Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43851) haddent válasza Def26 (#43849) üzenetére


haddent
addikt

Thome a legjobb, mivel nem bank, THM 0%, ráadásul a bankok sem látnak az ügyeikbe, magyarul ugyanúgy "tiszta marad a lap", és azt gondolom ez normális is így.

(#43852) Def26 válasza haddent (#43851) üzenetére


Def26
félisten

Feltéve, hogy van előfizetésed.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43853) N@idia válasza pomk (#43848) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem ne verd magad hitelbe egy konzol miatt én biztos nem tenném.Inkább tedd össze 3 hónap alatt és vedd meg egybe jobban jársz ezzel :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#43854) pomk válasza Def26 (#43849) üzenetére


pomk
őstag

Ebbe az irányba inkább el se induljunk!
Köszönöm az eddigi tippeket!

(#43855) Ronam válasza pomk (#43854) üzenetére


Ronam
addikt

Pedig, ha T-Home elofizeto vagy, akkor lazan megeri!

(#43856) skizzz


skizzz
csendes tag

Sziasztok!

Olvasgattam erről a profil-megosztásról; ha jól értelmezem, akkor ez csak digitálisan megvásárolt játékoknál működik, igaz? És ilyenkor egyébként az adott profil minden egyes digitális játékát (vagy csak bizonyosakat?) leosztja a secondary profilra, vagy hogy működik ez?

Ha tényleg működőképes ez a formula, akkor lenne egy Dying Light kódom felesben (természetesen nem a PSN-es 21 ezres horror-ár feléért, hanem kevesebbért), ha esetleg valakit érdekel. Még nincs beaktiválva, szóval akár oda is tudom adni, ha valakinek számít az, hogy primaryján legyen a játék. Aki érdeklődne, az PM-ben keressen meg nyugodtan! :)

[ Szerkesztve ]

(#43857) haddent válasza Ronam (#43855) üzenetére


haddent
addikt

Ingyen kiszállítják, beüzemelik ( kizárt dolgo, hogy rosszat kapsz mert egyből kiderül), kamatmentes részletre fizetheted, de bármikor kifizetheted 1 részletben a hátralékot. Garancia ugyanannyi, csak kényelmesebb mert viszik hozzák. Néha még olcsóbb is mint a többi. Ennél jobbat nehéz kitalálni tényleg, pedig én nem szeretem őket túlzottan. (Ez igaz minden termékre nem csak ps4 -re)

(#43858) Ronam válasza haddent (#43857) üzenetére


Ronam
addikt

Tudom, en toluk rendeltem ;), a jelenlegi tv-met is. Egyetlen elonye a szolgaltatonak :D

[ Szerkesztve ]

(#43859) shunter válasza Ronam (#43858) üzenetére


shunter
aktív tag

Nekem is a THome tól van. Köv. hónapba jár le. Azt a havi 6500ft minuszt alig érzi meg az ember. Uh a THome os részletet(nem hitel!) ajánlom én is. Csak annyi, h kell otthoni net előfizu. Én rokonomat kértem meg, h csapjuk már hozzá.

Most, h 10$ volt a Knack, bezsebeltem. Ez a game akkora pozitív csalódás, h.... Eszméletlen jó. Hiába a gyermekded megvalósítás, ez simán felnőttként is élvezhető. Sőt, ez felnőteknek készült, mert marhára szivatós, pedig normálon küldöm. Ismét egy nagyon fasza exkluzív cím. 😊

[ Szerkesztve ]

(#43860) kiki22


kiki22
senior tag

sziasztok!konzolvilag mikor szokta kikuldeni a megerosito e-maileket?Mert elorendelten ordert de meg mindig semmi hir.

(#43861) Tegla80 válasza shunter (#43859) üzenetére


Tegla80
addikt

+1 a Knack re... :K
(szombaton vettem es mar aznap a 6.x fejezetig vittem,de azota nem ertem gep ele.....talan ma este/ejjel a vegere erek....10$ boven +ert.)

