Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30751) boost válasza adamssss (#30750) üzenetére


boost
addikt

Wifi az szar a PS4ben

(#30752) Herczi válasza adamssss (#30750) üzenetére


Herczi
senior tag

Híresen gyenge a wifije, azt, hogy most nálad a gyengébbnél is gyengébb-e, azt nem tudom.

(#30753) adamssss


adamssss
veterán

nincs valami extender kábel hozzá?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#30754) kkris


kkris
csendes tag

Lehet hogy már említették előttem, de most hétvégén ingyenes lesz a multiplayer mód a játékokban azoknak is akiknek nincs ps+.uk.

(#30755) spawn21 válasza adamssss (#30753) üzenetére


spawn21
veterán

Azonnal kábelt dugtam a seggébe. Nem kockáztatok ilyesmivel

iPhone 13p

(#30756) adamssss válasza spawn21 (#30755) üzenetére


adamssss
veterán

Az a baj, h a router lent van a fsz-ne én meg az emeleten. Nincs az a kábel ami elér ide. Holnap veszek egy range extender-t és azt kábellel összekötöm a PS-el.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#30757) kiki22


kiki22
senior tag

Amugy szeretem,h a destiny "plazma barát "

(#30758) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Az októberi ps+ nem jövő héten, hanem csak utána fog jönni, szóval október 8-án. Illetve azt is olvastam, hogy pár nap múlva lesz egy poszt a driveclub kormánytámogatásáról ami a fejlesztőktől fog származni, remélem megemlítik a logitechet is...

(#30759) Omli85 válasza barack1997 (#30745) üzenetére


Omli85
őstag

Amennyiben engedélyezve van a HDMI Device Link opció és a TV-d is kompatibilis akkor manuálisan a bekapcsoló gombbal ha indítod a PS-t betöltés után tudod a TV távkapcsolóval vezérelni.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#30760) haddent válasza adamssss (#30756) üzenetére


haddent
addikt

De van, mindig van elég hosszú kábel! :DDD Egyébként ha ekkora területet kell lefedni és viszonylag gyenge a router akkor lehet, hogy érdemesebb lenne egy komoly routerbe beruházni ami más előnyökkel is jár, nem csak nagy antennával, nem?

(#30761) bulikavagyok válasza Nayrobi (#30758) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Logitech támogatás nem valószínű. Helyette valószínűleg csak TM kormányok, a ProjectCars-hoz hasonlóan. [link]

(#30762) adamssss válasza haddent (#30760) üzenetére


adamssss
veterán

Ez egy 1043-as 12-es antennákkal. Ennél erősebb 2.4ghz-en nem nagyon lesz...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#30763) haddent válasza adamssss (#30762) üzenetére


haddent
addikt

Hát legalábbis ilyen szép fröccsentett gyári műanyagházikóban nem :DDD Valami MikroTik féleségre, routerboard-ra stb.. gondoltam. Nyilván ez nem egy átlagos készülék és a szomszédok jelét konkrétan kinyírod mert olyan erős (de kit érdekel :DDD )

(#30764) #20844032 válasza adamssss (#30762) üzenetére


#20844032
törölt tag

(#30765) adamssss válasza #20844032 (#30764) üzenetére


adamssss
veterán

Az a baj, hogy szerintem nem ugyanazon a körön van a két eszköz, meg drágább is. Pedig tényleg jó lenne.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#30766) discrate


discrate
aktív tag

kipróbáltam a lost of us multiját. nagyon bejön, tetszik a stratégia, a lopakodás, a craftolás és fegyverek se rosszak.
viszont elég illuzió romboló, hogy béna vagyok. toltam már egy pár fps-t (bf, cod, killzone) és habár tudom, hogy itt más a megközelítés (nem agresszívan, nyomulni előre), azért zavaró, hogy kb 1/3 a kd arányom.

rájöttem gyorsan, hogy itt a magányos farkasoknak radikálisan csökken az életbenmaradási esélye, és együtt kell mozogni, ennek ellenére folyamatosan a spawn képernyőt nézegetem (nagyon sok a töltési/matchmaking idő amúgy).

tippeket már néztem, de minden építő jellegű tanácsot elfogadok, amivel fejlődni lehet.
private party-ban gyakorlás is mehet.

(#30769) #20844032 válasza adamssss (#30765) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mármint nem azonos fázison? Mert az, hogy másik kismegszakítón van, az még nem jelent semmit. A fázis legyen ua. Én használok ilyet(vagyis ennek egy elődjét), pedig ment a router-AP(pontosabban WDS-WDS) is nálam, volt jel, de a killzone vmilyen NAT probléma miatt az istennek nem ment. Akkor vettem egy ilyet, azóta is problémamentesen üzemel.

(#30777) caska1991


caska1991
tag

Dobott már le valakit multi közben a destiny ? Az ismert tamadás óta ? Tegnap, vagyis ma (hajnal 2 körül /ilyenkor van időm játszani :D/) controlt toltam, kurvára ment 5000xp körül tartottam és volt még hátra vagy 6 perc, erre lebasz. Net stabil, nem wifivel van. Azt hittem sírva fakadok :D Szerencsére a bountyt amit akkor sikerült megcsinálni (kill 25 hunter in crucible) mentette. De nem őszinte mosollyal tértem nyugovóra. :(((

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#30779) losilee1337


losilee1337
aktív tag

Üdv jol tudom ha van két accountom angol,usa a ps+ az angolon van,de a fifát az usa storon venném, tudnék multizni az angol acountomal mivel ott a a ps+?

Psn id: HungaryLosi

(#30781) MrPG8 válasza caska1991 (#30777) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nálam is elő szokott ez fordulni, bungie-nál sem minden oké. Bounty statokat nem veszted el.

[ Módosította: radi8tor ]

(#30790) losilee1337


losilee1337
aktív tag

Erre valaki adna megerösitést?

Üdv jol tudom ha van két accountom angol,usa a ps+ az angolon van,de a fifát az usa storon venném, tudnék multizni az angol acountomal mivel ott a a ps+?

Psn id: HungaryLosi

(#30791) Madwe válasza losilee1337 (#30790) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha USA primary, akkor uk is eléri a fifat s tudsz az uk accal fifazni. Ha uk is primary, akkor us accal is tudsz multizni, pl fifaval.

(#30792) losilee1337 válasza Madwe (#30791) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Értem köszönöm. :R

Psn id: HungaryLosi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.