékükből....jó játékot :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#86183) #45378816 válasza bozont (#86181) üzenetére


#45378816
törölt tag

Gratula, üdv a klubban! :C :R :C

(#86184) marilllyo válasza bozont (#86181) üzenetére


marilllyo
veterán

Jók a játékok! :) Bár ezek után jöhet valami szemkápráztató is...:)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#86185) Becksman válasza bozont (#86181) üzenetére


Becksman
őstag

Csak nem players mega pack? :D Én mult hóban vettem 129990ért 1tb változat.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#86186) cross56 válasza #45378816 (#86175) üzenetére


cross56
senior tag

Hát igen, na mindegy..még van egy kis idő. Ha tényleg olyan komoly lesz a helyzet majd valahogy beszerzek egy Neo-t.

Más: 1529-ért Bf4 megéri?? Pc-n már lowon valameddig elvittem, nem tudom van e értelme ps-re beszerezni :D

[ Szerkesztve ]

(#86187) koncsik válasza Sirandrish (#86179) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2 hét múlva a tiéd :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#86188) marilllyo válasza cross56 (#86186) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát a single kampány szvsz nem egy nagy durranás. Maga a Battlefield érzésből kb. semmit nem ad át. De ha egy jelenkori multi fps-re vágysz akkor a mai napig ez a legjobb választás. 1000+ órám van a multiban....de a single-ért nem biztos, hogy adnék 1600 forintot. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#86189) Sirandrish válasza koncsik (#86187) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az oké, de szerinted nekem egy hónapig semmi dolgom nem lesz csak játszani? Sajnos dolgoznia is kell valakinek :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#86190) cross56 válasza marilllyo (#86188) üzenetére


cross56
senior tag

Akkor le is tettem róla :D Csak már bosszant, hogy hiába kapcsolom be a ps-t, fél óra múlva ki is nyomom mert unom a játékaimat... de sajnos nem tehetem meg, hogy csak úgy vegyek egy játékot.

(#86191) bozont válasza marilllyo (#86184) üzenetére


bozont
veterán

Az még messze van, ezekkel elleszek pár hónapig. :D Tény, nem a legújabbak, de ezek mind a lista elején vannak, de most jutottam oda hogy beruházzak egy konzolra (már a PS2 óta tervezgetem a vételt :DDD ). Mire kivégzem legalább egyszer ezeket, addigra jó árban lesznek az idei E3-as játékok is. ;]
Csatlakoztam is a PH community-hez, bozont00 néven.

[ Szerkesztve ]

(#86192) #45378816 válasza cross56 (#86190) üzenetére


#45378816
törölt tag

Most lehet kapok hideget-meleget, de néha rám is rám tört már az ilyesmi érzés, éppen ezért szeretem a cod-okat. :Y
Oké, oké... rendben kussolok, leültem egyes, értem :DDD de komolyan mondom alkalomadtán, engem felpörget és tök jól elszórakozok vele. ;]

És igen olyan, amilyen a cod, de ha ezt eltudja fogadni az ember és veszi a fáradtságot, hogy kicsit is megtanuljon játszani egy bizonyos szinten (én pl. sose az "atom pro" szintre hajtok) akkor a pörgős arena meccsek hozzá tudnak tenni az esetleges unalmas/szabad percekhez, órákhoz.

(#86193) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Üdv, nép

Megosztás esetén a season passok hogy viselkednek? Gondolok itt elsődlegesen a Driveclubra, megvettem a 6000Ft-os full game + season pass kombót, de a partnerem nem fér hozzá a DLC-khez. Úgy tudom, hogy a játék itt nem egyesével szedegeti le, hanem csak "feloldja az ingame lakatot", nekem pl. azt írta ki, hogy sikeresen aktiválta a tartalmakat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#86194) Djuree válasza Mister_X (#86193) üzenetére


Djuree
félisten

mindent le kell szedned egyesével, mind a 70-et dlc-t. én elvoltam vele 1 órát biztos...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#86195) koncsik válasza Sirandrish (#86189) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ismerem az érzést, állandóan megvan. :DDD megolgyuk, no. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#86196) Adam_Shepard válasza Mister_X (#86193) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

én pl megvettem , leszedtem majd felrakott még vagy 23 gigányi game datát. van olyan is hogy egyesével kell szedegetni, ha a meglévő gamma mellé veszed az SP-t.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#86197) marilllyo válasza Djuree (#86194) üzenetére


marilllyo
veterán

Azt hiszem most már van egy menüpont, ahol behozza az összes dlc-t és ott egybe le tudod szedni...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#86198) vonSux válasza #45378816 (#86192) üzenetére


vonSux
őstag

De hát ha neked tetszik akkor miért érdekel, hogy másnak meg nem? :DDD pl szerintem a BF4 kampánya sem olyan égetnivalóan rossz, mint a többség szerint, de 1500 pénzt biztosan megér (ok, nem easy-n érdemes lenyomni).

(#86199) #45378816 válasza vonSux (#86198) üzenetére


#45378816
törölt tag

Mert összetettem a tiltott három betűt és kicsiny véleményt írtam róla. :DDD :DDD

(#86200) wolf13 válasza koncsik (#86172) üzenetére


wolf13
őstag

Mennyibe került ? Mert néztem applikacioba , de ott csak annyit látok , hogy -48% ír . Es hogy meg
Azt hiszem psn+ al meg pár száz forint. Viszont engem psn nélkül érdekelne. Bocs , csak dolgozom.
Sajna nem tudok ránézni. Köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.