Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61851) Kakaduku válasza fityere (#61849) üzenetére


Kakaduku
senior tag

A Star Wars jó lesz. Érzem. :DDD

N@idia: Felveszlek délután PSN-en. Amikor online leszel csinálj egy party-t, mert mikrofonnal csak egyszerűbb és jobb.

Egy kis történet reggelre: Valamikor éjszaka kaphattam meg a kódot a bétához. Gondoltam reggel beváltom és letöltöm, mert a sebesség sokkal jobb kora reggel, mint napközben. Nem engedte beváltani a magyar fiókban, pedig arra kértem a kódot. Gondoltam megpróbálom az US fióban beváltani, de már temettem a dolgot. Ott egyből sikerült. Nem is értem. US accounton nem is játszottam soha. Anomália!!! :) Még nem próbáltam ki, de remélem, hogy az US fiókra letöltött bétát magyar fiókkal is tudom játszani.

(#61852) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Jó ez a rainbow, de csak így ingyen. Csapatban még el lehet mókázni, amikor négyen alig tudjuk megölni az utolsó pajzsos ellenfelet :D

(#61853) N@idia válasza RunnyJuggler (#61852) üzenetére


N@idia
őstag

David volt a nap hose mert o intezte el :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#61854) KOHO


KOHO
senior tag

2015-ban a Battlefronton kívül milyen nagy AAA cím jelenik még meg?

[ Szerkesztve ]

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#61855) bandi0000


bandi0000
nagyúr

BF4-ben nincs PS-en ilyen only hun szerver mint pl PC-n az iram?

Xbox One: bandymnc

(#61856) varadigabor válasza N@idia (#61853) üzenetére


varadigabor
senior tag

Hány Gb szed le amúgy?

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#61857) N@idia válasza varadigabor (#61856) üzenetére


N@idia
őstag

6.7Gb a jatek es az update 732Mb

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#61858) Scholes9 válasza KOHO (#61854) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ezt a kérdést biztos jól tetted fel?:)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#61859) Tuomas válasza KOHO (#61854) üzenetére


Tuomas
addikt

UC 4, No Man's sky, fifa 17 ;] , elvileg a the last guardian is, új TR szerintem lesz arra már ps 4-re is, csak hogy néhányat említsek :DDD
2015-ben pl az UC 1-3 remastered formában, just cause 3 elvileg

[ Szerkesztve ]

We were here

(#61860) KOHO válasza Scholes9 (#61858) üzenetére


KOHO
senior tag

Jogos, 2015-t akartam írni.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#61861) gyuromoj válasza KOHO (#61854) üzenetére


gyuromoj
veterán

Uncharted: The Nathan Drake Collection
Assassin's Creed Syndicate
Need for Speed
Call of Duty: Black Ops III
Fallout 4
Tom Clancy's Rainbow Six Siege
Just Cause 3

Ezeket találtam gyorsba.

(#61862) KOHO
Elvileg kapcsolódnak egymáshoz.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#61862) KOHO válasza gyuromoj (#61861) üzenetére


KOHO
senior tag

Sajnos én úgy ahogy van kihagytam az összes eddig Assassins Creed részt. Érdemes így most belevágni a sorozatba ezzel a Szindikátussal? Mármint az eddigi részek mennyire követték a többit?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#61863) gyuribácsi88 válasza KOHO (#61854) üzenetére

Sep. 29. NBA 2K16
Sep. 30.Journey Collector's Edition
Oct. 2.Tony Hawk's Pro Skater 5*
Oct. 2.NBA Live 16
Oct. 6.Dragon Age Inquisition Game of The Year Edition
Oct. 9.Uncharted The Nathan Drake Collection
Oct. 9.Transformers Devastation
Oct. 9.Disgaea 5 Alliance of Vengeance
Oct. 13.The Talos Principle Deluxe Edition
Oct. 16.Dragon Quest Heroes The World Tree's Woe and the
Oct. 16.Tales of Zestiria
Oct. 16.World Rally Championship 5
Oct. 16.Wasteland 2 Director's Cut
Oct. 20.Just Dance
Oct. 23.Assassin's Creed Syndicate
Oct. 23.Guitar Hero LIVE
Oct. 30.WWE 2K16
Nov. 6.Call of Duty Black Ops III
Nov. 6.Need For Speed
Nov. 10.Fallout 4
Nov. 20.Star Wars Battlefront
Nov. 20.Deadpool
Nov. 26.TrackMania Turbo
Dec. 1.Tom Clancy's Rainbow Six Siege
Dec. 1.Just Cause 3

