Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61951) KOHO válasza hakos1987 (#61950) üzenetére


KOHO
senior tag

Én megvettem a Season Passt a driveclubhoz, de csalódtam, megmondom őszintén. Semmi új pálya, ugyanazok amik eddig is voltak, csak pl esik az eső, esik a hó meg ilyenek. Meg más feladatok vannak: legyél első 1:45 percig meg ehhez hasonlók. Viszont az összes autót engedélyezte.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#61952) marilllyo válasza KOHO (#61951) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát én felesbe vettem a haverommal a DC-t. Hát az nem érte meg...ellenben így le tudtam róla tölteni a Witcher 3-mat. Egy hete azon ülök. Úgyhogy összességében jó üzlet volt. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#61953) tepenzed válasza marilllyo (#61952) üzenetére


tepenzed
őstag

és én mit mondjak, akinek az unokatestvére játékfüggő és minden egyes játékot megvesz digitálisan, én meg csak csöndben töltögetem le őket, anélkül, hogy egy petákot költenék :D :Y Gyerek még, van ideje ezekre ;]

[ Szerkesztve ]

(#61954) KOHO válasza marilllyo (#61952) üzenetére


KOHO
senior tag

A Witcher3 engem is nagyon érdekel, de csak és kizárólag magyar storeból, mert nekem fontos lenne a magyar felirat. Azért egy több 10 órás játékot szeretnék élvezni és érteni is. Nem azért, mert nem tudok angolul, hanem , mert nem akarok fordítani közben.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#61955) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Vicces így végigolvasni, hogy többetek szüleim lehetnének :D
17 évemmel nem tudok olyan messzire menni. Viszont nekem az egész játékvilág 7 évesen kezdődött doom-mal meg stalkerrel. :)

(#61956) marilllyo válasza KOHO (#61954) üzenetére


marilllyo
veterán

Ha figyi. Én nem voltam soha rpg-s. Mass Effect az tetszett nagyon de a fantasy játékban messze áll tőlem. WOW -tól hányinger kerülget.

De ez...leültetett. Főleg a sztori miatt.
Pláne, hogy magyar. Beszélek angolul de ennek nem biztos, hogy nekiállnék.
A játék zseniális. Fantasztikus. Viszont technikai oldalról gyalázat. Sokat elvesz a feelingből, hogy szaggat.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#61957) Scholes9 válasza hakos1987 (#61938) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én ezért nem fogok dlc-t venni. Igen ritka az amelyik Megéri egyáltalán az árát.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#61958) LeventeV válasza marilllyo (#61956) üzenetére


LeventeV
senior tag

Witcher az a játék amihez kell a felirat. Nem számít, hogy magyar vagy angol, de ha csak a párbeszéd után kellene megérteni a sztorit el lennék veszve a sok pórnép-akcentus miatt. :P

[ Szerkesztve ]

(#61959) KOHO válasza marilllyo (#61956) üzenetére


KOHO
senior tag

Én még nem láttam élőben a játékot, de sokan panaszkodnak rá! Tényleg szaggat?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#61960) A`rpi válasza underdark (#61935) üzenetére


A`rpi
addikt

Természetesen az összefoglalóban is linkelve van.
Lassú letöltésre itt a megoldás: [link]

(#61959) KOHO
Szerintem szépen fut, barátomnak megvan, játszottam vele pár órát.
(Van pár rész ahol droppol, de játszhatatlannak ne mondanám...)
Sok itteni hszből nekem ez jön le.

Nem kell túldramatizál, ha van "gamer pc", akkor érdemesebb oda megvenni, ha nincsen de szeretnél játszani jó lesz PS4-en is.

(#61962) KOHO
Minden csak pénz kérdése, lásd "szebben" futó PS4 játékokat.

