Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43351) gunszt


gunszt
tag

Ki hogyan tartja tisztán a ps4-ét a por ellen ? Nekem még nincs 1 hónapos és teljesen halk meg tiszta remélhetőleg, szeretném megtartani ezt az állapotot.

Az internet világában elég sokféle megoldást tanácsolnak, de mindegyikre van ellenvetés is.

Sokan mondják hogy egy ilyen "billentyű porszívó" jól müködik nekik, mert nem túl erős és nem tesz kárt a gépben, meg nem befelé fújja a levegőt mint a sűritett levegős megoldás...

[link]

Vagy van vmi jobb megoldás kiegészítő ?

(#43352) nFlex


nFlex
tag

Üdv. A Watch Dogs van magyar feliratosan,vajon ha storbol vásárlom meg ott is lesz magyar felirat? Köszi :)

(#43353) Rigormortiis válasza gunszt (#43351) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Pár naponta törölgetni kell, kész, a slim xboxomnak sem volt soha semmi baja a portól, pedig annak a tetején volt a szellözöje.

És könyörgöm, hagyjuk már a p.csába ezt a ventillátor-zajos témát! Amíg mükodik rendesen, nem lesz.rom, milyen hangos. Szerintem itt a fórum fele bebeszéli magának a dolgot. Akinek meg ez is too much, annak ajánlok pár hétre hálótársnak egy elsö szériás 360at. Na AZ hangos volt, mégis több millióan használták elégedetten.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#43354) Gijon válasza Madwe (#43344) üzenetére


Gijon
senior tag

Dfgt-hez nem tudom hasonlítani, mert nem volt. Ff müxik, de hát ez megint játékfüggő. 270- et forog, de ennyi pízért nem vártam 900-at. Driveclub-ot próbáltam, simán döntöm a joyos időmet. 2 csavar fogja a kormánykereket, olyan mintha cserélhető lenne (vicces). Viszont a ps4 úgy érzékeli, mintha nem is lenne bekapcsolva a kontroller és ki akart kapcsolni. (nálam 30 percre volt beállítva) Most usb-n lóg, de bekapcsolva a konti, így már minden ok. Gombok működnek, játékon belül lehet simán navigálni. Yt-on van pár videó, de elég béna a srác, vagy direkt bénázik. (sehol nem fékez időben és csodálkozik, hogy nem forog tovább a kormány) . Assetto-val is van videó, na ott elég jól látható, hogy lehet vele menni. Maga a kerék elég pici, a pedál sem egetrengető, de nem is kényelmetlen.

(#43355) N@idia


N@idia
őstag

Használ vki ilyen Sony Wired Silver Headset-et ? Sajnos a Gold-ot sehol nem kapni ahonnan rendelném is azt mondták legalább 1-1.5 hónap mire betudják szerezni :((( Viszont a kistestvéréből sincs olyan sok sajnos ez is alig kapható,de szerencsére 1 helyen volt raktáron így megrendeltem mielőtt elhappolnák előlem :) Egyébként arra volnék kíváncsi aki használ ilyet,esetleg,hogy mennyire elégedett vele tapasztalatok ezzel kapcsolatban :K

Állítólag a most megjelenő Order 1886-hoz is érkezni fog egy (hang profil) amit ez is támogat kíváncsi leszek rá nagyon elvben holnap érkezik majd meg hozzám a fejhallgató :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#43356) gyuribácsi88 válasza N@idia (#43355) üzenetére

Én biztos ezt vettem volna ha nincs Sony gold, sőt ha van akkor is inkább ezt venném, de ti tudjátok.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#43357) RunnyJuggler válasza gyuribácsi88 (#43356) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Steelseries siberia V3-nak 4 pines vége van, az is megfelel. Vagy egy v2 átalaktóval. Én szerintem a v2 átalakító párost választanám, persze az átalakítóval bármilyen pc headset-et rá lehet dugni.

