Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64901) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hello!

Mit gondoltok a the vanishing of ethan carter játékról? most 40% akció van rá én szerintem lecsapok rá :)

metron is 60% van arra is lecsapok! :)

[ Szerkesztve ]

(#64902) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Primitív kérdés következik: A Rocket League játékhoz a kisfiamnak venném meg a Car Packot ( Back to the Future ) elvileg ma jelent meg. Olvastam, ha a Season passt venném meg egyes játékokhoz akkor a későbbekben megjelenő összes DLC-t megkapnám, de kerestem azt hol/hogy tudnám megvenni? Mert akkor nem venném meg külön a Car Packot. Köszönöm!

(#64903) Bencus88 válasza Bencus88 (#64901) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Bocsánat kifutottam az időből. Ha a metrot egybe veszed 72% kedvezmény van így két játékért kijönnék 6800 Ft-ból egész jó :)

nem engedi a tranzakciót....

[ Szerkesztve ]

(#64904) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Ma vettem egy lemezes Mad Max-et, és már jó ideje nem volt lemezes játékom, berakom, és elkezd olyan hangokat kiadni a ps olvasás közben, ami tuti, hogy nem normális. Megpróbáltam más lemezzel, azzal is ugyanolyan hangot ad ki.

Ilyen aranyos hangot ad ki a drága...
Mi lehet a gond? Gari?

[ Szerkesztve ]

(#64905) sting2 válasza RunnyJuggler (#64904) üzenetére


sting2
addikt

Csak asszimilálódik... :)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#64906) RunnyJuggler válasza RunnyJuggler (#64904) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Persze a lényeget kihagytam: Csak olvassa vagy 3 percig így a lemezt, aztán meg kiírja, hogy bocsesz, nem sikerült.

(#64907) marilllyo válasza RunnyJuggler (#64906) üzenetére


marilllyo
veterán

Vélhetőleg akkor tönkrement. :(
Egyébként baromi félelmetes ez a pulzáló hang. :B :U

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#64908) varadigabor válasza RunnyJuggler (#64904) üzenetére


varadigabor
senior tag

Legalább lemezt olvassa ? jó ezt közbe megválaszoltad :D

Szerintem gariztasd.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#64909) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ez miért lehet? A destinyt is ezzel a kártyával vettem.

(#64910) pomk


pomk
őstag

Lords of the Fallen téma. Én megyek rossz irányba, vagy ténlyeg kb a 25. ellenfél után már a 3. bossnál kell tartanom?

(#64911) RunnyJuggler válasza marilllyo (#64907) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Én szét is fostam magam, hogy tönkre vágja a vadi új lemezemet. Egyébként mielőtt kiadná, hogy unrecognized disc, még egy olyan hangot is kiad, mint amikor kiadja a lemezt, tehát valami küzd a gép belsejében. :D
Esetleg van valakinek garanciával tapasztalata? Holnap visszavinném, de nem szeretnék konzol nélkül maradni hosszú hétvégén...

(#64912) Tuomas válasza RunnyJuggler (#64906) üzenetére


Tuomas
addikt

Ez ismerős hang, a HIFI, meg a régi asztalim szokta kiadni, ha nem tudja beolvasni a lemezt.
Gyanítom beporosodhatott az olvasófeje, vannak tisztitólemezek pár ezer ft-ért, amelyeken elvileg van egy kis kefe, ami ha felpörgeti a meghajtó a lemezt, akkor ez által megtisztítja az olvasófejet, egy olyat megpróbálhatsz, ha nem garanciás a gép. Ha garanciás, akkor egyértelmű, hogy vidd vissza!

Példa, de ennél van olcsóbb is!

[ Szerkesztve ]

We were here

(#64913) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Drasztikusan csökken a PlayStation 4 ára Európában is

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#64914) rx8pencz


rx8pencz
tag

Ez a drasztikus csökkenés amúgy mennyire érinti a józanul gondolkodó átlag embert? Csak mert újabb szériás 1 TB-os PS-t már most is lehet kapni itthon ilyen árban.

PSN: istone94

(#64915) RunnyJuggler válasza Tuomas (#64912) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Van ilyenem, de nem nagyon értek a ps mechanikájához, nem tenné tönkre? Még garanciális a gép, de azért nem lenne rossz, ha működne a hétvégén... :)

(#64916) NestQuick válasza zoltannagy (#64902) üzenetére


NestQuick
tag

Nincs hozzá Season Pass, és eddig úgy néz ki, hogy nem is lesz. :F Marad az egyenkénti vásárlás....

[ Szerkesztve ]

(#64917) Tuomas válasza RunnyJuggler (#64915) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát szerintem minden optikai meghajtó mechanikája ugyan az. Annyi lehet, hogy a kefe megkarcolhatja a fejet, de nem tudom, nemhiszem, hogy a BD meghajtó olyan nagy sebességgel pörgetné a lemezt, hogy szétkarcolná. Egy próbát lehet megérne, aztán ha nem jó, akkor még mindig tudod garanciáztatni.