Ennyi az összes, ez nem mind AAA, és nincsenek itt a DLC-k se (witcher3 dlc, dying light dlc stb stb.)

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#61864) KOHO válasza gyuribácsi88 (#61863) üzenetére


KOHO
senior tag

Köszönöm szépen a kimerítő választ. Legközelebb veszem a fáradtságot és kiguglizom, de most egyszerűbb volt itt megkérdezni.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#61865) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Szerintetek melyik a jobb választás:

1. 2016.05.09-ig Sony gyári garanciás fekete 500gb-os(CUH-1116A) 2 joyyal - 100k
vagy
2. 2016.08.-ig bolti (konzolgame.hu) garis, fekete 1TB-os(CUH-1116b) +sony töltő állomás - 105k

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#61866) KOHO válasza gyuromoj (#61865) üzenetére


KOHO
senior tag

Én az elsőt választanám a 2 kar miatt. Szerintem az 500 gigás változat bőven elég és nálam sokat nyomna a latban a 2 kar. A garanciában az az 1 hónap az már nem annyira mérvadó! Ha tudsz alkudni még egy 5-st akkor simán az első éri meg jobban szerintem.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#61867) gyuribácsi88 válasza KOHO (#61864) üzenetére

Konzolvilág honlapján nézem én is, mert heti szinten frissítik.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#61868) A`rpi válasza marilllyo (#61847) üzenetére


A`rpi
addikt

Téma összefoglaló >
(FAQ) Gyakran Ismételt Kérdések >
Pénzvisszatérítés ps store-on? [link] [link]

(#61869) perge666 válasza KOHO (#61866) üzenetére


perge666
veterán

Barátok közt is 3 az az 1 hónap. :DDD

Nekem a 2. A szimpibb,mert nagyon nagyon ritkán játszunk ketten.
PS3-on is ott a 2 kar de minek....

[ Szerkesztve ]

(#61870) KOHO válasza perge666 (#61869) üzenetére


KOHO
senior tag

Bocsi, tényleg elnéztem a garit. De ettől függetlenül is az elsőt venném meg.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#61871) perge666 válasza KOHO (#61870) üzenetére


perge666
veterán

Persze,kinek mi. :)

(#61872) Tegla80 válasza Angry Rabbit (#61844) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Koszonjuk a visszajelzes es jo multis jatekokat akkor mar neked is,mert vegre elerheto kozelsegbe kerultek. :C
Igaz nem volt rovid ido mig eljott a siker,de latod nem adtuk fel es megoldottuk,mert van mikor a psn a xar,de soxor mas a bibi,mint esetedben is....ilyen ez a modern es fejlodo vilag.

Sony® & PlayStation®

(#61873) Blaise válasza gyuromoj (#61865) üzenetére


Blaise
veterán

Miért adtad el a sajátodat, hogyha most rögtön venni is akarsz? :)

(#61874) hakos1987 válasza gyuromoj (#61865) üzenetére


hakos1987
őstag

Szerintem érdemesebb gamesoft-nál 110k -ért vadi új hivatalos garis CUH-1216A 500gb-ost venni. Én is gondolkodtam használtban, de szerintem nem éri meg, túl drágák az újhoz képest.

más: Erre valaki esetleg?

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#61875) Angry Rabbit válasza Tegla80 (#61872) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Igazán nincs mit! :) Én köszönöm!
Lassan tényleg beérett a dolog.
Azért elgondolkoztam egy tartalék router beszerzésén is,biztos ami tuti alapon...

