Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64151) neato3loco válasza fityere (#64149) üzenetére


neato3loco
senior tag

Azért ez egy elég komoly baki.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#64152) Tuomas válasza krx21 (#64150) üzenetére


Tuomas
addikt

Is-is :)
Nekem most kellett a pénz az UC-re, ezért eladtam a GTA V-t, de ha újra megveszem, akkor már store-ból fogom, akciósan :D
Viszont az UC-t és a Last of us lemezesen van meg és nem fogom eladni :)

We were here

(#64153) Scholes9 válasza krx21 (#64150) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Így van:)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#64154) fityere válasza neato3loco (#64151) üzenetére


fityere
senior tag

A küldiket nagyjából lehet csinálni, de térkép nélkül elég nehéz fölég ha a másik végen van :) a 100% meg igy felejtö :(

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#64155) Kakaduku válasza Tuomas (#64152) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Én úgy csinálom, hogy amit single miatt veszek meg, azt lemezesen és ami tartalmaz multit, amivel a kijátszás után is el fogom ütni az időt, illetve amit tudom, hogy később is elő fogok venni azt digitálisan. Jó kis akciók szoktak lenni digitális játékoknál.

(#64156) Madwe válasza Kakaduku (#64155) üzenetére


Madwe
nagyúr

Eleinte én is így terveztem, aztán rájöttem hogy játékra sincs elég időm, nem hogy lemezekkel rohangálni csereberélni, uh ps4en már full digital vagyok :)

(#64157) Rigormortiis válasza Madwe (#64156) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Detto.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#64158) Mrdevil válasza fityere (#64149) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem meg a platina ugrott, hiába a sok beletett óra. Összes loot location összeszedve, de mégis a chalengek-nél 190/191 van, így nem adja meg a chalenge trofit érte. :W ( többeknek van ez a baj ) Patchet várok rá.....

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#64159) F1rstK1nq válasza Madwe (#64156) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Szintúgy.

Osztott account haverral keresztbe, egy HU és egy US. Új game US-re megy, (17K fele kb ami 8500HUF) és magyarból meg pár nyomott árú akciós cím.

Ugyanúgy, vagy még jobban jövök ki mint ha lemezesen venném: nem kell eladással vesződnöm + "örökre" megmarad a game = kényelem.
(eddig egy FC4-et vettem 4K-ért, mondjuk annyit megért, talán..., de hát kényelmetlen na ;] )

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#64160) fityere válasza Mrdevil (#64158) üzenetére


fityere
senior tag

Remek. Akkor kezdem a Witchert nekem ez kimaradt :)

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#64161) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Valaki mókolta már meg itt a hűtést?
A terv az lenne, hogy kivágnám a takaró műanyagot és tolék rá egy halk 12 vagy 14 centi ventit, ami befele fújja a levegőt. Vagy cserélem belül az alap hűtést és teszek be egy tornyot, még nem tudom. :)

(#64162) gyuribácsi88 válasza Rabbitf_24 (#64161) üzenetére

Én meg akartam csinálni de nem jó, több külföldi oldalon is kifejtették hogy miért nem. Így jelen állapotában a venti 2 oldalról szívja be a levegőt, ezáltal az egész gépet hűti, ha ott kivágod alul, akkor a vinyó felőli oldal irányból nem szív levegőt, és így az az oldal hűtés nélkül marad.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#64163) Rabbitf_24 válasza gyuribácsi88 (#64162) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

A tetőt vágnám ki pont a venti felett és a ventire fújnék rá fentről levegőt.

(#64164) gyuribácsi88 válasza Rabbitf_24 (#64163) üzenetére

A venti alul van, nézz meg egy szétszedős videót, semmi értelme a tetejére ventit rakni. Ez van a teteje alatt.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#64165) A`rpi válasza Rabbitf_24 (#64163) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha közvetlen a ventibe juttatsz levegőt, leredukálódik gép többi részén a légmozgás.

Ha már "Modding"-megoldás, megcsinálnám szívesen, csak sok pénz...

Ha a tápot kivennéd a gépből, (külső táposság alakítanád)
az "hozna valamennyit a konyhára", de az sem túlzottan sokat,
mert elég jó hatásfokú tápegységekkel szerelik a gépeket.

[ Szerkesztve ]

(#64166) Kakaduku válasza F1rstK1nq (#64159) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ez nagyon jó, csak az a baj, hogy nekem nincs senki, akivel ezt meg tudnám tenni. Ismerősi körben nincs senki akinek van Ps-e. Volt egy-két próbálkozás innen a fórumról is, csak az a baj, hogy nagyon különböző játékokat szerettünk volna. Szóval egyedül, csak így éri meg. Én sem szeretek rohangálni és árulni a játékokat, de ha muszáj... :(

(#64167) Madwe válasza Kakaduku (#64166) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én egyedül veszek usa storeból :) igaz ált. akciót megvárok, de így is 10k körül jön ki egy cím, s tekintve h lemezest sose adnám el jobban kijövök...