Sony® & PlayStation®

(#43862) Gijon válasza Tegla80 (#43861) üzenetére


Gijon
senior tag

Nekem az a sanda gyanúm, hogy be fogják dobni a +-os kalapba, mármint a Knack-et. Az inFAMOUS First Light is 10 dodó volt, bezsákoltam.., rá 1-2 hétre bejelentették. Eret azért nem vágtam :D , de megjegyeztem.

(#43863) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Ha valaki az akciók során vett Knack-et/Rayman Legends-et/Towerfall Ascensiont (akár csak az egyiket, akár az összeset) és lenne kedve felezni az írjon rám nyugodtan és bizniszelhetünk. :)

What I cannot create, I do not understand

(#43864) haddent válasza PandaMonium (#43863) üzenetére


haddent
addikt

Mostanában több ilyen komment is volt és nem értem. Egy-két játékot, egyszeri alkalommal, hogy akartok felezni? Ha kell is, hogy megmaradjon a játék (vagyis nem "bérelni" akarod egy hétre), akkor meg kell osztva maradjon az acc. Nyilván elkerülhetetlen,hogy egyik-másik félnek ez vagy az a játék kelljen ami a másiknak nem de 1-2 játékra? :F

(#43865) Vasy09 válasza pomk (#43814) üzenetére


Vasy09
őstag

Ez érdekes, mert nekem meg nem fogadta el a magyar raiffeisenes mastercardom! :(

Gamertag: Vasy09

(#43866) Tegla80 válasza Gijon (#43862) üzenetére


Tegla80
addikt

Barmi lehet....;)
amugy ez spec nem bosszantana,mert tenyleg tetszik a jatek....
Csak ma lesz kormany .... nem jott meg pentekre a boltba csak tegnap....
DC-ert adhatok 8e -t vagy varjam meg a PC szted? kormanyos oldal erdekel a GT6 elleneben,mert ha xar akkor ingyen van GT6 is a PC ig es nem koltok ra.... ugyis hamar itt lesz mar,ha.....

szerk
PS-t nem kapcsoltam,miota ott is kerdeztem toled....ha ott mar irtal,akkor srry,nem lattam/olvastam meg.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#43867) Tatyla válasza haddent (#43864) üzenetére


Tatyla
őstag

Ezeket én se értem most leszerződtem valakivel akkor hogy bizniszelek ide oda egy két játék miatt?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#43868) shunter válasza Gijon (#43862) üzenetére


shunter
aktív tag

A FirsLight induló ára 15$ volt, a Knack é 60$ volt, most 40$. Én nem hiszem, h mostanság bentlesz pluszba. De bármi lehet, az igaz. Ez nekem is megfordult a fejembe mielött a buy gombra nyomtam. De nem bánom meg, h megvettem. Na meg ha erre vár az ember akk nem venne semmit se. 😊

Tegla: Az álltalam eddigi kivitt játékok közt ez benvan a top ba. Szorosan a Last of Us mellett. Pedig a kritikusok lehúzták rendesen. Azt mondják róla, h szar a mentési rendszer, könnyen sebződünk.... Ők azt mondják h szar ez így, én azt, h ez a KIHÍVÁS!

Am milyen kormányt sikerült venned? Ára? És mi a véleményed róla?

[ Szerkesztve ]

(#43869) pomk válasza Ronam (#43855) üzenetére


pomk
őstag

Az irányt arra értettem, hogy az okaimat és az anyagi helyzetemet vizslatjuk. :)
T-Homenál csak mobil előfizetésem van. És Ők azért elég drágán is adják a gépet.

(#43870) shunter válasza Tatyla (#43867) üzenetére


shunter
aktív tag

Ez olyan mintha kölcsönözne vagy kölcsönkérne egy lemezes gémet, csak ez digitális. Sztem semmi extra nincs ebben. Ha talál rá embert had csinálja....