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#61876) gyuromoj válasza Blaise (#61873) üzenetére


gyuromoj
veterán

Jó kérdés. Talán a színével nem voltam kibékülve(fehér volt), illetve úgy éreztem hogy nem kell nekem konzol. (kinőttem belőle :B )
Most egyelőre csak nézelődök/érdeklődök. Lehet nem lesz belőle semmi.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#61877) Tuomas válasza gyuromoj (#61876) üzenetére


Tuomas
addikt

Ezek csak az elvonási tünetek ;] :DDD :DDD

We were here

(#61878) gyuromoj válasza Tuomas (#61877) üzenetére


gyuromoj
veterán

Lehet, mert amióta az eszemet tudom mindig játszottam PC-n vagy konzolon. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#61879) Tuomas válasza gyuromoj (#61878) üzenetére


Tuomas
addikt

Szerintem ez nem kinövés kérdése :) Nagyon sokan vagyunk itt felnőtt fejjel, egyszerűen ez a hobbink :) Kinőni ebből nem olyan könnyű, mint a matchboxból (bár valaki aki gyűjtő, az a szenvedélye, az felnőtt korában is gyűjti) :D

Ezt alátámasztandó, mindig van feljebb :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#61880) N@idia válasza gyuromoj (#61876) üzenetére


N@idia
őstag

En oltri hulyesegnak tartom hogy kinottem a konzolt vagy a jatekokat azert adtam el szoveget ... Ha vki eladja a konzoljat azert teszi hogy azt a penzt masba olje bele teszem azt pc... kiapcsolodas meg mindig kell es itt most nem a nokre gondolok :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#61881) Vasy09 válasza gyuromoj (#61876) üzenetére


Vasy09
őstag

Nem tudom, szerintem ebből nem lehet kinőni! Olyan annyira nem, hogy nekem meg muszáj volt egy x1-et is beszerezni! :) Pedig már én is túl vagyok a 3x-en! :U
Olyan van, hogy kell a lóvé másra, de hogy ezt kinőni...főleg úgy, hogy az ember már esetleg gyerek kora óta szereti az efajta játékokat, szerintem kizárt! :C

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#61882) gyuromoj válasza N@idia (#61880) üzenetére


gyuromoj
veterán

Úgy volt hogy PC-re költöm a pénzt, de csak FPS-ek miatt nem érné meg. Ezért gondolkozom hogy vegyek megint PS4-et.
X1 is megfordult a fejemben, de az ismerősi körömben 90%-ban PS4 a befutó illetve tetszett a társaság az itteni topikból. Plusz ott nem nagyon van olyan exkluzív játék ami megmozgatná a fantáziámat.

(#61884) bandi0000
Velem is ez van. Februárban jöttem ide PC-ről. :DDD
27 vagyok.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#61883) Tegla80 válasza Angry Rabbit (#61875) üzenetére


Tegla80
addikt

Azzal varj picit,mert jelenleg nem surgos hisz elered a psn-t . :D
Plusz delibab forumtars most intez maganak egy router-t ,ami belsore "eros" es jo wifi hatotav visszajelzesek vannak rola . Teszteli es ha jobb nala a ps-el ,mint a korabbi amivel szinten wifi-n log,akkor lehet azt kellene neked is venned.... router topicban ajanlott a modell ,ezert dontottunk mellette.
Szoval jatsz es majd beszelunk errol meg.... ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#61884) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Kinőni nem lehet ezeket, max más irányba megy az érdeklődés, én folyton ingázok PC-konzol között, volt hogy 1 évben 3-szor volt xboxom :D

amúgy ki hány éves? kíváncsi vagyok a korcsoportra, én 23 vagyok

(#61882) gyuromoj: jó PC annak aki only FPS-t tol, én is imádom pl a bf4 et és sokszor elgondolkodtam hogy na most vissza megyek mert nem tudtam megszokni, most valami változott mert ráálltam a bf-re és egész jól megy kontrolleren, de így is jó lenne több fps szebb graf de akkor eszembe jut hogy pl éjfélkor nem tudok aludni és bekapcsolom ágyból a ps-t játszok és alszok, PC-n meg beülni a székbe elindítani a játékot görnyedni a gép előtt, vagy átállítani a tv-t és rákötni pc-re és asztaltól egérrel elindítani a játékot aztán megkeresni a kontrollert és el is megy a kedvem a játéktól :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#61885) N@idia válasza bandi0000 (#61884) üzenetére


N@idia
őstag

En 28 vok es konzol mellett PC-t is tartok pont ezert, hogy ne kelljen ingazni a ket platform kozott...

