Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61901) gyuromoj válasza bandi0000 (#61886) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nekem is mindig csak az egyik volt, most van ugye a váltás óta egy netezésre alkalmas PC.
Lehet ideje lesz rávennem magam az FPS gyakorlásra PS-en és akkor teljesen megleszek.

Scholes9: Boldog Születésnapot! :-)

(#61902) bandi0000
Majd lesz valahogy. Világ életemben PC-n játszottam FPS-t és nem is ment rosszul. (CS, BF3-4)
Előttem az egész hétvége hogy eldöntsem merre tovább.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#61902) bandi0000 válasza gyuromoj (#61901) üzenetére


bandi0000
nagyúr

meg lehet tanulni ám csak játszani kell, nekem is sokszor elvette a kedvem, de az új sötétített pálya annyira tetszett hogy elkezdtem játszani és azt vettem észre egyre jobban megy, fogjuk rá úgy mint PC-n se itt se ott nincs meg az 1-es stat, többször ölnek mint én ölök, de pálya válogatja a lényeg hogy nem érzem azt hogy hátrányba lennék, sőt... PC-n sok dologgal lehetnek előnybe, FPS, nagy DPI-s egér stb

szóval hajrá

(#61900) A`rpi : Szerintem most már egyre feljebb van az átlag, inkább 30 fölött :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#61903) KOHO válasza delibab (#61898) üzenetére


KOHO
senior tag

Hagyjuk azt az mu-t, könyörgök! ;]

Scholes9 isten éltessen!

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#61904) Madwe


Madwe
nagyúr

Metal gear online, húha, ez valami kegyetlen jó lesz! (vagy voltmár, s elsiklottam felette?)

[ Szerkesztve ]

(#61905) Tuomas válasza Scholes9 (#61895) üzenetére


Tuomas
addikt

Scholes9, Isten Éltessen!

(#61900) A`rpi

Én simán 20 alattira tippeltem volna :B

We were here

(#61906) hakos1987 válasza bandi0000 (#61902) üzenetére


hakos1987
őstag

Régen mindig szidtam a PS-t, hogy persze úgy könnyű rá játékot csinálni, hogy adott a hardware, amire optimalizálni kell.... így sokkal könnyebb zökkenőmentesen játszani, míg pc-n mindig fejlesztettem, csúcs hardware-ek, stb....
Most pedig be kell látnom, hogy pont ez az előnye a PS-nek, bármit megveszel rá az ugyanúgy szépen fut, nem kell vacakolni a beállításokkal, hogy mit bír a hw, stb... csak leülök és játszok.

Az már másik kérdés, hogy ezt a DLC-zést gusztustalan lehúzásnak tartom, mert nem elég, hogy megveszi az ember jó drágán a játékot, még fizessen minden sz.rért is... de emiatt nem fogok megválni tőle :)

Mint ős PC-s az első benyomásom amúgy az, hogy kifejezetten kicsi a gép, minőségi a kontroller, szóval nagy csalódás, pozitív irányba!

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#61907) LeventeV válasza Scholes9 (#61895) üzenetére


LeventeV
senior tag

Isten Éltessen!

Én 25 vagyok, 6 éves korom óta játszok. Ezalatt volt pár konzolom, PS családból csak az 1 maradt ki, de volt Xbox 36O-om is a PS3 mellett egy rövid ideig, viszont mindíg is PS pártinak tartottam magam.

Egyetem alatt többet játszottam, de most már kevesebb az idő a munka miatt.

Szerintem sem lehet kinőni ebből, főleg, hogy most kezd eljutni a 3O-4Oes éveihez az a korosztály akikkel az egész elindult, így már kezd kikopni az a tévhit, hogy aki játszik az gyerekes, és hogy ezek a játékok csak gyerekeknek valók.

