Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85551) Madwe válasza sutyesz96 (#85550) üzenetére


Madwe
nagyúr

Gondolom accmegosztást szeretnél? mert ez a mondandódból nem derül ki. Ilyenkor célszerű még odaírni hogy milyen játékaid vannak az accon. Nomeg ugye ha accmegosztást akarsz, s a tiedbe lépsz be (ergo másnál lesz primary) akkor a ps+ adta előnyök egy része elveszik (tudsz online játszani, havi ingyenes címeket leszedni, ps+ discountot igénybe venni ezzel az accal vásárolva, de pl nincs felhőbe mentés, nem tudsz távolról letöltést indítani a psre s hasonlóak.)

(#85552) Beri78 válasza gunszt (#85549) üzenetére


Beri78
őstag

Én egy ASUS RT-N18U-t ajánlok.

Nekem 2 tv, egy pc, egy lapi, 2 mobil, 1 nas és a ps log rajta.

Mókolás nélkül is nagyon szépen muzsikál. TP-linket váltott, mert azt hetente egyszer biztos újra kellett indítani (és az asszony nem értett hozzá;) )

Kicsit drágább, de nekem megérte ;]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#85553) sutyesz96 válasza Madwe (#85551) üzenetére


sutyesz96
őstag

Igen elnézést, gondoltam ez evidens és átjön.

Igen ezt valóban beleírhattam volna. Nemrég óta van ps-em, így nincs még telezsúfolva játékokkal az accom, ezért is keresek olyat, aki hasonló cipőben jár mint én. De ez úgyis későbbi egyeztetés kérdése, hogy nagyjából korrektül jöjjön ki a dolog. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#85554) boost válasza sutyesz96 (#85550) üzenetére


boost
addikt

Ezt a megbízhatóságot nem értem. Meg kell egyezni, hogy egyik játékot erre az accra veszitek, a másikat meg arra. és ha szétválltok, nincs nagy kesergés, mindenkinek az accán maradt valami.

(#85555) flegga92 válasza Beri78 (#85552) üzenetére


flegga92
senior tag

Nekem is ez van tudom ajánlani, hasonló felállás. Plusz OVPN elég sűrűn van használva.

(#85556) sutyesz96 válasza boost (#85554) üzenetére


sutyesz96
őstag

Mivel egy jelszómegosztásos, aktiválós-deaktíválós dologról van szó, így szerintem elvárt a megbízhatóság. Ráadásul, ha mondjuk nekem valami okból kifolyólag mégis kell (játékmegosztáshoz vagy valami) a fiókom elsődlegesként a saját gépemen, akkor ahhoz a partner deaktiválnia kell először az ő gépén. Vagy ha bármi hasonló szituáció van.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#85557) pomk válasza sutyesz96 (#85556) üzenetére


pomk
őstag

Korábban egy megbízható fórumtárs keresett partnert. 1-2 hete volt azt hiszem.

(#85558) no01ricsi


no01ricsi
tag

Mivel méritek a megbízhatóságot egy fórumon?
Csak egy kérdés és nem támadás akar lenni, illetve nem is a kedves és megbízható fórumtárs ellen szól.

PSN ID: PRicsi83

(#85559) Ronam válasza james001 (#85530) üzenetére


Ronam
addikt

Itt meg lehet nézni, mondjuk nem a legjobb minőség: Watch Dogs 2 Trailer

(#85560) #45378816 válasza no01ricsi (#85558) üzenetére


#45378816
törölt tag

Ez bennem is felmerült, pont így és szerintem teljesen jogos, amit írtál.
(én se támadni szeretnék...)

(#85561) cross56


cross56
senior tag

Udv! Just Cause 3 psn-rol 7000-ert megeri?

(#85562) sutyesz96 válasza no01ricsi (#85558) üzenetére


sutyesz96
őstag

Oké, nem releváns hogy ki hány dolgot adott el itt a hardverapron.. De te tudsz jobb eszközt erre itt helyben? Kategorizáljak esetleg rang alapján? :D Detto én sem támadásnak szánom, a véleményetekre vagyok kíváncsi. :R

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#85563) Sirandrish válasza cross56 (#85561) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most annyi vagy felesbe lenne annyi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#85564) hyperspace válasza sutyesz96 (#85562) üzenetére


hyperspace
őstag

Én ezt az egészet nem értem, nem is hallottam róla. mi ez a megosztásos dolog?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#85565) cross56 válasza Sirandrish (#85563) üzenetére


cross56
senior tag

Most annyi. 60% kedvezmeny van ra ps plus tagoknak

(#85566) no01ricsi válasza #45378816 (#85560) üzenetére


no01ricsi
tag

óóó köszönöm, végre akkor már én is megbízható vagyok, mert van egy követőm :)
Amúgy meg eddig csak a bugyuta közhelyes kérdéseimmel zaklattalak titeket
Bocsánat csak ma keveset aludtam