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#61886) bandi0000 válasza N@idia (#61885) üzenetére


bandi0000
nagyúr

erre én is gondoltam, ahogy megvettem a ps-t volt a gépbe egy gtx750 mondván majd hol ezzel hol azzal játszok, 3 hónapig el sem indítottam rajta a BF-et így eladtam :D nálam vagy egyik vagy másik működik

(#61888) hakos1987: Jelenleg nem gondolok a családalapításra, de érdekes lesz az biztos, sokan mondják hogy nincs idejük játszani stb nem tudom elképzelni miért, de majd alakul :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#61887) Kakaduku válasza gyuromoj (#61882) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Véleményem szerint nem éri meg Pc-re költeni, ha nem akarsz verseny szinten játszani a játékokat. Én játszottam klánban is és versenyeken is részt vettem Battlefieldben nagyon sokáig, de ha kikapcsolódás és szórakozás a cél, akkor a legjobb eszköz a konzol és mellé egy irodai laptop.

(#61888) hakos1987 válasza bandi0000 (#61884) üzenetére


hakos1987
őstag

28 vagyok... világ életemben játszottam, CoD2-n nőttem fel, de az utóbbi 2 évben a család lett az első. Viszont mindig bennem volt az, hogy de jó lenne néha leülni játszani kicsit. Így jött az, hogy megvettem most életem első konzolját :))

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#61889) KOHO válasza bandi0000 (#61884) üzenetére


KOHO
senior tag

Én 25 vagyok. Nekem 3 dolog van az életemben ami gyakorlatilag a vesszőparipáim: Real Madrid, F1 és a játék (ps4). Barátnőmmel lakunk ketten egy albérletben, mostanában elég sokat megy a rinya a játék miatt, pedig munka mellett nem sok időm volt játszani:) Nem járok kocsmába, nem járok bulizni, nem verem el a pénzemet ostoba dolgokra, nekem ez a kikapcsolódás. Természetesen amellett, hogy a barátnőmmel is foglalkozok:) Itt nincs olyan, hogy kinőni valamit szerintem. Én így nőttem fel, 2000-ben megkaptam karácsonyra az első ps-emet, azóta megvan ez a fajta rajongásom a konzolok iránt. Ez nem azt jelenti, hogy elvetemült függő vagyok, mert közel sem játszok annyit, mint szeretnék. A legidegesítőbb amit a játékmentes emberek mondanak, hogy a játszás az a gyerekeknek való! Miért lenne csak a gyerekeknek való? Hol van az megírva?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#61890) N@idia válasza bandi0000 (#61886) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem eros Pc-m van es leginkabb a warez miatt van meg. Az MGSV es a Mad Max-et is ott jatszom, bar az utobbit megvettem G2A-n olcson... A bf4-et meg mindket platformon jatszom a haverok miatt :)

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#61891) Tuomas válasza bandi0000 (#61884) üzenetére


Tuomas
addikt

27 leszek hamarosan, és pc-ről jöttem a nyár elején, tehát ez az első konzolom :) Egyrészt mer valami újra vágytam, másrészt meguntam a folyamatos hardvercserélgetést, harmadrészt, mérföldekkel kényelmesebb :)) A gép ettől függetlenül megvan netezésre, meg hasonlókra. Kb. 5-6 éves koromban kezdtem a játékos karrierem, akkor még egy nagylemezes, monokróm kijelzős őőő nemtom milyen gépen, de a Prince of Perzsia, a szerencsekerék, meg ezek voltak a menők :DD

