Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61501) Tegla80 válasza Angry Rabbit (#61500) üzenetére


Tegla80
addikt

Alternativ hutesmegoldas egy ylod-bol visszahozott gepnel....forumtars nem adta fel es igy ujra uzemel az atalakitasok utan.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#61502) Angry Rabbit válasza Tegla80 (#61501) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Szep munka! Meg jo,hogy vannak ennyire kitarto emberek.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#61503) yongman88 válasza Tegla80 (#61501) üzenetére


yongman88
csendes újonc

igen így kellett volna megtervezni a gyárban .... :W PS4 is így jár de már sokan kék led-sek lettek.....
nagyon jó lett kép alapján, érdekes nvidia kártyákon is ilyen bordák vannak ,és semmi baja

[ Szerkesztve ]

(#61504) tepenzed válasza varadigabor (#61470) üzenetére


tepenzed
őstag

PVZ 2? jó is lenne, ha már ott tartanánk :DDD

(#61505) Mrdevil válasza gyuribácsi88 (#61462) üzenetére


Mrdevil
addikt

Legörbült az arcom. :( :((

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#61506) PandaMonium válasza gyuribácsi88 (#61462) üzenetére


PandaMonium
őstag

Éééés eddig vártam izgatottan a játékot. Ettől még lehet, hogy jó lesz, de majd inkább használtan ócsóért.

Szerk.: Eszembe jutott miért lesz ennyire kevés autó... Ingyenes lesz minden DLC. Megcsinálnak 50 kocsit megjelenésre, a felét alapból belerakják, a másik felét meg majd hónaponként adagolják DLC-ben mert ők ilyen jófejek... Micsoda biznisz stratégia. ;]

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#61507) tepenzed válasza Mrdevil (#61505) üzenetére


tepenzed
őstag

a cikkekben az is oda van írva,tisztán és világosan, hogy ez nem a teljes lista és több alapvető autó is hiányzik,amit megerősítettek,hogy lesz....

(#61508) Tatyla


Tatyla
őstag

Mad Max élmények eddigiek alapján tőlem :

nem 60fps mint PC-n csak 30 de így is szerintem elég jól néz ki a játék egyes effektek különösképpen, el lehet pepecselni a sok stronghold fejlesztés kutatással meg a versenyek is jók pedig én aztán nem vagyok oda az autós játékokért, konvoj üldözés az majdnem olyan hangulatos mint a filmben volt, bázis foglalások, főleg amiben valami fő gonosz is van az hatásos lett, viharokban lehet extra ládákat találni, néha értékes autó roncsok rángatható ki a földből . Szóval összességében jó lett az egész játék és ami a fő lényeg :szórakoztató

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#61509) Tatyla válasza Mrdevil (#61505) üzenetére


Tatyla
őstag

Hagyd a francba, jó lesz az majd 20$-ért 10/koponya vagy még olcsóbban

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#61510) perge666 válasza Tatyla (#61508) üzenetére


perge666
veterán

Kicsit zuhan az ára és énis beszerzem. :K

(#61511) Tuomas


Tuomas
addikt

Mondta itt valaki, hogy az új, 20. évfordulós kontrollernek mintha jobb lenne az üzemideje.

Nos, nem akarok itt összeesküvés elméleteket gyártani, de... :DDD

Két, elméletben egyforma kontrollerem van, egyik a géphez volt, másikat külön vettem, és azt vettem észre, hogy az új mintha kicsit könnyebb lenne, ezzel együtt masszívabb, és mintha nem olyan fényes műanyag lenne, hanem kicsit mattabb.

Azért csak elméletben egyforma, mert a típusszámuk egyforma.