[ Szerkesztve ]

(#61961) tepenzed válasza KOHO (#61959) üzenetére


tepenzed
őstag

néha eléggé, vannak olyan helyszínek ahol én már játszhatatlannak nevezném, mindenesetre én a felééig sem játszottam végig épp ezért, a 20 fps sajnos teljesen általános benne, de ami a legrosszabb,hogy iszonyat instabil a frame és ez a legtöbb embernek feltűnik

(#61962) KOHO válasza tepenzed (#61961) üzenetére


KOHO
senior tag

Ez a gép gyengesége miatt jön elő vagy azért mert nem vették a fáradtságot, hogy normálisan optimalizálják? Esély sincs arra, hogy ezt valaha valamilyen patch formájában kiküszöbölik a fejlesztők?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#61963) marilllyo válasza KOHO (#61959) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát vannak olyan részek a térképen ahol receg. Na ehhez még hozzájön az, hogy ugyanott nekedtámad 4-5 szörny amiket amúgy is nehéz megölni.... Hát jah.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#61964) Scholes9 válasza A`rpi (#61960) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Azért ez elég gáz, sőt röhej. Ma már alap h kihasználják a user sávszélességét. Nem is értem hogy lehet lemaradva Ennyire a Sony. Vagyis hogyne ertenem. A pénz miatt természetesen.

KOHO: sztem kizárt h a gép gyengesége lenne.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#61965) tepenzed válasza KOHO (#61962) üzenetére


tepenzed
őstag

Mindkettő igazából. Sajnos a studiónak nem igazán van tapasztalata konzol téren, egyértelmű optimalizálási problémák vannak, indokolatlan túlterhelések néhol. A másik meg,hogy egy hatalmas open world játékról van szó, tele végeláthatatlan elemekkel, ami azért eléggé megizzasztja a hardvert. Sajnos a gépnek eleve nem erőssége az open world, de azért meg lehet azt is oldani: lásd Dragon Age
Sajnos néha nem,hogy javítanak a patchekkel, de még rosszabbá teszik a teljesítményt

[ Szerkesztve ]

(#61966) Bazsi1987 válasza marilllyo (#61963) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én kitoltam még juniusba nekem csak mocsárba akadt be néha de ajánlom ugyis nálam az év játéka!!!

(#61967) KOHO


KOHO
senior tag

A rémhírektől függetlenül engem nagyon érdekel a játék. Ha kicsit lejjebb megy az ára akkor biztos, hogy beruházok rá.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#61968) A`rpi válasza tepenzed (#61965) üzenetére


A`rpi
addikt

Sajnos a gépnek eleve nem erőssége az open world.

Relatív a "kevés" fogalma, ennyi erővel kevés lehetne egy indie címnek is ps nyers ereje gyenge optimalizáció miatt. Bármilyen játék lehet az, ha nincs elég pénz, vagy lusták, esetleg nem értenek hozzá...

GTA5 előző generáción is nagyon szépen futott, mostanin se igazán van rá panaszom, bár szerintem nextgenre annyira nem "koncentráltak" rá.

(#61969) KOHO válasza A`rpi (#61968) üzenetére


KOHO
senior tag

Ez mondjuk jogos, mert én ps3on és 4-en is végigjátszottam a GTA-t és őrületesen nagy különbségeket nem láttam közöttük!

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#61970) cyberkind válasza KOHO (#61969) üzenetére


cyberkind
félisten

Semmi extra nem történt, teljesen logikus volt hogy rádobnak egy kis füvet, az 1080p-t, meg egy kis látóhatárt és kész, nekem is sokkal jobb hangulata volt Ps3-on, persze pc-n mindennél jobb, de azt kivárni szinte lehetetlen.

Paranormal Cocktivity

(#61971) marilllyo


marilllyo
veterán

Ahogy néztem pc-n is az erősebb gépek sem tudják stabilan 60 felett tartani. Bár ez nem nyugtat.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#61972) keIdor válasza bandi0000 (#61884) üzenetére


keIdor
titán

27 vagyok, nálam mindig is volt konzol meg PC is, már PS1 is, Xbox meg a 360 óta. Így is marad ez. Én egyébként szinte már csak Single Player-t játszom, főleg azért, mert arra van időm, meg azt szeretem ha van egy jó története a játéknak és megéri vinni előre, meg fejlődni, karaktereket kiismerni, simán fragek már nem érdekelnek, bár a Battlefront az ki lesz próbálva, de csak is azért, mert Star Wars.
De sokkal jobban érdekel a Fallout 4, UC4, Rise of the Tomb Raider, Forza 6 pl. ilyesmikkel játszom csak.
Eddig meg a Witcher 3 az év játéka nálam, PC-n amúgy tökéletes, maxon megy 60 fps-el, szerencsére a 980Ti kinyomja izomból, de egyébként nagyon megdrágult a PC Gaming, nem tudom meddig vagyok hajlandó anyagilag még benne maradni, mikor negyed millió már egy csúcskártya és évről évre nőnek az árak. De így legalább ha konzol gyenge a játékra van alternatíva.