(#64168) Kakaduku válasza Madwe (#64167) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Úgy igen, de például az Until Dawn-t soha nem vettem volna elő még egyszer (szerintem) és így jobban jártam, hogy kijátszottam és tovább is tudtam rajta adni. Így megérte az árát, de egyébként lehet soha nem vettem volna meg.

(#64169) Rabbitf_24 válasza gyuribácsi88 (#64164) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Már lebontottam és megvan... :B
Hát akkor ez bukó ilyen szempontból. Innentől már csak a teljesen custom megoldás jöhet szóba. Még gyökölök rajt egy kicsit....

(#64170) A`rpi válasza Rabbitf_24 (#64169) üzenetére


A`rpi
addikt

Bármire jutottál, képeket oszd meg velünk. :K

(#64171) F1rstK1nq válasza Kakaduku (#64166) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Értelek, így nehéz. Szerintem is jobb irlfriend-del csinálni ezt. :)

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#64172) Wlac válasza neato3loco (#64143) üzenetére


Wlac
Ármester

Mondjuk Steamen meg amilyen akciók szoktak lenni az ünnepek környékén, annyi pénzért tőlem ott is porosodhat. Majd egyszer...

james: tesóm valamilyen kenyérszimulátorral nyomta nem rég... :D

“The wha-"

(#64173) tick


tick
aktív tag

fallout 4 preorder mitől bundle? (PSN) nem látok hozzá semmi leírást a tartalomról

Everything that has a beginning... has an end

(#64174) F.B.I. válasza Madwe (#64167) üzenetére


F.B.I.
veterán

Az USA accon középárfolyamon számol a bank (272-275 ft)? :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#64175) james001 válasza Wlac (#64172) üzenetére


james001
veterán

Igen az I Am Bread. Van PS4-re is :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#64176) Kakaduku válasza F.B.I. (#64174) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Nem. A bank mindig a saját eladási árfolyamán számol, ami magasabb a középárfolyamtól. Ez bankonként változik, hogy mennyi az eladási árfolyam, valamint nem a valuta, hanem a deviza árfolyamot kell megnézni, ami alacsonyabb pár forinttal a valuta árfolyamától.

[ Szerkesztve ]

(#64177) A`rpi válasza Kakaduku (#64176) üzenetére


A`rpi
addikt

Szerintem azért kérdezett vissza, mert túl olcsón jön neki ki. KB 280 forintért kapni egy dollárt.

(#64178) Kakaduku válasza A`rpi (#64177) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Akkor elnézést az okoskodásért. :B

(#64179) F.B.I. válasza A`rpi (#64177) üzenetére


F.B.I.
veterán

Igen, ezért kérdeztem. Gondolkodtam, hogy amcsi accot csinálok de a magyaron 21K a Star Wars pl. az amcsin meg 16K-ra jönne ki 272 forintos dollárral, az túl nagy árkülönbség.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#64180) A`rpi válasza F.B.I. (#64179) üzenetére


A`rpi
addikt

Feltöltőt, amazonról érdemes venni, továbbá ha US store, 20% kedvezményt is érdemes igénybe venni. Nincs ingyen, 6 dollár, nagyobb tételnél, simán megtérül.

[ Szerkesztve ]

(#64181) F.B.I. válasza A`rpi (#64180) üzenetére


F.B.I.
veterán

Így már érdekesebb (gyerek el lesz keseredve de kap egy új profilt). :DDD :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#64182) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hamarosan indul a Doom alfa teszt. Akik aktiválták a béta kódjukat azok nézzék a napokban a mail címüket, hátha kapnak meghívót.

Live-Die-Respawn

(#64183) james001 válasza oriic (#64182) üzenetére


james001
veterán

A béta kód az az ami a Wolfenstein New Order-ben van?

Szerk.: Ja igen most olvasom hogy azaz. De viszont azt írja csak azok kapnak akik 2014-ben aktiválták? :(

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#64184) Nayrobi válasza james001 (#64183) üzenetére


Nayrobi
őstag

Én úgy értelmeztem, hogy akik előrendelték vagy a megjelenéskor beregelték a kódot, azok tolhatják az alfát, a többi kódos emberke pedig jövőre a bétát.

(#64185) Kasza08


Kasza08
őstag

Jelenleg így néz ki a kívánságlistám. Van amit még hozzátennétek (kötelező darab, érdemes kitolni 1x...), vagy elvennétek? A KillZone-ban nem vagyok olyan biztos, hogy kell a Destiny mellé. A The Crew-n is gondolkodom, hogy nem felesleges-e?:U

[ Szerkesztve ]

(#64186) gyuribácsi88 válasza Kasza08 (#64185) üzenetére

Az f1 2015 és a Siege eléggé kakukktojás, a többi jó kis játék, már persze kinek mi.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#64187) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Kérdés: akinek esetleg van K&H-nál bankkártyája (Maestro), az simán tud vele fizetni amcsi storeon? :F Jobb azzal vagy inkább csináljak egy amcsi PayPal-t?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#64188) banana_joe válasza F.B.I. (#64187) üzenetére


banana_joe
tag

asszem nem tudsz semmilyen magyar kártyával fizetni usa storeon. legegyeszerűbb (nekem legalább is) amazonon feltöltőt venni, ott elfogadja a magyar kártyát