We were here

(#61512) Nayrobi válasza Tegla80 (#61493) üzenetére


Nayrobi
őstag

Tudom, hogy valószínűleg úgysem olvassák a fórumot, de azért tartom magam a szerződésben foglaltakhoz, szóval pssszt :)

Amúgy a beta2-nél sokat kresseltek a játékok, volt hogy 5 perc után kidobott hibával, volt hogy csak tizedjére indultak el a dolgok, de kb 2 hete jött a beta3, itt már nem tapasztaltam semmi ilyesmit. Amúgy nem kell nagy változásokra számítani, én amit eddig teszteltem és használtam az a youtube streamelés, képernyőmentés pngben, meg a calendarban megjelenő események követése, pl dupla xp szerzése driveclubban a hétvégén, ez hasznos. Ja meg a community rész. Kellene csinálni egy prohardveres topicot és jöhetne majd mindenki :)
Más talán nincs is ami lényeges, csupa apró változtatások.

Ami a legfontosabb. Nem tudom hogy azért, mert már nincs olyan meleg vagy sem, de egyszer sem váltott át porszívó üzemmódba a gép a beta3 óta, pedig már a 4. játékot tolom végig a használatával és elég sok rocket league is megy, pedig ott a menü tényleg gyilkos volt.

(#61513) tepenzed válasza Nayrobi (#61512) üzenetére


tepenzed
őstag

és új funkciók nem kerülnek be új béta verziókkal? még mindig reménykedem egy kedvenc barát online/offline/playing értesítés érkezésében

[ Szerkesztve ]

(#61514) LeventeV válasza Nayrobi (#61512) üzenetére


LeventeV
senior tag

Akkor ezek szerint a menüben felsüvítő gépek (Rocket League, MGS Idroid) szoftveres hiba lett volna?

(#61515) Kakaduku válasza varadigabor (#61470) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ma haza megyek és felveszlek PSN-en.

Tegnap este az jutott eszembe, hogy mi lenne, ha az itt jelenlévők a profiljukba az "about" részt kitöltené, azzal a szöveggel, hogy: ProHardver_PHnév. Így könnyebb lenne azonosítani egymást. :) Csak egy felvetés. Én kitöltöttem. Az aláírásomban PSN azonosítót fel lehet venni, aki multizni akar.

(#61516) Nayrobi válasza tepenzed (#61513) üzenetére


Nayrobi
őstag

Van valami hasonló, a friends rész is teljesen átalakult, csinálhatsz csoportokat a barátokon belül és itt már jelzi ha valakivel történik valaki, de ezt nem teszteltem még le, mert elég sok funkció csak más beta3 használókkal működik, olyat pedig nem nagyon találtam az ismerőseim között. Amúgy a communitynél is jelzi az infósávban, ha valaki beír vagy képet tölt fel a topicba, szóval szerintem menni fog, csak rá kell jönni a dolgok menetére.

Azt nem merem állítani hogy szoftveres hiba volt, de mostanában nem pörgött fel a gép, mondjuk engem korábban sem zavart. Majd letolok pár mp meccset killzoneban és fülelni fogok. MGS nincs meg, azt nem tudom kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#61517) Tuomas válasza LeventeV (#61514) üzenetére


Tuomas
addikt

A rocket league az szoftveres probléma volt, ezt közölték is és javították is. Szóval elképzelhető, hogy másik játéknál is jelentkezik a hiba.

We were here

(#61518) boost válasza Tuomas (#61517) üzenetére


boost
addikt

MGSnél még mindig az iDroidnál pörög fel a legjobban. Valszeg nem a 3D programozózsenik dolgoztak rajt, hanem a felesleg, meg ki tudja, milyen külső keretprogramot használtak hozzá, ami nem lett valami jól optimalizálva. Játékokál pl gyakori, hogy adobe termékeket használnak a menükre. Innentől kedzve meg bármi lehetséges. :DD