(#43358) N@idia válasza gyuribácsi88 (#43356) üzenetére


N@idia
őstag

Őszintén megmondom még ezt a pénzt is sajnálom kiadni erre a fejhallgatóra,de amit adtak a konzolhoz az a kis semmire való mono sz@r már bocs a kifejezésért nem való semmire,így rá kényszerültem arra,hogy vegyek vmit ami normálisan szól.Egyébként van nekem egy Sharkoon Rush fejhallgatóm is,de az csak PC-hez jó. Próbálkoztam ilyen átalakítóval,de hasztalan nem működik,így eldöntöttem veszek vmit ami megfelel minden tekintetben,de biztos remek lehet ez a Turtle Beach Ear Force is :B

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#43359) haddent válasza gyuribácsi88 (#43356) üzenetére


haddent
addikt

+1, ez egy nagyon fasza szép és erős headset. Én már tavaly tavasszal nézegettem, bár akkor még csak tervben volt prototípus és ccsak ősszel jelent meg, ezért lett a Sony Gold. Na azt sem bántam meg ugyanolyan jó, bár műbőr és nem szövet (én az utóbbit jobbat szeretem) és biztos kissebb az akksija

N@idia ne sajnáld, és ne menj bele gány megoldásokba ilyen olyan 6 kábeles erősítős hülyeségbe. Elmondhatatlan, hogy milyen 1 gombot odébbhúzni és már megy is. Erre pedig tudtommal csak a Turtle Beach meg a Gold képes eddig rendesen, ráadásul mindkettő elég verhetetlen áron.

[ Szerkesztve ]

(#43360) ImpersonatoR válasza N@idia (#43358) üzenetére

Pedig meglepően "nagy" fejeseket is meg tud hajtani a DS4.
En a Sennheiser HD 598 -asom szoktam beledugni ha éppen olyanom van és teljesen rendben van. Egyáltalán nem halk.
Szóval akinek van valamilyen sima jack es fülese otthon az próbálja ki előbb mindenképpen mielőtt vesz egy "gyarit"
Egy próbát megér.
Persze nyilván ha kell a mikrofon is az más tészta.

[ Szerkesztve ]

(#43361) haddent válasza ImpersonatoR (#43360) üzenetére


haddent
addikt

50Ohm még nem a világ vége, bár kétlem, hogy tisztességesen kihajtaná :U Persze játékhoz lehet,hogy elég

(#43362) ImpersonatoR válasza haddent (#43361) üzenetére

Menüben Device settingsben maxrol két pöcköt le szoktam venni mert egyébként hangos.

Mas ;

Dark Souls 2 nehezebb vagy a Lords of the Fallen ?

[ Szerkesztve ]

(#43363) haddent válasza ImpersonatoR (#43362) üzenetére


haddent
addikt

Többiek szerint a DS2 jóval nehezebb. De nagyon megéri a lords of the fallen egyik legminőségibb játék minden értelemben eddig :DDD

(#43364) nubyy válasza ImpersonatoR (#43362) üzenetére


nubyy
aktív tag

Lords of the Fallen hatarozottan konnyebb mint a Demon's Souls volt, DS1-el nem jatszottam olyan sokat, de az kb. annak a szintnek tunt eleje alapjan mint a Demon's. DS2 pedig elvileg konnyebb mint az elso resze.

(#43365) sittes79


sittes79
addikt

Tudtok egy linket adni ps4 vinyo csere guide hoz?

Másik ha törlöm az ebayen vásárolt primary account-os gamet meg account-ot akkor bukom a játékot ugye? Szóval itt ugye a vinyo csere miatt.

(#43366) kentucky válasza sittes79 (#43365) üzenetére


kentucky
őstag

Sajnos igen, bukik. Nekem is ha vinyócsere lenne, akkor buknék egy pár játékot. Azon gondolkozom, hogy majd megveszem őket lemezesen. Videó a cseréhez: [link]

(#43367) sittes79 válasza kentucky (#43366) üzenetére


sittes79
addikt

Gondoltam, de a mentések account-hoz kötöttek ha jól gondolom és akár lemezes verzióval is folytathatom!?
Köszi

(#43368) kentucky válasza sittes79 (#43367) üzenetére


kentucky
őstag

Igen, a mentések megmaradnak.

(#43369) Tegla80 válasza sittes79 (#43365) üzenetére


Tegla80
addikt

[link] ,itt az oldal aljan lesz...." Perform a New Installation of the System Software " leiras es ami ebben van villogo "download" felirat,arrol szedd le. 9xx mb korul van ha jol emlexem. A sima 3xx csak es azzal nem is megy...

Sony® & PlayStation®

(#43370) sittes79 válasza Tegla80 (#43369) üzenetére


sittes79
addikt

Köszi

(#43371) Hogen


Hogen
tag

ez a felesben vevős játék hogy van ? valami részletes leírás valahol ? magyar sotreval működik ?