Amúgy, hogy Sutyesz96 üzletét fellendítsem, megbízhattok benne. Volt csereberénk már.
#85562 veled vagyok:)

[ Szerkesztve ]

PSN ID: PRicsi83

(#85567) sutyesz96 válasza hyperspace (#85564) üzenetére


sutyesz96
őstag

Gyakorlatilag a rendszer által nyújtott kiskapuk kihasználása. :)

Ha megosztjátok egymásnak a saját accountotokat, lehetőségetek van féláron vásárolni a játékokat vagy akár a ps plus előfizetést is.

no01ricsi: köszi. :D

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#85568) Sirandrish válasza cross56 (#85565) üzenetére


Sirandrish
legenda

Fasza...ez elkerülte a figyelmemet és a giga két napos plus még lejárt :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#85569) Madwe válasza hyperspace (#85564) üzenetére


Madwe
nagyúr

Keresztbe teszitek primaryvé az accountotokat s a sajátotokat meg használjátok ("secondary" accountként), így 1 játékot megvéve ketten tudjátok használni, akár online is, egyszerre is. Egyedüli gond akkor lehet, ha nincs net vagy psn, mert akkor a megosztott játékok nem indulnak.

(#85570) cross56 válasza Sirandrish (#85568) üzenetére


cross56
senior tag

Igen en is a 2 napossal tudnam most megvenni. Kerdes h kell-e nekem a jatek :D

(#85571) Sirandrish válasza cross56 (#85570) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahogy olvastam róla annyit simán megér. Olyan mintha a GTAba csak raketad lenne :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#85572) cross56 válasza Sirandrish (#85571) üzenetére


cross56
senior tag

Az Ac Syndicate is vonz 8-ert :o

(#85573) Prof01


Prof01
veterán

Sziasztok!

Akinek megvan a Driveclub Bikes tudna segíteni egy multiplayer trófeában (10 perc)? Egyszerűen lehetetlen játékosokat találni, teljesen kihalt. :(

PSN ID: Prof_HUN

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#85574) marilllyo válasza Csabee86 (#85538) üzenetére


marilllyo
veterán

Nagyon bugos. Olyan, hogy mész és szépen sorban szeded fel a collectible-st majd...teszemazt meghalsz valahol... erre egy hat secrettel azelőtt felvett valamit "elfelejt". Ha szerencséd van még vissza tudsz menni érte...de általában nincs és kezdheted újra a pályát azért az egy apróságért.

Mostanra nagynehezen megszenvedtem. Egy trófi hiányzik az "IDKFA". Fel kell húzni minden fegyvert max-ra. Na hát az megvan...de a trófi nincs. Google-t néztem..május 30-án még "tudunk róla és dolgozunk a javításon" volt.

Igazából a gondom az, hogy ha ki is javítják...nem hiszem, hogy a Doom-ot elindítva felugrik a platina. Amit meg nagyon nem szeretnék A-Z-ig újra végignyünnyögni a pályákon....mivel...persze...az összes fegyó unlockhoz töviről hegyire át kell mászni az összes pályán, hogy meglegyenek a pontok.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#85575) #45378816


#45378816
törölt tag

Injustice 2-t valaki várja?
Végre ismét lesz egy fain verekedős game a Netherrealm-től. :B :C

(#85576) flegga92 válasza Prof01 (#85573) üzenetére


flegga92
senior tag

Felvettelek

(#85577) Tavares válasza #45378816 (#85575) üzenetére


Tavares
tag

Igen

(#85578) gyuromoj válasza #45378816 (#85575) üzenetére


gyuromoj
veterán

Injustice 2 | Announce trailer | PS4

(#85579) AdeX
Hátha, más nem látta még egyszer sem. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85579) #45378816 válasza gyuromoj (#85578) üzenetére


#45378816
törölt tag

Vágesz, már vagy 20x megnéztem. :D ;] ;] :B

(#85580) Sirandrish válasza gyuromoj (#85578) üzenetére


Sirandrish
legenda

Batman Wins...kész :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#85582) Csabee86 válasza Prof01 (#85573) üzenetére


Csabee86
senior tag

Az a trofi nekem is kellene. Felveszlek.

