Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64301) fityere válasza Scholes9 (#64298) üzenetére


fityere
senior tag

Na azt nem tudom, nincs összehasonlítás alapom.

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#64302) Elims válasza boost (#64286) üzenetére


Elims
veterán

Nagy vagy! :-DD

Vki írta itt a bàbus syndicate-et.Ràkerestem.Sajnos.
Írjàtok meg nekem légyszives,hogy honnan lehet rendelni big ben verziòt. (Az itt írò gondolom a charing cross-ra gondolt.)
Hiàba keresem csak ezt a charing cross-t dobja ki. :-///
Egyetlen eladò big ben-t talàltam az uplay-en.Rendelt màr onnan vki?

(#64303) Bazsi1987 válasza Elims (#64302) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én a konzolvilagtol rendeltem elo 29-es ebbe is van figura nekem a másik csomagba lévő nem tetszet hogy a háta mögött van egy régi óramű vagy ilyesmi :) amit te keresel szerintem nincs nalunk olyan lehet mint a Bo hűtő vagy a star warsos :(

[ Szerkesztve ]

(#64304) Zanik válasza Thodeus (#64300) üzenetére


Zanik
addikt

Nem hát! Max. taktikai FPS-nél látom értelmét ezen rugózni, minden más konzolos játéknál kb. irreleváns az a pár milliszekundum plusz amit egy TV tud egy monitorhoz képest. Cserébe kényelmesen kanapéról tudok játszani.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#64305) marilllyo válasza Madwe (#64294) üzenetére


marilllyo
veterán

Háát én most orrba-szájba TV teszteket néztem. A legtöbb TV game módban 60ms-re tudja redukálni az input lag-ot. Az azért sok. Azt már érzed. A 35-ös input lag az már jónak számít egy TV-n. Olyan 45-ig nincs gond. Azt nem veszed észre. De benn voltam az üzletben nem rég. TV-ket próbálgatni PS-sel. 60ms (LGUF680v game módban) vs. 35ms (j5500 game módban) bizony érezni lehetett a különbséget. Persze ez megint egy olyan dolog, hogy ha nem szólnak..lehet, hogy észre sem veszed. De ha közvetlenül ki tudod próbálni egymás után a kettőt akkor feltűnik. De megkockáztatom, hogy egy Bloodborne-t vagy egy Driveclub-ot játszani...háát...ott már lehetnek gondok. Moncsin input lag már-már szinte nincs is.

Szóval saját tapasztatalataim alapján azt mondom, aki TV-t vesz PS4-mellé figyeljen arra, hogy olyan modell-t válasszon aminek az input lagja game vagy PC módban nem haladja meg az 50ms-t. A`rpi : Ha gondolod ezt a sort beírhatod az összefoglalóba.

(#64297) Dani3457:Angry Joe Elder Scrolls Online. A mester megmondja a frankót. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#64306) Tegla80 válasza marilllyo (#64305) üzenetére


Tegla80
addikt

Akkor elegge rosszul neztel utana,mert van boven ami tud 30ms alattit
input lag database
Plusz 30ms tol kepes erzekelni az ember a kesest....egy kepkocka kb 16ms szoval lehet szamolgatni....

Sony® & PlayStation®

(#64307) LeventeV


LeventeV
senior tag

Egy év PS4 használat után én is válaszúthoz érkeztem...
Olvasva az előző hozzászólásokat és mivel már rég érlődött bennem a gondolat, úgy döntöttem, hogy én is inkább a digitális játékok irányába hajlok, de ehhez viszont bővítenem kell a tárhelyet.
A kiszemeltem egy Western Digital WD10JPVX, 1TB, 5400rpm, 8MB, SATA3.
Használ valaki közületek ilyet?

(#64308) marilllyo válasza fityere (#64296) üzenetére


marilllyo
veterán

Jah, picsogott is az egyik srác a W3 topicban. Az a rész pl. ott, 1:15-től az valami baromira szaggatott a korábbi verziókkal. Most szinte tökéletes. Igazából most hozza a játék azt a szintet mint a legtöbb PS4-játék. 1080p ippen 30 fps. SexBox-on meg ugye 900p.

(#64306) Tegla80 : Igaz-Igaz egy mondat kimaradt. Én most azokat a TV-ket nézegettem amik most sláger szintet mennek az euronics, tesco, mm üzletekben.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#64309) >Deego.. válasza marilllyo (#64305) üzenetére


>Deego..
senior tag

Sony KDL42W705B típussal rendelkezek.
Az olvasottak és a tapasztaltak alapján elég alacsony inputlaggal rendelkezik.

