Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43216) stilo18 válasza aizen92 (#43200) üzenetére


stilo18
addikt

Az a 2 fegyver a DLC!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#43219) Dinasti


Dinasti
senior tag

Üdv! Tudnátok olyan boltot mondani ahol lehet neten keresztül fizetni kártyával és van házhoz szállítás? Ja és árulnak konzolokat... :P

(#43221) Def26 válasza Dinasti (#43219) üzenetére


Def26
félisten

edigital.hu :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43223) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

LCD TV téma kipucolva. Most nem osztottam jutalmat érte, mert elfáradt az ujjam a sok kattintásban. De holnaptól jutalmazok minden nem PS4 postot.
Mindennek meg van a helye, tessék átmenni a saját topicjába!

⭐ Stella

(#43224) kovsol


kovsol
titán

Nézegetem a megjelenési listát, és jó látni, hogy bőségesen érkeznek a játékok a konzolra.

Bloodborne amúgy milyen játékhoz hasonló? Valahogy ez a stílus kimaradt számomra a videók alapján eddig.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#43225) N@idia válasza kovsol (#43224) üzenetére


N@idia
őstag

Engem ez a Bloodborne nem igazán győzött meg,viszont örülnék egy God Of War résznek PS4-re ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#43226) kovsol válasza N@idia (#43225) üzenetére


kovsol
titán

Nekem a GoW teljesen kimaradt, mert nem volt korábban PS gépem, de most PS Vitára beszereztem ami kijött első két rész HD verzióban.

May the Force be with you!

(#43227) Dinasti válasza kovsol (#43224) üzenetére


Dinasti
senior tag

A bőséges szerintem erős túlzás... Főleg ha minőségi játékkal szeretnél játszani nem eltorzult dlc-kel és 1000 éves felújított Nes 8bitre valókkal.... Vennem kellett 1 xbox 360at hogy ne unatkozzak a ps4 mellett... 2015 be...

(#43228) kovsol válasza Dinasti (#43227) üzenetére


kovsol
titán

Nekem játékom van sok, de időm kevés.
PC, Xbox360, PS4, PS Vita is van nekem amúgy, és utóbbi kb három hónapban mégis szinte csak PS4-el játszottam. Mostanában pl tök rákattantam a PvZ -re. Előtte meg a Destiny kötött le annyira, hogy 1 hónapon át mással nem is játszottam. Ahogy néztem következő 3-4 hónapban jön minden féle stílusú játék, és indie cím is. Nekem ez bőséges, másnak lehet szegényes. És szerintem az elmúlt hónapok se voltak rosszak.

Ha most vettél még csak Xbox360-t akkor arra nem csoda, hogy sok a játék. Nekem is van pár, igaz nem up to date a kép raktárkészletet illetőleg, mert már 4 hónapos, és folyamatosan adom/veszem a játékokat: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#43229) tarti19 válasza bolha23 (#42948) üzenetére


tarti19
senior tag

A pajzs csak opcionális volt. :) Biztosra veszem, hogy nem lesz őrülten hc. Már a kettőben is viszonylag sok mentési lehetség volt. AZt leszámítva nehéz volt, csak ugye nem buktál annyit. :)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#43230) Djuree válasza Dinasti (#43227) üzenetére


Djuree
félisten

akkor neked sok időd van...nagyon sok...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43231) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hali!
Kinéztem magamnak egy fülest.

Sony Wireless Stereo Headset 2.0 aki használ ilyet, mi a véleménye róla? 23-ért néztem ki találtam olyan oldalt is ahol volt 19-ért, de most sehol nem találok max 30-ért. Valaki tud olyan oldalt ahol kapható jelenleg? Köszi :)

(#43232) Gebriel válasza Dinasti (#43227) üzenetére


Gebriel
veterán

És nem zavar, hogy a PS4 után a "kezdetleges" grafika :F

(#43233) Dinasti válasza Djuree (#43230) üzenetére


Dinasti
senior tag

Igen az akad dögivel...

(#43234) Dinasti válasza Gebriel (#43232) üzenetére


Dinasti
senior tag

Ha egy játék izgalmas és leköt nálam a grafika nem igazán dominál. Amugy a World of tanks miatt vettem főleg vissza a boxot,mert 21k pc-s csata uttán megláttam és megszerettem a konzolos verziót. De ha már megvettem akkor gondoltam más játékokat is kipróbálok rajta. És arra a döntésre jutottam,hogy ráért volna a ps4 még. De ez ugye csak az én verzióm...