(#43372) PandaMonium válasza N@idia (#43358) üzenetére


PandaMonium
őstag

Hogy érted, hogy nem működik PS4-el a Sharkoon Rush fejesed? Mármint a mikrofon rész? A hangnak működnie kéne, én próbáltam már a PS4-et a Creative Aurvana Live-ommal (meg vagy 3 másik fejessel/fülessel) és USB DAC+AMP-al is, mindenhogy működött minden.

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#43373) kentucky válasza Hogen (#43371) üzenetére


kentucky
őstag

Csináltok közösen egy accountot, megveszitek a kinézett játékot (USA store a legolcsóbb), aztán pedig az egyik fél beállítja az accountot primary-nek, elkezdi letölteni a saját accountján, majd soha többet nem lép be a közös accountba (beállítasz valami lockot rá pl., hogy véletlen se). Ekkor a második fél ír az ügyfélszolgálatnak vagy SEN accountján töröl(tet) minden PS4-et ami aktiválva van az accounton, így a második fél is be tudja állítani primary-nek az accountot (ami után természetesen ő sem lép bele többet), tud saját fő fiókján játszani a közös játékkal. Na és itt jön képbe egy harmadik személy ugyanis szerintem még egyszer lehet töröltetni az aktív gépeket, mert a 6 hónapos töröltetési korlát nem mindkettő töröltetési módszerre szól (ügyf.,SEN) hanem külön-külön. Amennyiben még egy negyedik félt is be szeretnétek venni a buliba, van rá mód de ő csak secondary-ként tudja regisztrálni a gépét, így csak a közös accounton tud játszani.

F.A.Q.

Mi az a primary és secondary account?
A primary account azt jelenti, hogy a saját PS4-ed elsődleges PS4-ként van aktiválva a fiókon. A secondary account azt jelenti, hogy a PS4-ed másodlagos PS4-ként van aktiválva.

Mik a primary account előnyei?
- Játszhatsz az elsődleg felhasználóddal
- Mentések feltöltődnek a felhőbe
- Trophyk, mentések elsődleges felhasználón íródnak jóv
- Multiplayer elsődleges felhasználóval (PSN PLUS szükséges).

Mik a primary account hátrányai?
- Nem léphetsz be többet.
- 6 havonta töltheted le a játékot csak (amennyiben közösen veszitek).
- HDD csere, HDD meghibásodás, és a játék törlése esetén nem bírod újra letölteni (csak 6 hónap múlva).
- 3. ember akármennyiszer letöltheti.

Mik a secondary account előnyei?
- Akármennyiszer beléphetsz és bármennyiszer letöltheted a játékot.

Mik a secondary account hátrányai?
- Nincs felhőbe mentés.
- Nincs multiplayer (kivéve ha veszel PSN Plust erre is).
- Nem játszhatsz a fő felhasználóddal.
- Nem gyűjtheted a Trophykat, mentéseket a fő felhasználódra.

Összesen hány gépet lehet egy accounton primarynek beállítani?
Összesen hármat, egyszerre egyet.

Hogyan lehetséges ez?
Úgy, hogy kétszer lehet töröltetni a PS4-eket a felhasználóról.

UI.: 3. emberes dologban, és, hogy secondarynak hány gépet lehet beállítani kérdésben bizonytalan vagyok. Helyesírási hibákért elnézést.

[ Szerkesztve ]

(#43374) N@idia válasza PandaMonium (#43372) üzenetére


N@idia
őstag

Pedig nem működik hang az van,ha csak az audio részt dugom be a DS4-be.Viszont a mikrofont nem tudom bedugni sehova így vettem egy ilyen átalakító féleséget,de az sem oldotta meg a mikrofont hibába tudom bedugni mindkettőt csak hang lesz azzal nincs is gond az ment a mikrofon rész nem :( ...

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#43375) Tegla80 válasza kentucky (#43373) üzenetére


Tegla80
addikt

Ezt sztem toroltesd,mert nagyon nem.....
reszletekbe most ne menjunk bele,de ez igy butasag!!!!

Sony® & PlayStation®

(#43376) kentucky válasza Tegla80 (#43375) üzenetére


kentucky
őstag

Szemelyes tapasztalatok alapjan irtam meg.