U.i:
Sajnos, igen.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#64310) marilllyo válasza >Deego.. (#64309) üzenetére


marilllyo
veterán

Valóban...de ilyet pl elég nehéz manapság beszerezni. Legalábbis itthon.
Ne értsetek félre...én nem azt mondtam, hogy nincs kisebb. Én azt írtam, hogy a többsége.....

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#64311) Tuomas válasza Tegla80 (#64306) üzenetére


Tuomas
addikt

Az enyém nincs a listában :(

We were here

(#64312) marilllyo válasza Tuomas (#64311) üzenetére


marilllyo
veterán

Az nem jelent semmit. :B Vélhetőleg csak nem tesztelték... Milyen típus?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#64313) Tuomas válasza marilllyo (#64312) üzenetére


Tuomas
addikt

Sony KDL 40R550-C
Sehol nem találtam rá input lag adatot, sem most, sem korábban, pedig érdekelne, mivel nincs semmi összehasonlítási alapom, hogy x értéknél milyen a kép :U

We were here

(#64314) Tegla80 válasza Tuomas (#64313) üzenetére


Tegla80
addikt

Belepo szintu tv a Sony-nal.....azokat nem nagyon tesztelik markatol fuggetlenul.
Mivel "csak valos 50Hz-et" tud igy valszeg jo laggal is rendelkezik,mint szinte minden marka alacsonyabb kategorias tv-je.....
Ha van pc-d es hozza meg crt monitor akkor Te is megtod merni amugy....nezz utana. ;)

Sony® & PlayStation®

(#64315) Vasy09 válasza Tuomas (#64311) üzenetére


Vasy09
őstag

Az enyém benne van! 21ms! :C :C (W809C, szinte ugyan az mint a 805C)

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#64316) kacsa2958


kacsa2958
csendes tag

Sziasztok!
A problémám a következő.
van egy haverom és az ő accountjával szoktam játszani úgy hogy Primary volt az én gépemen aktiválva volt.
ez kb 4 hónapig tökéletesen működőt .Aztán pár napja elkezdet tölteni egy játékot és én közben beléptem hozzá hogy megnézzem tudom-e tölteni tőle a játékot. Elkezdtem tölteni a játékot é vissza léptem a sajátom-ba minden játék mellett amit tőle töltöttem ott van a kis lakat.Mivel ugye ő az elsődleges próbáltuk előröl az egészet nálam ő deaktivál ő viszont nem tudja magát deaktiválni vagy amikor rányom az aktiválásra ezt írja ki neki és nekem is,
Cannot activate this system as your primary PS4
You have alredy activated another system as your PS4 with your account. To activate this system deactivate the other system.

Mi lehet a bibi?
A választ előre is köszi.

(#64317) Tuomas válasza Tegla80 (#64314) üzenetére


Tuomas
addikt

Azt tudtam, hogy belépő szint, meg hát nem is nagyon terveztem drágábban venni :)
Csak laposom van, crt monitorom meg régóta nincs :(

We were here

(#64318) sting2


sting2
addikt

60-as Sharp-om megérett a cserére lassan.
Lehet, hogy most Én is Sonys leszek :
[link]
Jókat olvasok róla és teljes mértékben lefedi az igényeimet
- Nagy
- szép kivitel
- letisztult, időt álló design
- "egész jó ár"

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#64319) bandi0000 válasza kacsa2958 (#64316) üzenetére


bandi0000
nagyúr

valszeg a saját accja lett primary nála, na már most ha nem tudjátok deaktiválni, akkor csináljon biztonsági mentést az egész vinyóról, és inicializálja a ps-t, utána be tudod állítani magadnak az ő accját és vissza tudja állítani a teljes HDD tartalmat, na már most ez az én ötletem, hátha lesz valakinek jobb

Felvettem videóra a ps4 hangját szerintetek van baja? 40s-ig kb alap járaton megy aztán indul valahogy a fifa, fülhallgatóval hallottam hogy onnantól sípoló cicergő hangokat ad

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#64321) Tegla80 válasza sting2 (#64318) üzenetére


Tegla80
addikt

krx21-nek ilyen van....Sony tv-s topic....nala tudsz erdeklodni a tv-rol. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#64322) kacsa2958 válasza bandi0000 (#64319) üzenetére


kacsa2958
csendes tag

Köszi megprobáljuk!

