Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43751) gyuribácsi88

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#43752) SzlobiG válasza gyuribácsi88 (#43751) üzenetére


SzlobiG
félisten

Egyre jobb. :D

(#43753) delibab válasza Tutu7030 (#43750) üzenetére


delibab
senior tag

Az lehet... :DDD
Viszont tuti én vagyok a hülye, de hogy a f...ba töltöm le a PS-re??? :W

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#43754) Elderath válasza gyuribácsi88 (#43751) üzenetére


Elderath
őstag

facepalm sokadjára. Mit akartok ezzel bizonyítani? Változtattak az atmoszféra effekteken hogy jobban illeszkedjen az adott szituációhoz? ja meg ruha is más. Biztos nem bírta a régit!!4 Ja hogy ezt a ruhát a játék során többször is használják... Nem tudom minek erőlködtök

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#43755) aizen92 válasza Elderath (#43754) üzenetére


aizen92
addikt

Ő csak linkeli a gifeket :D
Nem kell leharapni egymás fejét.
Mi lesz itt 20. után.... Te jó ég.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#43756) gyuribácsi88 válasza aizen92 (#43755) üzenetére

Sok emberrel az a baj hogy jön egy exkluzív játék, és rögtön megvakulnak, azokon sajnos segíteni nem lehet, a fanboy köd sok embernél bezavar a látótérbe elég rendesen.

Ne haragudjatok, de ez durvább grafikai butítás mint ami a Watch Dogs-nál volt, sokat akart a szarka ...

Én megvagyok elégedve a ps4-el, és bizonyos játékokkal is, de nem fogom azt mondani valamire hogy atyaúristen de gyönyörű, csak azért mert ex cím.

Itt a grafikai butítás sajnos már nagyon durva.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#43757) haddent válasza aizen92 (#43755) üzenetére


haddent
addikt

Nem akarok a világért sem belefolyni, de bizonyos értelemben az 1. verza is szar, mert ott meg annyira "tiszta" a kép, mint egy verfőfényes napsütéses piknikdélutánon. Ez pedig egy koszos éjszakai szoba tele porral és házi atkával a levegőben valamitn még régi pisztolyokat is elsütnek. Viccet féretéve, a 3. kép a legreálisabb. Az már más kérdés, hogy valszeg nem ilyen gondolatmenet miatt lett olyan :DDD

gyuribácsi88 hát igen, itt már nem :DD ha ez ilyen lesz én nem fizetek érte :( De azért majd meglátjuk mi lesz, még jöhet day0 patch stb ki tudja

[ Szerkesztve ]

(#43758) Elderath válasza gyuribácsi88 (#43756) üzenetére


Elderath
őstag

Még még méééég! majd azért ha tolod az álladat remélem kipárnázod. - egy fanboy

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#43759) haddent


haddent
addikt

Grafikára nem lesz panasz ezek valós képek egy mostmár bebörtönzött high twitch streamből. :K

(#43760) RunnyJuggler válasza delibab (#43753) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

A legegyszerűbb, ha bemész a settings-be, ott Themes, azon belül pedig ott van, hogy még több téma letöltése, vagy valami hasonló.

(#43761) tDr1v3r válasza gyuribácsi88 (#43756) üzenetére


tDr1v3r
veterán

De miért butítás az ha hozzáadnak valamit (esetünkben a ködöt), vagy módosítanak a látványvilágon? Sima játékfejlesztői döntés, az évek alatt inkább máshogy komponálnák meg a képi világot. Ez nem olyan butítás mint amit a Watch_Dogs kapott.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#43762) Elderath válasza tDr1v3r (#43761) üzenetére


Elderath
őstag

Nem érti meg hagyjad. Megnézed twitches fosminőségű képeket ott lehet látni ugyanazt a ruhát és nem "ködös" nappali fényviszonyokat.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#43763) haddent


haddent
addikt


Elég lesz srácok :DD Majd meglátjuk. De inkább a twitch streamből lőtt képnek hiszek mint az xbotok által csinált gifeknek ;]

(#43764) phgergo


phgergo
aktív tag

Vannak itt olyanok akik csapatban jatszanak Evolvot?ert ha igen megadna a psn idt?