(#61908) KOHO válasza hakos1987 (#61906) üzenetére


KOHO
senior tag

Egyetértek a DLC-s lehúzással, engem pl a Driveclub akasztott ki! Alapból csak pár tour elérhető és meg kellett vennem hozzá 4 ezerért a Season Pass-t, hogy minden fel legyen oldva... :W

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#61909) N@idia válasza bandi0000 (#61902) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem bf4-ben jo statom van Pc-n 1.05 konzolon meg 1.5 :P

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#61910) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Köszi szépen mindenkinek:)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#61911) #20844032 válasza hakos1987 (#61906) üzenetére


#20844032
törölt tag

Na ennek a bármit része sajnos eléggé nem igaz :( Viszont ha valami szarul fut, akkor az úgy is marad örökre (talán majd a köv. genben kapsz belőle egy normális remastered kiadást, évekkel később). Sokszor végiggurult körök ezek. Minden ilyen kijelentés önigazolás csupán, nem a valóság.

(#61912) Tatyla válasza delibab (#61898) üzenetére


Tatyla
őstag

Én 41 vagyok és vicces amikor a gimnazista lányom mesél a kocka osztály társairól akik az xboxonera esküsznek...

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#61913) bandi0000 válasza Tatyla (#61912) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem kell velük foglalkozni, én műszakisként melózok egyenlőre az utóbbi 1 hétbe feltűnően sok konzol fogyott l, én olyan vagyok hogy aki megkérdezi az árult dolgokról a véleményem elmondom és vagy lebeszélem tehát mikor one t akartak venni mondtam h vidd nem érdekelt, de volt aki megkérdezett elmondtam én miért ps t vettem és azt vitte, sokan csak meglátják és kell őket nem lehet meggyőzni miért ezt vagy azt vegye :D

Xbox One: bandymnc

(#61914) Gabesz77 válasza #20844032 (#61892) üzenetére


Gabesz77
senior tag

38, szintén, két kislány (2,5 éves + 1 éves). És szintén gondoltam már, hogy eladok mindent, aztán mégis egy Xbox One és egy PS4 is figyel a tv alatt. :)

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#61915) fityere


fityere
senior tag

En 39 és itt a mottóm :D "Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot."

A párom túl 40-en. Szeret játszani es egy idősek otthonában dolgozik ahova egy projektet keszit a generációk közötti kapcsolat tartás konzol játékok, internet stb. Eddig a nintendo-tol kaptunk egy WII U játékokkal es minden kiegészítővel. Nagyon szeretik az idősek és ha jönnek az unokák akkor igazan nagy élmény az egész :)

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#61916) #20844032


#20844032
törölt tag

Zsír. Lassan nyithatjuk a nyugger-gémer klubbot :DDD

(#61917) ManUnited


ManUnited
aktív tag

Én akkor lefelé húzom az átlagot a 24 évemmel. Egyetem, foci meg barátnő mellett nem egyszerű, de azért mindig találok időt a játékra. Szerencsére barátnőm nagyon toleráns, néha még együtt is szoktunk ps-ezni. Nehéz kitalálni a nevem alapján, de Glory, ManUnited :DD

(#61918) hakos1987 válasza KOHO (#61908) üzenetére


hakos1987
őstag

Nem mondod! :Y

Most kezdtem el játszani a driveclub-al, de akkor ezek szerint jobb, ha megveszem hozzá, ha teljes játékot akarok.... :O

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#61919) boost


boost
addikt

33, családdal. Kicsit későn szálltam fel a lóra. Illetve inkább kimaradt 6-7 év 24 és 30 közt, szakmai tanulással, aminek meglett az eredménye, mert környezetemben elismert szakember lettem, de az utóbbi 3-4 évben kicsit visszacsúsztam a gémingre. Nem mint addikt, aki pénzt tol a f2p játékokba, vagy kötelezően valami klánban tolja, hanem inkább esti könnyű lazulásként. Néha gondolkozom, hogy jó lenne abbahagyni, és azt az időt ismét szakmába tolni, vagy valami új egyetemet végezni estin, stb, de aztán elhessegetem a gondolatot.

[ Szerkesztve ]

(#61920) Elims válasza Tuomas (#61846) üzenetére


Elims
veterán

Nekem ennek alig van meg a fele. :-(
Nagyon örülnék egy ilyen ilyennek. :-))

Bandi: Én 36vagyok. :-/
Gta online-ban ez màr nagyon gàz...