(#43377) N@idia válasza Tegla80 (#43375) üzenetére


N@idia
őstag

Ezt én nem is tudtam,hogy így kell megosztani,nekünk nem így van megosztva a profilunk fura,hogy többféleképpen is működik ez a dolog :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#43378) Madwe válasza kentucky (#43376) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ő, hát lehet ez is működik, de ez rizikósabb mint a normális acc felezés. supportnak írni meg minden... meg hosszú távon ez nem is működik. Mert mi van ha mondjuk 2 hónap múlva egy új játékot vennétek meg? megint csináltok egy accot, megint írtok supportnak stb? Ez így macera...

Sokkal egyszerübb amit itt írtak már páran: mindkettőtöknek van egy saját accountja. Te a tiedbe lépsz be, haver az övébe. A trükk annyi, h a saját accountotok nem primary a saját gépeteken. Ellentétben a haver accountja primary a saját gépeken. Így mindent le tudsz tölteni amit megvesztek, a haver accountjának játékait is eléred, mert az primary, de a saját neveddel játszol. S nem kell írni supportnak, nincs semmi ilyen trükközés, s ha valamit késöbb vesztek meg, azt is mind le tudjátok szedni, mindenféle babrálás nélkül.

(#43379) N@idia válasza Madwe (#43378) üzenetére


N@idia
őstag

Nálunk hasonlóan van megoldva Madwe csak egy gonddal küszködünk vagy is csak én.Nálam minden digitálisan vett játékomon lakat van akivel megosztottam a profilom neki nincs ez miért van ??? A saját gépünkön az accountunk nem primary egymás gépén vagyunk primary,tehát ő az enyémen primary én pedig az övén vagyok primary a saját gépemen másodlagos így a megosztás működik is valamelyest,de nálam minden bekapcsolásnál lakat van a játékaimon akivel pedig társultam neki meg normálisan működik elsőre.Nekem 10 perceket kell vesződnöm azzal,hogy feloldjam a lakatot vamit nem jól csináltunk a megosztásnál esetleg ? Tudnál ebben tippet adni :F

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#43380) Peat76


Peat76
őstag

Ha te vásárolod a játékot a te géped legyen a másodlagos akivel megosztod a profilod ő a primary! Mi így használjuk több mint egy éve gond nélkül!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#43381) kenny123


kenny123
addikt

Nekiállnék játszani, és hopp karbantartás. :( Mindegy, majd délután. :)
Tudnátok mutatni ehhez hasonló oldalakat, ahol néha jelentős kedvezménnyel lehet venni usa accountra játékokat?

yo

(#43382) kovsol válasza kentucky (#43373) üzenetére


kovsol
titán

Sok butaság egy helyen. Csak egy példa a sok közül: felhőbe mentés ps+ szolgáktatás, semmmi köze a priimary acchoz.

Semmi értelme ennek a megosztási módnak, mert az emberek havi 1 játékot biztos vesznek együtt, nem félévekben gondolkoznak.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#43383) storm3 válasza kenny123 (#43381) üzenetére


storm3
senior tag

Ez csak US accal megy?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#43384) kenny123 válasza storm3 (#43383) üzenetére


kenny123
addikt

Szerintem igen, de nem tudom 1000%ra mondani.

yo

(#43385) k4rL^ válasza kenny123 (#43381) üzenetére


k4rL^
senior tag

Holnap is tervezett karbantartás van este, 18:00tól 21:30ig.
Kevés ilyen hely van, mert sok oldalon csak a voucher kódot adják és nem küldik ki emailben.

(#43386) storm3 válasza kenny123 (#43384) üzenetére


storm3
senior tag

PS3-am van UK accal, ha hazaertem melobol lecsekkolom. Kosz a tippet. :)

szerk. : ja, csak us acc. Ha talalsz meg ilyen oldalt, ne kimelj :)

[ Szerkesztve ]

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#43387) kenny123 válasza k4rL^ (#43385) üzenetére


kenny123
addikt

Mi a különbség a voucher és a mailben kiküldés között? A végeredmény ugyanaz, nem? :)

Storm3: Ahogy elnézem PS3-on sokminden sold out. :(

[ Szerkesztve ]

yo

(#43388) kovsol válasza kenny123 (#43387) üzenetére


kovsol
titán

Gondolom arra gondol, hogy fizikai formában küldik postán ki a kupont.

May the Force be with you!