(#64323) Tuomas válasza bandi0000 (#64319) üzenetére


Tuomas
addikt

Privát, nem tudjuk megnézni :(

Hát nemtom. Ezt milyen közelről vetted fel? Igazából annyira nem rendellenes, ha a konzol mellé tetted a felvevőt. Szerintem. A tiktakos óra hangosabb :DDD
1:22-től hallok cicergősebb hangot egyébként, ami már kicsit furábbnak tűnik nekem

[ Szerkesztve ]

We were here

(#64324) bandi0000 válasza Tuomas (#64323) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mellé raktam közvetlen, persze nem egy csúcs telefonom van sajnos most,mellé hajolva nagyon lehetett hallani ezt a cicergő éles hangot, hiába szedtem le a ragasztott talpát forgattam mindig olyan hangja volt, haveromat megfűzöm megnézem az övőt majd, első szériás

(#64325) yongman88: Lehet de ha a warez-ra gondolsz, akkor az nem fog működni sehogy

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#64325) yongman88


yongman88
csendes újonc

szép jó reggelt :)
HDD-röl lelehet menteni a digitális játékot ?
valaki írja már meg privátban lehetséges e ... :F

[ Szerkesztve ]

(#64326) F.B.I. válasza bandi0000 (#64324) üzenetére


F.B.I.
veterán

A tápegység szokott ilyen hangokat kiadni. Próbáld már ki ha van rá lehetőséged, hogy máshova átrakod a gépet a lakásban, másik konnektorra és ott is meghallgatod.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#64327) bandi0000 válasza F.B.I. (#64326) üzenetére


bandi0000
nagyúr

majd a hétvége folyamán szórakozok vele, az biztos hogy nem volt ilyen, az a baj hogy patt helyzetem van, mivel ahova le kell adni gariztatni ott egy TV sincs jelenleg, hogy meg tudjam neki mutatni, szóval akkor kísérletezek itthon

Xbox One: bandymnc

(#64328) Zanik válasza marilllyo (#64305) üzenetére


Zanik
addikt

Nem tudom mekkora a TV input lagja, de nem éreztem soha zavarónak. Innentől kezdve pedig nem foglalkoztam vele. Nem is fogok emiatt csak a konzolhoz külön kijelzőt venni, jó nekem a TV.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#64329) boost


boost
addikt

Utóbbi napokban gondolkodtam, hogy Metal Gear-em Mad Max-re cserélem, de egyenlőre nem sikerült. Most már lehet, hogy Uncharted lesz belőle, mert tudom, hogy annyira nem jó játék a MadMax, bár én szeretem az ilyen laza openworld cuccokat.

(#64330) fityere válasza boost (#64329) üzenetére


fityere
senior tag

Nagyon jó játék a Mad Max csak varunk patch-re. En nem bántam meg, hogy elcseréltem a Metal Gear-em Mad Max-re.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#64331) Elims válasza Bazsi1987 (#64303) üzenetére


Elims
veterán

Fasza. :-/ Kacérkodtam a gondolattal,hogy előrendelek egy olyat,de így akkor ez most kimarad. :-/
Uplay-ről rendelt màr vki?Hogyan lehet ott a szàllítàs?

Marilllyo: Nekem 43ms game mòdban.Akkor az nem éppen hibàtlan,nem? :-/

(#64332) Zanik válasza fityere (#64330) üzenetére


Zanik
addikt

Remélem black friday-kor lesznek akciók a store-ban és a Mad Max ára is lejjebb esik egy kicsit.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#64333) LeventeV válasza LeventeV (#64307) üzenetére


LeventeV
senior tag

Találtam a WD helyett egy Seagate-et, ami olcsóbb 3000 Ft-al, azonban SATA II, a többi paraméter megegyezik.
A PS4 milyen SATA platformmal rendelkezik, 2 vagy 3? Illetve ettől függetlenül megéri a WD a plusz 3000-et?

(#64334) NestQuick válasza Zanik (#64332) üzenetére


NestQuick
tag

Én is remélem. Az Until Dawn-nal együtt :DDD Teljes áron egyiket se akarom megvenni.