(#61519) Tegla80 válasza Nayrobi (#61516) üzenetére


Tegla80
addikt

Koszi az infokat. :R

Tuomas
Sztem ez esetben kozbeszol a ps-ben a vedelem es kilovi a gepet.....(mar a ps3 is tudott ilyet. Nemreg futott bele valaki ebbe a jelensegbe es irt rola a ps3 topicban....amugy Wlac volt aki itt is jelen van.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#61520) Tuomas válasza boost (#61518) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát igen, ugye a RL-ben is a menüben, illetve javítás után még a mérkőzés utáni menüben pörgött fel a gép, nem maga alatt a játék alatt. De felmerül a kérdés, hogy ha esetleg egy olyan kódot tartalmaz, amitől felpörög, akkor vajon olyan is lehet, amitől leáll a hűtés? Mert akkor az aggasztó lehet, ha egy véletlen játékhiba miatt melegedik túl a gép :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#61521) Shamat


Shamat
aktív tag

Nagyon komoly a R6:Siege... Még csak pár meccset toltam, de day1 vétel lesz belőle sajnos. :DDD
Nem utolsó sorban pedig állatul néz ki. :K

DEAD LIKE ME

(#61522) F.B.I. válasza Shamat (#61521) üzenetére


F.B.I.
veterán

Leírnád közérthetően, hogyan tudjuk a játékot megszerezni, mert már vagy 4 kulcsot kaptam de e-mail értesítést a játék letöltéséről még semmit.
Gondolom Uplay létrehozása után, a kódot be kell adni, aztán submit, ezek már megvoltak de sehol semmi. :N

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#61523) Kakaduku válasza F.B.I. (#61522) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Így vagyunk ezzel szinte mindannyian sajnos. Nem kaptunk semmit és csütörtökön elméletileg indul a béta.

(#61524) Shamat válasza F.B.I. (#61522) üzenetére


Shamat
aktív tag

Először ezt az email-t kaptam: [link] Itt ha jól emléxem beléptem a már létező Uplay profilommal, majd nem sokkal később érkezett is a kód: [link] ,amit a PlayStation Store-ban a Redeem Code-nál aktiváltam és már töltötte is lefelé a gémet. Tegnap délután pedig már indult is a beta... :U

[ Szerkesztve ]

DEAD LIKE ME

(#61525) Shamat válasza Kakaduku (#61523) üzenetére


Shamat
aktív tag

Nekem a Gamer365 jóvoltából sikerült kódhoz jutnom... [link]

DEAD LIKE ME

(#61526) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Shamat a technikai bétát próbálja, a sima béta még nem indult el. (szerencsés volt, kiválasztották)

Más:

Need for Speed

Új kocsik: :C









Live-Die-Respawn

(#61527) Kakaduku válasza Shamat (#61525) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ez így lenne helyén való, de én nem kaptam semmit a mai napig és ha belépek a Uplay-re, akkor ez fogad:

(#61528) mrterminator válasza oriic (#61526) üzenetére


mrterminator
aktív tag

A drasztikus grafikai butításról nem nyilatkoznak? vagy csak konzolon lesz az meg nem számít, mert emiatt hamarabb kapjuk? (NFS)

[ Szerkesztve ]

(#61529) shaddam válasza Tegla80 (#61467) üzenetére


shaddam
aktív tag

Bétás vagyok. A MGS miatt addig jutottam hogy van png screenshot, twitter share, meg végre emelték a cloud mentések limitét. A community-t kerestem egy kicsit, de aztán nem leltem meg

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#61530) LeventeV válasza mrterminator (#61528) üzenetére


LeventeV
senior tag

Azt állították, hogy nem lesz butítás, de nyílván nem a képek után kell menni, hanem a videók után. Community event keretén belül meghívtak pár youtube-ost, akik közül az egyik azt mondta, hogy PS4-en futottak a játékok.
Amúgy elég csak megnézni a Rivals-t. Jól nézett ki PS4-en. Ettől sem kell kevesebbet várni.

(#61531) KOHO válasza mrterminator (#61528) üzenetére


KOHO
senior tag

Miért lenne drasztikus grafikai butítás? Nehogymár egy nextgen konzol ne bírja el az aszfalt állandó csillogását villogását...

