Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43451) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#43448) üzenetére


gianni85
veterán

Én csak írtam egy indokot, hogy miért csinálhatják így egyesek. Én országos cimborámmal felezek, de random internetes ismerőssel (még ha évek óta is együtt játszunk) óvatosabb lennék. Most jelenleg leszarjuk kinek a profiljára megy a cucc, és ki fizeti.

(#43452) gyuribácsi88 válasza gianni85 (#43451) üzenetére

Megmondom őszintén hogy (ahogy te is írtad korábban) nekem azért éri meg ez így mert annyiba kerül így felesbe egy játék, amennyit a lemezesen buknék. Megveszem a lemezest újonnan 18K-ért, majd 1 hónap múlva eladom használtan 10-12K-ért (mert ha el akarod adni nem csak árulni akkor ennyit tudsz érte kérni), plusz ott vagy postázni kell, vagy személyes találkozó ami megint idő és pénz vagy a posta vagy az üzemanyag. Szóval így mindenféleképpen jobban járunk, pláne hogy US strore-ról vesszük a játékokat.

Mindig jókat nevetek mikor valaki azt írja hogy " hát majd megveszem hónapok múlva használtan lemezesen", igen amikor a multi részét már senki nem tolja, akkor aztán sok értelme van megvenni, persze minden ember más, de én pl multizni szeretek, kivételt képez az az 1-2 single játék amiben nincs multi, de eddig nem sok ilyen játékot vettünk, most lesz az első ilyen az Order1886, meg majd később az Uncharted, a többi játékban engem leginkább a multi része vonz, amit hónapokkal később már sokkal kevesebben játszanak, mert mindig jön valami új.

Na ezzel csak azt akartam mondani hogy mindenféleképpen megéri a digitális játék felesbe (nekem legalább is).

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#43453) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#43452) üzenetére


gianni85
veterán

ez így van, most vettem akciósan pár cuccot, és multiban senki se tolja (aztán lehet korábban se tolta senki :D mi ugye kevesebben vagyunk)

(#43454) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Csináltunk egy profil törlést mindkét konzolon, hogy hátha megoldja a lakatos dolgot. Az egy dolog, hogy nem oldotta meg, de nekem az összes játékomat törölte, ami még nem is annyira vészes (még a szar netemmel sem), de ugye a mentéseim megmaradnak?

Más: Valaki még linkelte a Hireltech Kft.-t, hogy garancia ügyben oda lehet vinni a kontrollert. Milyen papírt vigyek, hogy elfogadják?

(#43455) gianni85 válasza RunnyJuggler (#43454) üzenetére


gianni85
veterán

én számlát és a lepecsételt Sony garicetlit vittem

(#43456) RunnyJuggler válasza gianni85 (#43455) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

És elég ha csak a kontrollert viszem? Doboz, konzol nélkül?

(#43457) pomk válasza Bencus88 (#43439) üzenetére


pomk
őstag

Ok, köszi!

(#43458) N@idia válasza RunnyJuggler (#43454) üzenetére


N@idia
őstag

Hát ezt rosszkor csináltuk meg mert épp karbantartás folyik ,de szerintem pánikra semmi ok nem hiszem el azt hogy egy profil törlés törölte volna a gamek-et a winyórol azért az 200Gb nálam nem törölte le nálad meg igen.Viszont úgy néz ki megoldotta a lakatos gondomat ki be kapcsolásnál sem jön elő csak nem mindig tud belépni a karbantartás miatt így offline vok és minden játékomat lakatolta ... :)

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#43459) aizen92


aizen92
addikt

Aki aktívan BF4ezik és partyban nyomná az dobhat privit psn névvel! :R

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#43460) N@idia válasza aizen92 (#43459) üzenetére


N@idia
őstag

RunnyJuggler aktívan BF4-ik jelenleg is :DDD és én is felvehetsz minket Edems87 néven megtalálsz és ha van kedved akkor a klánunkba is csatlakozhatsz,ha jó társaságra vágysz vagyunk egy páran katt a linkre

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#43461) PistiSan


PistiSan
addikt

Ma végre tudtam folytatni az infamous -t, amit ps+ lejárta miatt abba hagytam, fél óra játék után végig játszottam. :DDD

(#43462) kentucky


kentucky
őstag

Ha USB-s hangszóróval használom a PS4-et, az annak számít, mintha a DS4 kimenetébe dugnék sima jack-es hangszórót? Tehát tudom úgy használni, hogy USB hangszóró + kommunikációra headset a DS4-be? Előre is köszönöm a választ.

(#43463) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Valaki vett esetleg már ilyet érdekelnének a vélemények!Megéri az árát?

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#43464) Gigabyga


Gigabyga
aktív tag

Ismét karbantartás folyik?