(#43389) kenny123 válasza kovsol (#43388) üzenetére


kenny123
addikt

Lehetséges. Az úgy mondjuk sokkal lassabb. :(

yo

(#43390) Dicker válasza kenny123 (#43381) üzenetére


Dicker
őstag

Játékkódokat még amazonon lehet venni, igaz ps store áron, de mivel külön van a kettő, így az akciók is külön vannak, emiatt érdemes figyelni rá néha.

(#43391) ForRedGlory válasza kenny123 (#43389) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nalad nincs lakat a jatekaidon? Nalam par digitalison van, ami erdekes... :D Gondolom valamit Sony megint elszurt, ahogy szokta. Most reggel munkaba menet beleptem, hogy leszedte-e a jatekokat, amiket elinditottam es lattam nehol a lakatot.

[ Szerkesztve ]

(#43392) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Na, tegnap este továbbvittem a First Light-ot és összesen 1X tapasztaltam egy kis beakadást (még mindig nem frame drop, annál sokkal durvább), meg kicsit hangosabb a gép, mint pl. egy GTA V közben, de semmi különös. Úgy tűnik, hogy csak az első ~10 percet nem szerette a gép. :))

[ Szerkesztve ]

(#43393) N@idia válasza Peat76 (#43380) üzenetére


N@idia
őstag

A gond az hogy mind a ketten vásárolunk játékot minden játék vétel előtt eldontjuk kinek a profiljara megy az adott játék 1-et az enyemre 1-et az övere veszünk és ez működik is csak nalam lakat van nála nincs ...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#43394) gaebriel


gaebriel
tag

Azt szeretném kérdezni, hogy Order esetében a storeban (magyar) kapható változat és a lemezes változat között van-e bármilyen lényegi különbség? (gondolok itt előrendelői dlc-re pl.)

Platinumshopnál ezt találtam:

The Order: 1886 előrendelői ajándék a PlatinumShopnál!
Knight's Endurance Pack DLC:
• Desert Khaki uniformis
• Endless Blackwater — A sérülések gyógyítására
• Blacksight Regeneration — Folyamatosan töltődő időlassítási képesség

Viszont ezt a felsorolást nem látom storeban, csak ezt:

The Knight’s Arsenal
• Arsonist Pack – Black Knight uniform and Arsonist Rifle weapon.
• Red Lightning Pack – Red Knight uniform and Arc Rifle Prototype weapon.

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#43395) haddent válasza kentucky (#43373) üzenetére


haddent
addikt

Igen, ez úgy is megoldható, hogy 1. ember letölti, majd a neten jelszót változtattok (ekkor automatikusan kilépteti őt, de a játékja megmarad).
...mindaddig, amíg nem jön egy PSN update, vagy egy leállás, vagy bármi apró kis hiba, mert ilyenkor mindig, még a saját accra is újra be kell jelentkezni. Vagyis ha ezt mindig el akarjátok játszani, és az ügyfélszolgálat nem küld el a picsába, illetve szerinted 6 havonta van csak leállás/update, akkor jó módszer :DD

(#43396) kenny123 válasza ForRedGlory (#43391) üzenetére


kenny123
addikt

Este a leállás alatt volt lakat, aztán amikor visszajött egyből oké volt minden, 2 fele meg játszottam picit. :)

yo

(#43397) pomk válasza kenny123 (#43381) üzenetére


pomk
őstag

Megelőztél, pont ezt szerettem volna kérdezni Én is. :)
Nekem ajánlottak még kettőt: cdkeys.com, g2a.com.

(#43398) haddent válasza ForRedGlory (#43391) üzenetére


haddent
addikt

Az nem elszuras a sony reszerol hogy te megosztod a jatekaidat es ezert neha lelakatolja :DDD

(#43399) kovsol válasza N@idia (#43393) üzenetére


kovsol
titán

Mi is így csináljuk, hogy egyik játékot Ő másik játékot én veszem meg, és semmi gubanc.
Nem értem ha te megveszed egy xy accountal a játékot akkor, ugyan azzal xy accounttal lakat van rajta? Biztos, hogy nem másikkal próbálod? :F

Szerintem a fél topic így csinálja, és csak nálad van hiba. El kell gondolkozni, lehet te csinálsz valamit rosszul. :B

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#43400) discrate válasza k4rL^ (#43385) üzenetére


discrate
aktív tag

nem ma este lesz karbantartás?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.