(#43235) gianni85 válasza Gebriel (#43232) üzenetére


gianni85
veterán

Nem tudom te hogy vagy vele, de nálam mind a mai napig megállják a helyüket a GTA4, Red Dead, Gears, Uncharted játékok. Egy AC Unity-hez képest még kezdetlegesnek se mondanám a látványt :)

(#43236) Dinasti válasza gianni85 (#43235) üzenetére


Dinasti
senior tag

A Far Cry miatt se kellene uj gépet venni.... Bár az 1ik kedvencem ps4en.

(#43237) Gebriel válasza gianni85 (#43235) üzenetére


Gebriel
veterán

Persze vannak játékok amik szépen futnak a régi gépeken, bár a GTA4-t nem sorolnám ide.. :D
Az exkluzívok ok, de többi.. :(

(#43238) Badb0y


Badb0y
addikt

COD AW-vel szokott-e valaki multizni aki nem túl profi ? :)

Ha igen, akkor játszhatnánk esetleg, mert nagyon zavar az a külföldi játékosokkal, hogy hiába jó a pingem, a killcam-ből visszajátszáskor még csak az ember felé sem fordultam, holott az én tv-men már lőttem is rá.
És nem értem ezt a "lagg" szerűséget, de nagyon bosszantó és kezdi kiváltani a "belevágom a joyt a tv-be" érzést elég gyakran. Talán magyarok között nem lenne ilyen.

Írjon privet aki szokott gamelni :)

[ Szerkesztve ]

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#43239) Badb0y válasza Badb0y (#43238) üzenetére


Badb0y
addikt

Az lemaradt, 3-4-en vagyunk haverokkal általában.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#43240) shunter válasza Bencus88 (#43231) üzenetére


shunter
aktív tag

Nekem és még innen sokaknak ez a fülese van. Én speciel ajánlom. Jó cucc. Prémium anyaghasználat, a vezeték nélkülisége végedt nagyon komfortos, fasza magas-közép hangok. A hélye se rossz, de lehetne jobb is.

[ Szerkesztve ]

(#43241) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Vettem egy 4 pin-es átalakítót, ami 1-1 hang és mikrofon jack-ből csinál egy 4 pinest, ami ugye mehet a kontrollerbe. Az a gond, hogy ha bedugom a mikrofont is, akkor csak a jobb oldal szól. Ha kihúzom, akkor ugyanúgy működik. Mi lehet a gond? A föld van rossz helyen?

(#43242) Bencus88 válasza shunter (#43240) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:R köszi akkor már csak meg kell várjam míg kap valamelyik konzolbolt.

(#43243) optikal válasza Bencus88 (#43242) üzenetére


optikal
tag

Nekem is ez van,nagyon jó füles csak ajánlani tudom

PSN:Optikal89

(#43244) JohnLeslie


JohnLeslie
csendes tag

Tudnátok nekem is ajánlani 1 headsettet ps4 hez? Kb csak az a lényeg,hogy beszélgetni tudjak rajta. A gyári amit adtak hozzá az nagyon gáz számomra. Szóval nem kellene nagyon drága. Köszönöm előre is!

(#43245) shunter válasza Badb0y (#43239) üzenetére


shunter
aktív tag

Mi szoktunk AW ba privát SD t tolni. Bár mostanság ritkább. Kicsit visszaszoktunk a BF re.

Ripper03: Nincs mit. 😊

[ Szerkesztve ]

(#43246) shunter válasza JohnLeslie (#43244) üzenetére


shunter
aktív tag

Bármely okostelóhoz kapott 4pines headset jó hozzá. Be lehet állítani, hogy mic+chat+game hang vagy mic+chat a game hang meg jön a tv n.

[ Szerkesztve ]

(#43247) gianni85 válasza shunter (#43246) üzenetére


gianni85
veterán

Régen volt még sok gyári füles felcserélt mic és ground pontokkal (főleg Samsungnál). iOS kompatibilis cuccokkal tuti nem lesz gond.

(#43248) shunter válasza gianni85 (#43247) üzenetére


shunter
aktív tag

Én úgy tudom, h pont az Apple fülesek pinjei vannak felcserélve és ezért nem jó a PS hez, de lehet tévedek. De a mai Androidos telókhoz kapott fülesek tuti jók.

(#43249) gianni85 válasza shunter (#43248) üzenetére


gianni85
veterán

mára az Apple kiosztása lett az elfogadott. AKG K551-gyel használtam anno a PS4-et

(#43250) gomez55 válasza shunter (#43248) üzenetére


gomez55
tag

En az iPhone 6 earpods fulhallgatojaval hasznalom.
Tokeletesen mukodik vele.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.