Időm egyébként szerencsére nekem van, 8 óra munka után az enyém az egész nap, család, gyerek nincs, nem is akarok egyelőre.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#61973) KOHO válasza cyberkind (#61970) üzenetére


KOHO
senior tag

Most nem azért de a pc-s verzióban az élsimításon kívül mit tudnak még ,,újítani"?:)

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#61974) cyberkind válasza KOHO (#61973) üzenetére


cyberkind
félisten

Próbáld ki egy jobb gépen és meglátod, én imádom. :)

Paranormal Cocktivity

(#61975) toompa


toompa
őstag

Hali!
Szokott felmerülni itt ilyen probléma. Ezt olvastátok már?
[link]
Lehet hogy elférne az összefoglalóban...
Ha már volt róla szó,bocsi! :)

(#61977) A`rpi válasza toompa (#61975) üzenetére


A`rpi
addikt

Mielőtt ajánlasz valamit, azért tessék áttanulmányozni az összefoglalót.
(Ettől függetlenül köszönöm javaslatod, örömmel fogadom, csak ugye már benne van. És talán még jogos is lehetne a felvetés ha nem lenne naprakész az összefoglaló. Lehet elfogult vagyok a munkámmal, de azt talán nem lehet rá mondani hogy hanyagul lett összedobva.)

Természetesen benne van. :)

Összefoglaló > (FAQ) Gyakran Ismételt Kérdések

Hibásan működő optikai meghajtó tippek trükkök:
Nem adja ki a lemezt, mit tehetek? [link]
Nem veszi be a lemezt, mit tehetek? [link]

[ Szerkesztve ]

(#61978) Elims válasza Angry Rabbit (#61944) üzenetére


Elims
veterán

:-))
Én talàn 1-2-ban ('86-87 felé) kezdtem egy ilyennel aztàn volt a nagy lépés,C64 egy-két évig (közben quartz jàtékok) és onnantòl nem volt megàllàs.megadrive,gameboy és jött sorban több gép.
A sàrgakazettàs "làz" engem elkerült.Nekem az a fekete gép volt ugyanolyan "tudàssal" mint a sàrga kazettàs erőmű. ;-)

Kakaduku: "...míg másnak a horgászás, vagy az autók a hobbija, addig nekem a játék."

Szépen megfogalmaztad. :-)
Bàr ezt a baràtnőmnek hiàba mondom.. Az ő életkoràt nem írnàm ki.....talàn az lehet a probléma.
(Ez az egy "generàciòs probléma" van közöttünk.)

Árpi: "GTA5 előző generáción is nagyon szépen futott, mostanin se igazán van rá panaszom, bár szerintem nextgenre annyira nem "koncentráltak" rá."

Minden szavad igaz.

(#61979) marilllyo válasza A`rpi (#61977) üzenetére


marilllyo
veterán

A délelőtti kérdésemmel kapcsolatban gyorsan leírom az én "sztorimat".

Ma reggel úgy döntöttünk haverral, hogy megvesszük a Sniper Elite 3 Ultimate edition-t. Én hülye félkómás állapotban sikeresen megvettem az alapverziót az UE helyett. Kb. azonnal leesett. Le se töltöttük.

Mivel magyar store-on vagyok regisztrálva a "live chat"-en való könyörgés sajna esélytelen. Az csak az US store-on regisztráltak számára lehetőség. Magyarok számára az info@playstation.hu e-mail cím szolgál alternatívaként illetve egy telefonszám.
Írtam egy másfél mondatos lényegre törő e-mailt az említett címre, hogy

"Tisztelt Sony!
Olyan kéréssel fordulok önökhöz, hogy szerettem volna megvenni a Sniper Elite 3 Ultimate Edition játékot, mivel most akcióban van, viszont véletlenül az alapverziót vásároltam meg. Van rá bármi mód, hogy visszamondjam és a bővített kiadást vehessem meg?"

Hogy nyomatékosítsam a kérésemet kb. egy órára rá felhívtam őket a
06 1 814 4800 -ás telefonszámom ahol egy meglehetősen tört magyarral beszélő hölgy elmondta, hogy igen olvasták a levelemet és továbbítják az angol központnak. Ezt egy e-mail-ben is megírták illetve, hogy a kérés "eldöntése" 7-10 napig is eltarthat. Kérik szíves türelmem. Ez volt 12:16-kor.