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#43765) gyuribácsi88

Tehát ez is kamu, jóskagyerek otthon átrajzolta az karakter ruházatát, csak hogy lehúzhassa a játékot.

Így már értem :R

Ez esetben elnézést mindenkitől!

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#43766) tDr1v3r válasza gyuribácsi88 (#43765) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem neked készült ez a játék.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#43767) delibab válasza RunnyJuggler (#43760) üzenetére


delibab
senior tag

Igen, de amikor ott belemegyek a storeba akkor ott nincs semmi téma... :F

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#43768) Elderath válasza gyuribácsi88 (#43765) üzenetére


Elderath
őstag

Te olvasol is vagy csak postolsz? Még mindig nem vágod, hogy ez a ruha szerepel más körülmények között? Többször ruhát váltanak a játék során.

Nicsak visszakapta a ruháját

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#43769) Def26 válasza gyuribácsi88 (#43765) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem az a ködös huszárruhás szebb. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43770) gyuribácsi88 válasza tDr1v3r (#43766) üzenetére

Nem is neked xbone-ra ;)

Amúgy meg ne legyen igazam. Mi is most akartuk előrendelni hétfőn a játékot, de ez így egyelőre :(((

Egyébként meg nem tudom 1-2 ember miért akar vérre menni egy játékért ...

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#43771) haddent válasza Def26 (#43769) üzenetére


haddent
addikt

Csalóka tud lenni 1-1 kiragadott kép. A cél továbbra is a realitás klónozása lenne ugye... ezt túlexponált túlszínezett képekkel nem fog menni. Úgyhogy igen szerintem is, egy folyamatos mozgóképben hihetőbb a húszár. De majd meglátjuk. Élőben fog kijönni, hogy valóban ez volt a cél, vagy csak butítás

(#43772) thrill válasza gyuribácsi88 (#43765) üzenetére


thrill
tag

Van egy rész (kb. első óra végén), ahonnan kezdve más, egyszerűbb ruha van rajtuk. Sztoriból nincs megmagyarázva. Engem viszont nem is ez idegesít, hanem ez a hülye filter amit ráraktak a játékra. Oké, hogy az előző meg túl csillogó volt és ez elvileg jobban passzol, de szívesebben nézném azt. PS4-en egy képernyő 3/4-edét használó, gyakorlatilag fekete-fehér játékot én valahogy nehezen értékelek még ha be is próbálják magyarázni nekem, hogy ez így frankó, mert korhű. De azért nem stresszelem magam túl, mert nem tetszett már első pillanattól fogva, így inkább csak lelkes érdeklődőként vártam, hátha valami jó sül mégis ki belőle.

[ Szerkesztve ]

(#43773) kentucky válasza gyuribácsi88 (#43770) üzenetére


kentucky
őstag

Lehet titokban PR-os :D

(#43774) Elderath válasza thrill (#43772) üzenetére


Elderath
őstag

A filterezés még mindig szituációfüggő. Nem mindenhol ugyanazt használják. Szerintem bízzuk a fejlesztőkre, hogy mikor milyen hangulatot akarnak teremteni.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#43775) Zjunior válasza aizen92 (#43755) üzenetére


Zjunior
veterán

Ebbe a topikba,bármit ír az ember nekimentek egymásnak....
Ultra gáz sztem...
Basszus bármiről van is szó jelen esetben Order, csak egy kibaszott játék... :W :W

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#43776) haddent válasza Zjunior (#43775) üzenetére


haddent
addikt

Na mivan megvilágosultál és szerzetes lettél? :DDD

(#43777) thrill válasza Elderath (#43774) üzenetére


thrill
tag

Bízzuk. :) Csak aztán, ha más potenciális vásárlók se értik meg a művészet ezen fokát, akkor ne legyen kesergés az elmaradt bevétel miatt.