(#43465) Newyorker


Newyorker
addikt

Én se tudok bfezni, multi nem ok, psn hiba miatt :(

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#43466) PandaMonium válasza Gigabyga (#43464) üzenetére


PandaMonium
őstag

Igen, ahogy előre jelezve volt ma 17:00-tól karbantartás van. Ha jól emlékszem elég sokáig fog tartani (mint ha 21:30 rémlene) de erre már nem esküszöm meg. :)

What I cannot create, I do not understand

(#43467) sittes79 válasza Djuree (#43434) üzenetére


sittes79
addikt

így-így, nem ér ennyit ez basz***dás szerintem se. Én is tettem egy próbát, de elég is volt. Egyébként is kurva jól keresek mi bajom lehet 20k/gém/hó simán belefér, 1 kg kenyér ennyi lassan :)

(#43468) Tatyla válasza N@idia (#43430) üzenetére


Tatyla
őstag

az a baj hogy ki se próbálod amiket mondunk,profilt törölted? semmi baj nem lesz belőle én is szoktam ha mondjuk restore licence errort dob fel annyi hogy előtte mentéseket fel kell tenni a felhőbe de meg se próbálsz minden lehetőséget csak hiszti van ,gyuribácsi is megmondta user error van ha mindenkinek működik itt neked meg nem...
de ne most mert most karbantartás van és most nem lesz jó sehogy se...

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#43469) Zjunior válasza Gigabyga (#43464) üzenetére


Zjunior
veterán

Na jo hogy kezdődik mert holnaptól lesz Ps4...
:DDD

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#43470) Neoteric válasza Zjunior (#43469) üzenetére


Neoteric
addikt

Váltasz v csak xbone mellé?

PSN: ne0teric_sAN

(#43471) N@idia válasza Tatyla (#43468) üzenetére


N@idia
őstag

Nem hiszem,hogy hiszti lenne spontán leírtam,hogy nálam nem működik tökéletesen,de biztos van ennek oka és előbb utóbb kifog derülni amit te írtál le annak semmi értelme nem volt,hogy az egyik account legyen primary a saját gépén ezt már régebben próbáltuk és akkor neki nem mentek a játékok csak ez a megoldás működött h mindketten másodlagosak voltunk a gépünkön és egymásén primary,tehát minden feltétel adott volt hogy jó legyen a megosztás,de az én esetemben és csak nálam mégsem volt az! A másik dolog az hogy ne kezelj úgy mint egy tinédzsert,mert nem vok az lehet feléd divat és biztos napi 15 órát játszol én nem.A másik pedig nem nálam lettek törölve a játékok hanem akivel osztottam a profilom ő járt úgy hogy profil törlés után eltűnt mindene nekem automatikusan ott volt minden játék újra bejelentkeztem és ment is minden gond nélkül kivéve a mentéseket ami nem elérhetőek a másik pedig az hogy nálam automatikusan mentet felhőbe erről kérdeztem több embert is akik azt mondták ha vége a karbantartásnak újra elérhető lesz a mentéseim szóval köszönöm a tanácsod,de ha nem baj másokét is meghallgatom és majd az alapján döntök ...

Egyébként megjegyezném miért hallgassak olyanra aki azt írja idézlek "én leszarom egyébként" szöveged nem igazán volt segítség ... :(((

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#43472) Zjunior válasza Neoteric (#43470) üzenetére


Zjunior
veterán

Mellé, par jatekot kipróbálok utana szerintem sell...
Bár ne legyen ugy, szeressem meg:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#43473) Tatyla válasza N@idia (#43471) üzenetére


Tatyla
őstag

Osztott account alapból nem ment felhőbe automatikusan, de elnézést hogy segíteni próbáltam nem egy kommenttel és neked csak a leszarom maradt meg a fejedben de így már biztos vagyok a user errorban és nem játszok napi 15 órát mivel munka és gyerekek mellett nem úgy van de...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#43474) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Több mint 200 játék jön idén PlayStation konzolokra

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#43475) PandaMonium válasza gyuromoj (#43474) üzenetére


PandaMonium
őstag

Az a baj, hogy ezeknek csak kb. 20%-a a valamire való játék.
Persze azért panaszra nincs ok, mindjárt itt az Order 1886, aztán lassan Bloodborne, BF Hardline, SF5, Tekken 7, Uncharted 4, Project CARS stb. stb. :)

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#43476) RunnyJuggler válasza Tatyla (#43473) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Egyelőre elveszett az összes játékom, amit tölthetek le újra. Ezen kívül ahogy olvasom az összes mentésem is eltűnt. Azért ez nem egy elhanyagolható részlet.. :W

(#43477) RunnyJuggler válasza Tatyla (#43473) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Bocs, dupla.

[ Szerkesztve ]

(#43478) Madwe válasza RunnyJuggler (#43476) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ps+al a cloudba is ment a gép, ha szerencséd van... Egyébként nem véletlen írtuk itt sokszor, hogy mentsd a mentéseid!

(#43479) RunnyJuggler válasza Madwe (#43478) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Igen, csak ha meg van osztva a profil, (és egyben a ps plus is) és ilyenkor ki lesz kapcsolva az automatikus feltöltés a cloud-ba. És én meg olyan haladó gondolkodású vagyok, hogy azt gondolom, hogy egy 2013-as gép folyamatos netkapcsolat mellett nem menti a netre az adataimat. Mert ki tudja, mikor megy tropára a vinyóm?