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#61532) mrterminator válasza LeventeV (#61530) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Jah akkor csak én vettem észre a real gameplay videókon és a fake gamplay promo videók közötti orbitális eltéréséket? :DDD
De a legnagyobb és legfájóbb a az összes! fényforrás dinamikus árnyékának hiánya (kivéve a saját autónk lámpáit, de az is redukálva lett) Az összes utcai közvilágítás csak kamu fényt ad, az ellenfelek fényszóróéi is, miközben a promó gameplayeken és képeken ez mind ott van, megvan. A látótáv és a felületi tükröződésekről nem is beszélek...de az árnyékok hiánya a legfájóbb...
Nyilván és se a 60FPS, 4k és 16x AA hiányáról beszélek, mert az vágom.

ui: nagyon gondolkodatam egy összehasonlító videó készítéséről :D mert tuti százezres nézőszám lenne, mint a witchernél stb-nél

[ Szerkesztve ]

(#61533) Mrdevil válasza Tatyla (#61509) üzenetére


Mrdevil
addikt

Inkább NFS-t veszek Tibikém, mint Fallout-ot. :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#61534) Elims válasza Tuomas (#61511) üzenetére


Elims
veterán

Perge: "A szine brutális,régi időket idézi PS1-ből!"

Ezért tetszik nekem Nagyon!! :-)
Ugyanígy a 20.évfordulòs ps4.Halàlos! :-)
Màr 200e-t is adnék érte...

Én meg pont,hogy az ùj joy-t érzem nagyon picit sùlyosabbnak.
A típusszàmuk biztosan màs este megnézem a sùlyàval együtt.
Én is masszívabbnak érzem ezt az ùj joy-t,de lehet,hogy csak placebo.. :-)

Kakaduku: "...mi lenne, ha az itt jelenlévők a profiljukba az "about" részt kitöltené..."

Jò ötlet. :-) Bàr az enyém majdnem ugyanaz.

(#61535) Tuomas válasza Elims (#61534) üzenetére


Tuomas
addikt

Tényleg, megmérem a konyhai mérlegen :DDD

We were here

(#61536) Nayrobi válasza Tegla80 (#61519) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ja és még ami kimaradt és talán a legfontosabb, bár tényleg nem tudom mennyi köze van a betahoz, de amióta fent van a gépen, azóta a letöltési sebességem elég fasza, 15 megát lekap másodpercenként, bár 500-as netem van és ez még mindig nem a max, de azért elég frankó ez az 1giga/perc körüli érték :)

(#61537) boost válasza Tuomas (#61520) üzenetére


boost
addikt

"De felmerül a kérdés, hogy ha esetleg egy olyan kódot tartalmaz, amitől felpörög, akkor vajon olyan is lehet, amitől leáll a hűtés? Mert akkor az aggasztó lehet, ha egy véletlen játékhiba miatt melegedik túl a gép :DDD"

Nem tudom mennyire poén a kérdés, ezért válaszolok. Szóval nem a kódban van benne, hogy gép pörögj fel, hanem olyan számítási teljesítményt kíván meg a processzoroktól, hogy felmelegszik a gép, és az bekapcsolja a hűtést. Amennyiben lehűlt, lekapcsolja. A gép rendelkezik túlmelegedésvédelemmel, ha ennek ellenére túlmelegszik, lekapcsolja a gépet, hogy megakadályozza a túlmelegedést. Ezt egy játék, program nem tudja módosítani, kikapcsolni.

Nayrobi: de jó, remélem az új fw az én 10-es (átlagban inkább 6-os) netemből is vadállatot csinál. :D (vicceltem.)