Amúgy ahogy eddig látom, minden szituban rajta van a filter, napszaktól és tértől függetlenül. Lásd amit korábban linkeltem, az is nappali.

Viszont most szóltam hozzá utoljára a témában, mert úgy látszik nem lehet érdemben beszélgetni itt senkivel, borzasztó ez a hisztis ovis stílus, ami itt megy.

[ Szerkesztve ]

(#43778) Elderath


Elderath
őstag

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#43779) Tegla80 válasza Zjunior (#43775) üzenetére


Tegla80
addikt

"Csendben röhög a háttérben,mert nem erdekli a gamma....."
spec En igy vok ezzen kerdessel ....
Lehet igy is. ;)
(jah, egy masik kedvenc topic-omban ma a win7 tol beszeltek a win10ig vagy hol jarnak mar...,nah azt is csak "gorgettem"szinte...ez egy ilyen nap....sokan raertek,mig En dolgoztam.... :DD )

Sony® & PlayStation®

(#43780) vonSux


vonSux
őstag

[link].

[ Szerkesztve ]

(#43781) Zjunior válasza haddent (#43776) üzenetére


Zjunior
veterán

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#43782) haddent válasza Zjunior (#43781) üzenetére


haddent
addikt

Hát ez kész :DDD Olyan kitiltások lesznek itt a sok gif miatt szerintem 1 hétre kihal a topik, de nem az order megjelenése végett :DDD (de nekem tetszik a képeskönyv ;] )

(#43783) Pöttön


Pöttön
őstag

Szép kis gif gyűjtemény keletkezett... :C

(#43781) Zjunior: Ez nagyon nagy! :DDD

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#43784) shunter válasza gyuribácsi88 (#43756) üzenetére


shunter
aktív tag

Nemtom milyen brutál butitásról beszélsz. Ez csak simán egy köd effekt. Fanboyságot félretéve írom...

A ruhákat meg lehet változtatni. Nem véletlen kapnak az előrendelők exkluzív rucikat.

[ Szerkesztve ]

(#43785) tDr1v3r válasza gyuribácsi88 (#43770) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Remélem az erekció megvolt amikor megírtad ezt a nagy és csattanós választ. :)

(#43771) haddent: Nem hiszem hogy itt cél lenne. Eleve 21:9 a képarány is... nagyon filmesre fogják úgy néz ki. Remélhetőleg jó lesz a megvalósítás mert nagyon várom már a játékot, úgy néz ki ez lesz a nagy löket a PS4 vásárlásához.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#43786) N@idia


N@idia
őstag

Én gyuribácsival egyetértek aki 5 óra játékért képes megvenni digitálisan annak csak gratulálni tudok egy délután alatt végig lehet játszani lassított tempóban mit beszélek egy 3-4 órát,ha rá szán az ember végig is viszi :DDD ;] Még sem volt ez olyan kamu,mint ahogy azt itt sokan állították...Se coop se multi a játékban csak single. A grafika nem minden,ha tartalom nuku a játékban 5 perc akció 20 perc videó,ha a videókat levesszük nincs összesen 3 óra amit te játszol a játékban a grafika butítás helyett inkább tartalmat tettek volna a játékba... :(((

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#43787) Gebriel


Gebriel
veterán

Játszik itt valaki a Fifa 15-el? :)

(#43788) ForRedGlory válasza N@idia (#43786) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kicsit tartok tole, hogy ez lesz a PS4 Ryse: Son of Rome jateka...bar megjegyzem, az nekem nagyon tetszett.