[ Szerkesztve ]

(#43480) Zjunior


Zjunior
veterán

Melyik amcsi régióba érdemes psn-t csinálni? :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#43481) Neoteric válasza Zjunior (#43480) üzenetére


Neoteric
addikt

Delaware v Alaska, igazából csak az a lényeg h 0% legyen a sales tax.

PSN: ne0teric_sAN

(#43482) Zjunior válasza Neoteric (#43481) üzenetére


Zjunior
veterán

Köszi! :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#43483) Zjunior


Zjunior
veterán

Ha van a winyón játék, az előző tulajé, azt nem tudom majd az én accomhoz csatoltatni gondolom, de ha már telepítve van akkor az új (én) accommal tudok vele játszani nem?:) :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#43484) Neoteric válasza Zjunior (#43483) üzenetére


Neoteric
addikt

Sztem csak akkor ha továbbra is primary azaz account amihez a játékok tartoznak.

PSN: ne0teric_sAN

(#43485) SnIp3r válasza N@idia (#43471) üzenetére


SnIp3r
csendes tag

ha nincs a ps4 primaryra állitva a profiloddal, akkor nem fog automatikusan felhöbe menteni. ez nem találgatás, ez tény.

PS4 ID : Kovee1979

(#43486) gyuribácsi88 válasza SnIp3r (#43485) üzenetére

Ez bizonyíték, nem ígéret! ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#43487) shunter válasza N@idia (#43440) üzenetére


shunter
aktív tag

Az USA Store ból letöltött füles appba tuti van Silveres rész. Legalábbis nálam ott van...

(#43488) shunter válasza gyuribácsi88 (#43443) üzenetére


shunter
aktív tag

Sztem sokkal nagyobb értelme van felváltva venni, mint hogy csak az egyik acc jára. Mert így te fizeted a felét, de mégis csak kölcsön kapod. Ok, ez bizalmi dolog, eleve egy megbízható haverral osztozol/zunk, uh valószínűleg nincs mitől félni, de sztem így igazságosabb. Én is egy jó barátommal osztozok, de mégis felváltva vásárlunk. Na meg ha épp karbantartás van és épp úgy jönki a lépés, akk mindig van egy két Single game haver profiljáról amivel tudok nyomulni.

[ Szerkesztve ]

(#43489) Djuree


Djuree
félisten

nem tudjátok várható vmikor hogy a ps4 le tudjon játszani blu-ray filmeket?
mert jó lenne ha nem kéne külön blu-ray lejátszót vennem. :U
3D is fontos lenne...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43490) haddent válasza Djuree (#43489) üzenetére


haddent
addikt

Hát de már le tud 3d blurayt nem? :DD
Ne kérdezz ilyeneket, mert a sok hülye átjön amonnan aztán már terjeszti is az igét, hogy mit nem tud mit hogy tud a ps4 :))

[ Szerkesztve ]

(#43491) gianni85 válasza haddent (#43490) üzenetére


gianni85
veterán

nyugi, ezen nem fognak fennakadni a WiiU tulajok, mert az ő gépük "se" játszik le 3D Bluray filmeket :))

(#43492) Djuree válasza haddent (#43490) üzenetére


Djuree
félisten

jah közben én is utánanéztem. csak múltkor írta vki (nem biztos hogy itt) hogy még nem tud lejátszani filmet. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43493) zzola


zzola
félisten

Üdv!

Weben profilomban hol tudom megnézni, hogy a digitálisan megvásárolt játékok melyik platformra szólnak (3 vagy 4)?

[ Szerkesztve ]

(#43494) haddent válasza Djuree (#43492) üzenetére


haddent
addikt

Igen mert sokan azt várnák el, hogy a Sony (mellesleg egyik legnagyobb globális filmipari cég is egyben) engedélyezze nekik, hogy a PS4 lejátssza a pc -ről DLNA streamelt torrentes filmeket :DD

De mivel te blu-ray lejátszót írtál, gondolom te lemezeket akarnál nézni, legális filmeket. Ezeket pedig gond nélkül viszi (3d is) :R

[ Szerkesztve ]

(#43495) Djuree válasza haddent (#43494) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, sokan azt jobban díjaznák. :D
eredetit akarok nézni, ugyanis ma jön meg a díszdobozos alien quadrology blu-ray-en. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43496) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na Order pre-order Complete... Mar johetne :D

Akik mar vegig toltak azok szerint 18 ora lesz a vegigjatszas, ami tobb mint jo :))

(#43497) Mrdevil válasza Djuree (#43495) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hogyne játszana 3D-s Blu-ray-t,néztem már rajta nem egy eredetit, de asszem az írottat is leviszi. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#43498) N@idia válasza Mrdevil (#43497) üzenetére


N@idia
őstag

Ezt alátámasztom az írottat is viszi zokszó nélkül :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#43499) Zjunior válasza haddent (#43490) üzenetére


Zjunior
veterán

Ja, mert akinek xbox van az hülye...
Ez a logika!:D
Megfulok :/

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#43500) SzlobiG válasza ForRedGlory (#43496) üzenetére


SzlobiG
félisten

18 óra jól hangzik, ha már nincs multi akkor legyen is tartalom. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.