Scholes: Boldog Születésnapot! :-)

[ Szerkesztve ]

(#61921) N@idia válasza boost (#61919) üzenetére


N@idia
őstag

Ezek a gondolatok benem is felmerultek,hogy estin elvegeznem a mernokit, de igy is keves idot tudok forditani a teendoimre. Munka mellet meg fotozom is. A baratnot meg meg nem is emlitettem...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#61922) Bazsi1987 válasza Scholes9 (#61895) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Boldog születésnapot! Én 28 nalam minden a piaci sárgakazetásnal kezdődot 7-8 évesen... Barátnő munka mellet kevesebb időm van játékra de mikor tehetem tolom es játszok! Hagyjatok ilyen biszem baszom csapatokal..:D csak a Fradi!! <3

(#61923) marilllyo válasza Bazsi1987 (#61922) üzenetére


marilllyo
veterán

Sárgakazetta...jeee. Legjobb. :D Nálam is ott kezdődött. ( 29 múltam)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#61924) tepenzed válasza marilllyo (#61923) üzenetére


tepenzed
őstag

főleg,mikor rohadtul nem az volt rajta mint a képen :D

(#61925) marilllyo válasza tepenzed (#61924) üzenetére


marilllyo
veterán

Jah... vagy a 9999 in 1. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#61926) perge666 válasza bandi0000 (#61884) üzenetére


perge666
veterán

29 vagyok,és kb. 25 éve játszok "videójátékokon"
Kedvenc konzolom a PlayStation,van is otthol PS1-2-3-4,meg hozzájuk jópár játék(mind eredeti)

Scholes : Isten éltessen.🍰

[ Szerkesztve ]

(#61927) Baga1983 válasza tepenzed (#61924) üzenetére


Baga1983
senior tag

:D Ejj mennyi káromkodás volt emiatt annó...

(#61928) tepenzed válasza marilllyo (#61925) üzenetére


tepenzed
őstag

na,megyek játszok is egy kis :

:DDD

(#61929) andro93 válasza killer095 (#61832) üzenetére


andro93
aktív tag

Konzolgame.hu, ingyen kihozzak es 20k a spec ed femtokos

(#61930) KOHO válasza marilllyo (#61923) üzenetére


KOHO
senior tag

Sárgakazettás konzol?:D Emlékeztek a DuckHunt-ra?:) Nekem kb 1 pisztoly max egy hétig tartott, utána már nem működött:)

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#61931) hakos1987


hakos1987
őstag

Ez mit takar?

Azt jelenti, PS+ előfizuval ingyenes?

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#61932) MerLinh válasza hakos1987 (#61931) üzenetére


MerLinh
senior tag

ilyen időkorlát nélküli trial szerüség, 1 ország, pár auto, online is

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#61933) KOHO válasza hakos1987 (#61931) üzenetére


KOHO
senior tag

Ingyenes trial! 7699 forintért upgradelheted a fullos verzióra ha van plusod!

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#61934) b3Ro


b3Ro
senior tag

27 vagyok. Kb 1 eve van konzolom, elotte pc volt. Hasonlo a szituacio mint masoknal. Beleuntam a hw cserelgetesbe, igy most kenyelmesebb. Nalam most nincs baratno, szoval az eletem az munka buli haverok ps.... :) igazi legenyelet, amit elvezek is.

(#61935) underdark


underdark
aktív tag

Sziasztok
Nem rég vettem csak ps4-et
Elolvastam a gyk-t, de nem lettem okosabb
Biztos sokan kérdezték már, de miért tölti le ilyen lassan a játékokat?
Csak 10MB a netem, de akkor is egy 4 gigás játéknak nem 7-8 órának kellene lennie

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#61936) KOHO válasza underdark (#61935) üzenetére


KOHO
senior tag

Azért ilyen lassú, mert a Sony híres arról, hogy gyengék a szerverei. Nem ritka az amikor órákra behal az egész szolgáltatás.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#61937) boost válasza underdark (#61935) üzenetére


boost
addikt

Mert elég gyengé a Sony szerverei. Egyesek próbálkoznak mindenflée konfigurációval, de lényegébe ez az igazság. Ha mázlid van, jó slotot fogsz ki, és jól megy, ha nincs, akkor nem.

(#61938) hakos1987 válasza MerLinh (#61932) üzenetére


hakos1987
őstag

Köszi a választ!

KOHO: Köszi neked is!

Most lelombozódtam, hogy ha Driveclub-al teljes egészében játszani akarok, +4e a season pass..... amit meg ugye nem tudok eladni a lemezzel együtt..