(#61893) bandi0000

Hú ne is mond, ezzel az őrületbe kergetnek. Gyerekes dolog... Nekem egyszer egy csaj mondta ezt, jól fel is húzott vele. Megkérdeztem miért gyerekes, erre a válasz az volt, hát mert játszol.. Na mondom...
Amúgy a kocsmába járás nálam megvan, mértékkel de kb 2-3 hetente, hajnalba meg csak 2-3 havonta esek haza :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#61892) #20844032 válasza bandi0000 (#61884) üzenetére


#20844032
törölt tag

41, családapa. De valahogy nem sikerül kinőnöm a konzolból(sem). Csináltam én is ezt az eladom-nemadom dolgot. Add be a derekad, tarts mindenből, többé nem kell ugrálnod :DDD

(#61893) bandi0000 válasza KOHO (#61889) üzenetére


bandi0000
nagyúr

HALA Madrid ! szintén... :D

én is megkapom ezt hogy gyerekes, anyám is ezt mondta régebben aztán mondtam neki hogy, oké nagyfiú leszek megyek kocsmázni drogozok meg nem jövök haza napokig, na azóta nem mond ilyet :DD

(#61890) N@idia: Igen arra nagyon jó a PC, konzolnál nálam is nagy érv hogy csapatba haverokkal lehet játszani, persze PC-n is meg van ez, de mivel konzolon gyakorlatilag minden el fut, így nem kell hardvert cserélni pl egy új játék miatt ami nem fut havernál

(#61891) Tuomas : én arra mondanám hogy kocka aki órákat ül a facebook elött és azt nézi ki mit csinál ki oszt meg valamit stb..szoszo :D
Én passzív söröző vagyok itthon néha néha 1-2 sör ha valami ünnep van akkor több de pont elég :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#61894) Xboxegy válasza bandi0000 (#61884) üzenetére


Xboxegy
csendes újonc

65 éves vagyok.

(#61895) Scholes9 válasza bandi0000 (#61884) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pont ma 30 :D

Amúgy is a játék az korfüggetlen dolog, mint pl. a mesék is :) Harmadrészt pedig ha ide vesszük a TV nézést az sokkal értelmetlenebb dolog. És ez csak egy a sok értelmetlen hülyeség közül...

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#61896) bandi0000 válasza Xboxegy (#61894) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Az igen, ilyenkor azért remélem hogy nekem is menni fog ilyen idős korban a játék :R

(#61895) Scholes9 : Boldog Születésnapot akkor! :C

Látom van azért minden korosztályba, a végén még kiderül én vagyok a legfiatalabb :DD Holott azt hittem ez lesz az átlag

Xbox One: bandymnc

(#61897) KOHO válasza Xboxegy (#61894) üzenetére


KOHO
senior tag

Ez komolyan mosolyt csalt az arcomra:) De jó is lenne majd annak idején az unokákkal leülni kockulni:) Meséljen legyen oly szíves, hogy ennyi idősen, hogyan fér bele a konzolozás a mindennapi életbe?:) Komolyan kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#61898) delibab


delibab
senior tag

Én 30 vagyok, 2 fiú gyerekkel (4.5 éves illetve 2.5 hónapos), ez meg is látszik a játékkal töltött időmön... + foci (kis pálya + nagy pálya) és tényleg hagyjatok ezzel a real madridda... ;] az egyébként egy focicsapat? :DDD ;] Csak a ManUtd!!!! :C

Tegla80 forumtárs segítségével (amit ezúton is köszönök) tényleg lesz router csere, már tegnap meg akartam venni csak nem volt időm, de majd ma! Hétvégén megpróbálom kicsit tesztelni és amint van info beszámolok róla!

scholes9 : Isten éltessen!

[ Szerkesztve ]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#61899) N@idia válasza Scholes9 (#61895) üzenetére


N@idia
őstag

Isten eltessen ;)

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#61900) A`rpi válasza Scholes9 (#61895) üzenetére


A`rpi
addikt

Isten éltessen!

(#61896) bandi0000
Átlagéletkort én ~28 évre tippelem ebben a topikban.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.