(#43789) HaZsolt válasza HaZsolt (#43741) üzenetére


HaZsolt
őstag

Erre tudna valaki válaszolni? Mindenki csak az orderrel foglalkozik :) . Minden érdekel erről a fülesről, aki használja ne fogja magát vissza.

(#43790) d3tox1c válasza Gebriel (#43787) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Igen :)

(#43791) shunter válasza N@idia (#43786) üzenetére


shunter
aktív tag

(nem 100% osan neked szól) Igen csinálhattak volna ebből is egy kikúrt nyitottvilágú gta szart.... Bravo. Úgyis az a divat.
De van ám másra is igény. Kell egy ilyen tényleg story orientált, csőjáték is. Nekem legalábbis kell. De pl. én se veszem digitbe, csak lemezesen. És nem azért mert szar, hanem csak mert Single.

[ Szerkesztve ]

(#43792) delibab válasza Gebriel (#43787) üzenetére


delibab
senior tag

Sajnos csak ritkán, de a multit kerülöm... :DDD

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#43793) Gebriel válasza HaZsolt (#43789) üzenetére


Gebriel
veterán

PS4-hez való akkor működnie kéne nem?
Hívd fel őket és kérdezd meg ha itt nincs senkinek infója róla. ;)

(#43794) Vasy09 válasza pomk (#43710) üzenetére


Vasy09
őstag

Akik árulnak itt US profilhoz feltöltőket! :DD

Gamertag: Vasy09

(#43795) Vasy09 válasza pomk (#43721) üzenetére


Vasy09
őstag

Ha magyar bankártyád van a paypal fiókodhoz regisztrálva, akkor nem lehet US accos, mivel az nem fogadja el a magyar bankkártyát! :(

Gamertag: Vasy09

(#43796) kenny123 válasza HaZsolt (#43789) üzenetére


kenny123
addikt

Szerintem tutira igen, ha megnézed a képeket a dobozon is ott van hogy "usb chat" illetve a kezelőgomboknál van mic on - off csúszka ahogy látom. Szóval igen. :)
Bár én inkább tennék hozzá egy picit, és sony gold wireless-t vennék. Nincs madzag, nagyon frankó fejhallgató, már használom egy ideje teljes megelégedéssel.

yo

(#43797) gyuribácsi88 válasza HaZsolt (#43789) üzenetére

Itt egy kicsomagolós videó amin jól látszik mikor kibontja hogy van egy usb csatlakozós kábel, ennek a végén van a kis "erősítő" és abba dugod bele azt a kábelt ami a fejhallgatóból kijön, és azon egy kábelen megy át a chat hang is, szóval nem kell semmit mókolni. Nekem ez a px21-es fülesemen még egybe volt, itt meg valamiért külön szedték. Mindegy a lényeg hogy meg a chat hang is meg a játék hang is mókolás nélkül.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#43798) sting2 válasza HaZsolt (#43789) üzenetére


sting2
addikt

- Nagyon kényelmes
- Első 10-20 órában " doboz " hang
- mikrofon közepesen érzékeny
- jó ugródeszka, amolyan belépő füles

Sajnos, ennyiért nincsenek csodák, bár, tripla ennyiért sem..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#43799) GazRic


GazRic
senior tag

Azt tudja valaki a Konzolvilágnál miért nem jár semmit az alap The Order mellé? Mindenhol máshol van az a ruhás DLC.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#43800) PistiSan


PistiSan
addikt

Tegnap este nyomtam az első magyarországi, többnyire laggmentes LBP3 partit.
1,5 órát játszottunk, első körben én voltam a host, sima 10mb-es adsl nettel, kisebb lagok voltak néha, de egyszer csak szétkapcsolt minket, utána a másik fél volt a host, 60mb-es upc-vel, semmi nem változott, itt is szétdobott minket végül.
Ha valakinek van kedve partiban játszani, keressen privátban, első körben a 2 személyes pályákat csináljuk meg úgy is, utána meg jöhet a 4-es :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.