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#61939) Tuomas válasza hakos1987 (#61938) üzenetére


Tuomas
addikt

Ha megvan lemezesen a DC, ahhoz van néhány ingyenes DLC is.

We were here

(#61940) boost válasza hakos1987 (#61938) üzenetére


boost
addikt

de számíts arra, hogy 2016 év végéig nem lesz GT7. Szóval ha kitoltad a lemezes DLC-ket, és még mindig tetszik a játék, akkor szerintem megéri beruházni.

(#61941) cyberkind válasza boost (#61940) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem a GT-hez felesleges hasonlítani, nekem pl. sokkal jobban bejön mint a régi GT-k, eszméletlen jó játék, ha ezt átültetnék egy nyílt világba mint a Horizon-t boxot se kéne venni(kis túlzással :D ).

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#61942) heim


heim
tag

Scholes : Boldog Születésnapot!
Csak hogy én se maradjak ki: 39 év, csak Ps 1, 3, 4 a (Ps2 kimaradt), és csakis a Bayen München 1988 óta!!!

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#61943) boost válasza cyberkind (#61941) üzenetére


boost
addikt

Jó, de úgy értettem, hogy egy hasonló nagyságrendű PS-n autós játék. NFS-t már mégse hasonlítom hozzá.

(#61944) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Scholes9 : HAPPY BIRTHDAY!! :)
En 35 vagyok es talan 10 eves korom ota tolom konzolon. Nintendo Gameboy! Mekkora volt a maga monocrome kijelzojevel,de akkor az volt a csaszar!
Azota az osszes letezo konzol megfordult nalam wii kivetelevel.
A jatekbol pedig nem kell kinoni! Addig jo mig az ember ezzel kapcsol ki!

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#61945) Tuomas


Tuomas
addikt

A végén még kiderül, hogy mindenkinek "csókolomot" kellene köszönni :DDD :DDD :DDD :DDD

We were here

(#61946) KOHO válasza hakos1987 (#61938) üzenetére


KOHO
senior tag

Melyik driveclub van meg neked? Az ingyenes PS PLus edition? Vagy esetleg akciósan megvetted ps plussal 7690 forintért?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#61947) Nayrobi válasza hakos1987 (#61938) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nyugi, mind a 225+90 csillag megszerzése nem 2 perc lesz azért.

(#61948) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Én 28 vagyok. Októberben leszek 29. Én már nem is emlékszem mikor kezdtem. :DDD Talán általános iskolában kaptam meg az első 286-os PC-met. Mindig Pc-s voltam, de volt Ps3-m és Xbox 360-om is. Utána váltottam vissza Pc-re, de mégiscsak a konzol a legjobb a laza kikapcsolódásra.
Engem nagyon sokat nyaggattak szüleim és még most is hallgatom, hogy mindig a játék stb. De ők ezt nem értik meg. Addig míg másnak a horgászás, vagy az autók a hobbija, addig nekem a játék. El kell fogadni ezt is.

Este pedig készüljetek egy kis Rainbow Six Siege Bétára, mert ki akarom próbálni!!! :C Vegyetek fel, vagy írjatok Pü-t, hogy ki akar csatlakozni.

[ Szerkesztve ]

(#61949) Tuomas válasza Kakaduku (#61948) üzenetére


Tuomas
addikt

"Engem nagyon sokat nyaggattak szüleim és még most is hallgatom, hogy mindig a játék stb. De ők ezt nem értik meg. Addig míg másnak a horgászás, vagy az autók a hobbija, addig nekem a játék. El kell fogadni ezt is."

Szerintem azért itt a sztereotípiák nagyon élnek még. Hogy aki "kocka" az lusta mint a dög, meg dagadt mint egy disznó, semmit nem mozog, egészségtelen, és teljesen haszontalanul tölti el az idejét... Ez a fő probléma szerintem.

We were here

(#61950) hakos1987


hakos1987
őstag

Lemezes változat van meg Driveclub-ból.
NFS-t várom már, uh. meglátjuk az mennyire jön be, aztán még mindig eldönthetem, hogy DC-ból megveszem-e a season pass

Az ingyenes dlc-ket leszedtem már.

[ Szerkesztve ]

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.