We were here

(#64918) boost válasza rx8pencz (#64914) üzenetére


boost
addikt

Általában ilyenkor a "lehet kapni olcsóbban is" ár is annyival lejjebb megy.

MÁS: CDKEYS-en 40€ az Uncharted US store-hoz. Remélem ez is úgy lemegy majd, mint a Last Of Us. [link]

[ Szerkesztve ]

(#64919) RunnyJuggler válasza Tuomas (#64917) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Kipróbáltam, hát nem sok sikerrel. Kicsit lehalkult a kattogás, de most már van valami levegős sziszegés.
Sűrített levegő nem tesz neki jót, mi? Holnap elviszem szervizbe, remélem, hogy cserélik, és lesz konzolom hétvégére.

Szervizt felhívtam, és azt mondták, hogy ha ott is produkálja a hibát, akkor kicserélik. (Hireltech)

[ Szerkesztve ]

(#64920) Tuomas válasza RunnyJuggler (#64919) üzenetére


Tuomas
addikt

Szerintem ne kinlódj vele. Ha nem lenne garis, szét lehetne szedni és szerintem nem lenne nehéz kicsit megtisztogatni, de így inkább javíttasd.

We were here

(#64921) perge666 válasza gyuromoj (#64913) üzenetére


perge666
veterán

Akkor úgy tűnik,csak érdemes várni,aki most töri a fejét vásárláson.

(#64922) banana_joe válasza RunnyJuggler (#64919) üzenetére


banana_joe
tag

cserélni elvileg csak arra cserélik amilyen van bent nekik szóval ha vmi spécid van (fehér,rózsaszín, újabb széria) akkor szívás

edit:
vagy adnak vmi kupont amiért cserébe kapsz egy vadi újat ahol a mostanit vásároltad de ekkor a mostani gép minden tartozékát le kell adnod (ha tudod sztem vidd magaddal hátha ez az opció is él majd)

[ Szerkesztve ]

PSN: bananosjoe84

(#64923) zoltannagy válasza NestQuick (#64916) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Köszi, akkor marad a DLC vásárlása.

(#64924) RunnyJuggler válasza banana_joe (#64922) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Sima fekete van, úgyhogy ez nem gond. De teljesen mindegy nekem :)
Akkor visszacsomagolok mindent a dobozába, az a tuti...

(#64925) LeventeV válasza RunnyJuggler (#64915) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szerintem ha még nem jár le a garid, és hétvégén szeretnél játszani, akkor inkább várd meg a hétfőt.
Igaz, csak a digitális játékaiddal fogsz tudni játszani, de legalább nem fogsz unatkozni.

(#64926) Dawide@axele válasza RunnyJuggler (#64924) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Szerintem is jobban jársz ha a hétvége után viszed vissza!Tudsz játszani addig is ;)

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#64927) james001


james001
veterán

Szerintetek egy wifi jelerősítő felgyorsítaná a netet a PS4-en? Nem nagyon értek ezekhez,szóval nem tudom hasznos-e. Bár ahogy nézegettem,9-10e körül mozognak ezek a kis sz*rok :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#64928) RunnyJuggler válasza james001 (#64927) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

A jelet erősíti csak. Nekünk be van rakva egy, hogy elérjen a net a ház minden zugába, de mindenhol ugyanannyit lehet mérni.
Én kábellel kötöm rá a netet közvetlen, és az tényleg segít, és legalább stabil :)

(#64929) toompa


toompa
őstag

US Store-on Alien Isolation félárban van. Akinek nem volt még meg,ne hagyja ki! :)

(#64930) marilllyo válasza toompa (#64929) üzenetére


marilllyo
veterán

+1
Zseniális játék!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#64931) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Valaki segítsen már pls

Fel akarok tölteni a walletra már a második kártyát utasítja el:

The credit card information is not valid. Please check your entries carefully.

mit rontok el?

(#64932) A`rpi válasza Tuomas (#64912) üzenetére


A`rpi
addikt

vannak tisztitólemezek pár ezer ft-ért, amelyeken elvileg van egy kis kefe, ami ha felpörgeti a meghajtó a lemezt, akkor ez által megtisztítja az olvasófejet, egy olyat megpróbálhatsz,

Több kárt csinál mint hasznot, én nem javasolnám.

(#64927) james001
PS4 böngészőjében mérj sebességet. Ha itt hozza az interneted névleges sebességét, akkor a PSN a vacak.
http://www.bandwidthplace.com

(#64931) Ripper03

SenorDave fórumtárs keresett meg tegnap a problémával, support azt a válaszolta (miután felkereste őket a javaslatomra), "dolgoznak az ügyön".

Alternatív megoldásként, vásárolj feltöltőkártyát.