(#43871) gianni85 válasza haddent (#43864) üzenetére


gianni85
veterán

Esetleg minden egyes játék egy külön profilon lesz megvéve

(#43869) pomk
na meg ott két év hűségidőbe vered magad, ami nem feltétlenül rossz, de nekem pl PS4 vásárlás miatt majd decemberben jár le, és igazából már váltanék UPC-re...

[ Szerkesztve ]

(#43872) Tegla80 válasza shunter (#43868) üzenetére


Tegla80
addikt

Trust...T100 asszem. 25 repa volt es nincs meg nalam....
Csabiapu73 ajanlotta,mert megy a ps4 el es a logi...g25 om meg nem.....kell valami a PC hoz,igy belecsaptam ebbe,azt max eladom ha megsem tetszik.Bar ha a logi....dfgt szintet,hozza akkor marad....

Tatyla,haddent
Itt [link] irja A`rpi a hsz vegeben..."16 profil...." ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#43873) Kakaduku válasza shunter (#43868) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Én is gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e a Little Big Planet 3-at, de nyomás hatására (barátnő) meg kellett venni. :) Tegnap ki is próbáltam és azt kell, hogy mondjam nem is olyan rossz. Nem vagyok oda az ilyen stílusú játékokért és meg sem akartam venni, de ebben az akcióban ajándék volt és úgy elszaladt 1 óra hogy észre se vettem.

(#43874) haddent válasza gianni85 (#43871) üzenetére


haddent
addikt

Igen de 1 helyen lehet primary. Tehát valaki akkor minden játékot nem saját profilon, hanem egy tök random, átmeneti, 1 játékos profilon játszik? Meg ilyenek? Hát nem tom.. akkor inkább venném simán egyedül, 20 ezerért egy évben kettőt de akkor nyugtom lenne nem ez a sok hercehurca :DDD

(#43875) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Érkezett egy 6gigás frissítés DriveClubhoz. Fogalmam sincs, mi van benne, de a DLCkben csökkentették a magasabb ligák megnyitásához szükséges csillagok mennyiségét.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#43876) Kakaduku válasza haddent (#43874) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Jó dolog ez a megosztás. Éppen én is beszélek egy sráccal, hogy közösködjünk, de nem vagyok benne biztos. Mindig eszembe jut az a közmondás, hogy "közös lónak túrós a háta". :DDD

(#43877) Mrdevil válasza Rigormortiis (#43875) üzenetére


Mrdevil
addikt

Itt van egy kis info a februári Driveclub frissítésekről.
[link]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#43878) #20844032 válasza Tegla80 (#43872) üzenetére


#20844032
törölt tag

Úristen mekkora egy határ szar az...majdnem beleugrottam egybe, de hálisten sikerült kipróbálnom. Nemhogy a dfgt-hez, de kb semmi nincs semmi köze. Ilyen 180 fok körüli a kitérése. Nagyon vicces az egész.
[link]
Egy utolsó filléres, bazári hulladék az egész, döbbenetes áron.

(#43879) gianni85 válasza haddent (#43874) üzenetére


gianni85
veterán

Engem is zavarna. Bár lehet úgy is, hogy először Pistikénél primary, utána meg Sanyikánál :) Mondjuk akkor meg már egyszerűbb lemezesen megvenni, kölcsönadni egymásnak, és utána még el is lehet adni. Végtére tényleg nem értem én se, hogy ebben így mi a jó... :)

(#43880) PistiSan válasza Rigormortiis (#43875) üzenetére


PistiSan
addikt

Ez új, vagy a tegnapi?

Nagyon profin meg van oldva a lemezes játék update!
Tegnap nyomtam a ps-t más játékkal, berakom a driveclubot, erre jelzi hogy van update, de hogy miért kell azért a lemezt berakni, hogy induljon az update, azt soha nem fogom megérteni.
Azt is nehéz elviselni, hogy cserélgesd a lemezt egy nap többször, ha mással is játszanál.
Talán majd az rendszer update valamit javít ezeken.