(#85584) Sirandrish válasza oriic (#85583) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bárki bármit mond..nekem jöhet majd :)

Viszont lenne hozzád egy kérdésem...már máskor is feltűnt és akkor sem értettem. :D
Szóval..miért rakod be külön hsz-be minden érintett topikba az adott trailert/képet/bármit ha cikk is jön róla?
Lényegében ugyanazt 86 helyre berakod. Engem nem zavar, de neked plusz munka és van értelme? Pl a Deus Ex és van itt is, a One topikba is meg egy cikk is jött róla...és mernék rá fogadni hogy valamelyik PC-s topikba is besúvvasztottad :DDD
Tényleg nem b*szogatás, csak nem értem :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#85585) oriic válasza Sirandrish (#85584) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az hogy én mindegyik topikban ott vagyok, az nem jelenti azt hogy más is. :D Sokan vannak akik csak XO vagy PS topikot nézik főoldalt nem, így csak onnan kapják az infókat. Tegyük fel hogy valaki csak PS4 topikot nézi többit nem, mert a híreket másik oldalon követi, X-es topikot meg miért nézné, ha nincs is olyan gépe. Így hogy hírek mellett több helyre megy az infó, több emberhez jut el, mintha csak egy helyre tenném be. Nekem egy perc az egész, mert minden fontosabb topik el van mentve.

A másik meg, hogy miért nem linkelem inkább a hírt amit írok: volt róla szó, hogy van akit nem érdekel Gamepod, csak fórum miatt jön ide, és más oldalakat követ. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#85586) N@idia válasza oriic (#85585) üzenetére


N@idia
őstag

Én momentán örülök, hogy bekerülnek ide ezek a hírek, mert én kb csak ezt a topicot olvasom szóval remélem ez a jövőben is így marad :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#85587) soultrapp


soultrapp
senior tag

Hello!
Nincs valami lista,hogy ki játszik az overwatchal?

(#85588) oriic válasza N@idia (#85586) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Természetesen marad. :)

__

Watch Dogs 2 - 7 perc gameplay

__

(#85589) Sirandrish

Nézd, nem is kell. Én senkire nem erőszakolom rá, hogy minket olvasson. Nagyjából a törzsgárda megvan így is, ha meg jönnek extra emberek az csak jó nekünk. :B

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#85589) Sirandrish válasza oriic (#85585) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszönöm a magyarázatot...most már azért értem :R

"A másik meg, hogy miért nem linkelem inkább a hírt amit írok: volt róla szó, hogy van akit nem érdekel Gamepod, csak fórum miatt jön ide, és más oldalakat követ. "

Ezt inkább nem kommentálom :N

(#85588) orichalcos Állat lesz :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#85590) Jessus81


Jessus81
tag

Aki elmerült az ingyen kosárlabda világában, annak érdemes feltenni play áruházból az ugyanolyan nevű appot, és összekötni a PSNel, és a telós kártyás játékkal zsetont nyernek amit PSn a gémben el lehet költeni :D

PSN: Thorpapa

(#85591) hyperspace válasza Madwe (#85569) üzenetére


hyperspace
őstag

:Y
fura, hogy nem zárják be.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#85592) andro93 válasza EczkE (#85535) üzenetére


andro93
aktív tag

Kíváncsian várom. :K
Én is összerakok majd egy normálisat, van felvéve pár epic jelenet, amiben nem csak helikoptereket küldök hullámsírba. :DDD

(#85534) gyuribácsi88 // (#85543) Robi86 jók lettek, ilyeneket kérünk még. :D

(#85593) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#85589) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Aztán meglátjuk, hogy mi marad meg a játékban. Ezt a hekking dolgot is felfújták eléggé már az első részben is. Meg azt a drónt is kellett volna látni vagy 2 játékban, nem?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#85594) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Hol tudom megnézni, hogy mennyi időt játszottam a játékaimmal?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#85595) Csabee86 válasza oriic (#85583) üzenetére


Csabee86
senior tag

Jöhet a játék. Ha hozza az első rész színvonalát akkor nekem már megéri.

(#85596) marilllyo válasza ImACeltic (#85594) üzenetére


marilllyo
veterán

Játékon belül van rá lehetőség ...már amelyik számolja. Külön a PS4 nem számolja.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#85597) james001 válasza oriic (#85588) üzenetére


james001
veterán

Privát videó :U
WD2 felcsigázott rendesen,remélem E3-on mutatnak még róla többet :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#85598) EczkE


EczkE
addikt

Na, csak kesz lettem vele, enjoy! :D [link]

Asszem mindenféleképpen!

(#85599) semetka


semetka
őstag

Azt hittem sose lesz kevés a hely de kevésnek bizonyul az 500GB. Aki upgradelt már 1 terrára az milyen winyót vett?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#85600) Kendek válasza semetka (#85599) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Minden hely kevés lesz egyszer, én 2 TB-ra növeltem (1 TB-ról). Mondjuk annál kicsit egyszerűbb volt a döntés, mert kb. annyi a választási lehetőség, hogy megveszed-e vagy sem.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.