(#64934) Ripper03
Nem biztatták semmi kecsegtetővel, egyszer jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#64933) Worldmaster válasza james001 (#64927) üzenetére


Worldmaster
csendes tag

Én inkább a kábelt javaslom. Nekem egy elég spéci routerem van, de wifin kétszer előfordult Far Cry 4 közben, hogy egyszerűen ledobott a szerverről.

(#64934) Bencus88 válasza A`rpi (#64932) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor nem csak nálam hibás? Így már érthető köszönöm szépen. Egyszer csak jó lesz? Vagy lesz róla info?

(#64935) Tuomas válasza A`rpi (#64932) üzenetére


Tuomas
addikt

Egyszer próbáltam, igaz más eszközön, de semmi probléma nem volt utána, ellenben sikerült beolvasnia a lemezt, csak ezért bátorkodtam javasolni :)

We were here

(#64936) bolha23 válasza Bencus88 (#64934) üzenetére


bolha23
aktív tag

Nekem is csak PS4-en enged feltenni a walletbe pénzt bankkártyáról, egyéb eszközről nem.

[ Szerkesztve ]

(#64937) Bencus88 válasza bolha23 (#64936) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem ott sem engedi :W :W

(#64938) A`rpi válasza Bencus88 (#64937) üzenetére


A`rpi
addikt

Aprón lehet venni feltöltőt, 6000FT 5500ft kerül, UK, USA fiókra meg azonnal tudsz venni amazonról.

(#64939) #00110336


#00110336
törölt tag

Halloween akszió:
Bloodborne™
[link]
Until Dawn™
[link]
Everybody’s Gone to the Rapture™
[link]

[ Szerkesztve ]

(#64940) Nippel


Nippel
tag

Sziasztok!

Tudnátok nekem mondani ps4 re olyan versenyzős játékot amiben van split screen lehetőség, mert jó lenne ismerősökkel versenyezni.

Válaszokat köszönöm!

Üdv!

(#64941) perge666


perge666
veterán

Látom már elérhetó a Back To The Future 7490ft-ért,gondolom azt mostanában nem fogják akciózni. :(((

(#64942) LeventeV válasza Nippel (#64940) üzenetére


LeventeV
senior tag

Tudomásom szerint nincs ilyen. :(
Sajnos a local coop kihalófélben van. A nextgent sokan az online connectivity-vel azonosítják. Mindent neten keresztül ossz meg, neten keresztül legyenek barátaid, net... net... net...
Esetleg PS Now-al tudsz bérelni régebbi PS3-as címeket, két napra, míg átjönnek a haverok.

[ Szerkesztve ]

(#64943) Nayrobi válasza Nippel (#64940) üzenetére


Nayrobi
őstag

Beach Buggy Racing, Cel Damage HD, Rocket League

(#64944) Champ1on


Champ1on
tag

Szevasztok!
Van egy Xbox 360am+2 kontroller+kinect+4 játék.
Ps4-re szeretném cserélni karácsony után, mert hallottam hogy 50$-al csökken majd az áruk. Megérné ez nekem? UFC 16,NFL 16 és ilyesmi játékokat szeretnék játszani rajta. Mennyibe lehetne beszálmolni a 360-at a PS4-be? Most láttam hogy van fehér is és nagyon tetszik, van valami hátránya a színe miatt? (Kosz stb.)
Ja, és honnan vegyem?
Köszi előre is, és bocsi hogy kicsit összeszedetlen voltam. :)

(#64945) perge666 válasza Champ1on (#64944) üzenetére


perge666
veterán

Ezt neked kell tudni hogy megéri e.
Szerintem hirdesd meg,mert beszámítani kevesebbért fogják,főleg ha valami konzol boltban veszed.

[ Szerkesztve ]

(#64946) Bencus88 válasza A`rpi (#64938) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Tudnád linkelni? Jó privátba is, akitől vettem már nem árul. :R

(#64947) perge666 válasza Bencus88 (#64946) üzenetére


perge666
veterán

Keresd fel Iceakos-t.

(#64948) Wlac válasza perge666 (#64941) üzenetére


Wlac
Ármester

Sokszor van TellTale akció, szóval nem olyan biztos az. Legutóbb kb. 7-8 hete lehetett, talán lassan megint lesz. Nem próbáltam, de állítólag nem lett annyira jó a játék, szóval ha vársz még egy kicsit, simán lehet, hogy olcsóbban is megkaphatod. Egyébként boldog október 21-et! Hol a hologram cápa? :P

“The wha-"

(#64949) perge666 válasza Wlac (#64948) üzenetére


perge666
veterán

Én néhány éve játszottam végig laptopon magyarul,a trilógiát(filmet) is imádom!
Látom azért neked sem ismeretlen a cím. :)
Oké hogy szokott lenni akció,de ugye PS4-re most jött ki a játék,és nem tudom hogy ezt mikorra fogják leakciózni.

(#64950) Bencus88 válasza perge666 (#64947) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Régen tőle is sokat vásároltam nem tudtam hogy ilyet is árul. köszönöm

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.