(#43881) Vasy09 válasza kiki22 (#43860) üzenetére


Vasy09
őstag

Még én sem kaptam! :(

Gamertag: Vasy09

(#43882) Tegla80 válasza #20844032 (#43878) üzenetére


Tegla80
addikt

Nemtom,eloben nem lattam meg :D
270° az a 180°,de Ez sem zavarna amugy(dfprot tekertem ideig,es az is jo kormany :) ),mert pl a GT6 ban sem kell ennyi es minden palyan vegigmegyek ugy,h nem engedem el a kormanyt a "10ó10p" fogastol" Nem jatszom/jatszottam xarul :B (aki ismer,tudja) .
Amugy nem is kell tobb sztem,mint kb 180°meg egy pici egy jatekhoz.....az erzekenyseg meg pl a GT6 ban is varialhato rengeteg modon.
En bizakodom azert ;)
(130e be nem veszek T500 at vagy nemistommi a neve,de annyiert nem.)

Jah,lattalak ujra bejelentkezve.....ujra ps4 tulaj lettel?

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#43883) shunter válasza Kakaduku (#43873) üzenetére


shunter
aktív tag

Az LBP3 at is megvettem az volt a fő project, a Knack az csak spontán jött. Mégis a Knack jobban bejön nekem is és barátnőmnek is. Két nap alatt beletettünk 11chaptert, az kb 10óra. Jó én csak néztem, mert nem hagytak vele játszani. 😆 (csak 1 joy om van)
Am az LBP is fasza. Arra is ráállunk haverokkal Coop ba.

[ Szerkesztve ]

(#43884) #20844032 válasza Tegla80 (#43882) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én nemtudom hogy mérték azt a 270fokot, a közelébe senincs:) De ez is csak a problémák egyik része. Nagyon-nagyon bazári az egész. Jelenleg értelmes árban kb semmi nincs... :( A HORI-nak van még valami olcsó cucca, 80$, gondolom olyan az is. Nem értem az egészet. Jól fogy a konzol. Elvileg jól kell fogyjanak a kiegészítők is. Miért nem éri meg a licenszet a logitechnek?

szerk: ja igen, megvettem a negyediket :D Volt egy kitérőm, belepróbáltam a one-ba, tetszik az is nagyon, építettem egy durvább pécét, de jön a bloodborne, jönnek az exkluzívok, visszatértem. Úgy tervezem ez most megmarad hosszabb távra*

*mondjuk 6 hónap :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43885) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Ha van rá módotok ne tegyétek fel az új patchet, mert nem enged netre:
[link]

PSN ID: RemiFungus

(#43886) #20844032 válasza Tegla80 (#43882) üzenetére


#20844032
törölt tag

Amúgy vennék már én is valami kormányt, ha találnék. Nagyon tetszik a driveclub, én most csöppentem bele (akkor ugrottam ki, amikor érkezett), bár érzékelem, hogy nincs ez még kész, de ami benne van, az rohadtul élvezetes és addiktív. Minden nap meccselek magammal, hogy dying light, vagy DC, aztán inkább nyomom ezt-azt is kicsikét :)

(#43887) Gijon válasza Tegla80 (#43882) üzenetére


Gijon
senior tag

No próbálgattam rendesen (T100), abszolút nem rossz ezen az áron. Project carst pc-n próbáltam vele és nagyon jók a visszajelzései.Ha ilyen lesz ps4-en, akkor nagyon jó vétel volt. Igaz elpö...ltem egy ideig a beállításával. Driveclub: 8-ért sztm. vedd meg. Nem szim., de élvezhető szinten van vezetési élményben. (Ha nem tetszik, akkor meg eladod.) Működik a crew-el is, de olyanom nincs, meg nem is lesz. F1-et néztem vele még ps3-on, illetve a GT6-ot. Simán hozza az elvárhatót. Maga a kormánykerék kisebb a megszokottnál, a pedált érdemes fixen rögzíteni (az alját 2db 6-os csavarral lehet rögzíteni.) Itt egy teszt róla, ami megfelel a valóságnak. Ps4-en kapcsold ki az automatikus kikapcsolást, csak játékon belül működik.( Belépsz a játékba kontrollerrel, bedugiszálod a kormányt, kikapcsolod a kontit.)