17:00 kor jött egy mail, hogy "Funds have been added to your vallet".

Szóval ez is megerősíti, hogy a vásárláskor kapott "számlán" szereplő "a vásárlással elfogadod, hogy ezt te meg akartad venni és nincs kötelességünk visszaadni a pénzt" kijelentés alól értelmes indokkal van kivétel.

Ha gondolod linkeld bele az összefoglalóba.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#61980) Tuomas válasza marilllyo (#61979) üzenetére


Tuomas
addikt

Ezt jó hallani :) Lehet, hogy a szerverek nem a legjobbak, de azért a support működése dícséretes :)

[ Szerkesztve ]

We were here

(#61981) A`rpi válasza marilllyo (#61979) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszi, délelőtti hivatkozást kiegészítettem. Te hozzászólásod is olvasható a listában.

[ Szerkesztve ]

(#61982) >Deego..


>Deego..
senior tag

Még mindég keresem a megfelelő társat.
Előzmények.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#61983) A`rpi válasza >Deego.. (#61982) üzenetére


A`rpi
addikt

Aláírásodba ha belebiggyesztenéd, nem kellene mindig ugyan azt leírnod.
(Amúgy, drukkolok, hogy találj partnert.)

(#61984) >Deego.. válasza A`rpi (#61983) üzenetére


>Deego..
senior tag

Ritkán írok a fórumba, s nincs olyan téma amibe közbe tudnék szólni.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#61985) A`rpi válasza >Deego.. (#61984) üzenetére


A`rpi
addikt

Gondolkoztam már azon hogy lehetne egy általam szerkesztett hozzászólás, amolyan partner kereső céllal, ami bekerülhetne az összefoglalóba jól látható helyre.

Erről esetleg mi a véleménye az ittlévőknek?

Sok felesleges hozzászólás megszűnne itt a topikban. Kereső felelek neve bekerülne a hozzászólásba, többit privátban intéznék. Ha sikerült partnert találni, jelzik felém, én kiveszem őket a "partner kereső" hozzászólásból, így mindig csak az aktuális emberek lennének ott.

[ Szerkesztve ]

(#61987) N@idia válasza A`rpi (#61985) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem remek ötlet! :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#61988) gyuribácsi88 válasza A`rpi (#61985) üzenetére

"Sok felesleges hozzászólás megszűnne itt a topikban"

Ezt kizárt dolognak tartom ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#61989) toompa válasza A`rpi (#61977) üzenetére


toompa
őstag

Azért nem nyitottam meg ezt a kettő linket,mert nem ez a hibajelenség. Direkt rákerestem az összefoglalóban.
Ez nem a Nem adja ki a lemezt, mit tehetek és a Nem veszi be a lemezt, mit tehetek kategória,hanem ha játék közben kidobálja a lemezt az olvasatom szerint.
De elnézésedet kérem a figyelmetlenségemért! :)

(#61990) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#61991) >Deego.. válasza A`rpi (#61985) üzenetére


>Deego..
senior tag

Én támogatnám, jó ötlet.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#61992) KOHO válasza oriic (#61990) üzenetére


KOHO
senior tag

LoL, erre nem tudok mit mondani! Nem fért már bele a büdzsébe a butított verzió.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#61993) A`rpi válasza toompa (#61989) üzenetére


A`rpi
addikt

Igazad van, korrigálok kicsit rajta.

(#61988) gyuribácsi88
Hogytemindigmilyennegatívvagy! :P

[ Szerkesztve ]

(#61994) konikan válasza oriic (#61990) üzenetére


konikan
aktív tag

Ún. profitmaximalizálás :U

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#61995) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Valakinek szüksége van Siege béta kódra? :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#61996) marilllyo válasza gyuromoj (#61995) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen! Nekem nem jött meg ubitól.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#61997) glspeter1 válasza gyuromoj (#61995) üzenetére


glspeter1
őstag

Én megköszönném, mivel még mindig nem jött meg. :DDD

Szerk.: Lekéstem, ez van. :D

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#61998) aizen92 válasza marilllyo (#61996) üzenetére


aizen92
addikt

Ebben a pillanatban kaptam meg.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#61999) marilllyo válasza aizen92 (#61998) üzenetére


marilllyo
veterán

Detto.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#62000) MakkeR^ válasza glspeter1 (#61997) üzenetére


MakkeR^
tag

1 db nekem is van, elküldtem privátban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.