(#64335) Horec válasza LeventeV (#64333) üzenetére


Horec
tag

Én egy ilyet vettem 2 hete: 1TB Hitachi 2.5" 7200rpm 32MB SATA3 notebook winchester (HTS721010A9E630)

(#64336) kacsa2958 válasza bandi0000 (#64319) üzenetére


kacsa2958
csendes tag

Sajnos így sem megy :(

(#64337) LeventeV válasza Horec (#64335) üzenetére


LeventeV
senior tag

Maradnék az 5400 rpm mellett. Szerintem a 7200 nem hoz akkora gyorsulást PS4 esetében, hogy megérje a plusz hőtermelést.

(#64338) winery


winery
aktív tag

Felpiszkált ez input lag dolog , hogy mit is tud olcsó Lg tv amit futball világbajnokságra vettem 70.000ft ért
LG 32LN530B input lat rating 28 ms
Ugyan csak HD tv , de én elvagyok vele :)

(#64339) A`rpi válasza kacsa2958 (#64316) üzenetére


A`rpi
addikt

(FAQ) Gyakran Ismételt Kérdések

Két opció van:

Mit tehetek ha a játék nem indul, "lakatos" lett?: [link]

PSN fiók (Accunt kezelés):
Konzolom hogyan deaktiválhatom?
[link]

(#64305) marilllyo
Alapvetőlég két részre lehet bontani az imput lagg dolgot,
van akit érdekel, van akit nem.
Akit érdekel, az utána néz.
Ettől függetlenül, pár mondatot fogok szentelni a témának,
mert teljesen jogos felvetés. :R

[ Szerkesztve ]

(#64340) boost válasza winery (#64338) üzenetére


boost
addikt

Néha az egyszerübb jobb, mert ezek a plusz képjavító szolgáltatások növelik a válaszidőt, ami tévézésnél nem tűnik fel, mivel folytonosan mindent picit később látsz, játéknál létezik, ki észreveszi, ki nem.

(#64341) Scholes9 válasza LeventeV (#64337) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Meg még hangosabb is lenne.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#64342) Gsx-rr válasza Vasy09 (#64315) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Sony topicban meg pont szidják ,hogy használhatatlan a game mód.

[link]

(#64343) Because


Because
őstag

most néztem 576-nál már mennek a pénteki akciók, most pl destiny-t adnak a ps4 gépcsomag mellé. szerintetek ez helyben is érvényes? (sok leírást nem találtam az akcióról)

(#64344) Vasy09 válasza Gsx-rr (#64342) üzenetére


Vasy09
őstag

Igen, olvastam én is, de szerintem az az emberke aki szídja, vagy valami nagyon éleslátó, vagy csak teljesen béna! Nem tudom, hogy mi a baja vele, mert nekem még multi közben sem ugrott meg egyszer sem és nem volt "remegés" sem! :U

Gamertag: Vasy09

(#64346) F.B.I. válasza bandi0000 (#64327) üzenetére


F.B.I.
veterán

Most meghallgattam megint, kicsit jobban fülelve: őszintén...ezzel nem fognak neked foglalkozni...sajnos, mondjuk kitakarítják.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#64347) Zanik


Zanik
addikt

Ezen jót röhögtem:

"The Witcher 3 - ha csaltál, megtalál az adóhatóság!

A The Witcher 3 megjelenését követően több olyan hiba is maradt a játékban, amit kihasználva gyorsan lehetett szert tenni mindenféle nyersanyagra és pénzre. Ezeket idő közben javította a CD Projekt RED, azonban azt azért nem szeretné, hogy a csaló játékosok megússzák a dolgot, így a Hearts of Stone kiegészítővel egyszerre csak megérkezik hozzánk Walthemor Mitty, az adóbehajtó. Az úriember elkezd minket faggatni mindenféle dologról, ami a gyanúsan gyors meggazdagodásunkhoz köthető, és be is hajtja rajtunk a jogtalanul megszerzett pénzt - hacsak nem mondjuk azt, hogy semmi közünk az egészhez, ebben az esetben ugyanis még egy oklevelet is kapunk tőle. Hatalmas!"
(ipon.hu)

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#64348) Gsx-rr válasza Vasy09 (#64344) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Akkor ez a lényeg! :)

(#64349) delibab válasza Because (#64343) üzenetére


delibab
senior tag

A destiny 4-5 k körül szokott mozogni használtan, nem egy nagy akció... akkor inkább a mediamarkt, ott most az újságban szereplő cuccokra 18% kedvezmény van cetelem kártyával! PS4 + uncharted 106.000.- ft, veszel mellé használt destiny-t és 110k megvagy!!!!

[ Szerkesztve ]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#64350) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.