(#43888) Kakaduku válasza shunter (#43883) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Nálunk is ugyanez volt a helyzet. Csak azért tudtam vele 1 órát játszani, mert barátnőm evett. :DDD Még szerencse, hogy néha éhes és hozzá tudok férni a géphez. :)

(#43889) #20844032


#20844032
törölt tag

A Knack és az LBP3 az ilyen egynapos akcióban volt?

(#43890) Gijon válasza #20844032 (#43884) üzenetére


Gijon
senior tag

A 270-et kopptól koppig mérik, és annyit is tud. A 900 fokost is úgy mérik, 1 és negyed (450) fordulatot tud mindkét irányba.

(#43891) A`rpi válasza #20844032 (#43889) üzenetére


A`rpi
addikt

Tegnap járt le reggel 6 órákkor talán.

(#43892) pomk válasza #20844032 (#43889) üzenetére


pomk
őstag

Nem egy napos volt, hanem valami Valentin napi akció volt. :)
Flash sale volt a neve, de hogy pontosan hány nap volt, nem tudom. Ha jól rémlik talán 5 körül.

(#43893) #20844032 válasza A`rpi (#43891) üzenetére


#20844032
törölt tag

Akkor ennyi. Nem baj, belefulladok így is a játékokba, legalább nem vásároltam spájzba :D

(#43894) PistiSan válasza #20844032 (#43893) üzenetére


PistiSan
addikt

Szemezek én is 2 játékkal most, de igazából ha logikusan végig gondolom nem kell, mert így is van jó pár játékom, amikkel még sokáig fogok játszani idő hiányában.

(#43895) #20844032 válasza PistiSan (#43894) üzenetére


#20844032
törölt tag

A knacket ha jól rémlik letoltam minden fokozaton, de nem platináztam ki, ilyen backlogra képtelenség időt szakítani. Szerettem nagyon. Az LBP-ből az eddigi 4 részt letoltam, nyilván ez sem fog kimaradni, de bőőőőven ráér az még (hátha egyszer bekerül igc-be).

(#43896) NestQuick válasza A`rpi (#43891) üzenetére


NestQuick
tag

Este 6kor szerintem. Még délután 2 fele be tudtam zsebelni a knack-et :))

(#43897) ImpersonatoR válasza Remi1234 (#43885) üzenetére

En felraktam de szo nelkul felment netre.
Raadasul az egesz dashboard mint ha gordulekenyebb lenne. mondjuk eddig is gyors volt de a tartalmakat szonte azonnal behozza. Aztan lehet csak placebo de nekem igy tunik.

(#43898) #20844032


#20844032
törölt tag

Vett esetleg valaki innen Turtlebeach Stealth 400-at? Érdekelne a véleménye.

(#43899) pomk válasza pomk (#43844) üzenetére


pomk
őstag

Valaki esetleg vásárolt már így, vagy ez csak egy újabb álomvilág a részemről?
Jelenleg van egy előrendelésem Konzolokszervizénél The Order-es bundleban 129k-ért. Hasonló csomagot keresek 2-3 alkalmas részletfizetésre.

(#43900) Vasy09


Vasy09
őstag

KonzolVilag most kérte a megerősítést az Order előrendeléséhez! Pénteken munka után szórakozás lesz! :)) :DD

Gamertag: Vasy09

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.