[ Szerkesztve ]

(#61538) Tuomas válasza boost (#61537) üzenetére


Tuomas
addikt

Félig-meddig :DDD

We were here

(#61539) A`rpi válasza Tegla80 (#61501) üzenetére


A`rpi
addikt

Szerintem PS3 hűtés mod itt nem releváns.
De ha már feljött, óva intek mindenkit FAT gépektől, és a Slim gépek vásárlása is meggondolandó.

Ha adott egy ilyen gép egy próbát megér, de ez a "barkács" megoldás láttán nehogy azt higgye itt bárki is, ha vesz egy haldokló gépet, időtálló is lesz. (Egyáltalán nem.)
Nem gondolom hogy sokáig fogja húzni ez a gép.

Aki biztosra akar menni garanciális Super Slim-et vegyen, használtan.
Bár, kis túlzással persze: erősen badarság "már" PS3-mat venni mert lassan minden játék megjelenik "remastered címszó alatt"...

[ Szerkesztve ]

(#61540) konikan válasza A`rpi (#61539) üzenetére


konikan
aktív tag

A Phantom Pain annyira megtetszett, hogy tervezem egy Ps3 vásárlását a régi HD collection miatt. Akkor mégse? :D Bár kétlem, hogy a Konami kitolja újgenerációra.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#61541) shaddam válasza konikan (#61540) üzenetére


shaddam
aktív tag

A konami már csak telefonra tol ki pay2win játékot, meg japánban félkarú rablókat

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#61542) N@idia válasza LeventeV (#61530) üzenetére


N@idia
őstag

A butítást mihez mérjük talán a PC-hez ? Mert a PC megjelenést tavaszra tolták ki azzal az indokkal, hogy a konzolos grafikától sokkal szebb lesz a játék ami megint csak marketing dolog, hogy mégtöbbet adjanak majd el belőle konzolokra mikor rájönnek, hogy amit eddig láttak az PC-n futott. Ez tipikus EA games taktika, hogy húzzuk be a vásárlókat.... A másik nagy marketing fogás meg a DLC, adnak 10 kocsit a többi meg jön DLC-be ez is egy vicckategória :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#61543) oriic válasza N@idia (#61542) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

" A másik nagy marketing fogás meg a DLC, adnak 10 kocsit a többi meg jön DLC-be ez is egy vicckategória"

Nem lesznek fizetős dlc-k, sem mikrotranzakció ez a hivatalos álláspont.

Live-Die-Respawn

(#61544) N@idia válasza oriic (#61543) üzenetére


N@idia
őstag

Ahogy a Witcher 3-ban is ? :DDD Ingyen DLC ami 0 tartalmat adott a story-hoz, de ami már add az fizetős. Kíváncsi leszek én arra az ingyenes DLC-re mit tesz a játékhoz.. Ettől függetlenül megfogom venni konzolra, mert szeretem az NFS-t főleg most, hogy visszatértek a régi szériákhoz, így kap egy esélyt :)

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#61545) delibab válasza N@idia (#61544) üzenetére


delibab
senior tag

+1
Nálam is kap egy esélyt az tuti! :K
Nem lesz sok autót, de ha jól lehet bütykölni akkor nekem elég az a pár porsche... :DDD

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#61546) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Blood Bowl 2-t valaki beszerezte, vagy tervezi beszerezni?

(#61547) LeventeV válasza N@idia (#61542) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nem PC-hez, hanem eddig bemutatott videókhoz, mint anno a Watch Dogs-nál.

(#61548) boost válasza N@idia (#61544) üzenetére


boost
addikt

Valszeg azert ingyen DLC, mert nem készül el időben.

(#61549) A`rpi válasza boost (#61548) üzenetére


A`rpi
addikt

Azért "ingyenesek" a DLC(k) mert benne van az alapjáték árában. ;]

[ Szerkesztve ]

(#61550) oriic válasza N@idia (#61544) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért érzed hogy egy RPG-t összehasonlítani egy autós játékkal nem ugyanaz ugye? :D Itt kocsik jönnek és kész.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.