[ Szerkesztve ]

PSN: bananosjoe84

(#64189) F.B.I. válasza banana_joe (#64188) üzenetére


F.B.I.
veterán

És amcsi paypal regisztrációval (ugyanoda, ahova a psn-t reggelem) megoldható? :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#64190) viktor82 válasza F.B.I. (#64189) üzenetére


viktor82
őstag

Megoldható,én az amazon regisztrációs cimemet adtam meg az amcsi paypalhoz és működik!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#64191) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Jól van szaporodnak az Unchartedek az aprókon. Ahogy vártam, 1-2 hét és már 10 alatt lesz az ára :C mondjuk tolnám már azért :D

(#64192) Scholes9 válasza Bencus88 (#64191) üzenetére


Scholes9
nagyúr

10 alatt azért egy darabig nem lesz. Az pár hónap még sztem:)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#64193) Bencus88 válasza Scholes9 (#64192) üzenetére


Bencus88
nagyúr

13-ért már most lehet venni. Gondolj csak bele mindenki ki játsza ezer db lesz az aprón. jó lehet túloztam, de novemberbe már bizti lesz 10 körül :)

gondolkoztam rád írok, de sajna tökölős vagyok mire kijátszanám már csak 8 ezer lenne :D

12-ér most elviszem ;]

[ Szerkesztve ]

(#64195) Kasza08 válasza gyuribácsi88 (#64186) üzenetére


Kasza08
őstag

Az F1 miért? :)

(#64196) Tatyla válasza F.B.I. (#64189) üzenetére


Tatyla
őstag

Csak a paypal is lekapjalekapja a maga kis hasznát, ezért jobb simán az amazonos feltöltő

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#64197) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Tervezem, hogy veszek egy PS4-et karácsonyra, de előtte meg kell ajándékoznom magam egy normális TV-vel is. Rendelkezésre álló hely, illetve a kanapé / TV távolság indokoltá teszi a 50" körüli TV-t. Kinéztem pár típust, azonban a képfrissítésbe mindig belefutok, sajnos az én árkategóriában egyik TV sem tudja a valós 100 HZ-t, csak az 50-et (persze 300Hz van ráírva de ez interpolációs HZ).

Kérdésem azokhoz szólna, akik próbálták már valós 50 és 100 HZ-es TV-n is a játékot. Valóban érződik a különbség? Sajnos nem tudom kipróbálni élőben.

(#64198) Wlac


Wlac
Ármester

Voltam olyan jó fej testvér, hogy lepasszoltam az öcsémnek a PS3-at (a Witcher 3 mellett az alapvető szükségleteim kielégítése is veszélybe került), azonban az ő szobájában csak egy régi tévé van, HDMI csatlakozóról (vagy nagy felbontásról) még nem hallott. Hogyan tudnánk rákötni a konzolt?

“The wha-"

(#64199) N@idia válasza r6man123 (#64197) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem nem sok különbség lehet a kettő között viszont árban baromi sok a különbség... Az ilyen 150-200K TV-k mind 50hz-en mennek csak oda írják hogy 300Hz meg 500hz stb parasztvakításnak :D Ami valódi 100Hz azok 300K-tól kezdődnek körülbelül én biztos nem adnék ennyit egy TV-ért. Amikor én vettem a konzolom én nem a Hz-t néztem, hanem mennyi az input lagja a tv-nek ezért lett Sony KDL-W705B tv-m, mert ennek csak 16 körül van ha jól tudom...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#64200) marilllyo válasza r6man123 (#64197) üzenetére


marilllyo
veterán

Pont most vettem TV-t úgyhogy eléggé benne vagyok a témában.
50Hz vs. 100Hz. Ha bemész a boltba és egymás mellé tesznek egy 50-est és egy 100-as TV-t...és megmondják mire figyelj ...igen látni fogod a különbséget. De amúgy...nem vagyok benne biztos, hogy feltűnne...vagy, hogy tudnád, hogy ez amiatt van. Szerintem ez inkább filmeknél lehet zavaró. Én játszottam 50-es és 100-as TV-n is. Nagy különbség nincs. De én a 100-asat választottam. Input lag-ra figyelj.
Én egy 40J6300-as Samsung mellett döntöttem. Ez 100Hz-es. Egy erős középkategória..és megfizethető. Ennek a 48" változata az most 197.000 HUF. Rengeteg most "sláger" TV-t megnéztem egymás mellett. Bevittem az üzletbe a PS4-et és kipróbálgattam. Én úgy vettem észre, hogy ez az amin a legszebb és legjobb volt a kép. Ha azt nézed, hogy egy 48J5500 is ~185-be kerül... viszont az csak 50Hz. Megéri a felár.... 200k alatt ez a legjobb választás. Ezt a Samsung topicban is megerősítették. 86000hsz

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.